نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تهیه جهیزیه

1350
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15131
    تشکـر
    12
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

تهیه جهیزیه

سلام وقتتون بخیر کسی هست خبر داشته باشه در مورد فروشگاههای خرید جهیزیه ارزان ک برای عموم باشه یعنی نیاز ب عضو موسسه خیریه نباشه یا خیرینى که برای مسکن کمک کنن یا خونه وقفى در اختیار زوجا جوان بزارن.
    لطفا هرکی اطلاع داره بگه هر کاری میکنم ک ى دری باز بشه برىم سر خونه زندگیمون نمیشه بعداز یک سال و نیم عقد فکر میکنم خدا دوست نداره ما زندگیمونو شروع کنیم هیچ جور و هیچکسى نیست ک کمک کنه دلم برا شوهرم میسوزه داریم تلاش میکنیم ولی انگار درجا می زنىم تو رو خدا برام دعا کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18582
    تشکـر
    175
    تشکر شده 79 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ى راه حل میخوام

توی نت یه سرچ زدم پاساژ رضایی-میدان شوش- ظاهرا تنوع داره و برای هر بودجه ای مناسبه.خودتون هم سرچ کنید مطمئنا یه جای خوب پیدا میکنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تهیه جهیزیه

نقل قول نوشته اصلی توسط immortal نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر کسی هست خبر داشته باشه در مورد فروشگاههای خرید جهیزیه ارزان ک برای عموم باشه یعنی نیاز ب عضو موسسه خیریه نباشه یا خیرینى که برای مسکن کمک کنن یا خونه وقفى در اختیار زوجا جوان بزارن.
    لطفا هرکی اطلاع داره بگه هر کاری میکنم ک ى دری باز بشه برىم سر خونه زندگیمون نمیشه بعداز یک سال و نیم عقد فکر میکنم خدا دوست نداره ما زندگیمونو شروع کنیم هیچ جور و هیچکسى نیست ک کمک کنه دلم برا شوهرم میسوزه داریم تلاش میکنیم ولی انگار درجا می زنىم تو رو خدا برام دعا کنید

دوست عزیز این موارد به دوست داشتن خدا ربط نداره مربوط به مشکلات اقتصادی در کشور عزیز ما ایرانه

باید بدونید چنین فروشگاه هایی به این سادگی وسیله در اختیار کسی قرار نمیدن چون باید معرف داشته باشید

شاید خداوند با سد و فشارهایی که برای شما به وجود اورده میخواد چیزی رو به شما بگه ولی شما گوش نمیدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15131
    تشکـر
    12
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تهیه جهیزیه

ببخشید متوجه نشدم یعنی تصمیممون برای ازدواج از اول اشتباه بود؟:-(:-(

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد