نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: رابطه جنسی خسته کننده و خیانت

1823
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20413
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی خسته کننده و خیانت

یکی از مراجعینم که دندانپزشک موفقی است، در جلسه مشاوره می گفت: ” آقای مهدی آریافر! علت خیانت من به شوهرم این است که رابطه جنسی مان به امری کسل کننده تبدیل شده بود. من مدتها بود که از ایجاد ارتباط جنسی با همسرم لذت نمی بردم . دیگر رابطه با او برایم هیجان انگیز و خوشایند نبود، می دانم کار درستی نکرده ام اما برای پر کردن این خلاء با شخص دیگری ارتباط جنسی برقرار کردم “
    همسر آن خانم هم که یک متخصص و جراح موفق است، می گفت: ” جناب آریافر؛ من هم با نظر همسرم موافق هستم. رابطه جنسی ما در یک سال اخیر هیچ جذابیتی برایم نداشته و از آن لذت نمی بردم. من نیز برای ایجاد تنوع و خارج شدن از این وضعیت کسل کننده با یکی از همکارانم رابطه جنسی ایجاد کرده و به همسرم خیانت کردم.”

براستی چرا چنین است؟ چرا رابطه جنسی میان زوج ها با گذشت زمان، به امری تکراری و خسته کننده تبدیل می شود؟
    من همواره به شرکت کنندگان در کارگاههای آموزشی وفادارسازی همسران می گویم: داشتن رابطه جنسی عالی، یعنی رابطه ای که هیچگاه تکراری و خسته کننده نشده و طرفین از انجام آن لذت کافی را ببرند، همانند هرچیز دیگری نیازمند داشتن اطلاعات جدید و فراگیری مهارت های مربوط به اتاق خواب و مهارت های مربوط به عشق ورزی است. متأسفانه اغلب مردان درباره اینکه چطور رابطه جنسی عالی داشته باشند، چیزی نیاموخته اند و فقط هنگامی که احساس خطر کرده و زندگی خود را در آستانه نابودی می بینند، به یکباره انتظار دارند تا هر طوری شده در زمینه رابطه جنسی ، فرد ماهری شوند.
    مردان باید بدانند هنر انعطاف پذیری در برابر ارگاسم زن و مدت طولانی آن نسبت به مرد، داستانی کاملاً متفاوت است. بسیاری از مردان به اشتباه تصور می کنند که می دانند که چه چیزی باعث لذت و خشنودی زنان می شود، در حالیکه آنان زن نیستند و چون تلاش چندانی برای شناخت خصوصیات جنسی زنان نکرده اند، در این مورد به بیراهه می روند.

همین دو هفته پیش بود که به شرکت کنندگان در ورک شاپ آموزشی وفادارسازی همسران در یکی از هتل های شهر استانبول عرض می کردم، برای اینکه یک س.ک.س عالی را تجربه کنند، نیازمند این هستند که بدن زن را بشناسند و هم چنین بدانند که به چه چیزهایی در وجود همسر خود می بایست توجه بیشتری داشته باشند.
    برای یک مرد پی بردن به این که چه چیزهایی خشنودی و رضایت همسرش را در رختخواب فراهم می کند، مشکل است. غالباً مردان فکر می کنند که واقعاً زنان و بدن آنان را می شناسند. یکی از بازیگران مرد ترکیه ای در آن سمینار می گفت: آقای مهدی آریافر! من قبل از شرکت در این ورک شاپ تصور می کردم آنچه که مرا در یک رابطه جنسی راضی می کند، همسرم را نیز خشنود می سازد. “
    به ایشان عرض کردم: متأسفانه مردان به اشتباه چنین تصوری را دارند، زمانی که یک زن ارضاء نمی شود، مرد بجای اینکه فکر کند که مشکلی در روش خودش است این تصور را دارد که مشکل از جانب خود زن است. برخی از مردان نیازهایی را که از لحاظ عاطفی در اتاق خواب برای یک زن پدید می آید و متفاوت با نیازهای آنان می باشد را نمی شناسند.
    مردان برای داشتن یک رابطه جنسی کامل و عالی ، در ابتدا نیازمند این هستند که خودشان را در ارضاء نیازهای جنسی همسرشان موفق احساس کنند. این نیازها اشاره به مهارت های جدیدی دارند که نه تنها در اتاق خواب ، بلکه لزوم وجود آن در کل رابطه احساس می شود. زنان برای تکمیل رابطه جنسی، ابتدا نیاز به حمایت عاطفی در ارتباط با همسرشان دارند، اما برای مردان نیز داشتن درک صحیحی از نیازهای متفاوت جنسی همسرشان مهم است.
    رابطه جنسی برای زن فرصتی، برای سهیم شدن در عشق است؛ شیوه ای که در آن همسرش را هم تغذیه می کند. رابطه جنسی، مظاهر زیبایی زن نسبت به مرد را به منصه ظهور می رساند و فرصتی را در جهت دریافت عمیق ترین رشته های عشق همسران، ایجاد می نماید.
    رابطه جنسی بدون عشق دچار روزمرگی شده و برای زوجین کاری کسل کننده خواهد بود. س.ک.س عالی زمانی ایجاد می شود که عشق، بخشی از آن باشد و همین عشق است که باعث دوام و بقای آن می شود. یک زن برای داشتن رابطه جنسی کامل، در ابتدا نیازمند حمایت عاطفی است؛ البته برای مرد هم داشتن درک درستی از نیازهای متفاوت جنسی در رابطه با همسرش اهمیت زیادی دارد.
    قطعاً از طریق کمک به بهبود مهارتهای مربوط به اتاق خواب و مهارت های مربوط به عشق ورزی ، زوجین می توانند بعد از گذشت سالها، بجای از دست دادن شور و اشتیاق زندگی ، یک عشق عالی و کامل را تجربه کنند.
    خوشبختانه با آموزش هایی که به همسر آن خانم دندانپزشک ارائه کردم، مهارتهای او در اتاق خواب بهبود یافت و رابطه جنسی آنها از حالت تکراری و خسته کننده به حالتی جذاب، متنوع و خوشایند تبدیل شد.
    مرد با بهبود مهارتهای خود در برقراری یک س.ک.س عالی این پیام را به همسرش انتقال داد که ” تنها عشق او را در سینه دارد و دلش می خواهد همسرش نیز عاشق او باشد” . زن نیز آموخت که بجای آنکه همانند همسرش ، خلاء فقدان یک رابطه جنسی کامل را در فرد دیگری خارج از چارچوب روابط زناشویی شان جستجو کند ، به دانش و آگاهی خود در زمینه مهارت های اتاق خواب و بهبود مهارتهای جنسی با همسرش افزوده و س.ک.س عالی و متنوع با شوهر خود داشته باشد.
    قطعاً وقتی زن و شوهر با روشهای متنوع و جذاب که ناشی از شناخت روحیات یکدیگر است اقدام به برقراری رابطه جنسی عالی می کنند، دیگر هیچ خلاء و شکافی در روابط جنسی شان وجود نخواهد داشت و امکان بروز بی وفایی و خیانت در روابط آنها نیز به صفر خواهد رسید.

درس زندگی از مهدی آریافر متخصص ترمیم و بازسازی زندگی زناشویی پس از خیانت
    منبع: سایت گروه درس زندگی Home - درس زندگی

2. 7 کاربران زیر از sunstar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه جنسی خسته کننده و خیانت

نظر آقای دکتر اسماعیلی ؛ فوق تخصص س ک سولوژی در مورد خیانت
    خیانت دلایل بسیار بسیار ریز و نادیدنی ای دارد که فقط و فقط با قرار گرفتن در همان شرایط می توان در مورد آن گفتگو کرد
    بنده به واسطه ی ارتباطات زیادی که با افراد آسیب خورده دارم به صراحت اعلام می کنم که دلایل خیانت هرگز در چهارچوب جملات نمی گنجند
    شاید خنده دار باشد اما بوی بد دهان زن باعث خیانت مرد به همسرش شده
    کوچکی آلت مرد باعث خیانت زن به شوهرش شده
    اعتقادات غیرمنطقی خانمی به جادو و جنبل باعث خیانت وی به همسرش شده
    همین امروز مراجعی داشتم که می فرمود خانمم به من گفته که من با مردی دوست شده ام و میخواهم با تو آشنایش کنم !!!!! این که اصل خیانت در واقعیت اعمال شده حرفی نیست اما تا کجا پیش رفته که میخواهد مترسک خود را با همسرش آشنا کند ؟
    دوست عزیزم خیانت یک کلمه ای است که هرگز درد و بزرگی آن در قالب جملات نمی گنجد و به حق خود خداوند برای کسی پیش نیاید که مورد اصابت تیر خیانت قرار بگیرد .))

4. 6 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

وای من میترسممممممممم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    وای من میترسممممممممم
    واقعا ترس هم داره چون نشون میده هرچیزی و هر بحونه ای میتونه دلیل و مستمسک برای خیانت قرار بگیره و به نظرم همش از سستی اعتقادات چه فکری و چه مذهبیه

7. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

همین امروز مراجعی داشتم که می فرمود خانمم به من گفته که من با مردی دوست شده ام و میخواهم با تو آشنایش کنم !!!!!
    این زن رو باید مثل زباله شوتش کرد بیرون از خونت،این آقا رفته مشاوره چی کنه؟؟؟؟؟واقعا بعضی مرد ها هم شورشو در اوردن،مشاوره دیگه چیه!!!خدا یه عقلی هم داده به آدم!!این دیگه مشاوره نمیخاد

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    واقعا ترس هم داره چون نشون میده هرچیزی و هر بحونه ای میتونه دلیل و مستمسک برای خیانت قرار بگیره و به نظرم همش از سستی اعتقادات چه فکری و چه مذهبیه
    اوهوم
    به نظر من فقط ایمانه که میتونه توی این اوضاع آدمو نجات بده، اونم یه ایمان و اعتقاد محکم
    واقعا با این وضعیت آدم مجرد بمونه بهتره
    لااقل یه نگرانی به بقیه ی نگرانی هاش اضافه نمیشه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

]انسان ذاتا در تمام امور زندگی از جمله مسایل جنسی تنوع طلب میاشد .

به نظر من زن وشوهر باید خودشون این تنوع رو در زندگی ایجاد کنند .این تنوع باید در همه زمینه ها بخصوص مسایل جنسی باشه .

متاسفانه در حال حاضر ماهواره و وضع پوشش ناجور خانم ها وحتی آقایون وارتباط بیشتر دو جنس با هم همه وهمه دست به دست

هم داده وحس تنوع طلبی رو در وجود انسان شعله ور کرده .

خانم وآقا به راحتی با یک کلیک انواع فیلم های پورنو رو به قصد آموزش میبینه معلومه که توقعش از شریک جنسیش بالا میره وچون

توقعش در امور جنسی بر آورده نمیشه

به این نتیجه میرسه که ایراد از شریک جنسیشه به همین دلیل به دنبال اینه که با کسی غیر از همسرش رابطه برقرار کنه .
    ویرایش توسط ستیلا : 08-12-2015 در ساعت 04:08 PM
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

یه سوال،الان متاهل ها اینجورن پس تکلیف ما مجردا چی میشه؟؟ما به کجا میرسیم؟؟والا کارهایی که این متاهلها انجام میدن ما که مجردیم انجام نمیدیم

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    ]انسان ذاتا در تمام امور زندگی از جمله مسایل جنسی تنوع طلب میاشد .

به نظر من زن وشوهر باید خودشون این تنوع رو در زندگی ایجاد کنند .این تنوع باید در همه زمینه ها بخصوص مسایل جنسی باشه .

.

براتون خیلی احترام قائلم ولی به نظر من وقتی حتی زن و شوهر وارد مسابقه تنوع طلبی با همدیگه هم بشن ؛ خیلی زود سوژه های طراحی شده تموم میشه و بازهم

مجبور میشن تا به بیرون از پنجره نگاه کنند و باز هم دیر یا زود ؛ بحث خیانت مطرح میشه

چاره کار در اینه که جایگاه شهوت در زندگی تعدیل بشه و از اولویت اول بودن خارج بشه

باور کنید وقتی موشک شهوت روی فکر و ذهن آدم قفل میکنه ؛ بالاترین ایمان رو هم داشته باشی ؛ تا خدا کمکت نکنه ؛ مورد اصابت قرار خواهی گرفت ( متاسفانه )

13. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)