نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: میخوام دوباره دوستش داشته باشم

1360
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy میخوام دوباره دوستش داشته باشم

سلام دوستان.پسری هستم 22 ساله با ی دختر 17 ساله نزدیک یک ساله دوستم ما واقعا همدیگرو دوست داشتیم و قول وقرار ازدواج گذاشته بودیم .مشکل از اینجا شروع شد ک 10 روز پیش به عقد کنون یکی از فامیلا رفته بودم. از همه نظر خانواده ی دختری که رفته بودم عقد کنونشون از خانواده و همه چیز دختری ک عاشقش بودم سرتر بودن. از اون روز به بعد کم کم حس کردم به رابطه با معشوقم میلی ندارم یا مثل قبل که وقتی میدیدمش قلبم تند میزد نیستم و دیگ اس ام اس بازیامون خسته کننده شده برام.الانم افسردگی گرفتم. اینم بگم که تو این ی سال رابطه جنسی نداشتیم ولی عشقبازی بوده...توروخدا راهنمایی کنید ریشه ی این مشکل من چیه...میتونم مثل قبل دوستش داشته باشم یا رابطه رو تموم کنم اخه خیلی وابسته ی همیم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : میخوام دوباره دوستش داشته باشم ولی نمیشه

دوست عزیز شما اونقدر باید معشوقتو دوس داشته باشی که هیچکسو بهتر و بالاتر از اون نبینی ، فکر میکنم این مشکل از درک شماست ، شما اگه با یه نفر با سطح خانوادگیه بالاتر دوست بودی اگه بازم یه عقدکنونی میرفتی که سطح خانوادگیشون بالاتر از دوستت بود باز هم عقب میکشیدیو دوستت و خانوادش از چشمت میفتاد ، اگر یه دختر دیگه ببینی زیباتر از دوستت باز هم دوستت از چشمت میفتاد .

شما یکیو انقدر باید دوسداشته باشی که بهتر از اون تو این دنیا نبینی ، این خصوصیته عشقه .

پس یا یه تفریحو سرگرمی بوده واستو عاشقش نیستی یا به حد خودت قانع نیستیو همیشه اگه بهترشو دیدی ، قبلیه از چشت میفته .

به نظر من اون درک لازمو پیدا نکردی ، بزار وقتی به ثبات فکری رسیدی ازدواج کن .

3. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون.به نظر شما رابطه رو تموم كنم؟؟ ولي خيلي سخته. يعني تو برزخ موندم.خيلي دوس دارم حس قبلو برگردونم نميتونم.افسرده شدم...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3nix نمایش پست ها
    ممنون.به نظر شما رابطه رو تموم كنم؟؟ ولي خيلي سخته. يعني تو برزخ موندم.خيلي دوس دارم حس قبلو برگردونم نميتونم.افسرده شدم...
    اگه تموم نکنی هم اونو اذیت میکنی با بی توجهیات هم خودت اذیت میشی از احساس نارضایتی که داری ولی اگه واقعا از چشمت افتاده رابطه رو تموم کن ، چون همیشه به خانواده ای که سطح بالاتر داره فکر میکنیو دوستتو پایینتر میدونیو از بودن باهاش لذت نمیبری اون رو هم اذیت میکنی با کم محلیات .ولی اینو بدون فکرتو باید عوض کنی ، باید بزرگ شی که بدونی کسیو که دوسش داری بهتر از اون وجود نداره و هیچوقت دیگه اونو نباید با بقیه مقایسه کنی .

6. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بازم ممنون ولی فکر اینکه چه روزای خوبی و با هم داشتیم دیونه ام میکنه...دلم واسه اون روزا تنگ شده...ی سول دیگه :اگه تموم کنم دوباره میشه ب روال عادی زندگی برگشت؟؟ چون اصلا حال و روز خوبی ندارم
    ویرایش توسط pho3nix : 08-16-2015 در ساعت 06:15 PM

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3nix نمایش پست ها
    بازم ممنون ولی فکر اینکه چه روزای خوبی و با هم داشتیم دیونه ام میکنه...دلم واسه اون روزا تنگ شده...ی سول دیگه :اگه تموم کنم دوباره میشه ب روال عادی زندگی برگشت؟؟ چون اصلا حال و روز خوبی ندارم

اره دوتاتون ضربه میخورید از جدایی ، اگه فکر میکنی میتونی باهاش ادامه بدی ادامه بده اگه هم نه که این شکستو دوتاتون باید بپذیرید.

بله به روال عادی برمیگردید ولی قطعا زمانبر هست ، به قول خودتون روزای خوبو خاطرات خوبی با هم داشتید که تا مدتها وقتی بهشون فکر میکنید حالتون بد میشه ولی با گذشت زمان همه چیز به دست فراموشی سپرده میشه و میپذیرید جدایی رو . ولی باز هم میگم با گذشت زمان .

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.یه ماهی هست رابطمو تموم کردم ولی هنوز افسرده ام .یعنی ی چن روز حالم خوبه دوباره فکرش میاد تو سرم دیونه میشم.از طرفی از دوستاش میشنوم اونم حالش زیاد خوب نیست.چیکار کنم؟؟؟از یه طرف فراموش کردنش سخته.از طرف دیگه نمیتونم دوباره برگردم. فک میکنم حس سابقو بش ندارم.نمیدونم شایدم به خودم دارم تلقین میکنم.سردرگمم.لطفا راهنمایی کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)