نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: نا امیدی از بیکاری همسر

981
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12302
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نا امیدی از بیکاری همسر

سلام،همسر من بیکاره،ما پنج ماهه ازدواج کردیم و من و همسرم خیلی نا امید میشیم بعضی وقتا،بهمون راهکاری بدین که توی شرایط موجود هم بتونیم شاد باشیم و زندگی کنیم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نا امیدی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima70 نمایش پست ها
    سلام،همسر من بیکاره،ما پنج ماهه ازدواج کردیم و من و همسرم خیلی نا امید میشیم بعضی وقتا،بهمون راهکاری بدین که توی شرایط موجود هم بتونیم شاد باشیم و زندگی کنیم؟
    توی این شرایط شادی زمانی به شما دست میده که تمام تلاشتون رو بکنید تا همسرتون بره سر کار.

تا یان مشکلتون رو حل نکنید شادی خیلی دیر به زندگیتون بر میگرده .

سعی کنید که همسرتون سر کار بره چون ایشون با کار کردن احساس ارزشمندی میکنه و در آمد ایشون شما رو هم به زندگی دلگرم تر میکنه.

و بعد شادی به زندگیتون حتما بر خواهد گشت.

3. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام نقطه شروع خیلی خوشی هابه پول گره خورده حتی اگرپول هم باشدکارکردن به زندگی معنایی دیگرمی دهدحس مسئولیتی که درکارکردن است تاثیرش رادرزندگی می گذاردوقتی که همسرشما کارمی کندهم خودش ازخودش احساس رضایت می کندوهم شماشادترخواهیدبودونسبت به مسائل واتفاقات مختلف زندگی بادلگرمی بیشتری روبرومی شویدبایدهرجورشده همسرشمادست به یک کارخوب بادرنظرگرفتن علاقه وشرایط مالی زندحتی اگردرآمدآن کارکم باشد ازنداشتن کارباارش تراست.یکی ازمزایای مهم کارکردن نظم گرفتن زندگی است کارکه باشدآن قدروقت آزادپیش نمیادکه آدم بخواهدغصه بخورددلسردی ونامیدی هم به خاطرنداشتن شغل است.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12302
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم آدم بی عرضه ای نیست،لیسانس داره خیلی دنبال کار گشت ولی نتیجه نداشت الانم کارگر مغازه است با حقوق ناچیز.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

اگرامکانش راداردمنظورم فراهم کردن سرمایه اولیه، قرض کردن یادرصورت امکان وام گرفتن و خودشان یک مغازه بازکنندشغلی متناسب باتوانایی وعلاقه خودشان اگرهم مقدورنیست فعلاهمان کارراادامه دهندتاشرایط فراهم شودیایک کاربهترپیداشود.مشکلات مالی قابل حل است به مرورزمان، مهم سلامتی وخوشبین بودن به آینده است.زندگی راسخت نگیریدکه درهرشرایطی هم که باشدمی شده خیلی سخت ترازآن مشکلات هم پیش آید.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15131
    تشکـر
    12
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه فقط مشکل شما پول هست و همدیگر رو دوست دارید خدا رو شکر کنید کار پیدا میشه مشکل شما در مقابل خیلیاى دیگه چیزی نیست ببخشید دخالت میکنم ولی تو سایت استخدامی مرتب برید حتما چیز خوبی پیدا میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد