نمایش نتایج: از 1 به 31 از 31

موضوع: ازدواج سوری و نداشتن رابطه ی جنسی

3917
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ازدواج سوری و نداشتن رابطه ی جنسی

سلام ...من یه مشکله بزرگی دارم که هیچکس هیچ کمکی ازش برنمیاد
    من متولد 70 هستم
    مشکلم اینه که من اصلا دلم نمیخاد ازدواج کنم.یعنی اصلا دلم نمیخاد با هیچ کس رابطه ی جنسی داشته باشم به هیچ وجه...حتی اگه بمیرم
    و دوست دارم تا آخره عمرم مجرد بمونم
    ولی من خوب میدونم که تو جنگل که زندگی نمیکنم تنها و بی کس نیستم که!منم عین همه خانواده دارم...پدر و مادرم آرزوشونه یه دونه دخترشونو تو لباسه عروسی ببینن
    عمه هام خاله هام مادر بزرگم همشون به دلیله یه دونه بودنم عینه مامان بابامن
    من اصلن از دستشون ناراحت نیستم چون حق دارند دوستم دارن و خوشبختیه منو تو این میبینن همینطور مامان بابام که عاشقشونم ....
    اما من واقعا نمیتونم و نمیدونم این تناقضو چجوری میشه حل کرد...که هیچکس آسیب نبینه...
    تنها راهی که به ذهنم میرسه که بتونم یکیو پیدا کنم و باش ازدواجه سوری کنم...یه کسی که اونم عینه من نخاد تا آخره عمرش ازدواج کنه و اونم تحت فشاره خونوادش باشه ...یه کسی که فقط اسمش بیاد تو شناسنامم و بتونه آرزویه مامان بابامو برآورده کنه و بتونم بش مطمین باشم که قول بده نخواد هیچ رابطه ای بام داشته باشه...
    اما نمیدونم چجوری یه همچین آدمی و از کجا پیدا کنم!لطفا راهنماییم کنید ..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20190
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج سوری و نداشتن رابطه ی جنسی

سلام
    به جای اینکه یکی رو پیدا کنید که سوری باهاش ازدواج کنید برید پیش روانشناس
    این رابطه اگر بد بود هیچ یک از بزرگان و پیشوایان ما این کارو نمیکردن
    این کار پیش خدا خیلی با ارزشه الخصوص شب زفاف که....
    در ضمن فقط ازدواج نیست همونایی که ارزوی ازدواج شما رو دارند ارزوی دیدن بچه شما رو هم دارند

3. 3 کاربران زیر از saeed202 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed202 نمایش پست ها
    سلام
    به جای اینکه یکی رو پیدا کنید که سوری باهاش ازدواج کنید برید پیش روانشناس
    این رابطه اگر بد بود هیچ یک از بزرگان و پیشوایان ما این کارو نمیکردن
    این کار پیش خدا خیلی با ارزشه الخصوص شب زفاف که....
    در ضمن فقط ازدواج نیست همونایی که ارزوی ازدواج شما رو دارند ارزوی دیدن بچه شما رو هم دارند
    توانایی رفتن پیشه روانشناسو ندارم...ینی اگه روانشناس خودش میومد پیشم که بتونم مشکلمو باش در میون بزارم،حتما اینکارو میکردم ولی پیدا کردنه یه آدمی که سوری باش ازدواج کنم راحتتر از پیدا کردنه یه روانشناسه متعهده!
    من نگفتم بده که خیلی هم خوبو قشنگه ازدواج ،و رابطه ی زناشویی ای که با عشق باشه
    ولی من نمیتونم!
    حق با شماست که این قصه ادامه داره و فقط به ازدواج ختم نمیشه ولی چاره چیه؟!...حالا واسه بچه دار نشدن هزارتا بونه هست..مثلا بچه دار نمیشیم،یا از پرورشگاه بیاریم
    در ضمن من اگه میتونستم برم دنبااله روانشناسو مشاوره و یه ذره به این قضیه امید داشتم که با اینکار یه قطره از مشکلم حل میشه،دنباله رفعه مشکلم تو نت نمیومدمم و از شما کمک نمیخاستم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

میتونید یه پسر همجنسباز رو به همسری اختیار کنید
    همجنسبازها ( چه پسر و چه دختر ) حاضر نیستن با غیر همجنسشون رابطه جنسی برقرار کنن،حتی اگه بمیرن...
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

6. کاربران زیر از masoud.avard بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11780
    تشکـر
    65
    تشکر شده 12 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط من 1991 نمایش پست ها
    توانایی رفتن پیشه روانشناسو ندارم...ینی اگه روانشناس خودش میومد پیشم که بتونم مشکلمو باش در میون بزارم،حتما اینکارو میکردم ولی پیدا کردنه یه آدمی که سوری باش ازدواج کنم راحتتر از پیدا کردنه یه روانشناسه متعهده!
    من نگفتم بده که خیلی هم خوبو قشنگه ازدواج ،و رابطه ی زناشویی ای که با عشق باشه
    ولی من نمیتونم!
    حق با شماست که این قصه ادامه داره و فقط به ازدواج ختم نمیشه ولی چاره چیه؟!...حالا واسه بچه دار نشدن هزارتا بونه هست..مثلا بچه دار نمیشیم،یا از پرورشگاه بیاریم
    در ضمن من اگه میتونستم برم دنبااله روانشناسو مشاوره و یه ذره به این قضیه امید داشتم که با اینکار یه قطره از مشکلم حل میشه،دنباله رفعه مشکلم تو نت نمیومدمم و از شما کمک نمیخاستم
    سلام، صندوق پیاماتو چک کن عزیزم

8. کاربران زیر از Elahe.vsn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام گفتنن نمی توانم خود،ازدلیل قاطع نبودن درتصمیم گیری(عدم اعتمادبه نفس کافی) به وجودمیاد شخصی رامی شناختم که سالهاازخانه بیرون نمی آمدبه خاطرمشکلی که داشت می گفت درطول این همه سال کس خاصی پیشم نیامدکه من رامتقاعدبه بیرون رفتن کندانگارکه من ازخاطرآنهارفته بودم وبرایشان اهمیتی نداشت منظورم اینه که اگه می خواهیدباشناخت کاملی تصمیم بگیردبایدخودتان بخواهیدبه معنای واقعی- گفتن فقط می خواهم کافی نیست اگربه دلایل خاصی هم رفتن برایتان مقدورنیست سعی کنیداگرامکان داردباآدم باتجربه ای که باهش راحتیدصحبت کنیدازدواج سنتی پاک وپسندیده است که بعضی ازامامان هم بیش ازچندبارازدواج کرده اند فقط این نکته رابه یادداشته باشیدکه نظرشمادرموردازدواج نتیجه افکارشمادرموردآن است وشماهنوزآن راتجربه نکرده ایدآن روی سکه راهم ببینید.خیلی هاهم اولش نظرشان همین بودولی درنهایت ازدواج کردن فقط لذت زندگی دراوج جوانی راازدست دادن موفق باشید.

Sent from my SM-G355H using Tapatalk

10. کاربران زیر از حسین h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20550
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچ مردی حاضر به این کار نمیشه و اگزم بشه پولیه که در اخر باید رابطه رو باهاش داشته باشی حتی به زور
    برو پیش روانکاو های معروف
    . روابط زیادی را دیده‌اید که برهم خورده است آیا والدینتان از هم طلاق گرفته‌اند؟ شاید دوستان زیادی داشته باشید که روابطشان برهم خورده و بخاطر آن سختی و درد زیادی را متحمل شده‌اند. اگر اینطور است، ترس شما از متعهد شدن در روابط قابل درک است. با شاهد مشکلات احساسی دیگران بودن می‌فهمید که چه زمان‌هایی ممکن است رابطه دچار مشکل شود.به جای اینکه روی روابط شکست‌خورده اطرافتان تمرکز کنید، به زوج‌های موفقی که می‌شناسید دقت کنید تا ببینید آنها برای شاد و خوشبخت زندگی کردن کنار هم چه می‌کنند.

2. آشنایان و دوستان نزدیک از زندگی مجردی لذت می‌برند
    با روی کار آمدن فمینیسم، مجرد ماندن دخترها و بالا رفتن سن ازدواج آنها افزایش یافت و زنان زیادی انتخاب می‌کنند که زندگی مجردی داشته باشند. زنان مجرد هیچوقت فرصت‌های بیشتری نداشته‌اند و حداکثر زندگی شان در کار خلاصه می شود.

از شکست فردی ترس دارید

شاید به این دلیل از متعهد شدن می‌ترسید که مهارت‌های ارتباط طولانی‌مدت مثل صبر، حوصله و فداکاری را در خود نمی‌بینید. شاید غذا پختن و تمیزکاری خانه را بلد نیستید و از این می‌ترسید که طرف‌مقابلتان را در زندگی زناشویی ناامید کنید. به خاطر داشته باشید که هر فرد توانایی‌های خاص خود را دارد و افراد مختلف به توانایی‌های مختلفی ارزش می‌گذارند. روابط طولانی زمانی موفق می‌شوند که افراد به یکدیگر برای آنچه که هستند ارزش بگذارند. همچنین می‌توانید وقت بگذارید و مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرید و از زنانی که ازدواج‌های موفقی دارند کمک بگیرید تا اعتماد‌به‌نفس لازم برای غلبه بر ترس از متعهد شدن را به شما بدهند.

از ناامیدی یا سرخوردگی می‌ترسید

وقتی به سالهای آینده یک ازدواج فکر می‌کنید، ممکن است نگران شوید که ازدواجتان انتظاراتتان را برآورده نکرده و آنی نباشد که می‌خواستید. البته این تاحدی درست است. ممکن است یک روز از کنار یک مرد شکم‌گنده از خواب بیدار شوید که جواب حرف‌هایتان را به جای قربان‌صدقه با بی‌حوصلگی می‌دهد. همچنین ممکن است مثل قبل دیگر به شما توجه نداشته باشد. اما وقتی آن روز می‌رسد، همانطور که برای همه زوج‌ها پیش می‌آید، به خودتان یادآور شوید که چرا با این مرد ازدواج کردید و افکاری که بیشترین ترس از متعهد شدن را برایتان آورده است را سرکوب کنید.به خاطر داشته باشید که صداقت و حرف زدن می‌تواند ترس از سرخوردگی و ناامیدی را از بین برده و بدانید که همه زندگی‌ها بالا و پایین دارند.

در گذشته شکست در رابطه را تجربه کرده‌اید

مسائل و مشکلات مربوط به متعهد شدن بعد از یک رابطه شکست‌خورده بیشتر می‌شود. ازآنجاکه خانم‌های بسیاری بیش از یک بار در روابط خود شکست می‌خورند، نگرانی آنها از متعهد شدن بالاتر می‌رود. به جای اینکه به متعهد شدن به عنوان یک رفتار جمعی، سعی کنید هر رابطه را به شکل فردی و خاص نگاه کنید. از خودتان بپرسید چرا روابط سابقتان شکست خوردند و ببینید در آینده چه کارهای متفاوتی می‌توانید انجام دهید.با این خودآگاهی در وضعیت بهتری برای ارزیابی مردهایی که وارد زندگیتان می‌شوند خواهید داشت و خواهید توانست تعهد طولانی‌مدت ایجاد کنید.

6. نمی‌دانید چطور دوام یک رابطه را حفظ کنید
    حتی زنان بسیار خوش‌بین و بااعتماد‌به‌نفس هم در یک رابطه ایده آل نگرانی‌هایی برای دوام بخشیدن به رابطه خود دارند. در نامعلومی و بلاتکلیفی دنیای امروز، با زوال ارزش‌ها و جدایی خانواده‌ها، به نظر نمی‌رسد روش مطمئنی برای حفظ دوام ازدواج وجود داشته باشد. به همین دلیل است که ارتباط و گفتگو بین زوج ضروری و حیاتی است. هر دو طرف باید با هم هماهنگ باشند تا بفهمند چه اتفاقاتی می‌افتد و اصلاحات لازم را انجام دهند. اگر ارتباط کلامی دو طرف از بین برود، نخواهید دانست چه باید بکنید.
    از خودتان بپرسید چرا روابط سابقتان شکست خوردند و ببینید در آینده چه کارهای متفاوتی می‌توانید انجام دهید.با این خودآگاهی در وضعیت بهتری برای ارزیابی مردهایی که وارد زندگیتان می‌شوند خواهید داشت و خواهید توانست تعهد طولانی‌مدت ایجاد کنید

7. مطمئن نیستید او همانی است که می‌خواهید
    اگر دوست دارید بدون اینکه برای همیشه متعهد شوید، رابطه‌ای بادوام داشته باشید، ممکن است لازم باشد درمورد مشکلتان برای متعهد شدن با یک مشاور صحبت کنید.اگر کسی که می‌خواهید باقی عمرتان را با او بگذرانید پیدا نکرده‌اید، از خودتان سوال کنید شاید توقعات و انتظاراتتان خیلی بالا باشد. آیا در جای نادرست به دنبال آدم درست هستید؟ آیا با کسانی ارتباط برقرار می‌کنید که هدفشان از آشنایی متفاوت با شماست؟ هرکدام از این دلایل ممکن است باعث شود فکر کنید نمی‌توانید به مرد زندگیتان متعهد شوید.

8. نمی‌خواهید اعضای خانواده را ناامید کنید
    یکی دیگر از دلایل ترس از متعهد شدن در روابط، داشتن والدین پرتوقع است که انتظار دارند جراح مغز و اعصاب شوید یا با رئیس‌جمهور بعدی امریکا ازدواج کنید. اگر از ازدواج قبلی خود بچه دارید، ممکن است نگران واکنش آنها به ناپدری خود باشید. ممکن است هم هست بدون ارزیابی نیازهای احساسی خود و میزان آمادگی‌تان برای ازدواج، با یکی از دخترخاله‌ها یا دخترعموها برای ازدواج کردن وارد رقابت شده‌اید.

بااینکه نگرانی درمورد فرزندان شوهر سابقتان در رابطه با فرد کنونی اهمیت زیادی داشته و منطقی است، خودداری از متعهد شدن برای خوشحال نگه داشتن بقیه به این معنی است که معیار اشتباهی برای داشتن یک رابطه موفق دارید. وقت بگذارید و به این فکر کنید که به جای نیازهای دیگران چه چیزی برای خودتان بهتر است.

9. می‌خواهید برای لذت بردن از خوشی‌های زندگی مجرد بمانید
    اگر زندگی راحت و ‌آرامی دارید و نمی‌خواهید آن را با نگرانی‌های رابطه خراب کنید که تا حدی قابل درک است. آیا می‌خواهید تا پایان عمرتان مجرد بمانید؟ آیا از مسئولیت‌های ازدواج هراس دارید؟ با مسائل و مشکلاتی نظیر این باید روبه‌رو شوید تا مطمئن شوید به تعهد نگاهی سالم دارید. برخلاف این، اگر سبک زندگیتان به شکل غیرمعقولی آزادانه است و نمی‌توانید محدود شدن ازدواج را بپذیرید، پس احتمالاً برای متعهد شدن آماده نیستید. به خودتان زمان بدهید تا به دلایل واقعی اینکه چرا باتوجه به سبک زندگیتان و اهداف آینده‌تان از متعهد شدن می‌ترسید، فکر کنید.
    تعداد مجردهایی که از متعهد شدن ترس دارند بنا به دلایل مختلف بالا رفته است. اگر شما هم از ایندسته افراد هستید، الان وقتش رسیده است که دلایل الگوهای روابطتان را بررسی کرده و ببینید چطور می‌توانید برای غلبه بر ترس از متعهد شدن در خودتان ایجاد تغییر کنید

10. تصور می‌کنید تعهد عشق رابطه را از بین می‌برد
    عشق مسئله‌ای ظریف و حساس است و باید از آن مراقبت شود. بااینکه زندگی واقعی چهره خود را بعد از ازدواج نشان می‌دهد و پیدا کردن وقت برای صمیمت و لحظات دونفره را سخت می‌کند، زوج‌ها اگر می‌خواهند رابطه‌شان همیشگی شود، باید بالاترین اولویت را به رابطه‌شان بدهند. زوج‌های مسن‌تر ادعا می‌کنند که روابط عاشقانه باثباتی که در طولانی مدت ساخته شده‌اند بسیار عمیق‌تر و پرمعنی‌تر از عشق پرهیجانی است که رابطه با آن آغاز شده است. اجازه بدهید عشقتان رشد کنند.تعداد مجردهایی که از متعهد شدن ترس دارند بنا به دلایل مختلف بالا رفته است. اگر شما هم از ایندسته افراد هستید، الان وقتش رسیده است که دلایل الگوهای روابطتان را بررسی کرده و ببینید چطور می‌توانید برای غلبه بر ترس از متعهد شدن در خودتان ایجاد تغییر کنید.

12. کاربران زیر از hassan m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

من متولد 70 هستم
    مشکلم اینه که من اصلا دلم نمیخاد ازدواج کنم.یعنی اصلا دلم نمیخاد با هیچ کس رابطه ی جنسی داشته باشم به هیچ وجه...حتی اگه بمیرم
    ولی من خوب میدونم که تو جنگل که زندگی نمیکنم تنها و بی کس نیستم که!منم عین همه خانواده دارم...پدر و مادرم آرزوشونه یه دونه دخترشونو تو لباسه عروسی ببینن
    من اصلن از دستشون ناراحت نیستم چون حق دارند دوستم دارن و خوشبختیه منو تو این میبینن همینطور مامان بابام که عاشقشونم ....
    اما من واقعا نمیتونم و نمیدونم این تناقضو چجوری میشه حل کرد...که هیچکس آسیب نبینه...
    تنها راهی که به ذهنم میرسه که بتونم یکیو پیدا کنم و باش ازدواجه سوری کنم...یه کسی که اونم عینه من نخاد تا آخره عمرش ازدواج کنه و اونم تحت فشاره خونوادش باشه ...یه کسی که فقط اسمش بیاد تو شناسنامم و بتونه آرزویه مامان بابامو برآورده کنه و بتونم بش مطمین باشم که قول بده نخواد هیچ رابطه ای بام داشته باشه...

سلام

انسان سالم و عادی در شرایط عادی ازدواج میکنه ولی ازدواج در دنیای امروز دیگه هدف نیست بلکه وسیله ای است برای بهتر زیستن و آرامش بیشتر. در بعضی از مواقع بعضی از افراد کلا کالای ازدواج نیستند

که آنهم نشان دهنده آسیبهای روانی و خانوادگی و انسانیست.!

حتما بهتره برای بهتر زیستن منظورم اصلا ازدواج کردن نیست, به یکی از همکاران خوب خانم ما جهت مشاوره رجوع کنید عزیز, شما سخت آسیب دیده اید.!؟

موفق باشید

سپاس

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

14. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

انسان سالم و عادی در شرایط عادی ازدواج میکنه ولی ازدواج در دنیای امروز دیگه هدف نیست بلکه وسیله ای است برای بهتر زیستن و آرامش بیشتر. در بعضی از مواقع بعضی از افراد کلا کالای ازدواج نیستند

که آنهم نشان دهنده آسیبهای روانی و خانوادگی و انسانیست.!

حتما بهتره برای بهتر زیستن منظورم اصلا ازدواج کردن نیست, به یکی از همکاران خوب خانم ما جهت مشاوره رجوع کنید عزیز, شما سخت آسیب دیده اید.!؟

موفق باشید

سپاس

dr
    سلام من هیچ آسیبی ندیدم ...فقط دوس ندارم رابطه داشته باشم!اتفاقا ازدواجو و رابطه هاشو دوس دارم و دختره گرم و با احساسی هستم وبرا خودم دلیله محکمی دارم...من خیلی دوس دارم که یکی از همکارتون کمک کنه،ولی گفتم که پیدا کردنه یه روانشناسه متعهد که به فکره کمک باشه،بسیار سختو غیر ممکنه..

16. کاربران زیر از من 1991 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    تشکر شده 173 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    9

ی سوال

تصور شما از رابطه جنسی چیه ؟؟(نظر شخصیتون )
    امضای ایشان

سایت من TexPic.ir

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ReepaaR نمایش پست ها
    ی سوال

تصور شما از رابطه جنسی چیه ؟؟(نظر شخصیتون )
    تصور خاصی ندارم
    خب ینی رابطه ای عمیق،خاص،صمیمی،گرم بین دو نفر که از رویه علاقه و حسی که بینشون به وجود اومده،عینه آهنربا به سمته هم کشش پیدا می کنن...
    که اولاش قشنگه و پر از احساس(منظورم به آغوش کشیدنو ..)و مراحله آخرش یاده حیوون می افتم...که البته میگن برای خانوم لذته زیادی داره
    که این روابط چند ساله اول برایه دوطرف شیرین و و خوبو جذابه ...بعدا براشون عادی میشه و میشه یه امره معمول و بی مزه و جزوی از زندگی
    به هرحال کاری ندارم این روابط چین و چجورین ...بالاخره از پشته کوه که نیومدم منم دارم توعصری زندگی میکنم که آدم سالم ترین فیلمای خارجی رم دیده باشه میتونه بفهمه ،این قضیه دقیقا چجوریه!و من گفتم که مشکلی با این قضیه ندارم و خودم گرمم...و میدونم ارتباط جنسی برقرار نکردن یه پوان های منفی داشته باشه ولی دوست ندارم و نمیخام برام پیش بیاد

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینین من اصلن نمیخام قانع یا به قوله روانشناسا که اینو اختلال میدونن درمان شم که ازدواجه با رابطه داشته باشم....چون کاملاً با دیده باز این تصمیمو گرفتم و خوبیا بدیاشو میدونم ولی نمیتونم عشقو احساسه خاانوادمم نادیده بگیرم

به خدا دلمم میسوزه واس پسرایی که میان خاستگاریم...میترسم آخرش به خاطره خانوادمم بله بگم در حالیکه اون پسر با امیدی اومده سمته من ...و وقتی من ازش بخام که هیچ برخوردی نداشته باشیم به احتماله بالای 95 ذرصد بخاد که جدا شیم...اونوقت هم مامان بابام دوباره غصه میخورن هم اون پسر از زندگیش عقب میوفته!
    من اومدم این سایت که کمک بگیرم که پیش گیری کنم از این قضایا
    من مطمینم میتونم یه همچین فردیو پیدا کنم ولی نمیدونم چجوری...
    مگه کمن پسرایی که از ترسه خرج و مرجه ازدواج نمیرن سمتش...از طرفی هم دوس دارن تو مجردی بموننو هر کاری میخان بکنن...و از طرفی خانوادشون دوس دارن اینا ازدواج کنن....
    حالا من دارم با یه تیر چند نشون میزنم...هم مشکله خودمو حل میکنم..هم اونارو...
    خرج و مرجو خودم در میارم بش میدم...از طرفی هرکاری دوس داشت بعده ازدواج بکنه فقط شرعی ...و آبروی منو پیشه فک و فامیلو مامان بابا حفظ نگهداره...یه ذره هم خدا و پیغمبر سرش بشه که یه وقت رازه منو که همون ازدواجه سوریه رو لو نده،و به قولی بتونم بش همه جوره اعتماد کنم و دوست باشم باش...بده؟
    واقعا خودم احساس میکنم بشه همچین آدمی پیدا کرد ولی نمیدونم چجوری...و اگه پیدا کردم چجوری باش در میون بزارم

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی باعث می شه که یک زوج فاصله هارامثل شرم و عدم راحت بودن درگفتاربایکدیگرراازبین ببردهمچنین لذتی که ازاین کارهردو می برندباعث علاقه ی بیشتربه هم می شودو این خودباعث مستحکم ترشدن روابطشان در زندگی می شودو همچنین احساس مسئولیت کردن درقبال هم برای فراهم کردن سایرنیازهای مادی ومعنوی هم و.....

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

درواقع این دیدگاه شخصی شماست وممکن است به مرورزمان نظرتان عوض شودولی پیداکردن چنین کسی که شما می گویید کارزیادراحتی نیست درعین حال گفتن چنین مسئله ای قبل ازدواج خوب نیست چون کسی که میادچنین فکری هم به ذهنش نمی زنداگربعدازازدواج هم بگیداحتمال زیادمشکل سازمی شودبهتراست شما قبل ازاینکه جواب مثبت مصلحتی دهیداین مشکل راحل کنیدچون شمانمی توانیدکه همه راجواب کنیدبی دلیل به خاطرخانواده تان یابامشاورخانم صحبت کنید شایدنظرتان عوض شودیا هم پا روی این باورتان بگذاریدوبایک موردمناسب ازدواج کنید شایداولش احساس خوبی نکنیدولی به مروراین حساسیتتان ازبین می رود.

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    تشکر شده 354 بار در 141 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست من

ببین عزیزم

زندگی واقعی با اونچه که تو رمان ها میخونیم خیلی فرق داره

تو رمانی مثه قرار نبود یا همخونه یا هرچی ، دو نفر همینجوری ازدواج میکنن و به مرور با هم دوست میشن و نهایتا رابطه ی جنسی برقرار میشه که شما حتی اینو هم نمیخوای !

پس مطمئن باش همچین زندگی ای جز زهر مار نخواهد بود!

همچین فردی که شما میگی یه آدم کثیف همه کاره ست که میره جاهای دیگه نیازهاشو برطرف میکنه و وقتی برمیگرده خونه با شما مثه یه تیکه زباله رفتار میکنه .جدی میگمااااا. فکر کردی مثلا شبا میره خونه ی یکی دیگه و روزا میاد پیش خودت و باهات دوستانه برخورد میکنه ؟ پای گند و کثافت کاری به خونتون باز میشه. برفرض که اصن زن دوم بگیره که شرعی هم باشه (! ) . بعد از یه مدت ور میداره زنشو میاره تو خونه ی شما و شما باید لذت بردن اون دو تا رو به تماشا بشینی . همچین چیزی رو دوست داری؟؟؟
    یا اون دوستمون گفت با همجنس باز ازدواج کن! خب ! فرضا اینکارو کردی ... مجبور میشی هر روز معاشقه ی دو تا مرد رو ببینی و دم نزنی و وای اگر قضیه به جایی درز کنه که میکنه. چون اون مرده همجنس باز اصن تعهدی به اون زندگی نداره و براش آبروی شما مهم نیست ...

حرفی که شما میزنی خیلی سنگینه عزیزم !

ماجرا اصلن اونطور که انتظار داری پیش نمیره . همچین رابطه ای که فقط بوس و بغل داشته باشه رو هیچ مرد سالمی نمی پذیره . بالاخره هر مردی برای رسیدن به آرامش نیاز به برقراری رابطه ی جنسی داره. این طبیعیه . اصلن زشت و چه میدونم اینا نیست . این غریزه رو اکثر حیوانات دارن . ما هم سیستم بدنمون مثه اون حیواناته .خب ! چه عیبی داره ؟ پیامبرای خدا هم این رابطه رو تجربه کردن. پس با این حساب اونا آدمای بد و ناپاکی بودن ؟؟؟؟؟؟

بعدم ، کی گفته همه ی رابطه ها بعد از یه مدت سرد میشن ؟؟؟؟؟ کافیه روش " دور و نزدیک " رو به کار بگیرین. به هم قول بدین که هر چند وقت یکبار ، به مدت مثلا 10 روز رابطتون در حد بوسه و بغل کردن بمونه و تحت هیچ شرایطی فراتر نرین . شما به عنوان یه زن حسابی به خودت برس و مردت رو تشنه کن و همسرت هم متقابلا همینطور باشه. خوب که عطش پیدا کردین دوباره رابطه برقرار کنین و همین که حس کردین داره تبدیل به یه عادت میشه ، دوباره 10 روز وقفه بندازین... این بهترین راهه و تضمین شدس .

اما مشکل شما اینه که از رابطه ی جنسی هراس داری. خب ! چن جلسه کلاس "************ درمانی" برو . اونجا مسئله رو برای شما راحت باز میکنن و دید شما رو تغییر میدن. باور کن که این کلاس ها موثرن.

بهونه نیار که سخته و اینا ! چون پیدا کردن یه مرد بی بخار و سالم ! بین این همه آدم که بعضیاشون حاضرن برا چن دقیقه لذت ، حیثیت یه دخترو به باد بدن ،خیلی خیلی خیلی خیلی سخت تر و اصن غیر ممکنه.

البته همه ی اینا منوط به اینه که شما دلیل واقعیت برای عدم برقراری رابطه ی جنسی همین باشه که گفتی؛ یعنی فقط دیدت منفی باشه . میدونی منظورم چیه ؟ بعضیا مورد تجاوز قرار گرفتن ، بعضیا دوست پسرشون پردشونو زده ، بعضیا بر اثر خود ارضایی و گاهی یه تصادف ناخواسته پردشونو از دست دادن و ..... این افراد میترسن که مورد شماتت قرار بگیرن و اعتماد همسرشون رو از دست بدن. برای همین از رابطه ی اول و فاش شدن رازشون هراس دارن ...

با خودت رو راست باش

چرا ؟ چرا نزدیکی رو دوست نداری؟ مشکلتو دقیقا برای خودت باز کن و خوب فکر کن.

اینکه نزدیکی ، شما رو یاد حیوون میندازه اصلن بهونه ی قابل قبولی نیست. اگر همه چیز بهداشتی و در نهایت عشق و ظرافت انجام بشه خیلی هم قشنگ و جالبه...

به هرحال

قدر نعمت هایی که داری رو بدون و خودت رو از چاله ی ازدواج نکردن به چاه ازدواج خطرناک ننداز ...

بازم بیا و برامون بگو نهایتا چه تصمیمی گرفتی

امیدوارم کمکی کرده باشم

شاد و سعادتمند باشی عزیزم

23. 5 کاربران زیر از لبخندتلخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط لبخندتلخ نمایش پست ها
    سلام دوست من

ببین عزیزم

زندگی واقعی با اونچه که تو رمان ها میخونیم خیلی فرق داره

تو رمانی مثه قرار نبود یا همخونه یا هرچی ، دو نفر همینجوری ازدواج میکنن و به مرور با هم دوست میشن و نهایتا رابطه ی جنسی برقرار میشه که شما حتی اینو هم نمیخوای !

پس مطمئن باش همچین زندگی ای جز زهر مار نخواهد بود!

همچین فردی که شما میگی یه آدم کثیف همه کاره ست که میره جاهای دیگه نیازهاشو برطرف میکنه و وقتی برمیگرده خونه با شما مثه یه تیکه زباله رفتار میکنه .جدی میگمااااا. فکر کردی مثلا شبا میره خونه ی یکی دیگه و روزا میاد پیش خودت و باهات دوستانه برخورد میکنه ؟ پای گند و کثافت کاری به خونتون باز میشه. برفرض که اصن زن دوم بگیره که شرعی هم باشه (! ) . بعد از یه مدت ور میداره زنشو میاره تو خونه ی شما و شما باید لذت بردن اون دو تا رو به تماشا بشینی . همچین چیزی رو دوست داری؟؟؟
    یا اون دوستمون گفت با همجنس باز ازدواج کن! خب ! فرضا اینکارو کردی ... مجبور میشی هر روز معاشقه ی دو تا مرد رو ببینی و دم نزنی و وای اگر قضیه به جایی درز کنه که میکنه. چون اون مرده همجنس باز اصن تعهدی به اون زندگی نداره و براش آبروی شما مهم نیست ...

حرفی که شما میزنی خیلی سنگینه عزیزم !

ماجرا اصلن اونطور که انتظار داری پیش نمیره . همچین رابطه ای که فقط بوس و بغل داشته باشه رو هیچ مرد سالمی نمی پذیره . بالاخره هر مردی برای رسیدن به آرامش نیاز به برقراری رابطه ی جنسی داره. این طبیعیه . اصلن زشت و چه میدونم اینا نیست . این غریزه رو اکثر حیوانات دارن . ما هم سیستم بدنمون مثه اون حیواناته .خب ! چه عیبی داره ؟ پیامبرای خدا هم این رابطه رو تجربه کردن. پس با این حساب اونا آدمای بد و ناپاکی بودن ؟؟؟؟؟؟

بعدم ، کی گفته همه ی رابطه ها بعد از یه مدت سرد میشن ؟؟؟؟؟ کافیه روش " دور و نزدیک " رو به کار بگیرین. به هم قول بدین که هر چند وقت یکبار ، به مدت مثلا 10 روز رابطتون در حد بوسه و بغل کردن بمونه و تحت هیچ شرایطی فراتر نرین . شما به عنوان یه زن حسابی به خودت برس و مردت رو تشنه کن و همسرت هم متقابلا همینطور باشه. خوب که عطش پیدا کردین دوباره رابطه برقرار کنین و همین که حس کردین داره تبدیل به یه عادت میشه ، دوباره 10 روز وقفه بندازین... این بهترین راهه و تضمین شدس .

اما مشکل شما اینه که از رابطه ی جنسی هراس داری. خب ! چن جلسه کلاس "************ درمانی" برو . اونجا مسئله رو برای شما راحت باز میکنن و دید شما رو تغییر میدن. باور کن که این کلاس ها موثرن.

بهونه نیار که سخته و اینا ! چون پیدا کردن یه مرد بی بخار و سالم ! بین این همه آدم که بعضیاشون حاضرن برا چن دقیقه لذت ، حیثیت یه دخترو به باد بدن ،خیلی خیلی خیلی خیلی سخت تر و اصن غیر ممکنه.

البته همه ی اینا منوط به اینه که شما دلیل واقعیت برای عدم برقراری رابطه ی جنسی همین باشه که گفتی؛ یعنی فقط دیدت منفی باشه . میدونی منظورم چیه ؟ بعضیا مورد تجاوز قرار گرفتن ، بعضیا دوست پسرشون پردشونو زده ، بعضیا بر اثر خود ارضایی و گاهی یه تصادف ناخواسته پردشونو از دست دادن و ..... این افراد میترسن که مورد شماتت قرار بگیرن و اعتماد همسرشون رو از دست بدن. برای همین از رابطه ی اول و فاش شدن رازشون هراس دارن ...

با خودت رو راست باش

چرا ؟ چرا نزدیکی رو دوست نداری؟ مشکلتو دقیقا برای خودت باز کن و خوب فکر کن.

اینکه نزدیکی ، شما رو یاد حیوون میندازه اصلن بهونه ی قابل قبولی نیست. اگر همه چیز بهداشتی و در نهایت عشق و ظرافت انجام بشه خیلی هم قشنگ و جالبه...

به هرحال

قدر نعمت هایی که داری رو بدون و خودت رو از چاله ی ازدواج نکردن به چاه ازدواج خطرناک ننداز ...

بازم بیا و برامون بگو نهایتا چه تصمیمی گرفتی

امیدوارم کمکی کرده باشم

شاد و سعادتمند باشی عزیزم

سلام ممنون به خاطر توجهت و وقتی که گذاشتی

راستش حرفات درسته درصورتی که مخاطبی که باهاش صحبت کردی اون چیزی باشه که تو در موردش ترسیم کردی

اول ایینکه من میفهمم با توج به اولین صحبتت تصورت در مورده من این بوده که تحت تاثیره رمانی فیلمی چیزی بودم
    ولی واقعا من تا الان به غیر از ذو صفحه ی اول هری پاتر که نمیدونم رمانه یانه،هیچ رمانه دیگه ای نخوندم و نمیدونم این رمان ها چجوری بودن
    دوم اینکه من میدونم منظورت از رسیدنه هر کثافت کاری به خونه چیه...واسه همین تاکید کردم طرف باید یه ذره اهل خدا و پیغمبر باشه تا نخاد منو اذیت کنه...بعدم چرا باید اینکارو کنه ؟من چه چیزه بدی میگم؟و چه چیزه بدی میخام ؟من نگفتم دلم میخاد روابطه عاشقانه مثله بوس و آغوش داشته باشیم و بقیه رو نداشته باشیم!من حتی نمیخام ناخن اون آقا به من بخوره....
    در ضمن من حاضرم تمامه وظایفه یه همسرو انجام بدم به غیر از ارتباط!
    مگه غیر از اینه که همین الان این همه مرد خیلی راحت میان اینجا از اینکه دلشون میخاد رابطه های متنوعو تجربه کنن حرف میزنن تازه ادعاشونم میشه که میخان کاره شرعی ای انجام بدن!حالا من چون خودم دارم از اول چنین قراری میزارم...بده زشته؟
    اصلن مگه یه آدم چقد میتونه کثیف باشه که با وجوده قراره منطقی ای که میخام بزارم و کامل همه ی وظایفمو انجام بدم ،که بیاد منو با نمایش گزاشتنه روابطش، آزار بده!
    بعد هم دلیله من برای اینکه نمیخام رابطه داشته باشم ،هیچکدوم از دلایلی که گفتی نبود...اگه نمیگم بخاطره اینه که نمیخام با گفتنه این موضوع،موضوعه اصلیه سوالمو منحرف کنم ...چون میدونم بلافاصله اگه بگم هرکی ممکنه راجع بش یه نظر بده..یکی بگه این چه دلیلیه؟یکی بخاد راضیم کنه...در حالیکه من فقط میخام در مورده حرفی که زدم مشورت بگیرم و دلیلم واسه خودم قاطع و منطقیه

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    میزان امتیاز
    9

من ننمیخواستم اطلاعات جنسی شما رو بدونم یا فکر نکردم که از پشت کوه آمدید

فقط میخواستم دلیل نخواستن رابطه جنسی رو بدونم که با خوندن کل تاپیک چیزی نفهمیدم

شما فقط میگید نمیخواید ولی نمیگید چرا نمیخواید ؟؟؟

البته آخر جملتون نوشتید آخر هم آغوشی میرسین به یه عمر حیوانی ؟؟

دوست عزیز خداوکلیش این تفسیر درستیه از رابطه جنسی بین زن و شوهر ؟؟؟

خدایش زن و شوهر ی که باهم رابطه برقرار میکنن با حیوانات دیگه یکسان هستن ؟؟
    امضای ایشان

سایت من TexPic.ir

26. 5 کاربران زیر از ReepaaR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام من هیچ آسیبی ندیدم ...فقط دوس ندارم رابطه داشته باشم!اتفاقا ازدواجو و رابطه هاشو دوس دارم و دختره گرم و با احساسی هستم وبرا خودم دلیله محکمی دارم...من خیلی دوس دارم که یکی از همکارتون کمک کنه،ولی گفتم که پیدا کردنه یه روانشناسه متعهد که به فکره کمک باشه،بسیار سختو غیر ممکنه..
    احساس میکنم شما همه مارو سر کار گذاشتید

شما هم میگید دوس دارید هم میگید دوس ندارم

روانشناس باید باید پیش شما؟ !!!!!!!!!!

یعنی ازدواج سوری شما راحتتراز پیدا کردن روانشناس هستش؟ !!!!!!!!!!!!

خانم محترم مارو مسخره خودتون نکنید لطفا

28. 2 کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    9

من متولد 70 هستم

30. کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    میزان امتیاز
    9

سلام ممنون به خاطر توجهت و وقتی که گذاشتی

راستش حرفات درسته درصورتی که مخاطبی که باهاش صحبت کردی اون چیزی باشه که تو در موردش ترسیم کردی

اول ایینکه من میفهمم با توج به اولین صحبتت تصورت در مورده من این بوده که تحت تاثیره رمانی فیلمی چیزی بودم
    ولی واقعا من تا الان به غیر از ذو صفحه ی اول هری پاتر که نمیدونم رمانه یانه،هیچ رمانه دیگه ای نخوندم و نمیدونم این رمان ها چجوری بودن
    دوم اینکه من میدونم منظورت از رسیدنه هر کثافت کاری به خونه چیه...واسه همین تاکید کردم طرف باید یه ذره اهل خدا و پیغمبر باشه تا نخاد منو اذیت کنه...بعدم چرا باید اینکارو کنه ؟من چه چیزه بدی میگم؟و چه چیزه بدی میخام ؟من نگفتم دلم میخاد روابطه عاشقانه مثله بوس و آغوش داشته باشیم و بقیه رو نداشته باشیم!من حتی نمیخام ناخن اون آقا به من بخوره....
    در ضمن من حاضرم تمامه وظایفه یه همسرو انجام بدم به غیر از ارتباط!
    مگه غیر از اینه که همین الان این همه مرد خیلی راحت میان اینجا از اینکه دلشون میخاد رابطه های متنوعو تجربه کنن حرف میزنن تازه ادعاشونم میشه که میخان کاره شرعی ای انجام بدن!حالا من چون خودم دارم از اول چنین قراری میزارم...بده زشته؟
    اصلن مگه یه آدم چقد میتونه کثیف باشه که با وجوده قراره منطقی ای که میخام بزارم و کامل همه ی وظایفمو انجام بدم ،که بیاد منو با نمایش گزاشتنه روابطش، آزار بده!
    بعد هم دلیله من برای اینکه نمیخام رابطه داشته باشم ،هیچکدوم از دلایلی که گفتی نبود...اگه نمیگم بخاطره اینه که نمیخام با گفتنه این موضوع،موضوعه اصلیه سوالمو منحرف کنم ...چون میدونم بلافاصله اگه بگم هرکی ممکنه راجع بش یه نظر بده..یکی بگه این چه دلیلیه؟یکی بخاد راضیم کنه...در حالیکه من فقط میخام در مورده حرفی که زدم مشورت بگیرم و دلیلم واسه خودم قاطع و منطقیه
    اوه
    حتی بوس و بغلم نه ؟!

دوست من ، متوجه شدم چی میگی. میخوای با یه آقا زیر یه سقف خیلی محترمانه زندگی کنی . با هم دوست باشین اما به هم کاری نداشته باشین. اون آقا اصلا با دیدن شما تحریک نشه و اصلا نخواد نزدیک شما بشه. برای خودش هرکاری میخواد بکنه ولی احترام شما و خانواده رو نگه داره... ولی مگه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (چون پیدا کردن یه مرد بی بخار و سالم ! بین این همه آدم که بعضیاشون حاضرن برا چن دقیقه لذت ، حیثیت یه دخترو به باد بدن ،خیلی خیلی خیلی خیلی سخت تر و اصن غیر ممکنه.)

به مرور اطرافیان شک میکنن .به خدا بعضیا خیلی فضولن .خواهشا به خاطر خودخواهی خودت ، آبروی خانوادتو نبر...

اصن برو با هر مصیبتی شده به مادرت بفهمون که چرا نمیخوای ازدواج کنی. بهتر از اینه که دستی دستی خودتو بدبخت کنی.

ببین دوست من ! از قدیم گفتن نرود میخ آهنین در سنگ. به نظر میاد شما حرفتو زدی و تا جواب دلخواهتو نبینی چشمتو رو حقایق باز نمیکنی. هی هرچی ما میگیم کاری که میخوای بکنی اشتباه و نشدنیه ، هی شما میگی میشه و فقط بهم یکیو معرفی کنین . هی ما میگیم نره ، هی شما میگی بدوش!

خب
    مسلما شما اینجا به اون چیزی که میخوای نمی رسی

پیشنهاد یه بنده خدا رو هم دیدی ! ازدواج با همجنس باز ! یکی نیس به ایشون بگه آخه همجنس باز مگه خله که یه دختری رو الکی الکی وبال گردن خودش کنه و برای خودش مسئولیت بتراشه؟

اصن یه چیز دیگه ! حالا اون آقایی که اصلا و ابدا میل جنسی نداره ، مگه روانی شده زن بگیره ؟؟؟ خب میره برا خودش تنهایی میگرده و صفا میکنه حالشو میبره . چرا باید نقش بازی کنه ؟ یه نه میگه و خلاااااص.

من بازم میگم
    بهتره به خودت رجوع کنی و روی خودت کار کنی تا کم کم سلامت جنسیتو به دست بیاری.

اگرم میخوای تا ابد همین مدلی بمونی ، خب بمون ! والا که از شما به ما نه خیری میرسه ، نه شری ! دلیل اینم که ما داریم راهنماییت میکنیم ، تحت فشار گذاشتنت نیست. نمیخوایم مجبورت کنیم به کاری که دوست نداری. فقط دلمون میسوزه چون برامون عزیزی و نمیخوایم پشیمونی و حسرتت رو ببینیم. همین !

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    میزان امتیاز
    9

اوه راستی یه چیز دیگه !
    گفتی میخوای همه ی وظایف یه همسرو انجام بدی به غیر از ارتباط!!!!
    خودت یه ذره فکر کن ببین حرفت اصن با منطق جور در میاد؟
    شما با این حرفت داری به همه ی زنان دنیا توهین میکنی
    مگه وظیفه ی یه همسر فقط بشور و بپزه ؟
    خب این کارو که یه کلفت هم میتونه انجام بده ... چه نیازیه به ازدواج؟
    این حرفایی که میزنی میدونی ینی چی؟ یعنی زن = کلفت + وسیله ی ارضا شدن مرد که البته شما فقط تیکه ی اولشو پایه ایه !
    ینی تو مفهوم ازدواج رو درک نکردی . البته که اصلا مفهومش برات مهم نیست. فقط میخوای اطرافیان خصوصا پدر و مادرت ازت راضی باشن ! د آخه به چه قیمتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شادی دروغین اونا به قیمت کلفت شدن خودت؟ تازه میخوای به یه پولی هم بدی به طرف که لو نده ماجرا رو ؟ خودتو ذلیل کنی ، عزت نفستو خدشه دار کنی به خاطر حرف دیگران؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس عزت نفست چی میشه دختر خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به خدا که واقعیت با اونی که تصور میکنی متفاوته . خیلی متفاوته ...

حماقت نکننننننن
    از من گفتن بود ، هر چند تلخ و ناخوشایند

33. 2 کاربران زیر از لبخندتلخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

ببینیدوقتی صیغه خوانده می شه یعنی زن درزندگی زناشویی موظف است هروقت شوهرش خواست به اواجازه دهدتماس جنسی برقرارکند...درضمن به همان دلیلی که می گوییدمشاورمتعهدپیدانمی شوددرحالی که نمی شه این طورقاطع بدون شناخت همه مشاوران دردسترس گفت که مشاورمتعهدپیدانمی شودباهمچین دلایلی هم است که معتقدهستیدکه درازدواج بامسائل جنسی اش مشکل دارید.این قاطعیت به این دلیل است که شمازیادی به طرزفکرتان اعتمادکرده ایدیاناشی ازاعتمادبه صحبت های شخصی خاص ازنظرشما.این همه انسانی که ازدواج کردن حتی دربهترین شرایط مالی چون نیازهایی است (عاطفی روحی روانی وجنسی)که همه آنهابه صورت حلال تنهاازراه ازدواج امکان پذیراست که تن به ازدواج داده اند.نکته آخرهم اینکه شماهنوزازدواج وآن رابطه راتجربه نکردیدپس نمی توان مطمئن بگوییدمن ازآن کارهیچ وقت خوشم نمی آید.سرنوشت هرکس ثمره شانس وطرزنگاهش به اتفاقات معمولی ومهم زندگی اش است .ازدواج مسئله مهمی است به خاطرخودتان نه کسی دیگرباحتی یک مشاورشایدبه قول شماغیرمتعهدهم اگرباشدصحبت کنیدضررنمی کنیدلااقل تجربه اش بیشتراست شایدیک روزحسرت این پافشاریتان رابخوریدبه احتمال زیاد...

35. 2 کاربران زیر از حسین h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ramesh نمایش پست ها

من هم موافقم ایشون همه ما رو سرِکار گذاشته.می خواد ببینه مسخره کردن دیگران چه مزه ای میده.
    حتی میگه روانشناس بیاد پیش من.خوب حتما شما انقدر مهمی که باید روانشناس بیاد حضور محترمتون.شما با این همه خودخواهی می خوای بگی باورمون بشه به فکر پدر مادرتی؟!!!!!!

37. کاربران زیر از aram37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط aram37 نمایش پست ها
    من هم موافقم ایشون همه ما رو سرِکار گذاشته.می خواد ببینه مسخره کردن دیگران چه مزه ای میده.
    حتی میگه روانشناس بیاد پیش من.خوب حتما شما انقدر مهمی که باید روانشناس بیاد حضور محترمتون.شما با این همه خودخواهی می خوای بگی باورمون بشه به فکر پدر مادرتی؟!!!!!!
    اصلا حرفای که میزنه با عقل حور در نمیاد .

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20190
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

در یک زندگی رابه جنسی نباشه یک سال هم دوم نمیاره اینو اونایی که متاهل میتونن خوب درک کنن
    به قول دوستا شما یا مارو مسخره کردید یا اینکه انقدر خودخواه هستید که نمیخواهید حقیقت رو ببینید
    اگر اینجوری باشه که میگید حتما باید به روانشناس مراجعه کنید روانشناسا انقدر از این دست مشکلات دیدن که براشون عادی هست و مطمئن باشید شما رو نمیخورن یعنی اونا یه عمری درس خوندن زحمت کشید و کارشون همیناست شاید این مسءله برای شما غیرعادی باشه اما برای یه رواشناس عادی هست و حلش میکنه

40. کاربران زیر از saeed202 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

اگر قرار بر اینه که رابطه جنسی یک امر حیوانی و کثیف باشه، خیلی از رفتار های انسان هم کاملا حیوانیه مثل غذا خوردن و ... پس شما غذا هم نخور

شما به جای اینکه مسئله رو حل کنی داری دنبال راهی می گردی که خودت رو فریب بدی

مردی که به رابطه جنسی علاقه نداشته باشه احتمالا باید اختلال اسکیزوئیدی چیزی داشته باشه وگرنه آدم سالم در این زمینه پیدا نمی کنید که با هاش ازدواج کنید

مجرد بمونی بهتره تا با یه آدم مشکل دار ازدواج کنی

شما برای خودت از یه موضوع ساده یه چیز کثیف و غیر قابل تحمل ساختی

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20614
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ramesh نمایش پست ها
    اصلا حرفای که میزنه با عقل حور در نمیاد .
    چرا همچین فکری کردین؟به خدا من کسیو سرکار نزاشتم..مگه من بیکارم بیام این همه بنویسم که شمارو سرکار بزارم،چون نمیتونین مشورت بم یدین..لطفا نمک رو زخمم نپاچید..مگه من مجبورتون کردم منم عینه همه صادقانه مشکلمو بیان کردم و ازهرکس واسم نظری گذاشته حتی اگه بابه میلم نبوده و اذیتم کرده تشکر کردم تا الان..

اتفاقا تنها چیزی که تو زندگیم ندارم خودخواهیه!شما فکر میکنی اگه قطره ای خودخواهی داشتم حاضر بودم این همه از خودم بزنم!شما فکر میکنی من خوشم میاد هم کاره بیرون کنم هم کاره خونه و سختیه یه زندگیه بدونه عشقو و با استرسو تحمل کنم!!در حالیکه خودم به شدت گرم و با احساسم؟!
    اگه کامل مطالبمو میخوندی متوجه میشدی که چند بار در مورده
    روانشناس
    گفتم که نمیتونم یه روانشناسه مطمین و متعهد که به فکره درمانه واقعیه من باشه رو پیدا کنم! من تا حالا پیشه سه تاروانشناسه متفاوت رفتم نه واسه این مشکلم...یه مشکله دانشجویی و درسی داشتم و برای مشورت رفته بودم...یکیشون یه روانشناسه خیلی بزرگ بود که فقط تلفنی بم وقت داده بود و ویزیتش یک ربع 50 تومن بود و آخرش هیچی دستگیرم نشد چون انداخت به جلسه ی بعد...قشنگ معلوم بود فقط به فکره پوله و اینقدم مسلط صحبت میکرد که جرأت نمیکردم بش بگم مشورتش هیچ فایده ای برام نداشت..و دو تا روانشناسه دیگه که آدمایه خوبی بودن ولی در مورده من کمکی ازشون برنمیومد و درنهایت فقط بم میگفتن خودت باید بخای و تا خودت نخای چیزی درست نمیشه!خب این حرفو هرکسی میتونست بم بزنه...نیاز به روانشناس نبود...منظورم از اینکه گفتم اگه یه رواانشناس میومد خونمون...-میدونم امکان پذیر نیس -اینه که اینجوری مطمین میشدم این روانشناس واقعا میخاد به من کمک کنه و عینه تو فیلما براش مهمه که من درست میشم یا نه!

پیجه اینترنتیش که اینطوری مشکله جدیه زندگیه منو به تمسخر بگیره و اونو دست انداختن بدونه،خدا میدونه روانشناسش قراره با من چجوری برخورد کنه!!!

من نگفتم روانشناسه خوب نیست...!گفتم پیدا کردنه یه خوبش که همه جوره متعهد به فکر و مطمین باشه سخته(فک کنم ده بار این جمله رو گفتم...تروخدا بادقت بخونین که توهین نکنید...اصلا شما هرکدومتون به من یه روانشناسه خوب که قول بدین مطمین باشه و بتونه مشکله منو حتما حل کنه نه اینکه آخرش به جمله ی خودت باید بخای بسنده کنه و بتونه راهکاره مناسب بم بده و یه وقت از روی دلسوزی نره به خانودم بگه،معرفی کنید ...قول میدم برم پیشش...هرجایه ایران...ترجیحا دور و بر مرکز مثله تهران اصفهان فم کرج سمنان قزوین که بم نزدیک باشه

اگه هم میگم دوس دارم هم ندارم...چون گرمم و میدونم دوست خواهم داشت ولی بنا بر دلیلی که چند بار گفتم چرا نمیگم(مطمینم اگه بگم ممکنه مورده تمسخر قرار بگیره و همه بخان راضیم کنن اینکه دلیل نشد در صورتیکه دلیلش واسه خودم محکم و قانع کنندست)نمیخام به هیچ وجه این رابطه رو تجربه کنم!
    در ضمن در مورده کسانی که اصرار دارن دلیله اینکارمو آسیب دیدنه جسمیم توجیه کنن باید بگم اگه همچین فردیو پیدا کنم حاضرم هر آزمایشی مبنی بر سالم بودنم بدم...به خدا سالمم!

43. کاربران زیر از من 1991 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

بیینیدشمابه دلیل خاصی که خودتان داریدومعلوم هم نیست که چه هست ازچنین رابطه ای درازدواج امتناع می کنیددرواقع اون چیزهایی که واضح است دلیلی برای جلوگیری ازاین کارندارد .شمامی خواهیدبدون مشخص بودن دلیلتان نسبت به این تصمیم حرفهایی زده شودکه شایدشمارامتقاعدکندکه تصمیمتان راتوجیه کنید.این مثل این است که دکتربدون فهمیدن مشکل داروی الکی تجویزکندکه خوب نه تنهاسودی نداردبلکه مضرهم است.توجه کن به این حرفهایی که الان میگم مهمه :شخصی رامی شناسم که الان حدود5سال است به خاطریک مشکل ظاهری که سالهای قبل داشته بیرون نمیره همیشه هم می گه خودم ازاین وضع می خواهم نجات پیداکنم امادرعین حال می گوید کسی نمی تواندبه من کمک کنددلیل همه این حرفهایش اینه که اوفقط می خوادباصحبت مشکلش حل بشه درحالی که هرکاری تابانی داردتاسختی نکشدتاحرکت نکندهیچ وقت باهیچ حرفی مشکلش حل نمی شودیک قدم برداشتن درحل هرمشکلی بافکرمنطقی وآگاهانه برترازهزارسال فکربدون حرکت است .تغییرباحرف های هرچه قدرهم زیبا ولی بدون واقع بینی غیرممکن است .نکته آخرهرچیزی راکه ماباورکردیم لذومابردرست بودن تصمیم مانیست مثل اینکه یک فردباورکنددزدی خوب است پس بایددزدی کندخوب طبیعتا نه .صرفابه خاطریک دیدگاه خاص خودتان رادچارچنین چالشی نکنیدازقدیم گفتن گرخواهی نشوی رسواهمرنگ جماعت شوباچنین دیدگاهی ازدواج کردن حتی اگرچنین فردی هم پیداشودفاصله عاطفی وعدم عشق وسردی روابط دادمی زنداگرروزی چنین کاری اگرهم عملی شدازخیرآوردن بچه پرورشگاهی بگذریدزیرااحتمال زیادآن هم ازاین رابطه ضربه می خوردزیراشماهرکارهم کنیدنمی توانیدمثل بچه خونی خودتان آن رادوست بداریدبه احتمال زیاد...

45. کاربران زیر از حسین h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز موضوع سالم بودن یا نبودن شما نیست ( شما هیچکسو نمیتوید پیدا کنید که 100 درصد از نظر روحی سالم باشه همه یه نواقصی دارن)

من و بقیه دوستان میخوایم بفهمیم مشکل چیه دقیقا ؟؟؟

شما میگید با رابطه جنسی موافق هستید و فکر میکنید کار درست و خوب و لذت بخشیه

بعدش آخر جمله مینویسید که من نمیخوام .....

خوب این یعنی خودتونم دودل هستید
    دوست من بهانه شما خیلی بچگانه است
    رفتار شما مثل بچه ای هست که جلوی مطب وایستادید و دائم داد میزنید من از دکتر و آمپول بدم میاد و .. .. .. ..

همه ما تو زندگی تحت تاثیر احساسات قرار میگیریم و از راه درست به دور میشیم
    اما قرار نیست تاابد اون کارو غلط ادامه بدیم

شما به جای دنبال راه حل واسه برطرف کردن مشکل باشید دنبال راه فرار هستید (البته این واکنش 75 % درصد از مردم جهانه و قضاوتی نیست )

سوال ایجاست که شما هم میخواید به این گروه بزرگ بپیوندید ؟؟؟
    آدمایی که جلو مشکلاتشون فرار میکنن...

راستش بهترین رواشناسای دنیا هم که باشن وفتی شما نیت قلبیتون برای حل مشکل نباشه هیچ کمکی نمیتونن بکننن ...

در ضمن این مشکل نیاز زیادی به مشاور نداره
    چون همه دخترا از اولین رابطه جننسی ترس دارن و اینن کاملا عادیه
    ولی خوب انسان باید در زندگی جاه طلب باشه
    باید حد و مرض های احساسی و در زدگی کنار زد
    شما در حصاری از ترس و خجالت و شرم و حیا خودتون و زندانی کردید
    نه میزارید کسی بیاد پیشتون نه خودتون جرات بیرون آمدن دارید ....

تو زندگی ترس همیشه آدم از خطر دور نمیکنه گاهی وقتا هدیه ای بیشتر از خطر به ما میده

بهتره طرز فکرتونو بازنگری کنید و ایراداشو برطرف کنید
    فرارموش نکنید یکمی جاه طلبی و شیطونی وواسه زندگی لازمه ...
    زندگی والا و باارزش با تعادل داشتن در همه احوال به دست میاد ..اگر این تعادل و خراب کنید زندگی والا و باارزشتون هم خراب میشه ...

یکم از ترس هاتون دل بکنید ...
    هیچ چیز تو زندپگی لذت بخش تر از نابودکردن ترسها و کارای تازه و لذت بخش انسان و انسان نمیکنه .....
    موفق باشید
    امضای ایشان

سایت من TexPic.ir

47. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام ، منم اصلاً دوست ندارم ازدواج کنم ، قبلاً هم همین طرز فکر شمارو داشتم که یه مدتی با یکی سوری عروسی کنم و فقط اسمش تو شناسنامم بیادش
    تابلوسازی

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط tablooaraz نمایش پست ها
    با سلام ، منم اصلاً دوست ندارم ازدواج کنم ، قبلاً هم همین طرز فکر شمارو داشتم که یه مدتی با یکی سوری عروسی کنم و فقط اسمش تو شناسنامم بیادش
    تابلوسازی

تایپیک قدیمی هست

اگه مایلید مسئلتون رو در تایپپیک جدید مطرح کنید
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)