نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: خیانت دوست دختر

2699
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20565
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت دوست دختر

سلام دوستان بنده حدود چهار ماهی میشه با دختری ارتباط دارم . شهر ما کوچیکه و به راحتی تونستم گذشتش رو در بیارم واقعا هیچ مشکلی نداشت جز اینکه با دو سه نفر رابطه چن روزه داشته اونا هم گفتن هر کاری کردیم پایه نبوده ما هم بی خیالش شدیم واسه همین منم به خانوادم گفتم ، آخه من همه چیمو به خانوادم میگم . پدرم خیلی خیلی موافق بود گفت با پدرش همکلاس بودم و خیلی خانواده خوبی هستن . از هر کی میپرسم میگن خانواده عالی هستن . هم خانواده ما و هم خانواده اونا از نظر مالی و اعتبار تو شهر خودمون مشهور هستیم و از نظر سطح اعتبار مثل هم هستیم . منم دانشجوی ارشد هستم و اونم کارشناسی حقوق خونده و تموم شده البته تو شهر خودمون ، مثل اینکه خانوادش نزاشتن بره شهر دیگه ای درس بخونه . بعد از اینکه این مدت باهاش حرف زدم به وسیله یکی از فامیلام امتحانش کردم گفتم زنگ بزنه به خونش بگه فلان نفر هستم و خیلی پولدارم و فلان که مثلا از من خیلی بالاتر باشه . مادرش برداشته بعد از معرفی بهش گفته الان خودش خونه نیست فرداش ساعت 11 زنگ بزنه . فرداش ما یادمون رفته بود زنگ بزنیم دختره خودش ساعت 12 با شماره خودش به این فامیلم اس داده بود که دیروز زنگ زدین کارم داشتین . بعد این فامیلمون اومد پیش من بهش زنگ زد و نزدیک نیم ساعتی باهاش حرف زد که فلان نفره مثلا و پولداره و بعدش بهش گفت که دوست پسر که نداری گفت نه ندارم بعد بهش گفت که بیاد ببیندش . یعنی قرار ملاقات باهاش گذاشت البته شهر ما ملاقات حضوری که نداریم فقط مثلا از جلوی خونش رد شیم در این حده . منم تو این مدت فقط بهش زنگ زدم که ببینم قطع میکنه جواب منو بده که قطع نکرد . بعد نیم ساعت خودش زنگ زد بهم گفت ببخشید مامانم با خالم حرف میزد منم فشارم رفت بالا هر چی از دهنم در اومد بهش گفتم البته فوش ندادم فقط گفتم میخوای آبروی خانواده خودتو و منو ببری با این کارت . بعد قطع کردم . صد بار زنگ زد جواب ندادم بعد این همه با شماره خونشون زنگ زد منم بعد دو ساعت برداشتم مامانش بود که گفت ببخشش اشتباه کرده و خودشم همش میگفت اشتباه کردم و ... خودش الانم میگه قصد نداشته ببیندش فقط خواسته ببینه چه کسیه که این همه دیروز زنگ زده . این همه ادعای عاشق بودن و داره بعدش جلوی چشام با یه پسر دیگه حرف زده قرار ملاقات باهاش رو گذاشته الان من چیکارش کنم . جوابشو نمیدم این همه زنگ میزه به خودم و خونه . جوابشو بدم دارم از حرص میمیرم با این که دوستش دارم اما واقعا داره این فکر آزارم میده . دارم کم کم افسرده میشم . نه دلم میاد از دستش بدم نه این فکر از یادم میره . شرمنده طولانی شد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : خیانت دوست دختر

شما خیلییی اشتباه کردی که امتحانش کردی

و به نظر عیب از شماست

شما برو ازش عذرخواهی کن
    ویرایش توسط پریماه. : 08-14-2015 در ساعت 03:03 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. 5 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20550
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

میتونم بپرسم پریما خانم چرا باید عذر خواهی کنه ؟
    خیانت به حساب میاد

5. کاربران زیر از hassan m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

جوابتون تو خصوصی دادم

نه خیانت به حساب نمیاد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19934
    تشکـر
    120
    تشکر شده 49 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    تو دوران اشنایی و دوستی تعهدی وجود نداره
    پس اون خانوم حق داشته گزینه های دیگرش هم بسنجه

8. 2 کاربران زیر از مازیاری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20550
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته مازیار مگه این که خونواده ها اینو علنی نکرده باشن که این دو نفر برای همن

نوشته اصلی توسط پریماه. نوشته اصلی توسط hassan m
    سلام
    میشه در مورد این با هم صحبت کنیم
    دلیلی نمیبینم که بخواد عذر خواهی کنه

من به عنوان یه دختر کار شما رو اصلا نمیپسندم

چون منم یه دخترم یکی مزاحم شه کنجکاو میشم که کیه

چون مثل دخترای دیگه نیستم دوم دیقه یکی بهشون زنگ بزنه براشون عادی باشه یه مزاحم تلفنی

دوستمون درست توضیع نداد که چی شده
    اگر دال بر خیانت نبوده پس باید میگفت به کسی 4 ماه با هم بودن
    اگه من جای ایشون بودم و دوست دخترم بهم میگفت که چه اتفاقی افتاده پس و بهم دروغ نمیگفت که بگه خالم داشت با مامانم حرف میزد پس درکش میکردم که کنج کاو شده ولی اون دختر دروغ گفته
    کنجکاوی هم تا یک حد میتونه باشه نه قرار ملاقات
    اگر پسر میخواستتش پس 4 ماه نباید باهاش میموند و میرفت خواستگاریش و اگر دوستی رو میخواسته پس دختر حق داشته جواب یه خواستگار یا عاشق قلابی رو بده
    ولی در هر صورت باید تکلیف خودشون رو مشخص کنن
    دلیل های دختر با دلیل های پسر رو باید با هم سنجید نمیشه گفت که کار پسر زشت بوده
    من یه دختری رو میخوام که باهام صادق باشه نه این که پنهون کاری کنه چه بسی اگه میگفت به اون پسر که یکی زنگ زده پس مطمعنا میشد مناسب ترین دختر برای ازدواج که هیچ فکر خیانتی به ذهنش نمیرسه
    قبول دارید که یه عاشق فقط جشمش رو یک نفر میگیره نه چند نفروقتی عشق یه نفر رو قبول کردی پس تا اخر باید باهاش بمونی
    شما نوشتید توی حرف های ناب که یه پسر درکی از این که حرفاش چقدر تو دهن یه دختر میمونه نداره
    ولی میدنید که یه مرد چقدر روی کسی که روش غیرت داره حساسه و دلش نمیخواد اونی که روش غیرت داره حتی با پسر حرف بزنه
    وقتی دست عشقتو میگیری دلت نمیخواد یکی نگاش کنه چون روش غیرت داری چون شده تمام زندگیت

به نظر من اگه تعهدی صورت نگرفته پس خیانت حساب نمیشه

10. 2 کاربران زیر از hassan m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20565
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از پاسختون
    دوست عزیز چرا من اشتباه کردم . وقتی مادرش بهم میگه من با پدر دختره صحبت کردم و پدرش گفته دخترم حتما باید عروس این خانواده بشه و منم کاملا صادق رفتم جلو و قرارمون اینطوری بوده که حدود 20 روز دیگه من برم خواستگاریش چرا اشتباه از من بوده . مگه میشه دختره با هر کی خواست با حضور من حرف بزنه و وقتی ازش بپرسن انتخاب دیگه ای داری بگه نه ندارم . اصلا چه معنی داره وقتی ادعای دوست داشتن من رو داره و بهم میگه خانوادم همه موافق تو هستن و با مادرم من و خواهر من حرف زده گفتن با پسرم حرف بزن موافقی بودی میفرستیم باز با یکی دیگه حرف بزنه . متاسفانه و حیف که من نتونستم خودم رو کنترل کنم چون دروغ خیلی واضحی بهم گفت وگرنه اگه صبر میکردم حتما قرار هم باهاش میزاست . از حرف زدنش ناراحت نیستم از این ناراحتم وقتی بهش گفتم با کی حرف میزنی گفت عزیزم خالم و مامان با هم حرف میزد . من از این مردم . اگه میگفت با یکی دیگه حرف میزدم اینقد ناراحت نمیشدم .

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20565
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی دختری مطمئنه که شما حتما میرید خواستگاریش و میدونه که مسخره ش نکردین و صادق هستین و خانوادتون براتون مهمه چه معنی داره با پسر دیگه ای حرف بزنه . تا االان هر وقت اشغال بوده گفته دختر عمومه یا فلانه .. گفتم باش مشکلی نیس الان فکر میکنم همش دروغ بوده و کلا از پایه داره دروغ سر هم میکنه

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20565
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بعد از اینکه جواب تلفنش رو دادم گفتم راستش رو بگو میبخشمت . باز اصرار میکرد که اصلا با گوشی خودش به طرف زنگ نزده در حالی که خودم اس ام اس اون رو روی گوشی فامیلمون دیدم . اصلا ما یادمون نبود باید بهش زنگ میزدیم خودش اقدام به این عمل کرده . با اینکه من لحظه به لحظه مکالمه رو شنیدم و بهش میگم شنیدم باز دروغ میبافه و میگه مادرم بمیره پدرم بمیره من زنگ نزدم

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20565
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه اقایون شما بخوایید برید خواستگاری یه دختر تحقیق نمی کنید امتحانش نمیکنید . اخه من با بهترین شرایط رو باید ول کنه بره سراغ یکی دیگه . بخدا بهترین خونه رو براش آماده کردم گفت باید ماشین شاسی بلند داشته باشی گفتم چشم رفتم گرفتم هر چی گفته گفتم چشم . اخه از این میسوزم خودشون از ما پولدارترن از این میسوزم خانواده ش از ما مشهورترن یا اینکه من ببخشید ها دخترا رو نمی شناسشم همشون همینطورن یا کلا از پایه مشکل از منه . تو چشات با اینکه حقیقتو میدونی صاف صاف دروغ ببافه . بخدا خنده م گرفته بود در عین حال داششتم میترکیدم . اخه دروغش چیه . در عین حال غلط کردم و ... خوردمش از چیه الانم نمیدونم چی بگم

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20565
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دلیل منطقیش چیه . میگه دخترای مزدم رو از خونه ها میارن بیرون میبخشنشون تو منو به خاطر این کار کوچیک نمیبخشی

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20565
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه جمع کنی من با این میشه سه نفر با دخترا بودم . گفتم حداقل این خانواده درست حسابی داره سطح فرهنگی و مالیش با ما یکیه . از نظر ظاهری هم واقعا خوبه . شما باشی اخه چیکار میکنی . ..

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19934
    تشکـر
    120
    تشکر شده 49 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlove65 نمایش پست ها
    اخه اقایون شما بخوایید برید خواستگاری یه دختر تحقیق نمی کنید امتحانش نمیکنید . اخه من با بهترین شرایط رو باید ول کنه بره سراغ یکی دیگه . بخدا بهترین خونه رو براش آماده کردم گفت باید ماشین شاسی بلند داشته باشی گفتم چشم رفتم گرفتم هر چی گفته گفتم چشم . اخه از این میسوزم خودشون از ما پولدارترن از این میسوزم خانواده ش از ما مشهورترن یا اینکه من ببخشید ها دخترا رو نمی شناسشم همشون همینطورن یا کلا از پایه مشکل از منه . تو چشات با اینکه حقیقتو میدونی صاف صاف دروغ ببافه . بخدا خنده م گرفته بود در عین حال داششتم میترکیدم . اخه دروغش چیه . در عین حال غلط کردم و ... خوردمش از چیه الانم نمیدونم چی بگم

الان شما اومدی مشاوره بگیری یا مدام پشست بزاری
    دوست عزیز تمام حرفهات رو تویه پشت بزار نیاز نیست هر خط تویه پست بزاری

18. 2 کاربران زیر از مازیاری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20565
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شرمنده دوست عزیز فکر کردم اینطوری بهتره و جملات جدا میشه خیلی خیلی شرمنده

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20565
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اها یه چیزی رو هم یادم رفت بگم نیم ساعت قبل از اینکه باهاش حرف بزنه ساعت 11و نیم من بانک بودم زنگ زد گفت مریضم و استراحت میکنم زنگ نزن البته روز قبلش رفت دکتر چون یکم مریض بود اما به هر حال میخواست من زنگ نزنم

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

اقای محترم وارد بازی خطرناکی شدید .شما این خانم وخانوادشون رو از هر جهت مناسب برای ازدواج تشخیص دادین لزومی نداشت که بخواهی با این روش همسر ایندتون رو بسنجید .کار درستی نکردی ایشون هنوز تعهدی به شما ندارن .اگه بحث معذرت خواهیه باشه کسی که باید معذرت بخواد شماییید نه ایشون .

مطمین باشید در صورت این که خانم وخانوادش مطلع بشن بی برو برگرد همه قرار ها رو به هم میزنن .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

22. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    اقای محترم وارد بازی خطرناکی شدید .شما این خانم وخانوادشون رو از هر جهت مناسب برای ازدواج تشخیص دادین لزومی نداشت که بخواهی با این روش همسر ایندتون رو بسنجید .کار درستی نکردی ایشون هنوز تعهدی به شما ندارن .اگه بحث معذرت خواهیه باشه کسی که باید معذرت بخواد شماییید نه ایشون .

مطمین باشید در صورت این که خانم وخانوادش مطلع بشن بی برو برگرد همه قرار ها رو به هم میزنن .

من با نطر ستیلا خانوم موافق هستم

این امتحان کردن به چه درد خورد !؟؟

بنطر من شما با اینکارتون به اون دختر و خانوادش بی احترامی کردید و سرکارشون گذاشتین!!
    و اون شخصی که باید عذر بخواد شما هستین!
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

24. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

من همون پست اول هم گفتم نظرم بازم میگم

واقعا هم همینطوری این اقا بی احترامی کرده و کارش خیلی اشتباه بود خیلی خیلی خیلییییی

ایشون از همین اول کار میخواد شک و بدبینی تو زندگیش راه بده

شما به عنوان یه فرد و عاقل و بالغ دارید تشکیل زندگی میدید ازدواج خاله بازی و بچه بازی که نیست. بحث یه عمر زندگی

واین کار کارهای یه ادم عاقل. بالغ نیست
    این رفتار کاملا بچگانست

بهترین کار این برید از ایشون معذرت خواهی کنید
    همه این رفتار ها هم بگذارید کنار اگه واقعا قسدتون ازدواج سعی کنید دنبال نقاط مثبت خودش و خانوادش بگردید و به فکر اینده خوب و شاد باشید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. اقای محترم شما با اینکارت ثابت کردی که به اون خانم بی اعتمادی و اون خانم اصلا نباید با شما ازدواج کنه

شما مگر مشکلی داری که اینکارو انجام دادی به خودت شک داری؟ هیچ چیزی مثل رک بودن خب نیست هیچ چیزی شما اگر واعا اون خانم میخاستی اصلا نباید امتحانش میکردی به نر من شما خودت به خودتم اعتماد نداری.
    من حق میدم به اون خانم مگر تعهدی به شما داد شما قرار بود بری خواستگاریش هنوز نرفتی که هر وقت رفتی اون وقت بگین تازه اون موقع هم دختر میتونه خواستگار دیگری رو بپذیره ولا به شرایط بهتر تا انتخاب بهتری داشته باش قرار یه عمر زندگی کنید درست قرارنیست چند روز با هم باشیذ که اون حق انتخاب داره و شما نمیتونی این حق رو ازش بگیری.

28. 2 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ، بنظر منم کارتون اشتباه بود دلیلش هم اینکه شما باید قبل اینکه به خانواده طرف بگین، امتحانش میکردی، نه الان.
    بعد 4 ماه امتحان کردن کار درستس نبود البته این دختر خانم هم کاره درستی نکرده چون شما بهم تعهد داشتین فقط رسمی نبوده. حالا از اینا بگذریم بنظرم ازدواج با اون خانوم با این وضعیت اشتباهه ، چون شما تقریبا همیشه بهش شک میکنین و هی میخواین امتحانش کنین. ملاک ازدواجتون هم پول خانواده طرف و شهرتش نباشه اخلاق و حجب وحیا و ایمان طرف باشه بهتره

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlove65 نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده حدود چهار ماهی میشه با دختری ارتباط دارم . شهر ما کوچیکه و به راحتی تونستم گذشتش رو در بیارم واقعا هیچ مشکلی نداشت جز اینکه با دو سه نفر رابطه چن روزه داشته اونا هم گفتن هر کاری کردیم پایه نبوده ما هم بی خیالش شدیم واسه همین منم به خانوادم گفتم ، آخه من همه چیمو به خانوادم میگم . پدرم خیلی خیلی موافق بود گفت با پدرش همکلاس بودم و خیلی خانواده خوبی هستن . از هر کی میپرسم میگن خانواده عالی هستن . هم خانواده ما و هم خانواده اونا از نظر مالی و اعتبار تو شهر خودمون مشهور هستیم و از نظر سطح اعتبار مثل هم هستیم . منم دانشجوی ارشد هستم و اونم کارشناسی حقوق خونده و تموم شده البته تو شهر خودمون ، مثل اینکه خانوادش نزاشتن بره شهر دیگه ای درس بخونه . بعد از اینکه این مدت باهاش حرف زدم به وسیله یکی از فامیلام امتحانش کردم گفتم زنگ بزنه به خونش بگه فلان نفر هستم و خیلی پولدارم و فلان که مثلا از من خیلی بالاتر باشه . مادرش برداشته بعد از معرفی بهش گفته الان خودش خونه نیست فرداش ساعت 11 زنگ بزنه . فرداش ما یادمون رفته بود زنگ بزنیم دختره خودش ساعت 12 با شماره خودش به این فامیلم اس داده بود که دیروز زنگ زدین کارم داشتین . بعد این فامیلمون اومد پیش من بهش زنگ زد و نزدیک نیم ساعتی باهاش حرف زد که فلان نفره مثلا و پولداره و بعدش بهش گفت که دوست پسر که نداری گفت نه ندارم بعد بهش گفت که بیاد ببیندش . یعنی قرار ملاقات باهاش گذاشت البته شهر ما ملاقات حضوری که نداریم فقط مثلا از جلوی خونش رد شیم در این حده . منم تو این مدت فقط بهش زنگ زدم که ببینم قطع میکنه جواب منو بده که قطع نکرد . بعد نیم ساعت خودش زنگ زد بهم گفت ببخشید مامانم با خالم حرف میزد منم فشارم رفت بالا هر چی از دهنم در اومد بهش گفتم البته فوش ندادم فقط گفتم میخوای آبروی خانواده خودتو و منو ببری با این کارت . بعد قطع کردم . صد بار زنگ زد جواب ندادم بعد این همه با شماره خونشون زنگ زد منم بعد دو ساعت برداشتم مامانش بود که گفت ببخشش اشتباه کرده و خودشم همش میگفت اشتباه کردم و ... خودش الانم میگه قصد نداشته ببیندش فقط خواسته ببینه چه کسیه که این همه دیروز زنگ زده . این همه ادعای عاشق بودن و داره بعدش جلوی چشام با یه پسر دیگه حرف زده قرار ملاقات باهاش رو گذاشته الان من چیکارش کنم . جوابشو نمیدم این همه زنگ میزه به خودم و خونه . جوابشو بدم دارم از حرص میمیرم با این که دوستش دارم اما واقعا داره این فکر آزارم میده . دارم کم کم افسرده میشم . نه دلم میاد از دستش بدم نه این فکر از یادم میره . شرمنده طولانی شد
    سلام

به نظر من هم کار بسیار اشتباهی کردین. شما با این کارتون عدم اعتمادتونو به آن دختر ثابت کردین و سر زدن این گونه رفتارها آن هم از جانب مرد یازن کاملا بچه گانه هست. شما اگر انتظار صداقت را از طرف مقابلتان دارید، در وهله ی اول سعی کنید خودتان با خودتان صادق باشید.شما تحقیقاتتونو کردین و همین کافی بود اما اینکه تصمیم به امتحان کردن آن خانم گرفتین و تصمیمتان را نیز عملی کردین، از نظر من اصلا قابل قبول نمی باشد و به نوعی زیاده روی کرده این. آن خانم بقول دوستان می توانست موقعیت های بهتر از شما رو هم بسنجد و حق هم دارند. به نظر من این خانم هیچ گونه تعهدی در قبال شما ندارد، چون شما در نظر او یک فرد کاملا غریبه این. آخر اینکه خودتان را جای آن خانم بگذارید، اگر آن خانم شما را تلفنی امتحان می کرد،چه نوع عکس العملی از خود نشان می دادید؟

موفق باشید!

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر منم اشتباه کردید
    اگه قضیه برعکس بود چی ،
    اگه اون شما رو امتحان می کرد و شما با اون دختر قرار می زاشتید که فقط ببینید که کیه چی؟
    به نظر من این طریقه امتحان کردن یه نفر نیست ، دوست داشتن یه نفر و باید وقتی سنجید که بهش عشق و علاقه بدید و بعد انتظار داشته باشید
    شما که می گید دوستی تو شهر شما فقط در این حده که از جلو در خونش رد شید خوب اینکه نمی شه عشق و علاقه دادن به یه نفر که بخواهید بعدشم امتحانش کنید.
    مطمئن باشید که اونم فقط به این فکر کرده که ببینیه این کیه که می خوادتش...
    شما هم بودید وقتی تو این قضیه گیر می کردید ممکن بود دروغ بگید چون علاوه بر اینکه شما رو از دست می ده آبروش رو هم از دست می ده...
    اونم تو همچون جایی که انقدر محدودیت هست
    به نظر من فکر خودتون رو با این افکار بیخود در گیر نکنید. دلتون رو پاک کنید و برید جلو ... در ضمن یادتون باشه هیچ وقت نخواید طرف مقابلتون رو امتحان کنید شما که ظرفیت هیچ کسی رو نمی دونید.
    من می دونم امکان لغزش تو اینجور مواقع واسه همه هست . شما هم اگه یه مدت یه دختر هی بیاد پا پیچتون بشه ممکنه دوست دختر که هیچی بعدها به همسرتون هم خیانت کنید.
    پس یه طرفه به قاضی نرید و سری که درد نمی کنه رو دستمال نپیچید.

32. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)