نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: قانع شدن به طلاق

2352
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21187
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

قانع شدن به طلاق

باسلام من ۱۲ساله ازدواج کردم پسره ۱۰ساله دارم شوهرم مدتی بوده به من خیانت می کرده که من توسط یکی ازدوستانش فهمیدم اول انکار کرد ولی بعدا قبول کرد ومن رو مجبور به ترک خانه کردوپسرم هم باپدرش مپوند ومن خانه پدرم هستم میخاهم طلاق بگیرم ولی با خودم نمی توانم کنار بیایم خیلی ناراحتم وذهنم مشغول ودرگیر به فداکاری هایی که این ۱۲سال کردم به تمام خاطراتی که اون موقع شوهرم به من خیانت می کرد مرور می کنم ودرگیر هستم می خاهم خودم را راحت به طلاق قانع کنم ولی نمی توانم سخته برام لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    تشکر شده 55 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : قانع شدن به طلاق

سلام ووفت بخیر.نارحتم اینو شنیدم ولی خوشحالم که ان قد جسوری که به خودت اهمیت دادی به مسایل خودت پایبندی و معلومه خیلی بزرگوارهستید امابنظرمن فکرکردن درمورد اب رودخانه اشتباهه چون ایشون رفتنین و رفته بودن دیگه شماچرا نارحتید؟؟؟؟زندگی باارزشهاش زیباس اگه ارزشی وجود نداشته باشد ادموخسته میکندالانم زندگی شما یکی دیگه با کمال نابرابروارد شده و شماباید همچنان ارزش خودتونوحفظ کنید وتنها راه چاره من جدایی میبینم لازمم نیست دیگه نگران باشد وبه رو یا هاش فک کنید چون بیشترخودتون اسیب میبینیدباید شما جدابشید وبفکرزندگی بهتروارامتر باشید. امیدوارم همیشه سربلند باشدهمچنان که هستید

3. 2 کاربران زیر از ebrahim777 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21187
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim777 نمایش پست ها
    سلام ووفت بخیر.نارحتم اینو شنیدم ولی خوشحالم که ان قد جسوری که به خودت اهمیت دادی به مسایل خودت پایبندی و معلومه خیلی بزرگوارهستید امابنظرمن فکرکردن درمورد اب رودخانه اشتباهه چون ایشون رفتنین و رفته بودن دیگه شماچرا نارحتید؟؟؟؟زندگی باارزشهاش زیباس اگه ارزشی وجود نداشته باشد ادموخسته میکندالانم زندگی شما یکی دیگه با کمال نابرابروارد شده و شماباید همچنان ارزش خودتونوحفظ کنید وتنها راه چاره من جدایی میبینم لازمم نیست دیگه نگران باشد وبه رو یا هاش فک کنید چون بیشترخودتون اسیب میبینیدباید شما جدابشید وبفکرزندگی بهتروارامتر باشید. امیدوارم همیشه سربلند باشدهمچنان که هستید
    خیلی ممنونم از پاسخی که دادیدولی ۱۲سال تو یه زندگی صفر تلاش کردم کار کردم و اون زندگی رو.سامان دادم دروغ هایی که بهم گفته اذیتم می کنه خاطراتم عشقی که تو قلبم بهش داشتم همه داره زجرام می ده
    ویرایش توسط maryama85 : 08-29-2015 در ساعت 01:21 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز.
    به نظر من شما هنوز تصمیم خودتون رو نگرفتید و یه امیدی به زندگیتون دارید ، و اگر چنین باشه شما باید با خودتون کنار بیاید ، و در حال حاضر 2 راه پیش رو دارید :
    1) اقدام به جدایی.
    2) بخشش
    ولی اینطور که شما گفتید شوهرتون شما رو مجبور به ترک خانه کرده اگر همچنان رو این تصمیمشون مصر هستند پس تمایلی به ادامه ندارند و بهتر اینه که شما از زندگیت دل بکنی، درسته که خیلی سخته اما شما باید به این موضوع فکر کنی ، که اشتباهه از این به بعد زندگیتون رو هدر بدید به پای مردی که با وجود داشتن بچه بعد از این همه سال بخواد به شما خیانت کنه ، ارزش خودتون رو حفظ کنید و فکرتون رو مشغول اشخاص بی ارزش که قدرتون رو نمیدونند نکنید.
    باز هم یکطرفه به قاضی رفتن کار مشکلیه ،
    اگر همسرتون از کارش پشیمون بود من پیشنهادم بخشش بود اما از راهش نه به سادگی ....
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

6. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21187
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط (تبسم) نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    به نظر من شما هنوز تصمیم خودتون رو نگرفتید و یه امیدی به زندگیتون دارید ، و اگر چنین باشه شما باید با خودتون کنار بیاید ، و در حال حاضر 2 راه پیش رو دارید :
    1) اقدام به جدایی.
    2) بخشش
    ولی اینطور که شما گفتید شوهرتون شما رو مجبور به ترک خانه کرده اگر همچنان رو این تصمیمشون مصر هستند پس تمایلی به ادامه ندارند و بهتر اینه که شما از زندگیت دل بکنی، درسته که خیلی سخته اما شما باید به این موضوع فکر کنی ، که اشتباهه از این به بعد زندگیتون رو هدر بدید به پای مردی که با وجود داشتن بچه بعد از این همه سال بخواد به شما خیانت کنه ، ارزش خودتون رو حفظ کنید و فکرتون رو مشغول اشخاص بی ارزش که قدرتون رو نمیدونند نکنید.
    باز هم یکطرفه به قاضی رفتن کار مشکلیه ،
    اگر همسرتون از کارش پشیمون بود من پیشنهادم بخشش بود اما از راهش نه به سادگی ....
    همسرم امروز امده بود ومی گفت که همه اون چیزایی که دوستم گفته دروغ بوده و من به اصرار تو.قبول کردم وبه این جهت راضی به ترک خونه شدم که دعوا نکنیم وکمی دور بمانیم گفته که خیلی دوستم داره ومن میخام که یه فرصت دیگه بدم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    میزان امتیاز
    9

سلام خوشحالم شوهرتون برگشته ولی بدان بوی دهنش چیه ایا اومده که نفقشوکم کند یا واقعا تورا میخوان....!!!!!حتما مواظب باشید چون باید مطمن بشید که میتونی دوباره ادمه بدی یهو فک نکنی بگی دیگه بدنش به بدن دیگری خورده واین بحثا اول قشنگ فک کن بعدش برو اگه هم نتونستید دیگه نرو چون اذیت میشی...همیشه سربلند باشیدولی همیشه مهربان نباش

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21187
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من نمی دونم چطور رفتارکنم در مقابل این اتفاق .شوهرم الان داره انکار می کنه ومن زندگی مو شوهرمو خونه مو بچه مو خیلی دوست دارم وخودمو نتونستم قانع کنم برای طلاق الان نمی دونم چطور رفتارکنم البته شوهرم از تعقیب من شاکیه ومیگه خیلی بهم گیر می دی از تلفنش هم شماره زن دیگه پیدا می کنم هر بارولی هر بار یه بهانه میاره که این فلان کسه به من ربطی نداره واقعا نمی دونم چیکار کنم نه راه پس دارم نه پیش

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزم اینجوری نگوبراهر مشکلی راهی هست شماهم گیر نمیدی وظیفته از زندگیت کاملا اگاه باشید ولی باور کن شابدم کمیم مقصر باشید البته شایدچون شاید باشما مشکل جنسی داره هیچی مث اون نیست ویدان هرکی زندگیشو دوس داره نگفتم ندارید اماهمه چی به دوست داشتن ماها نیست امیدوارم درست بشه اگه نشد زندگیتو خراب نکنی عزیزمن برنگرد اشکال نداره 12 سالت خراب میشه نه کل عمرت اینو میگم که جدی باشی نه هول هولکی دوباره برگردی جدی باش لطفا امیدوارم بتونی به مشکلات غلبه کنیدو همیشه شاد باشید منار ارزواتون

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21187
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من هنوز خونه مامانم هستم شوهرم به یه مسافرت کاری رفته برای ۱۰روز ولی بامن سرد حرف می زنه اصلا بهم زنگ نمی زنه وقتی من زنگ می زنم سرد برخورد می کنه چیکار کنم چه جور رفتار کنم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزم امیدوام مشکلتون رفع بشه اگه هنوز نرفتی خونشو سرده بحثش جداس و اگه رفتی و سرده این بده ودلیل داره که دوباره پشیمان شده ازبرگشت شما واینم ربظ دراه به عوامل خارجی و بازارگرمی خانمهای (اقاهای)بیمعرف که زندگی مردمو خراب میکنن شما کاری بکن بهش زنگ نزن چون لازم نداره بهش زنگ بزنی به اینخاطر تورا میشکند زنگ نزن تا ایشان زنگ بزند درکل باید ایشان زنگ بزنن و ناز شمارابکشن که اگه نمیکشن دیگه زندگی فقط مبشه تحملو این زندگی نیست بهش زنگ نزن عزیزم ....ولی اگه هنوز پیشش نرفتی و جواب نمیده این معلومه حودش میخاد ولش کنی و اینکه اومده اونجا همش چرت گفته پس ولش کن تا نیاد خاک کفشات بشه واگه هم نیومد دیگه ولش کن چون ایشان درقبال حرفاش هیچ صداقتی نشان نداده درحالیکه ایشان مرتکب جرم شده نه شما!!! درهرصورت من بودم اصلا جوابشونمیدادم چون ادم حقه بازی به نظر میرسد تا کسی که زندگی بخاد اینوجدی میگم ...

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط maryama85 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسخی که دادیدولی ۱۲سال تو یه زندگی صفر تلاش کردم کار کردم و اون زندگی رو.سامان دادم دروغ هایی که بهم گفته اذیتم می کنه خاطراتم عشقی که تو قلبم بهش داشتم همه داره زجرام می ده
    سلام.
    دوست عزیز خوشحالم از این بابت..
    ولی بابت سرد بودن و رفتار کردن ایشون بهتره ریشه یابی کنی...
    گاهی هرکس باید به روز های اول زندگیش و شروع عشقش برگرده قطعا همسر شما از روز اول اینطور نبوده ، من پیشنهادم اینکه برگردی به عقب و با دقت مرور کنی ، به دنبال این دلیل باشی که چه اتفاقی افتاده که شما و همسرتون رابطه تون به این شکل شده...
    دوست من ، من به هیچ وجه قصد ندارم خدایی نکرده بگم شما مقصری نمیخوام همچین برداشتی از حرفام بشه ، ولی مطمئن باش هرچیزی یه دلیلی داره...
    شما که قصد گذشت داری و نمیخوای از زندگیت به راحتی بگذری خیلی خوبه پس برگرد سر زندگیت...
    هیچوقت خونه رو ترک نکن ....
    امیدوارم موفق باشی...
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

چرا شما بايد زجر بكشيد؟
    اون فرد بايد زجر بكشه البته نظر به اينكه داراي وجدان باشه كه با توجه به موردي كه تعريف كردين انتظاري ازش نيست.
    شما اتفاقا بايد به خودتون افتخار كنين كه با تمام وجود خالصانه عاشق بوديد.هيچگاه حسرت اين امر رو نخوريد.اينكه جدا بشيد يا خير رو من نظري ندارم ولي اگر خودم در جايگاه شما بودم بي شك جداشدن رو انتخاب ميكردم.شما براي اين فرد صرفا يك ايستگاه براي نفس تازه كردن هستيد.مرد يا زني كه بغير از همسرش با كسي باشه هيچگاه قابل اعتماد و بخشش نيست
    در عين حال درسته ايام عمرتون گذشت اما يادتون باشه شما كار درست رو انجام داديد
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21187
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من میخام طلاق بگیرم لطفا منو متقاید کنید حرفایی بگید که قوت بگیرم لطفا خیلی نیاز دارم بشنوم

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21732
    تشکـر
    14
    تشکر شده 225 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام خانم مریم
    بسیار ناراحتم از اینکه مشکل شما به اینجا کشیده
    اما به چند تا نکته دقت کنید
    1 اگر به طلاق فکر میکنید فقط به خودتون و همسرتون فکر نکنید چون شما یه فرزندی هم دارید که
    آینده اون با تمام تصمیمات شما گره خورده و هیچ گناهی هم نداره
    2 در صورت طلاق بیشترین ضرر بعد از فرزندتون برای شماست و کمترینش برای همسرتون
    چون شما یک زن هستید و میدونید یک زن تنها و مطلقه تو این جامعه چه مصیبتهایی داره.
    3 همسر شما هنوز هم سعی در پنهان کردن ارتباطات و خلاف های خودش داره و این با اینکه بد هست
    میتونه خوب هم باشه از این جهت که اون قدر وقیح نشده که از کارش دفاع کنه و کارش رو حق خودش بدونه
    پس هنوز هم میتونید سعی کنید تا بلکه بشه ترکش بدین

اما معنی این حرفها ندیده گرفتن جرم و گناهش نیست بلکه میخوام بدونید طلاق بهترین راه نیست

پیشنهادم اینه که خیلی رسواش نکنید تا به سیم آخر بزنه و جسارت به خطای خودش پیدا کنه
    چون روایت داریم: لا دین لمن لا حیاء له یعنی اگر کسی حیا رو از دست بده دین و ایمان و طبعا آبرو دیگه براش مهم نیست
    و سعی کنید با کمک یه مشاور خوب این مشکلش
    رو حل کنید تا به زندگیش پابند بشه.

امیدوارم موفق باشید

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

فکر طلاق فعلا بذار کنار و بهش زنگ نزن. اگه خودش تماس گرفت جواب بده
    اگه پیشنهاد کرد برو سر خونه و زندگی.
    هر موقع مطمئن شدی رابطه نامشروع داره . دنبال عاقلانه ترین و مناسب ترین راه حل باش. بچه تون در نظر بگیر- خودتو در نظر بگیر- بعد تصمیم بگیر

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21187
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا فکر می کنم تموم بشه به صلاحمونه اصلاپسرم این دوماه رو که من خونه رو ترک کردم شوهرم یه بار اومد گفت بیا زندگی کنیم اونم بعد ش رفته سراغی ازمن نمی گیره به یکی از فامیلاش که دوست منه گفته که مریم رو دوست ندارم به خاطره بچه تحمل می کنم به خیلی از دوستای دورش که منم میشناسن گفته ما جدا شدیم من مهریه هم ندارم که بگم بخاطره اون طلاق نمی ده منظورشو نمی فهمم وقتی ازش در مورد اون رابطه سوال می کنم عصبانی میشه بدو بیرا می گه بهم می گه ببین چیکار می کنم این جور حرفا نمی دونم چیکار کنم می خام طلاق بگیرم چون یه جوررفتار می کنه مث اینکه بازور بامن اشتی کرده

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21772
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

اول از همه لازمه یه چیزایی رو در مورد مردها بدونید. رابطه جنسی از دیدگاه زنها یک عمل عاطفیه. یعنی تا زنی از یک مرد خوشش نیاد و نخواد رابطه عاطفی برقرار کنه نمیتونه رابطه جنسی داشته باشه ولی از نظر مردها یک عمل فیزیکیه. یعنی یک مرد در حالیکه داره مطالعه میکنه به ذهنش خطور میکنه که رابطه برقرار کنه و بعد از اینکه کارش تموم شد میتونه بیاد به مطالعه اش ادامه بده مثل غذا خوردن میمونه. بنابراین اون چیزی که از نظر شما خیانته از نظر همسرتون یک تفریحه. از نظر مردها اشکالی نداره که هفته ای چند ساعت به استخر برن یا با یک خانم دیگه ای ارتباط جنسی برقرار کنن. در هر دو حال دلشون باز میشه و بهتر میتونن به خانواده شون محبت کنن.
    آن چیزی که باعث میشه مردا احساس نیاز به رابطه جنسی داشته بکنن میزان تستسترون خون اونهاست. اگه بشه با یک دارویی این هورمون رو در خون اونها کم کرد تمایلشون به ارتباط جنسی کم میشه. پس در حال حاضر شما باید کاری کنین که هر روز میزان تستسترون ورودی به خون شوهرتون مصرف بشه. راهش هم اینه که هر شب قبل از خواب با آرایش کامل و لباسهای مناسب سراغ همسرتون برید و کاری کنید که خالی بشه. در این صورت روز بعد حال زنگ زدن به خانم دیگه ای رو نخواهد داشت. ضمنا مردها اسیر تحسین هستند سعی کنید برای کوچکترین چیزی از او تشکر کنید و او را تحسین کنید. البته الان میتونید با نگاهی به گذشته روی خودتان قضاوت کنید که چقدر از این لحاظ به همسرتان توجه کرده اید.

20. کاربران زیر از شکیب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21187
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دیگه راضی به طلاق شدم خودمواماده حس می کنم البته شوهرم جلو نمیاد براطلاق می گه اذیتت می کنم ولی یه هفته هم صبر می کنم می رم تقاضا بدم

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزمن من از قبلم گفتم ایشون بخاطر نفقه واینا اومده ... البته مهم نیست ایشان چی میخان مهم اینه شما چی میخاید بنظر بنده تا الان دیر مردید برای جدایی جتما جدا بشید بچشم بدید دستش دیگه ولش کنید لطفا...زندگی جریان دارد واینو بدان کسی حق نداره از زندگیت سو استفاده کند و بره با کسی دیگه در ارتیاط باشد بعدش برگرده بگه دوست داره و ازین مزخرفات... همیشه سربلند بمان مث عقاب (کردی هه لو).

23. 2 کاربران زیر از ebrahim777 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21187
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim777 نمایش پست ها
    سلام عزیزمن من از قبلم گفتم ایشون بخاطر نفقه واینا اومده ... البته مهم نیست ایشان چی میخان مهم اینه شما چی میخاید بنظر بنده تا الان دیر مردید برای جدایی جتما جدا بشید بچشم بدید دستش دیگه ولش کنید لطفا...زندگی جریان دارد واینو بدان کسی حق نداره از زندگیت سو استفاده کند و بره با کسی دیگه در ارتیاط باشد بعدش برگرده بگه دوست داره و ازین مزخرفات... همیشه سربلند بمان مث عقاب (کردی هه لو).
    باتشکر.همیشه بهم قوت قلب می دید وغرورم رویادم میندازید متشکرم

25. کاربران زیر از maryama85 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    میزان امتیاز
    9

باتشکر.همیشه بهم قوت قلب می دید وغرورم رویادم میندازید متشکرم
    سلام ممنونم . ولی اینایی که میگم حق اساسی شماست من منتظربهترین خبرها هستم بازندگی به دور از ترس ونارحتی.من حوشحالم حرفا به بزرگوارتون می افزاید...همیشه سربلند بمان چون در دریاهم اگه میخای غرق نشی باید سربلند باشی..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد