نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: نمیتونم باظاهرش کنار بیام

2098
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم باظاهرش کنار بیام

ﻨﺭ 1394 یه دختر 21 ساله فوق دیپلم نرمافزار ساکن ارومیه
    ﺳﻼ‌ﻡ ﻣﻦ ﺣﺪﻭﺩ نﻪ ﻣﺎﻫﯽ ﻫﺲ ﺑﺎ ﯾﻪ ﭘﺴﺮ ﺑﯿﺴﺖ ﻭ ﭘﻨﺞ ﺳﺎﻟﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﮑﺮﺩﻩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺧﻼ‌ﻕ ﻭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻭ ﺑﺎ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺍﺷﻨﺎ ﺷﺪﻡ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﻇﺎﻫﺮ ﻣﻮﺭﺩ ﭘﺴﻨﺪ ﻣﻦ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﺍﺯ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺭﻭﺯ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﻣﺎﻥ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻨﺸﺖ ﻭﻟﯽ ﭼﻮﻥ ﻧﯿﺖ ﺧﺎﻟﺼﺎﻧﻪ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮎ ﭼﻘﺪﺭ ﺁﺩﻡ ﺧﻮﺑﯽ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﺑﻪ ﺟﺰ ﻇﺎﻫﺮﺷﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺸﻮﻥ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺁﺷﻨﺎﯾﯿﯽ ﺭﺍ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺩﻡ ﺗﺎ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺩﺭﺳﺸﺎﻥ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯾﻢ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﯼ ﺳﺎﮐﻦ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﻣﻦ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﺷﻮﻥ ﺁﺷﻨﺎ ﺷﺪﻡ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﯾﻨﯽ ﻫﻤﻪ ﻣﻄﻠﻊ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻨﻢ ﺩﺭ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭﯼ ﻫﻢ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺭﻭ ﺩﯾﺪﯾﻢ ﻭﻟﯽ ﯾﻪ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻫﺲ ﮎ ﻣﻦ ﺗﺎﺯﻩ ﺍﻼ‌ﻥ ﺏ ﺍﯾﻦ ﻓﮑﺮ ﺍﻓﺘﺎﺩﻡ ﮎ ﻣﻦ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﻭ ﻫﯿﭻ ﮐﺸﺶ ﺟﻨﺴﯽ ﮎ ﺩﺭ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﺍﺻﻠﻪ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺯﻧﺎﺷﻮﯾﯿﻪ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺟﺬﺍﺑﯿﺖ ﻇﺎﻫﺮﯼ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﻗﺒﻞ ﺍﯾﻦ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﯾﻨﯽ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﻗﺒﻠﺘﺮﺵ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭ ﺗﻬﺮﺍﻧﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮎ ﺗﺮﮎ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻦ ﺯﻥ ﺗﺮﮎ ﺑﮕﯿﺮﻥ ﻭ ﯾﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺩﻩ ﻗﻨﺎﺩﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﺩﯾﭙﻠﻤﻪ ﻭ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺑﺎﺯﺍﺭﯼ ﺑﺎ ﭘﺲ ﺍﻣﺪﺍﺯ ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺳﻪ ﺳﺎﻝ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻑ ﺳﻨﯽ ﺑﺎ ﻣﻦ ﮎ ﺩﺭ ﮐﻞ ﺑﮕﻢ ﻇﺎﻫﺮﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﻣﯿﭙﺴﻨﺪﯾﺪﻡ ﯾﻪ ﺁﺩﻡ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﮎ ﺑﺎ ﻣﻌﯿﺎﺭﺍﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﺨﻮﺍﻧﯽ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻻ‌ﻏﺮ ﻭ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﮎ ﻣﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻡ ﻭﻟﯽ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﯾﻪ ﺷﺮﻁ ﺩﺍﺷﺖ ﮎ ﻣﻦ ﻧﻤﯿﺬﺍﺭﻡ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﯽو ﻭ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﯽ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﭼﻮﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﯾﻢ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﺍﯾﻨﻢ ﯾﻪ ﻣﺎﻫﯽ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻡ ﺑﺮﺍ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﻭ ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺍﻣﺪﻥ ﺩﯾﺪﻥ ﻫﻢ ﺩﯾﮕﺮ ﻭ ﻫﻤﻮ ﭘﺴﻨﺪﯾﺪﯾﻢ ﺑﺎ ﭘﺪﺭﻣﻢ ﺗﻠﻔﻨﯽ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﻓﺮﺩﺍﺵ ﮎ ﭘﺪﺭﻡ ﺍﻟﮑﯽ ﮔﻒ ﺩﻭﺭﯾﻢ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﺗﻮ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﺣﺮﻓﯽ ﻧﯿﺲ ﻣﻨﻢ ﺑﺎ ﺧﺎﻟﻪ ﻭ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﮎ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻡ ﺍﻭﻧﺎ ﺩﻝ ﺳﺮﺩﻡ ﮐﺮﺩﻥ ﮎ ﭘﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭ ﺗﻬﺮﺍﻧﻪ ﻭ ﻧﻤﯿﺰﺍﺭﻩ ﺗﻮ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﻣﻨﻢ ﺩﯾﮓ ﺷﻤﺎﺭﺷﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻫﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺪﺍﺩ ﺏ ﺍﻭﻥ ﭘﺴﺮ ﺍﻭﻧﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﻓﻬﻤﯿﺪ ﻣﺎ ﺭﺍﺿﯽ ﻧﺸﺪﯾﻢ ﺭﻑ ﭘﯽ ﮐﺎﺭﺵ ﻭ ﺧﺒﺮﯼ ﺍﺯﺵ ﻧﺸﺪ ﻣﻦ ﺍﻼ‌ﻥ ﻓﻘﻂ ﺏ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮎ ﺁﯾﺎ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﺮﺩﻥ ﯾﺎ ﻧﻪ ﭼﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻦ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻦ ﻫﺮ ﭺ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﻭﺍﺱ ﻫﻤﯿﻦ ﯾﺠﻮﺭﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺍﻭﻥ ﻣﯿﮕﺮﺩﻡ ﮎ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺑﺤﺮﻓﻢ ﻭ ﺍﺯ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﻢ ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺮﻩ ﮎ ﻧﻪ ﻣﺎﻫﻪ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻣﯿﺤﺮﻓﻢ ﻭﺍﺱ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﺷﺪﻩ ﻣﻨﻢ ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻭﻟﯽ ﺩﻭ ﻣﺎﻫﯿﻪ ﺩﻟﺴﺮﺩ ﺷﺪﻡ ﺑﻨﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻣﻦ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﻢ ﻣﻦ ﺑﻪ ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮓ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺑﮕﻢ ﺑﻌﺪ ﺍﯾﻦ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺗﺎﺯﻩ ﯾﺎﺩﻡ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻗﺪ ﮐﻮﺗﺎﻫﺖ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﺍﺯ ﭼﺎﻗﯿﺖ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﺧﻮﺩﻡ ﻻ‌ﻏﺮﻡ ﺍﺯ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﮐﻢ ﭘﺸﺘﺖ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﺍﺯ ﻗﯿﺎﻓﻪ ﺍﺕ ﮎ ﺳﻨﺘﻮ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩﺗﺮ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﻭ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺑﮕﻢ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺭﻭ ﺗﻤﻮﻡ ﮐﻨﻢ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﭘﺴﺮ ﺗﻬﺮﻭﻧﯽ ﻧﺮﺳﻢ ﺑﺎﺯ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﻢ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﻫﻢ ﺑﻌﺪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﻬﺶ ﺑﯽ ﻣﯿﻞ ﻣﯿﺸﻢ ﺗﺮﻭﺧﺪﺍ ﯾﻪ ﺭﺍﻫﯽ ﺑﺰﺍﺭﯾﻦ ﺟﻠﻮﻡ ﻣﻦ ﺩﯾﮓ ﻣﺨﻢ ﮐﺎﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﮐﺮﺩﻡ ﮎ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺍﻭﻥ ﭘﺴﺮ ﺗﻬﺮﻭﻧﯽ ﺭﻭ ﺑﺪﺳﺖ ﺑﯿﺎﺭﻡ ﺍﺯ ﯾﻪ ﻃﺮﯾﻘﯽ ﭼﻮﻥ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺟﻮﺭﯾﻢ ﺩﻟﻢ ﭘﯿﺸﺶ ﮔﯿﺮﻩ ﺍﮔﺮ ﺑﺰﺍﺭﻩ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺑﺪﻡ ﺣﺘﻤﺎ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺸﻮ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﯽ ﭘﻮﻟﯽ ﻭ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺑﮕﯿﻦ ﻣﻦ ﭼﻄﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﯾﮑﯽ ﭘﺴﺮﻩ ﺍﻫﻞ ﺧﻮﯼ ﺗﻤﻮﻡ ﮐﻨﻢ ﻋﺬﺍﺏ ﻭﺟﺪﺍﻥ ﻣﯿﮕﺮﺗﻢ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﺍﯼ ﻫﻢ ﺭﺍﺿﯽ
    ﻧﻤﯿﺸﻪ ﭼﻮﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻬﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﺷﺪﻩ

2. کاربران زیر از گیلاس خانم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : هیچ جوره نتونستم با ظاهرش کنار بیام .آیا درسته با این آدم ازدواج کنم؟

بببنید شما اصلا با قضیه ازدواج احساسی برخورد نکن اون طرف که از ظاهرش خوشتون نمیاد کاملا قابل درکه اما این که بگی من با بی پولی می سازم و از این حرفا واسه دو روز اوله بله ممکنه اول زندگی واقعا عشقتون زیاد باشه و تحمل کنی اما بعدش فشار مالی روح و روان آدمو خراب می کنه اخلاق ادمو عوض می کنه حتی درگیری بین زوجین پیش میاد اون وقت این حرف من نیست بهتره یه سری به دادگاه خانواده بزنی تا مشکلات رو ببینی. عشق و عاشقی این زمونه نون و آب نمیشه قسط وام کرایه خونه پس فردا بچه و هزار تا دنگ و فنگ دیگه... اینو من خوب می دونم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلاس خانم نمایش پست ها
    ﻨﺭ 1394 یه دختر 21 ساله فوق دیپلم نرمافزار ساکن ارومیه
    ﺳﻼ‌ﻡ ﻣﻦ ﺣﺪﻭﺩ نﻪ ﻣﺎﻫﯽ ﻫﺲ ﺑﺎ ﯾﻪ ﭘﺴﺮ ﺑﯿﺴﺖ ﻭ ﭘﻨﺞ ﺳﺎﻟﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﮑﺮﺩﻩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺧﻼ‌ﻕ ﻭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻭ ﺑﺎ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺍﺷﻨﺎ ﺷﺪﻡ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﻇﺎﻫﺮ ﻣﻮﺭﺩ ﭘﺴﻨﺪ ﻣﻦ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﺍﺯ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺭﻭﺯ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﻣﺎﻥ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻨﺸﺖ ﻭﻟﯽ ﭼﻮﻥ ﻧﯿﺖ ﺧﺎﻟﺼﺎﻧﻪ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮎ ﭼﻘﺪﺭ ﺁﺩﻡ ﺧﻮﺑﯽ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﺑﻪ ﺟﺰ ﻇﺎﻫﺮﺷﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺸﻮﻥ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺁﺷﻨﺎﯾﯿﯽ ﺭﺍ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺩﻡ ﺗﺎ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺩﺭﺳﺸﺎﻥ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯾﻢ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﯼ ﺳﺎﮐﻦ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﻣﻦ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﺷﻮﻥ ﺁﺷﻨﺎ ﺷﺪﻡ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﯾﻨﯽ ﻫﻤﻪ ﻣﻄﻠﻊ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻨﻢ ﺩﺭ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭﯼ ﻫﻢ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺭﻭ ﺩﯾﺪﯾﻢ ﻭﻟﯽ ﯾﻪ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻫﺲ ﮎ ﻣﻦ ﺗﺎﺯﻩ ﺍﻼ‌ﻥ ﺏ ﺍﯾﻦ ﻓﮑﺮ ﺍﻓﺘﺎﺩﻡ ﮎ ﻣﻦ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﻭ ﻫﯿﭻ ﮐﺸﺶ ﺟﻨﺴﯽ ﮎ ﺩﺭ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﺍﺻﻠﻪ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺯﻧﺎﺷﻮﯾﯿﻪ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺟﺬﺍﺑﯿﺖ ﻇﺎﻫﺮﯼ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﻗﺒﻞ ﺍﯾﻦ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﯾﻨﯽ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﻗﺒﻠﺘﺮﺵ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭ ﺗﻬﺮﺍﻧﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮎ ﺗﺮﮎ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻦ ﺯﻥ ﺗﺮﮎ ﺑﮕﯿﺮﻥ ﻭ ﯾﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺩﻩ ﻗﻨﺎﺩﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﺩﯾﭙﻠﻤﻪ ﻭ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺑﺎﺯﺍﺭﯼ ﺑﺎ ﭘﺲ ﺍﻣﺪﺍﺯ ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺳﻪ ﺳﺎﻝ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻑ ﺳﻨﯽ ﺑﺎ ﻣﻦ ﮎ ﺩﺭ ﮐﻞ ﺑﮕﻢ ﻇﺎﻫﺮﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﻣﯿﭙﺴﻨﺪﯾﺪﻡ ﯾﻪ ﺁﺩﻡ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﮎ ﺑﺎ ﻣﻌﯿﺎﺭﺍﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﺨﻮﺍﻧﯽ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻻ‌ﻏﺮ ﻭ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﮎ ﻣﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻡ ﻭﻟﯽ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﯾﻪ ﺷﺮﻁ ﺩﺍﺷﺖ ﮎ ﻣﻦ ﻧﻤﯿﺬﺍﺭﻡ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﯽو ﻭ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﯽ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﭼﻮﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﯾﻢ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﺍﯾﻨﻢ ﯾﻪ ﻣﺎﻫﯽ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻡ ﺑﺮﺍ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﻭ ﻓﻘﻂ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺍﻣﺪﻥ ﺩﯾﺪﻥ ﻫﻢ ﺩﯾﮕﺮ ﻭ ﻫﻤﻮ ﭘﺴﻨﺪﯾﺪﯾﻢ ﺑﺎ ﭘﺪﺭﻣﻢ ﺗﻠﻔﻨﯽ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﻓﺮﺩﺍﺵ ﮎ ﭘﺪﺭﻡ ﺍﻟﮑﯽ ﮔﻒ ﺩﻭﺭﯾﻢ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﺗﻮ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﺣﺮﻓﯽ ﻧﯿﺲ ﻣﻨﻢ ﺑﺎ ﺧﺎﻟﻪ ﻭ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﮎ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻡ ﺍﻭﻧﺎ ﺩﻝ ﺳﺮﺩﻡ ﮐﺮﺩﻥ ﮎ ﭘﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭ ﺗﻬﺮﺍﻧﻪ ﻭ ﻧﻤﯿﺰﺍﺭﻩ ﺗﻮ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﯽ ﻣﻨﻢ ﺩﯾﮓ ﺷﻤﺎﺭﺷﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻫﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺪﺍﺩ ﺏ ﺍﻭﻥ ﭘﺴﺮ ﺍﻭﻧﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﻓﻬﻤﯿﺪ ﻣﺎ ﺭﺍﺿﯽ ﻧﺸﺪﯾﻢ ﺭﻑ ﭘﯽ ﮐﺎﺭﺵ ﻭ ﺧﺒﺮﯼ ﺍﺯﺵ ﻧﺸﺪ ﻣﻦ ﺍﻼ‌ﻥ ﻓﻘﻂ ﺏ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮎ ﺁﯾﺎ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﺮﺩﻥ ﯾﺎ ﻧﻪ ﭼﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻦ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻦ ﻫﺮ ﭺ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﻭﺍﺱ ﻫﻤﯿﻦ ﯾﺠﻮﺭﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺍﻭﻥ ﻣﯿﮕﺮﺩﻡ ﮎ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺑﺤﺮﻓﻢ ﻭ ﺍﺯ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﻢ ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺮﻩ ﮎ ﻧﻪ ﻣﺎﻫﻪ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻣﯿﺤﺮﻓﻢ ﻭﺍﺱ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﺷﺪﻩ ﻣﻨﻢ ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻭﻟﯽ ﺩﻭ ﻣﺎﻫﯿﻪ ﺩﻟﺴﺮﺩ ﺷﺪﻡ ﺑﻨﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﻣﻦ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﻢ ﻣﻦ ﺑﻪ ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮓ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺑﮕﻢ ﺑﻌﺪ ﺍﯾﻦ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺗﺎﺯﻩ ﯾﺎﺩﻡ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻗﺪ ﮐﻮﺗﺎﻫﺖ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﺍﺯ ﭼﺎﻗﯿﺖ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﺧﻮﺩﻡ ﻻ‌ﻏﺮﻡ ﺍﺯ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﮐﻢ ﭘﺸﺘﺖ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﺍﺯ ﻗﯿﺎﻓﻪ ﺍﺕ ﮎ ﺳﻨﺘﻮ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩﺗﺮ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﻭ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺑﮕﻢ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺭﻭ ﺗﻤﻮﻡ ﮐﻨﻢ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﭘﺴﺮ ﺗﻬﺮﻭﻧﯽ ﻧﺮﺳﻢ ﺑﺎﺯ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﻢ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﻫﻢ ﺑﻌﺪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﻬﺶ ﺑﯽ ﻣﯿﻞ ﻣﯿﺸﻢ ﺗﺮﻭﺧﺪﺍ ﯾﻪ ﺭﺍﻫﯽ ﺑﺰﺍﺭﯾﻦ ﺟﻠﻮﻡ ﻣﻦ ﺩﯾﮓ ﻣﺨﻢ ﮐﺎﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﮐﺮﺩﻡ ﮎ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺍﻭﻥ ﭘﺴﺮ ﺗﻬﺮﻭﻧﯽ ﺭﻭ ﺑﺪﺳﺖ ﺑﯿﺎﺭﻡ ﺍﺯ ﯾﻪ ﻃﺮﯾﻘﯽ ﭼﻮﻥ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺟﻮﺭﯾﻢ ﺩﻟﻢ ﭘﯿﺸﺶ ﮔﯿﺮﻩ ﺍﮔﺮ ﺑﺰﺍﺭﻩ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺑﺪﻡ ﺣﺘﻤﺎ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺸﻮ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﯽ ﭘﻮﻟﯽ ﻭ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺑﮕﯿﻦ ﻣﻦ ﭼﻄﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﯾﮑﯽ ﭘﺴﺮﻩ ﺍﻫﻞ ﺧﻮﯼ ﺗﻤﻮﻡ ﮐﻨﻢ ﻋﺬﺍﺏ ﻭﺟﺪﺍﻥ ﻣﯿﮕﺮﺗﻢ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﺍﯼ ﻫﻢ ﺭﺍﺿﯽ
    ﻧﻤﯿﺸﻪ ﭼﻮﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻬﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﺷﺪﻩ
    سلام

میدونم که حرفهای من به مذاق شما خوش نمیاد و زندگی زندگی شماست و تصمیم تصمیم شما ولی خوب مشاوره خواستید و منم به عنوان یک کارشناس نظرم رو فقط میگم همین:

عزیز شما در سن ازدواج امروز نیستید ازدواج امروز 25 سال به بالا.

راجب انسان و روابط انسانی و عشق و ازدواج خیلی کم میدانید پس بیشتر بخوانید و بدانید.

هیچ یک از این دو تا آقایون به درد شما نمیخورند یکی به علت عدم کشش و توجه و دیگری به علت عدم هارمونی و هماهنگی.

بهتر است تا 25 سالگی صبر کنید و به درس و کار و..... بپردازید.

آرزوی بهترینها

سپاس

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

قبول میکنم من امادگی ندارم برا ازدواج ولی الان من به این آقا چی بگم در حالی ک فک میکنه منم دوسش دارم چون اینجور نشون دادم چون اولش فک میکردم میتونم فک میکردم فقط اخلاق و شعور مهمه ولی الان میبینم همه چب مهمه من اونو دلبسته خودم کردم چه جوابی دارم بهش؟نمیخوام دلش بشکنه این عذابم میده حس میکنم آخر بی رحمیه...قول و قرارایی ک دادم چجور بزنم زیرش؟شما جای من بودین چیکار میکردین ؟چی میگفتین .میدونم هم اگر از رو ترحم سکوت کنم و تن به ازدواج بدم که چیزی هم نمونده ایشون برن سرکار رسمی اگر باهاشم ازدواج کنم ظلمه خب در حق هردومون!

7. کاربران زیر از گیلاس خانم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

راحت مي توني شمارش رو گير بياري پرينت تماست رو از مخابرات بگير انشالله هرچي كه باعث خوشبختيد مي شه جور بشه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

عزیز دست بردار از این بازی حقیقت رو بگو و تمام! دلش میشکنه که بشکنه!؟ تجربه میشه براش که دیگه همینطوری دل به کسی نبنده. گفتم به زندگیت بپرداز و بیشتر بخوان وبدان. موفق باشی سپاس dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

عرض سلام و احترام

همینطور که برخی از عزیزان در بالاتر اشاره کردند هرچه زودتر کاملا صریح و قاطعانه این ارتباط رو با اون شخص خاتمه بدید و تمامش کنید.

در اینکه کار شما در این 9 ماه اشتباه بوده و احساس اون شخص به بازی گرفته شده و وقتشون تلف شده هیچ شکی نیست.اما با توضیحاتی که دادید به وضوح مشخص هست

که زندگی در کنار ایشون برای شما محال هست و هرچه سریعتر باید این رابطه رو تمام کنید و این بنده خدارو از بلاتکلیفی و رویا پردازی برای آیندش با خودتون در بیارید

چون هم به نفع خودتون هست و هم 10 برابر به نفع ایشون.درسته که خیلی سخت هست اما تاوانیه که بابت تصمیمات اشتباهتون باید بپردازید.و البته در هر حال ایشون هم مرد

هستند و بالاخره با مرور زمان با موضوع کنار میان و ضمنا باید این حقیقت رو درک کنن که زندگی مشترک باید با علاقه و خواست دوطرفه باشه و یکطرفش نه تنها سراسر ضرر هست

بلکه به جز اون این حقیقت رو هم باید قبول کرد که به زور نمیشه یک شخص رو کشوند پای زندگی مشترک.وقتی طرف داره مستقیما اعلام میکنه که نمیخواد دیگه مشخصه که نمیخواد

البته به شرطی که شما هم دیگه این شک و تردید و ترس رو کنار بزارید و یکبار با کلام خودتون شخصا و مستقیما و محترمانه از ایشون عذر بخواید و خاتمه بدید به این وضع.و بقیش رو هم

بسپرین به خونواده که در صورت اصرار و پافشاری و تکرار خونواده شخص مورد نظر. اونها باشن که پاسخ منفی و قاطعانه رو میدن به خونواده ی شخص خاستگار تا همه چیز رسما تموم شه

با خودتون صادق باشید حداقل اشتباهی که مرتکب شدید رو در این لحظه از راه درستش یا بهتره بگیم درست ترین راه ممکن براش تموم کنید و همینطور از این تجربه درس بگیرید برای آینده

ضمنا یک توصیه کوچیک به شما که انتخاب با خودتون هست که قبولش کنید و ازش استفاده کنید یا خیر و اصلا به کل نادیده بگیرینش.انتخاب با خودتون هست : ظاهر پرستی رو کنار بزارید

تا جاییکه میتونید ظاهر دوستی رو کنار بزارید نه تنها در مقوله ای به اهمیت ازدواج.بلکه در تمامی مسائل نگاه به ظواهر و مادیات دنیا رو کنار بزارید.تمامیه جنگها و بدبختیها و خیانتها و فسادها

در دنیا بخاطر همین مقوله هست.نمیگم به هیچ عنوان به ظاهر نگاه نکنید.خیر.اما هیچوقت معیار اولتون نباشه.فقط تا اندازه ای که از نظر جنسی و جسمی به شخص در زندگی زناشویی

کشش داشته باشید کافیه...بیشتر از هر چیزی برای انسان بودن و ارزشهای اخلاقی ارزش و اعتبار قائل بشید...امیدوارم که به اندازه ی کافی این صحبتها براتون مفید واقع بشه...

سلامت و سربلند باشید.
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 08-28-2015 در ساعت 05:41 AM
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    اینکه طرف به دل ادم بشینه خیلی مهمه هرچند اخلاق و رفتار مهمتره
    اما چهره و چذابیت طاهری هم مهمه درسته احساس ایشون به بازی گرفته میشه که الان بهش این مسله رو بگید
    اما الان بگید و ارتباط قطع شه خیلی بهتره تا بعد ازدواج این اتفاق بیوفته
    دنبال بهونه یا اینچیزها نباش
    صادقانه بهش بگو جوابت منفیه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نمیتونم باظاهرش کنار بیام

باشه ممنون دوستان ازکمکتون!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)