نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: ازدواج با خواستگار یا فرد مورد علاقه

1679
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

ازدواج با خواستگار یا فرد مورد علاقه

سلام دوستای عزیز
    دوست من سر یه دو راهی مهم قرار گرفته،دوست دارم که کمکش کنم،لطفا کمکم کنید
    ایشون الان 2سالی میشه که با یه پسری دوست هستن وعاشقانه همو دوست دارن وقصد ازدواج دارن،وخانواده پسره در جریان هستن وعلت اینکه تا حالا ازدواج نکردن شرایط مالی این آقاست ایشون 28سالشه لیسانس برق دارن و در حال حاضر 4 ماه از سربازیشون باقی مونده وشغلی ندارن،ودوست من لیسانس وشغل دولتی دارن،الان یه خواستگار خوب برای دوستم اومده که شغل دولتی داره وشرایط مالی خوبی داره،ولی از اونجایی که به این آقا علاقه مند هستن واز نظر اخلاقی وخانوادگی ایشون مورد تاییدشون هستن میخوان خواستگارشونو رد کنن و صبر کنن تا اون آقا سربازیش تموم شه وکار پیدا کنن
    از نظر شما کدوم انتخاب درسته؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19577
    تشکـر
    17
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج با خواستگار یا فرد مورد علاقه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ti Ti نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز
    ایشون الان 2سالی میشه که با یه پسری دوست هستن وعاشقانه همو دوست دارن وقصد ازدواج دارن،وخانواده پسره در جریان هستن وعلت اینکه تا حالا ازدواج نکردن شرایط مالی این آقاست ایشون 28سالشه لیسانس برق دارن و در حال حاضر 4 ماه از سربازیشون باقی مونده وشغلی ندارن،ودوست من لیسانس وشغل دولتی دارن،الان یه خواستگار خوب برای دوستم اومده که شغل دولتی داره وشرایط مالی خوبی داره،ولی از اونجایی که به این آقا علاقه مند هستن واز نظر اخلاقی وخانوادگی ایشون مورد تاییدشون هستن میخوان خواستگارشونو رد کنن و صبر کنن تا اون آقا سربازیش تموم شه وکار پیدا کنن
    اشتباه میکنه، همین که این خواستگار خوبو از دست داد و مدتها موند که اون آقا با ارامش خاطر خوودشو به این خانوم برسونه، چون هم زمان سن ایشون هم بالامیره حسرت این روزا رو میخوره. عشق و عاشقی عمرش کوتاهه مگه خیلی خیلی به طرفت اطمینان داشته باشی . که تقریبا نا ممکنه

3. کاربران زیر از banoo7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

من فقط میدونم اشتباه دلت پیش یکی دیگه باشه با یکی دیگه ازدواج کنی
    ویرایش توسط پریماه. : 08-08-2015 در ساعت 01:13 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    تشکر شده 19 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

بستگی داره به شدت علاقه ای که به اون اقا دارن اگر انقدر شدیده و به معشوقشونم اعتماد داره که بعد از درست شدن شرایط حتما باهاشون ازدواج میکنه اشتباهه که برای اینکه بعدا پشیمون نشه و فقط چون شرایط مالیش خوبه و هیچ میلی بهش نداره باهاشون ازدواج کنه
    اما اگه یه علاقه و وابستگی سطحی بوده که قابل فراموش شدنه براش جواب مثبت به خواستگارشون بدن
    در واقع این خود دختر خانومه که میتونه با توجه به میزان علاقش و البته رفتار و خانواده این دو تا خواستگارش تصمیم درستو بگیره
    امیدوارم ک بتونه تصمیم خوبی بگیره ک بعدا پشیمونی براش نداشته باشه!

7. کاربران زیر از nameless بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

دوستای عزیزم ممنونم از جواباتون
    دوست من میگه این پسری که دوسش داره از نظر اخلاقی خیلی مورد تاییدشه و مطمعنه که برای خواستگاریش اقدام میکنه وفقط مشکلش کارشه،ولی هیچ علاقه ای به خواستگارش نداره ولی از نظر تحصیلات و کار و اقتصادی ایرادی نداره

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16826
    تشکـر
    0
    تشکر شده 39 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من اگه شرایط خواستگارشون خوبه رد نکنند اجازه بده خواستگاره بیاد اینطوری ندید رد نکرده و بعدا پشیمون نمیشه و اون آقا هم اگه واقعا این دختر وبخواد وقتی ببینه خواستگار داره برای رسیدن بهش بیشتر تلاش میکنه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

دوستای عزیزم ممنونم از جواباتون
    دوست من میگه این پسری که دوسش داره از نظر اخلاقی خیلی مورد تاییدشه و مطمعنه که برای خواستگاریش اقدام میکنه وفقط مشکلش کارشه،ولی هیچ علاقه ای به خواستگارش نداره ولی از نظر تحصیلات و کار و اقتصادی ایرادی نداره

پس. بهتر خاستگارشو رد کنه .چون هیچ علاقه ای نیست و علاقه به شخص دیگه هم داره

حالا اون اقا بعد سربازی حتما ببعدش میر سرکار. بعدش مطمعن میاد خاستگاریش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16826
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

تجربه من میگه رو قول های پسرا زیاد نمیشه اعتماد کرد پسر اگه واقعا دختر و بخواد حتی اگه چیزی هم نداشته باشه میره خواستگاری هم کلاسی خودم دختریو میخواست با اینکه دانشجو بود و کار هم نداشت آنقدر رفت خواستگاری و پدر و مادرش وساطت کردن که خانواده دختر راضی شدن

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بی صدا نمایش پست ها
    تجربه من میگه رو قول های پسرا زیاد نمیشه اعتماد کرد پسر اگه واقعا دختر و بخواد حتی اگه چیزی هم نداشته باشه میره خواستگاری هم کلاسی خودم دختریو میخواست با اینکه دانشجو بود و کار هم نداشت آنقدر رفت خواستگاری و پدر و مادرش وساطت کردن که خانواده دختر راضی شدن
    خوب اگه این آقا الان با این شرایط بره خواستگاریش خانواده دختره قبول نمیکنن دوست من هم تحصیلات داره هم شغل دولتی وبسیار زیبا و خوش اخلاقه

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16826
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

الان مثل قدیم نیس که خانواده ها تصمیم بگیرن که با کی ازدواج کنیمو با کی ازدواج نکنیم وقتی خانواده دختر ببینه که این دختر وپسر همدیگرو دوس دارن و اون پسر میتونه دخترشونو خوشبخت کنه راضی میشن

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16826
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

من 1 دوس داشتم که پسره بهش قول ازدواج داده بود و شغل نداشتنو دانشجو بودنشو بهونه کرده بود 1سال با هم بودنو دوستم خواستگارای خوبشو رد کرد بعد 1 سالم پسر گفت ما به درد هم نمیخوریمو دوستمو ول کرد خیلی ضربه بدی خورد و خیلی فرصتای خوبی رو هم از دست داد .من اگه جای این خانم بودم خواستگارو رد نمیکردم اصلا شاید وقتی خواستگاره بیاد با هم تفاهم نداشته باشن ولی حداقل بعدا پشیمون نمیشه که ندید رد کرده

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستای عزیز
    سلام بنظر من قبول خواستگار خیانت به اون آقا هست
    این آقا دوسال عمرشو بخاطر این خانم گذرونده شاید از خیلی چیزا و خیلی دختر های بهتر گذشته تا به ایشون برسه
    البته یه بستگی هم به طرف مقابل داره که چقدر ارزش منتظر موندن داره آیا ارزش اینو داره که بخاطرش عمرشو تلف کنه؟
    من یکی از آشناهام بود که 8 سال منتظر موندن بخاطر شرایط مالی آقا پسر دختر خانم هم خودش کارمند بود،هم کلاس بودن و الان ارشدشون تموم شده و امسال بعد 8 سال عقد کردن و 2 سال بعد میرن خونشون

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

خودمم میگم بمونه تا اون آقا یه کارپیداکنه ولی ریسکه،امکان داره شغل خوبی پیدانکنه یا خیلی طول بکشه،ولی از طرفی هم حس خاصی به خواستگارش نداره شاید بعد ازدواج هم بهش علاقه مند نشه یا همسرشو با کسی که دوست داشته مقایسه کنه و این براش مشکل ساز میشه

17. کاربران زیر از Ti Ti بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.
    من همه ی نظرات رو خواندم و اینکه اون اقا حالا بر فرض مثال بخاد تا چند وقته دیگه کار پیدا کنه بد بیاد پس انداز کن بدش بیاد خواستگاری خب خودش یک تایمی میبره و این اصلا صحیح نیست که ادم موقیت هاشو ندیده رد کن چون حالا کسی هست این استباه محض .

بزار بیاد جلو طرف دو کلمه حرف بزنن بد اگر نخاستن یک جواب رد میدن دیگه چیزی که عوض نمیشه چیزی رو هم از دست نداده درست؟!!

مگه از اول به اون اقا علاقه داشته خب به مرور به وجود اومده علاقه خب میتونه با این اقا هم بد یه مدتی علاقمند بشه .
    دنیا دو روز از زندگی باید لذت برد ......چون خیلی زود دیر میشه و تایم برات نمیمونه که بخای از اول شروع کنی ...

19. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

میشه خواهش کنم آقایون هم نظرشونو بگن که ببینم دیدگاه اونا در این مورد چیه؟ که بتونم یه جمع بندی کنم

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20410
    تشکـر
    37
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب اگه این آقا الان با این شرایط بره خواستگاریش خانواده دختره قبول نمیکنن دوست من هم تحصیلات داره هم شغل دولتی وبسیار زیبا و خوش اخلاقه
    من یه دوست داشتم که همچین شرایطی رو تقریبا داشت پسره رفت خواستگاریش اما پدر دوستم گفت که بعد از اینکه شاغل بشی بهت دختر میدم همین که شخص برای خواستگاری اقدام کنه کمی ته دل دختره اطمینان بوجود میاد پدر دختره هم اگه فقط با کار پسره مشکل داشته باشه میتونهمثل پدر دوست من بهش جواب بده الان ازدواج کردن و خوشبخت هم هستن اما اگه پسره معلوم نباشه صد در صد میاد یا نه دوستت به نظرم میتونه قرار خواستگاری رو ترتیب بده و با خواستگاراش صحبت کنه شاید این شخص بیشتر به دلش نشست
    ولی در کل ازدواج با کسی درحالیکه دلت باهاش نیست از نظر من اشتباهه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)