نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: نامزد خسیس

2323
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نامزد خسیس

سلام

من 2ماهه با پسر یکی از همسایه هامون عقد کردم.منتهی پسره خیلی خسیس هستش و برا من یا حتی خودش خرج نمیکنه. جوری که من وقتی چیزی برا خودم با پول خانوادم میگیرم تو خونه دعوام میشه و میگن تو که شوهرت پول نمیده چرا خرید میکنی.بزا ببینه نداری برات خرج کنه(البته درست هم میگفتن). پسره هم دعواهای منو تو خونه دیده اما من نگفتم دعوا بخاطر توئه که خجالت نکشه ولی الان این دعواهارو میکوبه تو سر من و میگه اعصابمو خراب کردین درحالی که همه دعواهای من با خونوادم سر این پسره بوده چون فکرمیکردم اخلاقش درست میشه میگفتم شما دخالت نکنین زندگیم خراب نشه.ولی الان میبینم حق با خونوادم بوده و خسیسیش و اخلاقاش درست شدنی نیست.تعادل روانی هم نداره و سر کوچکترین مشکلی مینشست مثل دخترا گریه میکرد و میگفت خودمو میکشم بعدش که میگفتم چرا اونجوری میکردی میگفت فیلم بازی میکردم براتون. یک هفته پیش هم که رفتیم بیرون سر خرید نکردن باهاش حرفم شد و من گذاشتم رفتم تنهایی پیش خونوادم و اون تنها برگشت خونشون. الان اینو بهونه کرده که چرا منو تنها ول کردی و یک هفته س به من زنگ نمیزنه .من 2ماه دیگه عروسی برادرم هست و فکر میکنم بخاطر خرج و مخارج و هزینه های عید قربان رفته قهر کرده که هزینه هاش کم بشه و بعد عروسی داداشم و عید قربان بیاد. دیروزم خواهرش رنگ زد گفت علیرضا میخواد تموم کنه. منتهی خبری ازش نیس باز.میخواستم بپرسم من تو این وضعیت چیکار کنم؟ تقاضای طلاق کنم؟ یا فعلا منتظر باشم ببینم چیکار میکنه؟

توروخدا کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نامزد خسیس

امیدوارم که شما ساکن شهر x نباشید ( چون تجربه 7 سال زندگی تو شهر مدکور میگه که اونجا اکثر پسرا همچین اخلاقی دارن )
    بهترین و عاقلانه ترین کار اینه که بهش بگی مهریه رو بده و بیا طلاق رو بگیر و برو...
    با همچین آدمی اصلا نمیشه زندگی کرد
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من از تبریزم. نمیددنم شما کدوم شهرو میگین ولی همه جا بد و خوب داره. دوستان کمکم کنین.من چطوری میتونم ازش طلاق بگیرم و مهریه مو هم نمیتوام ببخشم چون خیلی خسیسه و مغرور

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    تشکر شده 354 بار در 141 پست
    میزان امتیاز
    10

وا !
    خب معلومه باید چیکار کنی!
    این آقا اول باید بره خودشو درمان کنه بعد بیاد زن بگیره!
    خاک عالم ! قهر میکنه !!!
    ازش جدا شو ، پشت سرتو هم نگاه نکن
    بابا مهریه مهم تره یا یه عمر جوونی که باید پای یه آدم مثه این بذاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همچین آدم ضعیفی که مثه بچه ها قهر میکنه و بهونه میاره ...

حالا که خواهرش میگه میخواد تموم کنه ، تو هم بگو چشمممم برو خودتو خلاص کن. می دونی چرا؟ چون مردی که همین اول حرف از طلاق بزنه دیگه ب درد زندگی نمیخوره. پس فردا میگه :من که گفتم طلاق بگیریم ، خودت نخواستی ، حالا هم بکش ! اگرم این حرفو خواهرش از خودش در آورده ، شک نکن پس فردا بدجور تو زندگیتون سرک میکشه و موش میدوونه ...

راستی !
    رابطه ی جنسی نداشتین با هم؟ اگه داشتین ، مهریه گردنشه و باید بده

به هرحال من جای شما بودم طلاق میگرفتم و خودمو برای یه عمر خلاص میکردم

و حلاوت جوونی رو با تلخی یه انتخاب از بین نمیبردم

5. کاربران زیر از لبخندتلخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نه عزیزم رابطه ای نداشتیم
    یه بار که من با خونوادم سر خرج نکردنش حرفم شد اومد تا 4 صب نشست خونه ما گفت منو اگه بیرون کنین خودمو میکشم.گفتم به خونوادت میگم گفت اگه بگی و بفهمن میرم گم و گور میشم.این یارو کلا مریضه ولی نمیدونم با شاهدای تو خونه که خونوادم هستن میتونم حرفمو تو دادگاه اثبات کنم؟
    میخوام ثابت کنم مریضه که راحت طلاق بگیرم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    تشکر شده 354 بار در 141 پست
    میزان امتیاز
    10

اوووووف
    خدا رو شکر که رابطه نداشتین .وگرنه برای ازدواج با یه فرد دیگه مشکل پیدا میکردی...
    خب !
    به نظرم سخت میشه ثابت کرد این آقا بیماره . اصن قابل شرح نیست و کاملا واضحه که نمیشه بهش تکیه کرد .. اما قاضی ، بعید میدونم حرف خانواده ی شما رو سند بدونه.
    ضمنا
    همچین آدم دیوونه ای ممکنه بعد از طلاقی که برخلاف میلش انجام شده ، به خودش یا به شما آسیب بزنه. پس سعی کن قضیه رو برعکس پیش ببری! بدقلقی کن ! اعصابشو به هم بریز و خلاصه کاری کن که از چشمش بیفتی تا خودش به میل خودش دستتو بگیره ببره طلاقت بده خلاص بشی !
    ممکنه اینی که من میگم یه کم غیر منطقی باشه ولی من بودم ، انجامش میدادم.

دوست من
    باید بگم که تجربه ی من در این زمینه زیاد نیست.فقط نظر خودمو گفتم.دلم نمیخواد به خاطر حرف بی تجربه ای مثه من زندگی شما خراب بشه .پس با پدر و مادرتون حتما مشورت کن و از کاربرای با تجربه تر این سایت کمک بگیر

موفق باشی

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ببخشید شما خساست را چجوری میبینید ؟؟

چون من زیاد دیدم تو دوران نامزدی و عقد دختر خانم میره مانتو پسند میکنه 1 میلیون یا میخواد بره فلان رستوران که یه سیخ کباب کوبیدش 200 هزار تومانه یا یه کفش میخواد بخره که 500 هزار تومانه بعد به نامزش میگه فلان کفش را میخوام فلان مانتو را میخوام شام بریم فلان رستوران بعد نامزده میگه نه پول ندارم دختره هم میگه خاک تو سر خسیست کنن بعدم میان تو مشاوره ها تایپیک که نامزدم خسیسه پول خرج نمیکنه

انشاالله شما که اینطوری نیستید؟

9. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خساست به این میگم که 2ماه منو برد هی بازار تا برام کفش بگیره آخرشم برگشت گفت ولش کن کفش داری دیگه. 2بار از مغازه ای که کفش پسند کرده بودم سر 5 تومن چونه زد و نخرید.اونم کفش 100 تومنی نه 1 تومنی که شما میگین
    یا مثلا فقط میشینه خونه هیچوقت نمیگه بریم بیرون.منم که میگم میگه بیا بریم پارک بشینیم که خرجش کم باشه.ماشینم که نداره هرجا میریم انقد پیاده منو میبره که بعدش میگم خسته شدم تا برام تاکسی بگیره
    یادمه بار اولی که باهاش میرفتم بیرون منو برد پارک.دیدم یه نایلون آورده توش میوه ریخته که بیا بخور
    خدا شاهده تو این مدت منو شام نبرده بیرون
    هرچی میگم میگه پس انداز میکنم!

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه من بهونه بیارم اونموقع خونواده خودم منو مقصر میدونن و طلاق که بگیرم هی حرف میشنوم.موندم چیکار کنم
    بازم مرسی بابت راهنماییت و وقتی که برام گذاشتی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)