نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دوراهی طلاق یا ادامه زندگی

1421
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20527
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوراهی طلاق یا ادامه زندگی

سلام . زنی 31 ساله هستم همسرم 6 ماه از خودم بزرگتره . 8 ساله ازدواج کردیم سال اول متوجه شدم که شوهرم ترامادول مصرف میکنه و البته با توجه به گفته های خودش تازه مصرف کراک و شروع کرده بود از شغلش که تو بازار بود هم برکنار شده بود با کلی بدهکاری و وام . تصمیم طلاق از طرف خانواده ام قطعی بود اما با اصرارهای اون و خانواده ش و خام شدن خودم بهش یه فرصت دیگه دادم همیشه غافلگیرانه ازش آزمایش میگرفتم و هنوزم گاهگاهی می گیرم جوابش منفیه . متاسفانه یا خوشبختانه بچه دار هم نمیشیم که مشکل هم از آقاست و سه بار آی و یوآی انجام دادیم منفی شد اما پول آی وی اف و نداشتیم . وارد هر شغلی شد باقی آورد و منو همیشه مقروض نگه میداره . 10 ماه پیش تو شغلش کم آورد از پول خواهرام که تو حسابم بود تا باهاش وام بگیرم برداشت کرده بود و من نمیدونستم بهش شک داشتم ولی نه در این حد که بخواد همچین کاری بکنه از چندتا از اقوام من پول گرفته بود و نتونست بهشون بده و هیچی بهم نگفته بود خلاصه دوباره تموم زندگیم رفت تا بدهی هارو دادیم الان هم توی یه سوییت همکف رطوبتی 60 متری با سقف خیلی کوتاه زندگی میکنیم . فرستادیمش آژانس کار کنه گاهی وقتا تو کار بیمه که خودم نمایندگی دارم کمکم میکرد اما چند روزه متوجه شدم اقساط مردم و ازشون میگرفت و بهم نمی داد و میگفت اونا مهلت خواستن اما یکی از مشتری ها گفت که همه اقساط و به حساب شوهرم می ریخت در صورتیکه من توی نامه شماره حساب خودم و می نوشتم اما اون شماره حساب خودشو بهشون می داد و گاهی به حسابم واریز می کرد که زیاد گیر ندم و متوجه این کارش نشم حتی دو تا از قسط های وامی رو که به نامش بود و باید به حسابش می ریختم و برداشت می کرد دیگه حتی به عنوان یه نامه بر هم نمیتونم بهش اعتماد کنم . ازش میپرسم چرا ؟؟؟؟؟ میگه برای اینکه تورو از دست ندم آژانس درآمد خوبی نداشت و تو ازم پول میخواستی این پولارو میگرفتم و دوباره بجای کارکرد آژانس به خودت می دادم . یک هفته ست تو بلاتکلیفی موندم آخه اصلا دوست ندارم اسم مطلقه روم باشه از طرفی دیگه تحملم تموم شده . اعتمادم به همه رو از دست دادم . در ضمن برای طلاق تهدیدم میکنه که اگه اینکار و بکنم زندگی من و خانواده مو نابود میکنه و خودشو هم میکشه . اصلا خودشو گناهکار نمیدونه . من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوراهی طلاق یا ادامه زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط khak نمایش پست ها
    سلام . زنی 31 ساله هستم همسرم 6 ماه از خودم بزرگتره . 8 ساله ازدواج کردیم سال اول متوجه شدم که شوهرم ترامادول مصرف میکنه و البته با توجه به گفته های خودش تازه مصرف کراک و شروع کرده بود از شغلش که تو بازار بود هم برکنار شده بود با کلی بدهکاری و وام . تصمیم طلاق از طرف خانواده ام قطعی بود اما با اصرارهای اون و خانواده ش و خام شدن خودم بهش یه فرصت دیگه دادم همیشه غافلگیرانه ازش آزمایش میگرفتم و هنوزم گاهگاهی می گیرم جوابش منفیه . متاسفانه یا خوشبختانه بچه دار هم نمیشیم که مشکل هم از آقاست و سه بار آی و یوآی انجام دادیم منفی شد اما پول آی وی اف و نداشتیم . وارد هر شغلی شد باقی آورد و منو همیشه مقروض نگه میداره . 10 ماه پیش تو شغلش کم آورد از پول خواهرام که تو حسابم بود تا باهاش وام بگیرم برداشت کرده بود و من نمیدونستم بهش شک داشتم ولی نه در این حد که بخواد همچین کاری بکنه از چندتا از اقوام من پول گرفته بود و نتونست بهشون بده و هیچی بهم نگفته بود خلاصه دوباره تموم زندگیم رفت تا بدهی هارو دادیم الان هم توی یه سوییت همکف رطوبتی 60 متری با سقف خیلی کوتاه زندگی میکنیم . فرستادیمش آژانس کار کنه گاهی وقتا تو کار بیمه که خودم نمایندگی دارم کمکم میکرد اما چند روزه متوجه شدم اقساط مردم و ازشون میگرفت و بهم نمی داد و میگفت اونا مهلت خواستن اما یکی از مشتری ها گفت که همه اقساط و به حساب شوهرم می ریخت در صورتیکه من توی نامه شماره حساب خودم و می نوشتم اما اون شماره حساب خودشو بهشون می داد و گاهی به حسابم واریز می کرد که زیاد گیر ندم و متوجه این کارش نشم حتی دو تا از قسط های وامی رو که به نامش بود و باید به حسابش می ریختم و برداشت می کرد دیگه حتی به عنوان یه نامه بر هم نمیتونم بهش اعتماد کنم . ازش میپرسم چرا ؟؟؟؟؟ میگه برای اینکه تورو از دست ندم آژانس درآمد خوبی نداشت و تو ازم پول میخواستی این پولارو میگرفتم و دوباره بجای کارکرد آژانس به خودت می دادم . یک هفته ست تو بلاتکلیفی موندم آخه اصلا دوست ندارم اسم مطلقه روم باشه از طرفی دیگه تحملم تموم شده . اعتمادم به همه رو از دست دادم . در ضمن برای طلاق تهدیدم میکنه که اگه اینکار و بکنم زندگی من و خانواده مو نابود میکنه و خودشو هم میکشه . اصلا خودشو گناهکار نمیدونه . من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم ولی اگر گفته های شما دقیق و صحیح باشند و نه فرزندی در بین باشه ونه عشقی و نه اعتمادی و مسئله دروغ و بزهکاری و اعتیاد نیز در بین باشه!! و شما نیز بتوانید به تنهایی

گلیمتان را از آب بیرون بکشید خوب تکلیف معلومه عزیز!!؟؟

موفق باشید

سپاس

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20527
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و متشکرم که پاسخ دادید .
    بله متاسفانه همش درسته ولی از طلاق وحشت دارم بهش فکر که می کنم چهار ستون بدنم می لرزه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط khak نمایش پست ها
    سلام و متشکرم که پاسخ دادید .
    بله متاسفانه همش درسته ولی از طلاق وحشت دارم بهش فکر که می کنم چهار ستون بدنم می لرزه
    خوب بله چون نگران حرف یک مشت آدم نادان و احمق و فضول و غیبت کن و بیسواد و بیکار و ....>>>>>> هستید که حالا بگن طرف مطعلقه هست!!!!؟؟؟

خوب بگن بعدش به همین خاطر یک عمر بدبختی و بیچارگی و حسرت بکشید!!!!؟؟؟ این درسته؟ نشانه عقل سالمه؟؟؟

زندگی زندگی شماست ولی انسان سالم یا عادی تصمیم درست رو میگیره و مسئولیتشم میپذیره.

آرزوی بهترینها رو براتون دارم

سپاس

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد