نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: نامزدی نافرجام

1561
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نامزدی نافرجام

سلام من قبلا ب مدت دو هفته عقد کرده بودم و بعد از عقد فهمیدم نامزدم کسی دیگه رو میخواد و بخاطر اینکه خانواده ش مخالف بودن باهاش ازدواج کنه منو انتخاب کرده ک متاسفانه من فقط بازیچه بودم و نامزدم همش با اون بود و دلیل دوم اینکه بیماری واریکوسل داشت و عمل کرد ولی ب من نگفت منم وقتی فهمیدم گفتم چرا ؟ هم خودش و هم خانواده ش گفتن اینا مسایل شخصیه و ب تو ربطی نداره گفتم چرا بیماریتو قایم کردی گفت ب تو ربطی نداره منم ناراحت شدم چون حقم بود باید میدونستم و ب خاطر همین سر دوهفته عقدمون ب طلاق کشید ولی بین ما هیچ اتفاقی نیفتاده و منم دوشیزه مالان چند سال گذشته و واسم خواستگاری اومد ک از هر نظر واسه هم مناسبیم و ب هم علاقمند شدیم و خانواده ها هم کاملا موافقن . من خواستم درمورد نامزدیم توی جلسه اخر خواستگاری بهش بگم اما متاسفانه کسی دیگه بهش زنگ زد و گفت الان ناراحته و میگه واسم سخته و توی شوکه میگه ازت ناراحت نیستم چون میدونم بهم این مو ضوع رو حتما میگفتی اما نمیتونم تصمیم قاطع بگیرم چون اراده م قوی نیست و غیر مستقیم گفته میترسه مردم مسخره ش کنن ک با ی دختری ک قبلا عقد بوده ازدواج کنه کسی ک ب خواستگارم گفته بهش گفته مریم زبون درازه اما من فقط از حقم دفاع کردم حقم بود ک از سلامتی کسی ک قراره باهاش ازدواج کنم خبر داشته باشم ب خاطر معشوقه ش ناراحت نیستم چون وقتی باهام بد رفتار کردن کاملا از چشمم افتادمتاسفانه معشوقه نامزد قبلیم میشه از اقوام خواستگارمناراحتم میترسم از دستش بدم فکر اینکه اون با کسی جز من ازدواج کنه داغونم کرده چون همه چبز خوب بود و من دارم تاوان کار اشتباه نامزد قبلم ک ازم همه چیز رو قایم کرد پس میدم الان ده روزه ازش خبر ندارم اما گفته بودن میخوان برن مسافرت خواهرش همکارمه من چکار کنم ؟

2. کاربران زیر از مریم@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نامزدی نافرجام

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم@ نمایش پست ها
    سلام من قبلا ب مدت دو هفته عقد کرده بودم و بعد از عقد فهمیدم نامزدم کسی دیگه رو میخواد و بخاطر اینکه خانواده ش مخالف بودن باهاش ازدواج کنه منو انتخاب کرده ک متاسفانه من فقط بازیچه بودم و نامزدم همش با اون بود و دلیل دوم اینکه بیماری واریکوسل داشت و عمل کرد ولی ب من نگفت منم وقتی فهمیدم گفتم چرا ؟ هم خودش و هم خانواده ش گفتن اینا مسایل شخصیه و ب تو ربطی نداره گفتم چرا بیماریتو قایم کردی گفت ب تو ربطی نداره منم ناراحت شدم چون حقم بود باید میدونستم و ب خاطر همین سر دوهفته عقدمون ب طلاق کشید ولی بین ما هیچ اتفاقی نیفتاده و منم دوشیزه مالان چند سال گذشته و واسم خواستگاری اومد ک از هر نظر واسه هم مناسبیم و ب هم علاقمند شدیم و خانواده ها هم کاملا موافقن . من خواستم درمورد نامزدیم توی جلسه اخر خواستگاری بهش بگم اما متاسفانه کسی دیگه بهش زنگ زد و گفت الان ناراحته و میگه واسم سخته و توی شوکه میگه ازت ناراحت نیستم چون میدونم بهم این مو ضوع رو حتما میگفتی اما نمیتونم تصمیم قاطع بگیرم چون اراده م قوی نیست و غیر مستقیم گفته میترسه مردم مسخره ش کنن ک با ی دختری ک قبلا عقد بوده ازدواج کنه کسی ک ب خواستگارم گفته بهش گفته مریم زبون درازه اما من فقط از حقم دفاع کردم حقم بود ک از سلامتی کسی ک قراره باهاش ازدواج کنم خبر داشته باشم ب خاطر معشوقه ش ناراحت نیستم چون وقتی باهام بد رفتار کردن کاملا از چشمم افتادمتاسفانه معشوقه نامزد قبلیم میشه از اقوام خواستگارمناراحتم میترسم از دستش بدم فکر اینکه اون با کسی جز من ازدواج کنه داغونم کرده چون همه چبز خوب بود و من دارم تاوان کار اشتباه نامزد قبلم ک ازم همه چیز رو قایم کرد پس میدم الان ده روزه ازش خبر ندارم اما گفته بودن میخوان برن مسافرت خواهرش همکارمه من چکار کنم ؟

مریم جان بهتره چنین فردی سست و بی اراده ای رو به حال خودش رها کنید

چون اگر هیچوقت ازدواج نکنید بهتره تا در زندگی بخوای به این فرد تکیه بدی و خودت رو اسیر افکار پوچ قدیمیش کنی

بدبختانه اگر این وابستگی عاطفی رو در خودتون میتونستید کنترل کنید شرایط روحی بهتری داشتید و شمارو در مرتبه بالاتری قرار میداد

شما تاوان کار اشتباه نامزد قبلی نمیدید شما تاوان سنت و رسوم رنگ باخته ما ایرانی ها رو میدید که خود زنان و دخترانمون برای هم جنسای خودمون حرف و حدیث میسازن

بهتره خودت رو از این وضع اسفناک که به نوعی گدایی کردن عشقه رها کنی ... شرمنده اگر رک و تند حرفهایی رو زدم

چون این خود ما هستیم که تعیین میکنیم دیگران چقدر بهمون احترام بذارن
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    مریم جان بهتره چنین فردی سست و بی اراده ای رو به حال خودش رها کنید

چون اگر هیچوقت ازدواج نکنید بهتره تا در زندگی بخوای به این فرد تکیه بدی و خودت رو اسیر افکار پوچ قدیمیش کنی

بدبختانه اگر این وابستگی عاطفی رو در خودتون میتونستید کنترل کنید شرایط روحی بهتری داشتید و شمارو در مرتبه بالاتری قرار میداد

شما تاوان کار اشتباه نامزد قبلی نمیدید شما تاوان سنت و رسوم رنگ باخته ما ایرانی ها رو میدید که خود زنان و دخترانمون برای هم جنسای خودمون حرف و حدیث میسازن

بهتره خودت رو از این وضع اسفناک که به نوعی گدایی کردن عشقه رها کنی ... شرمنده اگر رک و تند حرفهایی رو زدم

چون این خود ما هستیم که تعیین میکنیم دیگران چقدر بهمون احترام بذارن
    مهسا جان ممنونم از راهنماییت شاید حق با تو باشه شایدم من دارم عشقو گدایی میکنم و خودم غافلم اصلا از رک بودنت ناراحت نشدم عزیزم بر عکس خوشحال هم شدم چون شما از دیدی قضیه رو میبینی ک من دقت نکردم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20550
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من تو این فکرم که ببخشیدا این فضول ماجرا بوده که اومده گفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعضی ادما خیلی پست هستن

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    تشکر شده 173 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز

سو تفاهم ها در زندگی حکم امتحان و دارن

یعنی تو این شرایط میفهمید که طرف واقعا چه احساسی نسبت به شما داره (صرف نظر از تعداد دوستت دارم هایی که به شما گفته )

پس عاقل باشید و بزارید همه چیز طبیعی جلو بره

اونی که شما رو بخواد به حرف مردم اهمیتی نمیده و کلا آدم بزرگ و منطقی فراتر از این ها فکر میکنه ....
    پس نگران نباشید و بزارید آقا پسرتون خودش تصمیم بگیره ..
    راهشو خودش انتخاب کنه ..
    امضای ایشان

سایت من TexPic.ir

8. کاربران زیر از ReepaaR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام خب مسلما اصلا مقصر شما نبودید و کاملا حقتون بوده

وقتی میگی خواهرش همکارته یه روز با خواهرش برو بیرون
    حرفهای دلتو بهش بزن

اصلا این طرفی که زنگ زده معلوم از حسادتش بوده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan m نمایش پست ها
    من تو این فکرم که ببخشیدا این فضول ماجرا بوده که اومده گفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعضی ادما خیلی پست هستن
    ب خواهرش گفتم واسم مهم نیست کی بوده گفتم دستش درد نکنه کار منو راحت کرد ب قولی عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد اما مطمءنم قصدش خراب کردن من بود

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام خب مسلما اصلا مقصر شما نبودید و کاملا حقتون بوده

وقتی میگی خواهرش همکارته یه روز با خواهرش برو بیرون
    حرفهای دلتو بهش بزن

اصلا این طرفی که زنگ زده معلوم از حسادتش بوده
    خواهرش بهم تلفن کرد و من واسش توضیح دادم خیلی هم منطقی و مودبانه برخورد کرد و اخرش گفت هر چ خدا بخواد همون میشه و گفت دختر تا زمانیکه وارد خونه شوهر نشده دختره و اشکالی نداره اما برادرش میگخ باید فکر کنم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20550
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم@ نمایش پست ها
    ب خواهرش گفتم واسم مهم نیست کی بوده گفتم دستش درد نکنه کار منو راحت کرد ب قولی عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد اما مطمءنم قصدش خراب کردن من بود
    هر چی خدا بخوتد همون میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد