نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: حس همسری چجوری به وجود میاد!

1379
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8561
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation حس همسری چجوری به وجود میاد!

سلام من دختری 24 ساله هستم و مدتی است که خواستگاری دارم که از نظر خانوادگی و اعتقادی و درسی و ... با هم تناسب داریم ،چهار جلسه باهم صحبت کردیم و از نظر منطقی مشکلی باهم نداریم ولی من حسی بهشون ندارم و یعنی یجورایی نسبت بهش خنثی هستم میلی ندارم..اگر نیان خوشحال میشم، از نظر ظاهر هم معمولی هستن و کلن سعی میکنم رو ظاهر قضاوت نکنم تا با شخصیت طرف اشنا نشدم نمیگم از ظاهرش خوشم میاد ولی بنده خدا ایرادی هم نداره. خودمم که فکر میکنم چه چیزی باعث میشه به یکی حس داشته باشم یا نه متوجه میشم به افراد شوخ و شیطون جذب میشم و ایشون جدیه
    کلن نمیدونم چقدر باید به خودم زمان بدم تا دقیق بفهمم ایا حسی میتونه به وجود بیاد یا خیر؟! میگم شاید نباید زود قضاوت کنم ..میخوام جوری تصمیم بگیرم که بعدها پشیمون نشم
    میخوان که چادری هم بشم و من نمیتونم دو تا تصمیم همزمان بگیرم عاشقش که نیستم زود قبول کنم خیلی موندم!!! به حجاب مقید هستم و دوست دارم چادری بشم روزی ولی وقتی که خودم بهش رسیدم...
    و یک مسئله دیگه که هست من سه چهار ماه پیش ی نامزدی داشتم که بهم خورد و خیلی حالم بد شد چون به نامزدم حس شدیدی داشتم و دوسشون داشتم ولی عقل و منطقمون میگفت این ازدواج صحیح نیست و با کمک مشاور نامزدی رو بهم زدیم از نظر روحی اصلا جای خواستگار جدید رو نداشتم و اولش که اینا اومدن خیلی احساس داغون و له ایی داشتم ولی سعی کردم خودمو کنترل کنم. به نامزد قبلی ایم با اینکه شرایطش از این خیلی پایین تر بود ولی به عنوان همسر بهشون حس داشتم و میتونستم فکر کنم بهم نزدیک میشه از همون جلسات اول هم حسم به وجود اومد ..حالا موندم چی کنم اصلا طاقت اینو ندارم ی رابطه دیگه شکل بگیره و سوهان روحم بشه ...دوست دارم بدونم از نظر منطقی توی دورانی که دو طرف نامحرم هستن چقدر باید ادم به خودش زمان بده تا حس و میلی در وجودش ایجاد بشه؟
    که توی اون مدت صبر کنم اگر حس ایجاد شد که فبها وگرنه راحت ردشون کنم ...و تصمیم عجولانه ایی نگیرم
    ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19650
    تشکـر
    93
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حس همسری چجوری به وجود میاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط ام.جی اچ نمایش پست ها
    سلام من دختری 24 ساله هستم و مدتی است که خواستگاری دارم که از نظر خانوادگی و اعتقادی و درسی و ... با هم تناسب داریم ،چهار جلسه باهم صحبت کردیم و از نظر منطقی مشکلی باهم نداریم ولی من حسی بهشون ندارم و یعنی یجورایی نسبت بهش خنثی هستم میلی ندارم..اگر نیان خوشحال میشم، از نظر ظاهر هم معمولی هستن و کلن سعی میکنم رو ظاهر قضاوت نکنم تا با شخصیت طرف اشنا نشدم نمیگم از ظاهرش خوشم میاد ولی بنده خدا ایرادی هم نداره. خودمم که فکر میکنم چه چیزی باعث میشه به یکی حس داشته باشم یا نه متوجه میشم به افراد شوخ و شیطون جذب میشم و ایشون جدیه
    کلن نمیدونم چقدر باید به خودم زمان بدم تا دقیق بفهمم ایا حسی میتونه به وجود بیاد یا خیر؟! میگم شاید نباید زود قضاوت کنم ..میخوام جوری تصمیم بگیرم که بعدها پشیمون نشم
    میخوان که چادری هم بشم و من نمیتونم دو تا تصمیم همزمان بگیرم عاشقش که نیستم زود قبول کنم خیلی موندم!!! به حجاب مقید هستم و دوست دارم چادری بشم روزی ولی وقتی که خودم بهش رسیدم...
    و یک مسئله دیگه که هست من سه چهار ماه پیش ی نامزدی داشتم که بهم خورد و خیلی حالم بد شد چون به نامزدم حس شدیدی داشتم و دوسشون داشتم ولی عقل و منطقمون میگفت این ازدواج صحیح نیست و با کمک مشاور نامزدی رو بهم زدیم از نظر روحی اصلا جای خواستگار جدید رو نداشتم و اولش که اینا اومدن خیلی احساس داغون و له ایی داشتم ولی سعی کردم خودمو کنترل کنم. به نامزد قبلی ایم با اینکه شرایطش از این خیلی پایین تر بود ولی به عنوان همسر بهشون حس داشتم و میتونستم فکر کنم بهم نزدیک میشه از همون جلسات اول هم حسم به وجود اومد ..حالا موندم چی کنم اصلا طاقت اینو ندارم ی رابطه دیگه شکل بگیره و سوهان روحم بشه ...دوست دارم بدونم از نظر منطقی توی دورانی که دو طرف نامحرم هستن چقدر باید ادم به خودش زمان بده تا حس و میلی در وجودش ایجاد بشه؟
    که توی اون مدت صبر کنم اگر حس ایجاد شد که فبها وگرنه راحت ردشون کنم ...و تصمیم عجولانه ایی نگیرم
    ممنون میشم کمکم کنید

سلام والا من در حدی نیستم که بخوام مشاوره بدم خودم انقد مشکل دارم که یکی باید به خودم مشاوره بده
    ولی تا اونجایی که میدونمو توی سایتای مختلف دیدم وقتی یه رابطه ای تموم میشه یه سری بحرانای داره که باید طی بشه تا واسه اون فرد کاملا فراموش شده بشه تا بتونه راحتتر تصمیم بگیره و وارد یه رابطه جدید بشه
    به خصوص که شما میگین خیلی دوسش داشتین و زمانی که این خاستگارا واستون اومدن حسه خوشایندی هم بهتون دست نداده من از اینجا حس کردم که هنوز برای شما کاملا فراموش شده نیست
    از یه نظر که در سطح هم هستین این خیلی نشونه ی خوبیه ولی از نظر دیگه که میگین وقتی نباشن خوشحالم چندان نشونه ی خوبی ب نظر نمیاد (که امکان داره بعدا بدتر بشه یا شاید به خاطر تفاهمی که دارین بعدا با شناخت بیشتر این احساستون تغییر کنه)که احتمال میدم شاید به خاطر رابطه ی قبلی باشه که هنوز برای شما کاملا فراموش شده نیست

من هرچی گفتم نظر شخصیمه گفتم بگم شاید بتونه حرفام کمکی کنه
    به هر حال من فک میکنم یه مشاوره ی حضوری هم داشته باشید بد نیست

3. کاربران زیر از mahsa23n بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8561
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله خیلی موندم که چی درسته و چی غلط
    مخصوصا که بحث چادرم هست..من اگه همسرمو دوست داشته باشم همه جوره باهاش راه میام ولی این هنوز تو خودش موندم اصلا انگار ن انگار که حس کنم ی اتفاقیتو زندگیم میخواد بیفته خیلی خنثی هستم...فعلا هم نمیتونم تصور کنم که بخوام بهش دس بزنم یا برخورد فیزیکی باهاشو دوست دار یا ن...دوس ندارم...شدیدا از پشیمونی میترسم چون بچه معتقد و صبور و ارومیه از نظر دعوایی و غیره....

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19366
    تشکـر
    32
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ام.جی اچ نمایش پست ها
    ممنون میشم کمکم کنید

سلام من از تجربه خودم میگم : هیچوقت با آدمی که میخاد شمارو تغییر بده ازدواج نکنین. شما عروسک نیستین . طرفتون اگه شما رو واقعا دوس داشته باشه باید همون طور که هستین بخوادتون . این مسعله خیلی مهمیه . جدی بگیریدش . شخصیت خودتونو از دست ندید . هروقت که خودتون به چادر رسیدید به میل خودتون میتونید چادری بشید . هیچ احدی حق نداره شمارو تغییر بده . آخر روابطی که یکی میخاد اونیکیو عوض کنه یا جداییه یا خیانت .
    شما باید صادق باشید هم با خودتون هم با ایشون . بشینید مشخصات فردی که مناسب خودتونه و توقعاتتونو ازش لیست کنید . و این لیست رو با خاستگارتون مطابقت بدید . اگه اختلاف زیادی باشه بین اون شخص و معیار شما ، باید مواطب باشید . به ایشون بگید . ایشون هم معیارای خودشونو باید به شما بگن .
    درآخر اگه همه اینها اوکی بود میتونید برید سراغ احساسات . مدتی اگه با فرد معاشرت تحت نظر خونواده داشته باشید ، و ایشون هم اگه رفتارشون گرم باشه احساسات کم کم به وجود میاد .

امضای ایشان
    در کشور من مردان و زنان با چند خط عربی به هم محرم می شوند ، اما با یک دنیا عشق نه ...!

در دنیایی که برای یک تکه سیب تمام بهشتیان زمین گیر شده اند ، چه انتظار غریبیست عدالت ....

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8561
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

برای بالا امدن پست

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

عشق اصلی بعد از ازدواج بوجود میاد و تمام این چیزا که آدم تجربه میکنه همش الکیه
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    بین خواهرگلم من نظر شخصی خودمو میگم بهتره یه مدتی بیخیال ادواج بشی تا ارامش روخی داشته باشی ازطرفیم چون کسی رو دوست داشتی حس مقایس درشما الان دراوج پس بهتره اول خودی درونت رو به ارامش برسونی و بعد بیری سراغ چیزای دیگه از طرفیم یکم بهتره با منطق تصمیم بگیری کسی که بهش هیچ حسی نداری در اینده ام بهش حسی پیدا نمیکنی پدرست تصمیم بگیرمرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد