نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عدم تمایل به بچه دار شدن

1331
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20264
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تمایل به بچه دار شدن

سلام
    من حدود سه ساله که ازدواج کردم و خیلی از زندگی و همسرم راضی هستم و زندگی آرومی داریم. همسر من به شدت بچه دوست داره و تمایل داره به زودی بچه دار شیم. البته من هم بچه دوست دارم اما مشکلم اینجاست که نگران بعد از زایمان هستم.
    دلایلم رو مطرح میکنم و امیدوارم شما عزیزان بنده رو راهنمایی کنین.
    خانواده من خارج از ایران هستن و من فامیل نزدیک ندارم و این موضوع که مادرم در کنارم نیست خیلی منو آزار میده مخصوصا برای دوران نقاهت زایمان، خانواده همسرم خوب هستند و همسرم همیشه میگه برای اون دوران مادرش پیش من میمونه اما مشکل من برادر همسرمه که همه جا و در هر لحظه از فرصت به خونه ی ما اومدن غفلت نمیکنه و من اصلا با ایشون راحت نیستم چون خیلی من رو آزار داده. 24 سالشه و رفتار بسیار بچگانه ای داره، من تعدادی از مشکلاتم با ایشون رو میگم، کلید یدک منزل ما پیش پدر شوهرم هست و مواقعی که ما منزل نیستیم متاسفانه برادرشوهرم به خونه ما میره و توی همه جا سرک میکشه چون وقتی برمیگردیم خودش تعریف میکنه و یا وسایلی از کمدها برداشته بدون اجازه، مورد دیگه اینکه ایشون یک مدت به دلایل بی مورد من رو لمس میکردن مثلا روی مبل کنار من مینشستن و با انگشت پا روی پای من میزدن یا مدام سرشونه ی من رو لمس می کردن یا میچسبیدن به من که البته اینها همه جوری بود که مثلا مخفی باشه و کسی متوجه نشه که همیشه من جای خودم رو عوض می کردم و سعی میکنم کلا نزدیک ایشون نباشم، مورد دیگه اینکه به شدت بی ادب و گستاخن و واقعا نمی فهمه که چی داره میگه و خیلی بی ملاحظه اس، دوست داره هرروز خونه ما باشه و من از این موضوع معذب میشم چون بی اجازه هر کاری میکنه و متاسفانه خانواده اصلا بهش چیزی نمیگن و موارد بسیار دیگه
    حالا من میدونم که ایشون اگر مادرشون بیاد برای اون دوران چیش ما حتما برادرشوهرم هم وسایلشو جمع میکنه و میاد خونه ما ساکن میشه و با توجه به مسائلی که عرض کردم من اصلا دوست ندارم ایشون بیان و من توی شرایط نامناسب باشم با شناختی که ازش دارم از هر لحظه برای آزار من استفاده میکنه
    وقتی صحبت میشه که مادرشوهرم میگه نوه دار که شدم میام خودم بزرگش می کنم برادر شوهرم سریع میگه آخ جون دیگه منم میام یک جا زندگی کنیم و این موضوع حتمیه چون واقعا بی ملاحظه اس
    نمیدونم نگرانیم درسته یا غلط اگر امکانش هست راهنماییم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19577
    تشکـر
    17
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم تمایل به بچه دار شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط elidavan نمایش پست ها
    سلام
    من حدود سه ساله که ازدواج کردم و خیلی از زندگی و همسرم راضی هستم و زندگی آرومی داریم. همسر من به شدت بچه دوست داره و تمایل داره به زودی بچه دار شیم. البته من هم بچه دوست دارم اما مشکلم اینجاست که نگران بعد از زایمان هستم.
    دلایلم رو مطرح میکنم و امیدوارم شما عزیزان بنده رو راهنمایی کنین.
    خانواده من خارج از ایران هستن و من فامیل نزدیک ندارم و این موضوع که مادرم در کنارم نیست خیلی منو آزار میده مخصوصا برای دوران نقاهت زایمان، خانواده همسرم خوب هستند و همسرم همیشه میگه برای اون دوران مادرش پیش من میمونه اما مشکل من برادر همسرمه که همه جا و در هر لحظه از فرصت به خونه ی ما اومدن غفلت نمیکنه و من اصلا با ایشون راحت نیستم چون خیلی من رو آزار داده. 24 سالشه و رفتار بسیار بچگانه ای داره، من تعدادی از مشکلاتم با ایشون رو میگم، کلید یدک منزل ما پیش پدر شوهرم هست و مواقعی که ما منزل نیستیم متاسفانه برادرشوهرم به خونه ما میره و توی همه جا سرک میکشه چون وقتی برمیگردیم خودش تعریف میکنه و یا وسایلی از کمدها برداشته بدون اجازه، مورد دیگه اینکه ایشون یک مدت به دلایل بی مورد من رو لمس میکردن مثلا روی مبل کنار من مینشستن و با انگشت پا روی پای من میزدن یا مدام سرشونه ی من رو لمس می کردن یا میچسبیدن به من که البته اینها همه جوری بود که مثلا مخفی باشه و کسی متوجه نشه که همیشه من جای خودم رو عوض می کردم و سعی میکنم کلا نزدیک ایشون نباشم، مورد دیگه اینکه به شدت بی ادب و گستاخن و واقعا نمی فهمه که چی داره میگه و خیلی بی ملاحظه اس، دوست داره هرروز خونه ما باشه و من از این موضوع معذب میشم چون بی اجازه هر کاری میکنه و متاسفانه خانواده اصلا بهش چیزی نمیگن و موارد بسیار دیگه
    حالا من میدونم که ایشون اگر مادرشون بیاد برای اون دوران چیش ما حتما برادرشوهرم هم وسایلشو جمع میکنه و میاد خونه ما ساکن میشه و با توجه به مسائلی که عرض کردم من اصلا دوست ندارم ایشون بیان و من توی شرایط نامناسب باشم با شناختی که ازش دارم از هر لحظه برای آزار من استفاده میکنه
    وقتی صحبت میشه که مادرشوهرم میگه نوه دار که شدم میام خودم بزرگش می کنم برادر شوهرم سریع میگه آخ جون دیگه منم میام یک جا زندگی کنیم و این موضوع حتمیه چون واقعا بی ملاحظه اس
    نمیدونم نگرانیم درسته یا غلط اگر امکانش هست راهنماییم کنین
    به نظر من خیلی صریح با همسرتون مطرح کنین. مثلا اینجوری : برادرت بچه اس ، از رو نادونیشه و ....
    اینجوری مطمئنا ایشون حلش میکنه.

3. کاربران زیر از banoo7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

خواهر من شما بچه دار بشو تا نه ماه دیگه خیلی اتفاقا میافته ادم از فردای خودش اطلاع نداره چه برسه به تقریبا یکسال دیگه
    برای مشکل برادرشوهرتم باید هرچه زودتر با شوهرت صحبت کنی
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15035
    تشکـر
    55
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی که مشکل درست میکنه با صداي بلند و جدی ازش بخواه که دیگه تکرار نکنه. تا بقیه هم متوجه مشکل شما بشن.
    حتما با شوهرتون در میون بزارید و کلید رو از دسترسش دور کنید.
    اگه من بودم همچین میخوابوندم زیر گوشش که چرخ چرخی برسه خونه باباش.
    حیف نیست آدم بچه نیآره و لذتشو نبره بخاطر یه ابله دیگه.
    ببخشید.

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد