نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: سردمزاجی

3495
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سردمزاجی

ba arze salam va khaste nabashid.man be modate 2 salo nim hast ke ezdevaj kardam.man 27 salame va lisans daram va khanedaram va shoharam 32 saleshe va lisans dare va karmand hast shoharam be tor motovaset roozi 8_12 saat kar mikone.man az hamoon aval ehsasam bar in bood ke shoharam daraye kami meile jensi hast.har moghe ham in mozoo ra behesh migam behem mige man karam sakht va zeiad hast.maslan shab moghe khabidan mano dar aghoosh migire va badesham mikhabe age ham behesh begam ya behesh neshoon bedam ke man mikham ba ham rabete jensi dashte bashim mige man farad mikham beram sare karm. be tor motovaset haftee 1 ya 2 bar rabete jensi darim.man mikham bedoonam az koja bayad fahmid mardi daraye kami meile jensi hast?maslan oon ghadr ke man be samtesh miram oon nemiad.maslan hamoon avayele aroosim ke hame dagh hastand rabete ma be hamin soorat bood.man vaghean narahtam.nemidoonam moshkel az man hast ya shoharam.man shanidam in rabete baraye marda kheili mohem hast.vali man hamchin hesi nadaram.man haftee 3 bar ehteiaj be in rabete daram.vali shoharam in joor nist.hamishe hes mikonam mardha bayad kheili dagh bashand.va samte khanoomashoon beiaiand.man vaghean kheili narahatam.hamishe doost dashtam shoharam dagh bood.vali motoasefane in joor nist.moshkel az kojast?man shoharam ra dark nemikonam?ya oon meile jensi kami dare?khahehs mikonam komakam konid.dar zemn madar shohare man hamishe be man migoft man hamishe meile jensi kami dashtam.va hich moghe neiazhaye shoharam ra bar avarde nakardam.aya momkene shoharam mesle madaresh meile jensi kami dashte bashe.jari man ham dar morede baradr shoharam hamina mige.oon ham hes mikone shoharesh meile jensi kami dare.man chi kar konam?toro khoda komakam konid.daram divoone misham.

2. کاربران زیر از nazanin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : komakam konid

chera javabe mano nemidid?

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

khahehs mikonam javabe mano bedahid

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin نمایش پست ها
    ba arze salam va khaste nabashid.man be modate 2 salo nim hast ke ezdevaj kardam.man 27 salame va lisans daram va khanedaram va shoharam 32 saleshe va lisans dare va karmand hast shoharam be tor motovaset roozi 8_12 saat kar mikone.man az hamoon aval ehsasam bar in bood ke shoharam daraye kami meile jensi hast.har moghe ham in mozoo ra behesh migam behem mige man karam sakht va zeiad hast.maslan shab moghe khabidan mano dar aghoosh migire va badesham mikhabe age ham behesh begam ya behesh neshoon bedam ke man mikham ba ham rabete jensi dashte bashim mige man farad mikham beram sare karm. be tor motovaset haftee 1 ya 2 bar rabete jensi darim.man mikham bedoonam az koja bayad fahmid mardi daraye kami meile jensi hast?maslan oon ghadr ke man be samtesh miram oon nemiad.maslan hamoon avayele aroosim ke hame dagh hastand rabete ma be hamin soorat bood.man vaghean narahtam.nemidoonam moshkel az man hast ya shoharam.man shanidam in rabete baraye marda kheili mohem hast.vali man hamchin hesi nadaram.man haftee 3 bar ehteiaj be in rabete daram.vali shoharam in joor nist.hamishe hes mikonam mardha bayad kheili dagh bashand.va samte khanoomashoon beiaiand.man vaghean kheili narahatam.hamishe doost dashtam shoharam dagh bood.vali motoasefane in joor nist.moshkel az kojast?man shoharam ra dark nemikonam?ya oon meile jensi kami dare?khahehs mikonam komakam konid.dar zemn madar shohare man hamishe be man migoft man hamishe meile jensi kami dashtam.va hich moghe neiazhaye shoharam ra bar avarde nakardam.aya momkene shoharam mesle madaresh meile jensi kami dashte bashe.jari man ham dar morede baradr shoharam hamina mige.oon ham hes mikone shoharesh meile jensi kami dare.man chi kar konam?toro khoda komakam konid.daram divoone misham.
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم و حال سؤالم از شما اينه که اون يکى دو بارى که در هفته با هم رابطه داريد از نظر کيفيت چگونه است؟ آيا راضى هستيد و ارضا ميشويد؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

bale khoob hast va erza mishavam.mishe be man begid az koja bayd fahmid mardi sar mezaj hast?ya meile jensi kami dare?moshkele man az cheie?az man ya shoharam?

7. کاربران زیر از nazanin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

جواب منو بدید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم جواب منو بدید.مگه مشاوره انلاین نیست؟

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    614
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا جواب نمیدید/

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1164
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

خب ابتدا از نام کاربری ایشون شروع می کنیم :
    naznin
    ترجمه : نازنین

عنوان تاپیک :
    komakam konid
    ترجمه : کمکم کنید

ترجمه :
    با عرض سلام و خسته نباشید . من به مدت 2 سال ُ نیم هست که ازدواج کردم.من 24 سالمه و لیسانس دارم و خانه دارم و شوهرم 32 سالشه و لیسانس داره و کارمند هست . شوهرم به طور متوسط روزی 8 الی 12 ساعت کار می کنه . من از همون اول احساسم بر این بود که شوهرم دارای میل کمی میل جنسی هست.هر موقع هم این موضوع را بهش میگم بهم میگه من کارم سخت و زیاد هست.مثلا شب موقع خوابیدن منو در آغوش میگیره و بعدشم میخوابه؛ اگه هم بهش بگم یا بهش نشون بدم که من میخوام با هم رابطه ی جنسی داشته باشیم میگه من فردا میخوام برم سر کارم.به طور متوسط هفته ای 1 یا دو بار رابطه جنسی داریم.من میخوام بدونم از کجا باید فهمید مردی دارای کمی میل جنسی هست؟ مثلا اون قدر که من به سمتش میرم اون نمیاد.مثلا همون اوایله عروسیم که همه داغ هستند رابطه ما به همین صورت بود.من واقعا ناراحتم.نمیدونم مشکل از من هست یا شوهرم.من شنیدم این رابطه برای مردها خیلی مهم هست . ولی من همچین حسی ندارم.من هفته ای 3 بار احتیاج به این رابطه دارم.ولی شوهرم اینجور نیست.همیشه حس می کنم مردها باید خیلی داغ باشند.و سمته خانوماشون بیایند.من واقعا خیلی ناراحتم.همیشه دوست داشتم شوهرم داغ بود.ولی متاسفانه این جور نیست . مشکل از کجاست؟من شوهرم را درک نمیکنم؟ییا اون میل جنسی کمی داره؟خواهش می کنم کمکم کنید.در ضمن مادر شوهر من همیشه به من میگفت من همیشه میل جنسی کمی داشتم.و هیچ موقع نیازهای شوهرم را بر آورده نکردم.آیا ممکنه شوهرم مثله مادرش میل جنسی کمی داشته باشه.جاری من هم در مورد برادر شوهرم همینا میگه.اون هم حس می کنه شوهرش میل جنسی کمی داره.من چیکار کنم؟ تو رو خدا کمکم کنید.دارم دیوونه میشم.

chera javabe mano nemidid?
    ترجمه:
    چرا جواب منو نمیدید .

khahehs mikonam javabe mano bedahid
    ترجمه:
    خواهش می کنم جواب منو بدهید .

bale khoob hast va erza mishavam.mishe be man begid az koja bayd fahmid mardi sar mezaj hast?ya meile jensi kami dare?moshkele man az cheie?az man ya shoharam?
    ترجمه:
    بله خوب هست و ارضاء می شوم.میشه به من بگید از کجا باید فهمید مردی سرد مزاج هست؟ یا میل جنسی کمی داره؟ مشکله من از چیه؟ از من یا شوهرم؟

---
    این تنها کمکی بود که از دست من بر میومد .

12. 2 کاربران زیر از null بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1186
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من نمی دونم چطور میشه فهمید که کسی سرد مزاج ...اما اگه مایلی که همسرت بیشتر خواهان این روابط باشه بر اساس طب سنتی میتونی بهش گرمی بدی بخوره مثلا تو غذا حتما فلفل بریز از خامه و گوشت گوسفند استفاده کن براش معجون درست کن ...... امیدوارم بهت کمک کنه

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر من احتمالش هست كه ميل جنسيش كم باشه همه مردا مثل هم نيستن فكر نمى كنم كار و خواب مانع ميل جنسي در مردا باشه شايد زنها نتونن يا نخوان درهر شرايطى رابطه داشته باشن ولى اكثر مردا اينطور نيستن خيلى از احتمالات هم وجود داره كه مربوط به نوع برقرارى رابطه و مكان و زمان وشرايط جسمى وروحى ميشه وبهتره همسرت حضورى با روانشناس راجع بهش صحبت كنه

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1212
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    هیچ ربطی به زیاد بودن کارش و سختی کارش نداره
    نوع رفتار شما چگونست
    بچه هم دارید
    رفتار و پوشش شما در خونه ************ی است
    هر مردی با دیدن زنش در خانه با ارایش و و لباسهای زیبای لختی هرگونه خستگی هم که داشته باشه با دیدن خانومش با تنی پاک و خوش بو و ارایش ملیح و زیبا و سخنی دلربا و در عین حال ************ی از تنش بیرون میره
    شوهر شما از نظر دخانیات چگونست چون دخانیات در بردارنده کاهش میل جنسی است
    حتی اگه شوهر شما خسته هم باشد و هنگام خواب شما رو در اغوش میگیره
    کار شما در آن موقع شروع میشه نگو به جهنم که خوابید
    تحریکات شوهرت توسط شما آغاز میشود

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1212
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

و قتی که شما رو در آغوش گرفت بهش بگو عزیزم امروز خیلی دلم هواتو کرده فردابازم میگی دلم برای کارای دیروز تنگ شده
    لباس دکلته بگونه ای که زیبایی بدن شما اعماز سینه و پاها در آن نمایان شود
    دوست دام جوابتو راجع به این کار ها بدونم

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1111
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر شما ممکنه که دارای میل جنسی کمی باشه،که با داروهای افزایش میل جنسی حل میشه.ولی اول باید به پزشک مراجعه کنند.

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1407
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    بنده مرد هستم و چنین مشکلی را با همسرم دارم. نتیجه ای که من به آن رسیدم این است که چاره ای جز تحمل و فکر به مسائل دیگر نداریم.
    بعضی افراد گرم مزاج و بعضی هم سرد مزاج اند
    متاسفانه ما می بایست موقع ازدواج این مسائل را می دانستیم

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام.
    به نظرمن .تو خونه جلو شوهرت لباس های راحت تری به پوش .از کلمات محبت آمیزتری استفاده کن . جلو شوهرت دلبری کن .عشوه بیا .شوهرتو سمت خودت بکش .

ببین با چه رفتاری وچه کارایی .حس شهوت شوهرت تحریک میشه .حتی ممکنه با غذایی که درست میکنی میل جنسیش اونروز بیشتر بشه یا حرفایی بزنه ویا تعریفایی بده . شما که احتیاج دارید بهش باید زرنگتر باشید

ایشلامشکلتون حل بشه
    باآرزوی موفقیت

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1435
    تشکـر
    8
    تشکر شده 17 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام شما باید به پزشک مراجعه کنید یه سری دارو هس که باعث افزایش میل جنسی میشه مطمئنا به شوهرتون کمک میکنه

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام .

اره این روش هم موثره .ولی حتما باید با پزشک صحبت کنید .چون ممکنه عوارض داشته باشه

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8199
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر کنم نمیشه فهمید قبل ازدواج.البته این نطر منه.ولی سعی کنید کمی بیشتر به خودتون برسید و از شوهرتونم بخواید همین کارو بکنه.وسط روز اگه ممکنه قدری خستکی در کنند که شب حوصله ************ رو داشته باشن.البته اوایل ازدواج میل نصبتا زیاده ولی اونطوری هم نیست که میگن و در فیلمهای ************ و...اونقدر داغ نشون میدن...عادی میشه کم کم.ولی سعی کنید در حالات و محل نزدیکی تون هم تنوع ایجاد کنید...مثلا همیشه روز انجام میدید این بار شب.همیشه تو تاریکی یه بارم با نور چراغ خواب.همیشه تو اتاق خواب یه بارم مثلا رو کاناپه..ازین کارا دیگه....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد