نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل با تغییر قیافه دروران بلوغ

989
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20942
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با تغییر قیافه دروران بلوغ

با سلام
    من یه پسر 16 ساله ام.........به خاطر این اومدم اینجا چون اگه پیش یه روانشناس تو شهرمون بخوام برم ...امارمو به پدرم میدن
    قیافم متوسطه....هیکلم خوبه......ولی نمیدونم چرا وقتی از کنار کسی رد میشم حس میکنم با لبخندش بهم تمسخر میشه
    نمیدونم چرا ولی وقتی ماسک میزارم احساس راحتی زیادی میکنم
    یه زمانی دوستام بهم میگفتن زشت.....مسخره.....یا هر چی.....حتی یه بار مادربزرگم شنیدم که پیش عمم میگفت من قیافم مثله قبل نیست ....قیافش جالب نیست
    ......................دلیلش هم این بود که من تو دوران بچگی به شدت زیبا بودم .....بهم میگفتن بچه روس
    حالا هم نمیدونم چی کار میخوام بکنم......قیافم داره دوباره بر میگرده و داره خوب میشه ...به خاطر بلوغ... ولی هنوز اون حرفا منو بیشتر از قبل اذیت میکنه
    لطفا کمکم کنید..........................از زندگی خسته شدم......خیلی سخته یه پسر تو خیابون بدون اعتماد به نفس باشه با اینکه همه چیش خوبه
    ویرایش توسط alone eagle : 08-22-2015 در ساعت 10:05 PM
    امضای ایشان
    I am eagle.......in the highest place in the sky....alone....I dont have any friend s and wont....
    just shut your mouth and see my eyes...
    alone ayes

alone for ever

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل تغییر قیافه

نقل قول نوشته اصلی توسط alone eagle نمایش پست ها
    با سلام
    من یه پسر 16 ساله ام.........به خاطر این اومدم اینجا چون اگه پیش یه روانشناس تو شهرمون بخوام برم ...امارمو به پدرم میدن
    قیافم متوسطه....هیکلم خوبه......ولی نمیدونم چرا وقتی از کنار کسی رد میشم حس میکنم با لبخندش بهم تمسخر میشه
    نمیدونم چرا ولی وقتی ماسک میزارم احساس راحتی زیادی میکنم
    یه زمانی دوستام بهم میگفتن زشت.....مسخره.....یا هر چی.....حتی یه بار مادربزرگم شنیدم که پیش عمم میگفت من قیافم مثله قبل نیست ....قیافش جالب نیست
    ......................دلیلش هم این بود که من تو دوران بچگی به شدت زیبا بودم .....بهم میگفتن بچه روس
    حالا هم نمیدونم چی کار میخوام بکنم......قیافم داره دوباره بر میگرده و داره خوب میشه ...به خاطر بلوغ... ولی هنوز اون حرفا منو بیشتر از قبل اذیت میکنه
    لطفا کمکم کنید..........................از زندگی خسته شدم......خیلی سخته یه پسر تو خیابون بدون اعتماد به نفس باشه با اینکه همه چیش خوبه

دوست عزیز شما بیشتر از حد معمول نسبت به این موضوع حساس شدید

مسلما" هر پسری در بدو ورود به بلوغ تغییرات زیادی در ظاهرش اتفاق میفته و شما مستثنی نیستید

این تغییرات به مرور از بین میره ... در ضمن مردم در حالت عادی نگاه میکنن .. واین دلیلی نمیشه که شما در خودتون احساس ضعف کنید

بهتره در این سن به جای فکر کردن ورزش کنید تا بتونید تناسب اندام خوبی رو بدست بیارید

پس قدر سلامتی خودتو بدون و با این تصورات بچگانه آرامش زندگیتو به هم نزن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مشکل تغییر قیافه

سلام
    آغوش خود را به روی ضعف های خود بگشایید و خود را آنگونه که هستید، به طور کامل بپذیرید.
    به شخصیت خودت سعی کن احترام بزاری
    درست است که معایب شما ممکن است موجب تفاوت شما با سایرین شود اما آیا این متمایز بودن زیبا نیست؟! البته سعی نکنید که زیاد از حد، از دیگران متفاوت باشید!

اجازه ندهکه ضعف هایت موجب عقب ماندگی ات شود
    چندی پیش زندگی روزمره و کاملا عادی یک دوقلوی به هم چسبیده را می دیدم. پدر و مادر این دوقلو آن ها را به گونه ای تربیت کردند که باور داشته باشند می توانند هر کاری را که دیگران قادر به انجامش هستند، انجام دهند و البته آن ها هم این کار را عملی کردند! تصور کنید اگر این دو قلو به جای آنکه آغوش خود را به سوی این ضعف بگشایند، ذهن خود را درگیر آن می کردند زندگیشان چقدر متفاوت از این زندگی طبیعی می شد؟

نقاط قوت خود را برجسته کنید
    به جای اینکه مدام بر روی چیزهایی که موجب آزارتان می شوند تمرکز کنید، یک دفترچه یادداشت بردارید و سه ویژگیتان را که به داشتنش می بالید یادداشت کنید. آیا ترجیح نمی دهید به جای داشتن زیبایی ای خیره کننده، تنی سالم و خانواده ای خوب و مورد پسند داشته باشید؟

گاهی می توان تعریفی نو از کاستی ایجاد کرد!
    اخیرا لیدی گاگا در پاسخ به انتقاداتی که به اضافه وزنش می شد بر روی صفحه اش پستی با نام "انقلاب بدن" گذاشت و در آن پست، عکس هایش را به نمایش گذاشت و از هوادارانش نیز خواست همین کار را انجام دهند. گاگا در وبلاگش نوشت: " می توانیم موجب معروفیت نقص هایمان شویم و به این طریق، مسائلی را که از دید عموم بد تعریف می شوند، مجددا تعریف کنیم"

آن ها را در گوگل بیابید
    اگر نقص شما جنبه فیزیکی دارد، آن را در گوگل جستجو کنید. درست شنیدید! در صفحه گوگل بنویسید "هیکل چاق" یا "بینی بزرگ" و بعد تصاویر این موضوعات را بیابید. با این کار حتما تصاویر بسیار تاثیر گذاری را خواهید دید که موجب احترام شما به آن نقص فیزیکی تان می شود!

از داشتن بعضی از ضعف هایتان خوشحال باشید!
    اگر بتوانید نقطه قوتی در ضعف هایتان بیابید احتمالا خودتان هم مایل به داشتن چنین ضعفی هستید. مثلا، اگر خودتان را آدمی خجالتی و ساکت می بینید، این احتمالا به این معنا است که شنونده و مشاهده گر بسیار عالی ای هستید.

خودتان را با کسی مقایسه نکنید
    اجازه بدهید که امسال سال شما باشد. دست از مقایسه کردن خود با دیگران بردارید و به خاطر آنچه که هستید به خود عشق بورزید. هر فردی خصوصیت های ذاتی خود را دارد. و این همان چیزی است که موجب جذابیت زندگی می شود!

در کنار ضعف هایتان فوق العاده باشید
    بله اخیرا سایت trendwaching.com این تعبیر را ابداع کرده است که با این تعبیر انسان باید با رویی خوش به استقبال ضعف هایش برود. به گفته آن ها :" همیشه به انسان ها دیکته شده است که باید به سختی تلاش کنند تا خود را شبیه انسان هایی کنند که دارای هیچ گونه ضعف، خطا و اشتباهی نیستند." اما براستی چه کسی این را می خواهد؟ پس آغوش خود را به سوی ضعف ها و نقص های خود بگشایید و در کنارشان فوق العاده باشید!
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)