نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نامزدی نافرجام

986
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نامزدی نافرجام

سلام من قبلا ب مدت دو هفته عقد کرده بودم و بعد از عقد فهمیدم نامزدم کسی دیگه رو میخواد و بخاطر اینکه خانواده ش مخالف بودن باهاش ازدواج کنه منو انتخاب کرده ک متاسفانه من فقط بازیچه بودم و نامزدم همش با اون بود و دلیل دوم اینکه بیماری واریکوسل داشت و عمل کرد ولی ب من نگفت منم وقتی فهمیدم گفتم چرا ؟ هم خودش و هم خانواده ش گفتن اینا مسایل شخصیه و ب تو ربطی نداره گفتم چرا بیماریتو قایم کردی گفت ب تو ربطی نداره منم ناراحت شدم چون حقم بود باید میدونستم و ب خاطر همین سر دوهفته عقدمون ب طلاق کشید ولی بین ما هیچ اتفاقی نیفتاده و منم دوشیزه مالان چند سال گذشته و واسم خواستگاری اومد ک از هر نظر واسه هم مناسبیم و ب هم علاقمند شدیم و خانواده ها هم کاملا موافقن . من خواستم درمورد نامزدیم توی جلسه اخر خواستگاری بهش بگم اما متاسفانه کسی دیگه بهش زنگ زد و گفت الان ناراحته و میگه واسم سخته و توی شوکه میگه ازت ناراحت نیستم چون میدونم بهم این مو ضوع رو حتما میگفتی اما نمیتونم تصمیم قاطع بگیرم چون اراده م قوی نیست و غیر مستقیم گفته میترسه مردم مسخره ش کنن ک با ی دختری ک قبلا عقد بوده ازدواج کنه کسی ک ب خواستگارم گفته بهش گفته مریم زبون درازه اما من فقط از حقم دفاع کردم حقم بود ک از سلامتی کسی ک قراره باهاش ازدواج کنم خبر داشته باشم ب خاطر معشوقه ش ناراحت نیستم چون وقتی باهام بد رفتار کردن کاملا از چشمم افتادمتاسفانه معشوقه نامزد قبلیم میشه از اقوام خواستگارمناراحتم میترسم از دستش بدم فکر اینکه اون با کسی جز من ازدواج کنه داغونم کرده چون همه چبز خوب بود و من دارم تاوان کار اشتباه نامزد قبلم ک ازم همه چیز رو قایم کرد پس میدم الان ده روزه ازش خبر ندارم اما گفته بودن میخوان برن مسافرت خواهرش همکارمه من چکار کنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19934
    تشکـر
    120
    تشکر شده 49 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نامزدی نافرجام

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم@ نمایش پست ها
    سلام من قبلا ب مدت دو هفته عقد کرده بودم و بعد از عقد فهمیدم نامزدم کسی دیگه رو میخواد و بخاطر اینکه خانواده ش مخالف بودن باهاش ازدواج کنه منو انتخاب کرده ک متاسفانه من فقط بازیچه بودم و نامزدم همش با اون بود و دلیل دوم اینکه بیماری واریکوسل داشت و عمل کرد ولی ب من نگفت منم وقتی فهمیدم گفتم چرا ؟ هم خودش و هم خانواده ش گفتن اینا مسایل شخصیه و ب تو ربطی نداره گفتم چرا بیماریتو قایم کردی گفت ب تو ربطی نداره منم ناراحت شدم چون حقم بود باید میدونستم و ب خاطر همین سر دوهفته عقدمون ب طلاق کشید ولی بین ما هیچ اتفاقی نیفتاده و منم دوشیزه مالان چند سال گذشته و واسم خواستگاری اومد ک از هر نظر واسه هم مناسبیم و ب هم علاقمند شدیم و خانواده ها هم کاملا موافقن . من خواستم درمورد نامزدیم توی جلسه اخر خواستگاری بهش بگم اما متاسفانه کسی دیگه بهش زنگ زد و گفت الان ناراحته و میگه واسم سخته و توی شوکه میگه ازت ناراحت نیستم چون میدونم بهم این مو ضوع رو حتما میگفتی اما نمیتونم تصمیم قاطع بگیرم چون اراده م قوی نیست و غیر مستقیم گفته میترسه مردم مسخره ش کنن ک با ی دختری ک قبلا عقد بوده ازدواج کنه کسی ک ب خواستگارم گفته بهش گفته مریم زبون درازه اما من فقط از حقم دفاع کردم حقم بود ک از سلامتی کسی ک قراره باهاش ازدواج کنم خبر داشته باشم ب خاطر معشوقه ش ناراحت نیستم چون وقتی باهام بد رفتار کردن کاملا از چشمم افتادمتاسفانه معشوقه نامزد قبلیم میشه از اقوام خواستگارمناراحتم میترسم از دستش بدم فکر اینکه اون با کسی جز من ازدواج کنه داغونم کرده چون همه چبز خوب بود و من دارم تاوان کار اشتباه نامزد قبلم ک ازم همه چیز رو قایم کرد پس میدم الان ده روزه ازش خبر ندارم اما گفته بودن میخوان برن مسافرت خواهرش همکارمه من چکار کنم ؟

سلام شما نمی تونی بزور خواستگارت رو نگه داری
    منم خودم قبلا ازدواج کردم
    هرکسی نمیتونه با اینکه دختری قبلا ازدواج کرده یا عقد کرده کنار بیاید
    بهش وقت بده تصمیم بگیره
    اگر باهات ارتباط برقرار کرد بهش بگو من نمی خوام ااجباری باشه فکراات رو بکن اگه تصمیم جدی گرفتی پا پیش بزار
    اگر اسرار کنی یا حس ترحمش رو بیدار کنی بعدا پشیمون میشه و اذیتت می کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مازیاری نمایش پست ها
    سلام شما نمی تونی بزور خواستگارت رو نگه داری
    منم خودم قبلا ازدواج کردم
    هرکسی نمیتونه با اینکه دختری قبلا ازدواج کرده یا عقد کرده کنار بیاید
    بهش وقت بده تصمیم بگیره
    اگر باهات ارتباط برقرار کرد بهش بگو من نمی خوام ااجباری باشه فکراات رو بکن اگه تصمیم جدی گرفتی پا پیش بزار
    اگر اسرار کنی یا حس ترحمش رو بیدار کنی بعدا پشیمون میشه و اذیتت می کنه
    ممنون از راهنماییتون کاملا درسته منم بهش همینو گفتم ، گفتم کسی ک منو میخواد باید گذشته م رو هم بخواد اما هرگز از هیچکس عشق رو گدایی نمیکنم بعد از پیامی ک بهش داد دیگه جواب نداد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم@ نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون کاملا درسته منم بهش همینو گفتم ، گفتم کسی ک منو میخواد باید گذشته م رو هم بخواد اما هرگز از هیچکس عشق رو گدایی نمیکنم بعد از پیامی ک بهش داد دیگه جواب نداد

نگران نباش عزیزم کار درستی انجام دادی
    مردا وقتی مشکلی دارن میرن تو غار تنهاییشون تا با خودشون کنار بیان
    بزار با خودش کنار بیاد
    اگر کنار اومد میادو باهات زندگی می کنه
    نگران نباش

و توکل کن به خدا
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    نگران نباش عزیزم کار درستی انجام دادی
    مردا وقتی مشکلی دارن میرن تو غار تنهاییشون تا با خودشون کنار بیان
    بزار با خودش کنار بیاد
    اگر کنار اومد میادو باهات زندگی می کنه
    نگران نباش

و توکل کن به خدا
    ممنونم سمیرا جان ب خدا توکل میکنم ان شاالله کمک کنه هر چی خیره پیش بیاد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد