نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خواستگاری فامیلی

2205
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگاری فامیلی

سلام
    پسری هستم 27 ساله که به تازگی به خواستگاری(در واقع جلسه آشنایی بود ) دختری 23 ساله از اقوام دور رفتم راستش تا قبل این جریان اصلا به فکر ازدواج نبودم که هیچ از ازدواج فراری هم بودم
    اون هم بخاطر تجربه تلخی که در گذشته داشتم(ازدواج نکردما...نزدیک بود)ولی وقتی ایشون رو دیدم فهمیدم که همون نیمه گم شدم هست
    البته نه در یک نگاه و یک جلسه ...اینم اضافه کنم که ما از همه لحاظ تقریبا کفو همیم خلاصه که اومدن تحقیق و بعد دوباره یک جلسه رفتیم منزلشون قرار شد مدت کوتاهی با هم در ارتباط باشیم البته فقط از طریق تلگرام تا ایشون شناخت بیشتری نسبت به من پیدا کنه الان مدتی هست که در ارتباطیم ایشون طی این مدت خودش هم اذعان داشته که خصوصیات من با اکثر معیارهاشون تطابق داره البته نه تطابق 100% و الان تنها گیری که داره برای جواب دادن ترسش از ازدواجه اینکه در آینده ما خوشبخت خواهیم بود؟آیا نسبت به هم احساس عاشقانه خواهیم داشت؟و البته دوستی دارن که در گذشته تجربه یک رابطه ناموفق رو داشته که الان داره با توجه به تجربه خودش برای این خانوم نسخه میپیچه و میگه ازدواج نکن مردها خرشون که از پل بگذره میزنن زیر همه چیز
    از طرفی هم نمیخوام این رابطه به این شکل زیاد طولانی بشه میترسم وابستگی پیش بیاد که باعث پیچیده تر شدن قضیه میشه
    من به این ایمان دارم که ما باهم خوشبخت میشیم اما نمیدونم چطور این رو ثابت کنم با قسم و آیه که نمیشه
    چگار کنم؟نمیخوام از دستش بدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کمممممممممممممممممککککککک کککک

با سلام و احترام...
    به سایت مشاوره خوش امدید...
    یقینا اینکه خوشبخت میشید یا خیر به نوع دید هردوی شما از زندگی برمیگرده و مواردی همچون پول نمیتونه کارساز باشه...
    چه بسیار افراد پولداری ک هرروز ارزوی مرگ میکنن و چه بسیار افراد از نوع قشر ضعیف که دارای زندگی رویایی و زیباهستند...
    بهتره کمتر از طریق شبکه های اجتماعی به شماخت بپردازید...
    هیچ چیز جای برخورد رو در رو و دیدن رفتار و شناخت افکار رو نمیگیره...
    شبکه اجتماعی رو میشه به مانند یک نقاب تمثیل کرد ک مشخص کننده ی 100 روحیات فرد نمیتونه باشه
    ترجیحا برای ادامه رفتار نزدیکتون مدت کوتاهی صیغه کنید.از صحبتهاتون بر میاد شما تا حدودی وابستگی فیزیکی( به قیافه ی این شخص) پیدا کردید...
    سعی کنید معقولانه تصمیم بگیرید
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

3. 3 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    با سلام و احترام...
    به سایت مشاوره خوش امدید...
    یقینا اینکه خوشبخت میشید یا خیر به نوع دید هردوی شما از زندگی برمیگرده و مواردی همچون پول نمیتونه کارساز باشه...
    چه بسیار افراد پولداری ک هرروز ارزوی مرگ میکنن و چه بسیار افراد از نوع قشر ضعیف که دارای زندگی رویایی و زیباهستند...
    بهتره کمتر از طریق شبکه های اجتماعی به شماخت بپردازید...
    هیچ چیز جای برخورد رو در رو و دیدن رفتار و شناخت افکار رو نمیگیره...
    شبکه اجتماعی رو میشه به مانند یک نقاب تمثیل کرد ک مشخص کننده ی 100 روحیات فرد نمیتونه باشه
    ترجیحا برای ادامه رفتار نزدیکتون مدت کوتاهی صیغه کنید.از صحبتهاتون بر میاد شما تا حدودی وابستگی فیزیکی( به قیافه ی این شخص) پیدا کردید...
    سعی کنید معقولانه تصمیم بگیرید
    با تشکر از راهنماییتون
    باید بگم که مشکل اینجاست که اونا رسم صیغه ندران و این رو بد میدونن که من هم اصراری بهش ندارم
    و در مورد قیافه بگم که در گذشته خیلی برام مهم بود اما بعد از اون تجربه ناموفق فهمیدم زیبایی همه چیز نیست طرز فکرم رو عوض کردم
    حمل بر خود ستایی نباشه به گفته اطرافیان از لحاظ چهره من رو بالاتر میدونن نسبت به ایشون
    البته من چنین طرز فکری رو قبول ندارم
    من بیشتر شیفته شخصیت...نجابت و اصالت ایشون شدم گرچه این رو هم بگم که قیافشون رو هم میپسندم اما ملاک انتخاب و دلیل اصرارم این نیست
    باز هم خیلی ممنون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

باید با این خانم صحبت کنید تا راه برایشان روشن شود.در بدو امر هیچ کس تضمین کننده خوشبختی دیگران نیست.
    بیاد داشته باشید برای تهیه یک کیک خوشمزه و گران قیمت همان شکری لازم است که برای چایی شیرین لازم هست.
    اما در نتیجه نهایی لذت و قیمت یک کیک به مراتی چندین برابر است...
    هدف داشتن و برنامه داشتن را در کار خود بگنجانید و از این اهداف برای این شخص بگویید.مهم همراه بودن است و درک متقابل
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

6. 3 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20410
    تشکـر
    37
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواستگاری فامیلی

دوست عزیز من هم از جهاتی مشکل این خانم رو دارم ترس از ازدواج هم برای من یکی از معضل های بزرگ زندگیمه من نمیدونم چکار میشه کرد و واقعا هم کسی پیدا نشد که حاضر بشه به من انقدر اطمینان بده اما اگه این خانم هم شبیه من فکر کنه براش اعتماد کردن سخته و زمان میبره اگه من خودم باشم اگه تحت فشار روحی قرار بگیرم فقط به رفع فشار فکر میکنم که فقط جواب رد دادنه پس پیشهاد میکنم کمی درکش کنید و سعی کنید اعتمادشو جلب کنید البته مطمئنا دوستان دیگه نظرات بهتری میتونن بهتون بدن

8. کاربران زیر از f@tima بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20517
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواستگاری فامیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط f@tima نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم از جهاتی مشکل این خانم رو دارم ترس از ازدواج هم برای من یکی از معضل های بزرگ زندگیمه من نمیدونم چکار میشه کرد و واقعا هم کسی پیدا نشد که حاضر بشه به من انقدر اطمینان بده اما اگه این خانم هم شبیه من فکر کنه براش اعتماد کردن سخته و زمان میبره اگه من خودم باشم اگه تحت فشار روحی قرار بگیرم فقط به رفع فشار فکر میکنم که فقط جواب رد دادنه پس پیشهاد میکنم کمی درکش کنید و سعی کنید اعتمادشو جلب کنید البته مطمئنا دوستان دیگه نظرات بهتری میتونن بهتون بدن
    مرسی ممنون خیلی بهم کمک کردین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)