نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اعتیاد پدر دختر

1775
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد پدر دختر

سلام. جوانی بیست و چهار ساله هستم اهل شهرستانی کوچک. به دلایلی با دختر دوران کودکی ام آشنا شده ام. دختر خوب، مادر خوب فقط پدرش اعتیاد دارد و خانواده من به همین دلیل مخالفت میکنند میگن اینا خانوادهی شرری هستن. ولی از ۵ ۶ نفر تحقیق کردم همگی مهر تایید می زنن که خانواده خوبی اند حالا دلیل نمیشه اعتیار رو مانعی بدونیم. من به خانواده ام چه بگویم تا راضی شوند؟چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درماندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan نمایش پست ها
    سلام. جوانی بیست و چهار ساله هستم اهل شهرستانی کوچک. به دلایلی با دختر دوران کودکی ام آشنا شده ام. دختر خوب، مادر خوب فقط پدرش اعتیاد دارد و خانواده من به همین دلیل مخالفت میکنند میگن اینا خانوادهی شرری هستن. ولی از ۵ ۶ نفر تحقیق کردم همگی مهر تایید می زنن که خانواده خوبی اند حالا دلیل نمیشه اعتیار رو مانعی بدونیم. من به خانواده ام چه بگویم تا راضی شوند؟چیکار کنم
    خب مگه همه افراد خونواده شما هیچ مشکلی ندارن؟
    مگه باعث نادانی و گرفتاری پدر دختره س که اینو میگن؟
    یعنی همه افراد خونواده شما کامل و سالم هستن؟ به خونوادتون بگین هیچ خونواده ای از همه نظر کامل نیس.تازه این خونوادم که تحقیق کردین خوبن دیگه حرفی نمیمونه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اعتیاد پدر دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan نمایش پست ها

باید به خانواده حق بدید ترس داشته باشه /// فکر میکنم چیزایی میدونن که باید در این مورد ازشون سوال کنید

اگر افراد عاقلانه رفتار میکردن و دوره نامزدی رو بدون وابستگی کورکورانه طی میکردن هم میتونستن شناخت خوبی پیدا کنن و هم به نگرانی ها پایان بدن

به هر حال باید بدونید نظر خانواده شما بسیار مهمه پس سعی کنید از کانال هایی وارد بشید تا بتونید خوب بودن خانواده دخترو بهشون ثابت کنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله درسته. میشه در مورد اینکه چه راههایی جلو پامه و می تونم بهشون ثابت کنم آنطور که فکر می کنند نیست بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر توان مالی خوب و مطمئنی دارین ؛ اگر عاقل مرد شدین ؛ اگر نیاز عاطفی یک زن رو خوب بلدین که تامین کنید ؛ اگر چشم داشت به پشتیبان ندارین و اگر اعتیاد پدر دختر محدود و در عین حال دارای در آمد و وسع مالی هستن برین جلو وگرنه مشکلاتی در مسیر زندگیتون سبز میشه که همین مسئله مقدمه اختلافات خواهد شد .
    معتاد هست که هیچ ارتباط عاطفی با خانوادش نداره و حتی معتاد هست که در آمدشو از طریق حراج گذاشتن ناموسش در میاره و معتاد هست که هیچ وسیله زندگی از شر اون در امان نیست و سرقت میشه و معتاد هم هست که در آمد خوبی داره و هیچکس باور نمیکنه معتاد باشه و در روابط اجتماعی هم برای خانوادش کم نمیزاره
    در کل باید ببینی پدر زن آینده اگر خیری به شما نمیرسونه ؛ شر نشه و اگر تونستین خودتونو قانع کنید ؛ خانواده خودتونم میتونید و اگر سطح زندگی خودتونم متوسط و رو به پائینه ؛ اصلا" توصیه نمیکنم چون به زودی میفهمین که هرچی سنگه مال پای لنگه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)