نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حس همسری چجوری به وجود میاد!

785
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8561
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حس همسری چجوری به وجود میاد!

سلام من دختری 24 ساله هستم و مدتی است که خواستگاری دارم که از نظر خانوادگی و اعتقادی و درسی و ... با هم تناسب داریم ،چهار جلسه باهم صحبت کردیم و از نظر منطقی مشکلی باهم نداریم ولی من حسی بهشون ندارم و یعنی یجورایی نسبت بهش خنثی هستم میلی ندارم..اگر نیان خوشحال میشم، از نظر ظاهر هم معمولی هستن و کلن سعی میکنم رو ظاهر قضاوت نکنم تا با شخصیت طرف اشنا نشدم نمیگم از ظاهرش خوشم میاد ولی بنده خدا ایرادی هم نداره. خودمم که فکر میکنم چه چیزی باعث میشه به یکی حس داشته باشم یا نه متوجه میشم به افراد شوخ و شیطون جذب میشم و ایشون جدیه
    کلن نمیدونم چقدر باید به خودم زمان بدم تا دقیق بفهمم ایا حسی میتونه به وجود بیاد یا خیر؟! میگم شاید نباید زود قضاوت کنم ..میخوام جوری تصمیم بگیرم که بعدها پشیمون نشم
    میخوان که چادری هم بشم و من نمیتونم دو تا تصمیم همزمان بگیرم عاشقش که نیستم زود قبول کنم خیلی موندم!!! به حجاب مقید هستم و دوست دارم چادری بشم روزی ولی وقتی که خودم بهش رسیدم...
    و یک مسئله دیگه که هست من سه چهار ماه پیش ی نامزدی داشتم که بهم خورد و خیلی حالم بد شد چون به نامزدم حس شدیدی داشتم و دوسشون داشتم ولی عقل و منطقمون میگفت این ازدواج صحیح نیست و با کمک مشاور نامزدی رو بهم زدیم از نظر روحی اصلا جای خواستگار جدید رو نداشتم و اولش که اینا اومدن خیلی احساس داغون و له ایی داشتم ولی سعی کردم خودمو کنترل کنم. به نامزد قبلی ایم با اینکه شرایطش از این خیلی پایین تر بود ولی به عنوان همسر بهشون حس داشتم و میتونستم فکر کنم بهم نزدیک میشه از همون جلسات اول هم حسم به وجود اومد ..حالا موندم چی کنم اصلا طاقت اینو ندارم ی رابطه دیگه شکل بگیره و سوهان روحم بشه ...دوست دارم بدونم از نظر منطقی توی دورانی که دو طرف نامحرم هستن چقدر باید ادم به خودش زمان بده تا حس و میلی در وجودش ایجاد بشه؟
    که توی اون مدت صبر کنم اگر حس ایجاد شد که فبها وگرنه راحت ردشون کنم ...و تصمیم عجولانه ایی نگیرم
    ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : حس همسری چجوری به وجود میاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط ام.جی اچ نمایش پست ها
    سلام من دختری 24 ساله هستم و مدتی است که خواستگاری دارم که از نظر خانوادگی و اعتقادی و درسی و ... با هم تناسب داریم ،چهار جلسه باهم صحبت کردیم و از نظر منطقی مشکلی باهم نداریم ولی من حسی بهشون ندارم و یعنی یجورایی نسبت بهش خنثی هستم میلی ندارم..اگر نیان خوشحال میشم، از نظر ظاهر هم معمولی هستن و کلن سعی میکنم رو ظاهر قضاوت نکنم تا با شخصیت طرف اشنا نشدم نمیگم از ظاهرش خوشم میاد ولی بنده خدا ایرادی هم نداره. خودمم که فکر میکنم چه چیزی باعث میشه به یکی حس داشته باشم یا نه متوجه میشم به افراد شوخ و شیطون جذب میشم و ایشون جدیه
    کلن نمیدونم چقدر باید به خودم زمان بدم تا دقیق بفهمم ایا حسی میتونه به وجود بیاد یا خیر؟! میگم شاید نباید زود قضاوت کنم ..میخوام جوری تصمیم بگیرم که بعدها پشیمون نشم
    میخوان که چادری هم بشم و من نمیتونم دو تا تصمیم همزمان بگیرم عاشقش که نیستم زود قبول کنم خیلی موندم!!! به حجاب مقید هستم و دوست دارم چادری بشم روزی ولی وقتی که خودم بهش رسیدم...
    و یک مسئله دیگه که هست من سه چهار ماه پیش ی نامزدی داشتم که بهم خورد و خیلی حالم بد شد چون به نامزدم حس شدیدی داشتم و دوسشون داشتم ولی عقل و منطقمون میگفت این ازدواج صحیح نیست و با کمک مشاور نامزدی رو بهم زدیم از نظر روحی اصلا جای خواستگار جدید رو نداشتم و اولش که اینا اومدن خیلی احساس داغون و له ایی داشتم ولی سعی کردم خودمو کنترل کنم. به نامزد قبلی ایم با اینکه شرایطش از این خیلی پایین تر بود ولی به عنوان همسر بهشون حس داشتم و میتونستم فکر کنم بهم نزدیک میشه از همون جلسات اول هم حسم به وجود اومد ..حالا موندم چی کنم اصلا طاقت اینو ندارم ی رابطه دیگه شکل بگیره و سوهان روحم بشه ...دوست دارم بدونم از نظر منطقی توی دورانی که دو طرف نامحرم هستن چقدر باید ادم به خودش زمان بده تا حس و میلی در وجودش ایجاد بشه؟
    که توی اون مدت صبر کنم اگر حس ایجاد شد که فبها وگرنه راحت ردشون کنم ...و تصمیم عجولانه ایی نگیرم
    ممنون میشم کمکم کنید

دوست عزیز شما برای خودتون معیارهایی دارید که همسرتون رو باید بر اساس اون انتخاب کنید

از طرفی همیشه گفته شده قدم اول در ازدواج به دل هم نشستنه

پس وقتی ایشون به دل شما نیست دیگه در چه موارد منطقی با هم تفاهم دارید ؟

چرا بدون اینکه منطقی فکر کنید نسبت به این موضوع مهم بی اهمیت میخوایت گذر کنید ؟

اگر به فردی میل و انگیزه داشته باشید هر وقت ببینیدش احساس آرامش دارید و هر وقت از شما دور میشه احساس تنهایی میکنید

و این نشون میده شما با این شخص ارتباط عاطفی برقرار کردید و بعد مراحل بعدی شناخت شروع میشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8561
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنونم از صحبت هاتون ولی شما مرد هستید، مرد ها خیلی راحت در این باره حرف میزنن،چون اگه از قیافه کسی خوششون نیومد راحت میتونن برن برای نفر بعدی گستره انتخابشون زیاده ....اگر یک دختری این حرفاییمثل منو بزنه میگنش سخت گیری و غیره
    ظاهرش عیبی نداره که بگم بده ولی ب قول شما حسی ندارم بهش هنوز خیلی خنثی هستم شاید بخاطر اینکه هنوز نامزد قبلیم از دلم پاک نشده ..هر روز ساعت ورود و خروجشو تو واتس چک میکنم دست خودم هم نیست..همه خانواده نگرانن نکنه بخاطر یک حس اشتباه ایندتو خراب کنی
    لامصب نامزد قبلیم انقدر ایراد داشت که نمیتونم فکر کنم دوباره باهاش رابطه ایی داشته باشم مگر اینکه تو مواردی بهم اثبات کنه خواستن و دوست داشتنشو
    از تجربه ایی که از خواستگاری های قبلی ام داشتم این رو فهمیدم که جلسات اول همه جدی ان ولی بعضیا باز دوستانه تر برخورد میکنن رو این و حس و هیجان های این چند جلسه نمیشه قضاوت کرد و باید به خودش ادم زمان بده....
    ولی این زمان چقدر؟از جنگ اعصابش میترسم چون خیلی استرسی میشم و هم خودم هم خانوادم فکرشون درگیر و خسته میشه ...کاش مرد بودم
    میترسی رد کنی پس فردا پشیمون شی میترسی قبول کنی حسی نباشه و زجر بکشی !!!!!!!!!!!!!!دااااااغونم..کاش حداقل یک مدت خوبی بعد از این نامزدیه میتونسم ازادو رها باشم تا خودمو پیدا کنم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8561
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایا حس بعد از ازدواجه یا قبلشم باید باشه؟چون بعضیا میگن بعدا ب وجود میاد دارم میپرسم
    من با این دل مریض از رابطه قبلی چجور تصمیمی بگیرم که بعدها پشیمون نشم؟
    چقدر میشه ادم به خودش مهلت بده و زود قضاوت نکنه بعد از اون مدت اگر حس ایجاد شد بره مرحله بعدی اگر نشد اونوقت تصمیم عاقلانه ایی بگیره؟ما 5 جلسه حرف زدیم..دلم هنوز هیچقلقلکی نخورده که میگم شاید از تنشیه که قبلا داشتم داغوووووووونم له له

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد