نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: حالا چطور بايد برخورد كنم؟اميدي به برگشتش هست؟

1295
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21210
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

حالا چطور بايد برخورد كنم؟اميدي به برگشتش هست؟

با سلام
    دختر 23 ساله هستم در يك شركت اداري مشغول كار هستم تقريبا يك سال با يكي از همكاران يك رابطه سالم و خوبي رو شروع كرديم. يك رابطه اي كه هميشه خواهانش بودم بعد از 6 ماه،تو اين يك هفته اخير حس كردم داره ازم فاصله ميگيره شروع كردم به اعترض اولش خيلي منطقي آرومم كرد چند روز بعد ديگه مرخص گرفت كه بره جايي وقتي بعد ا دو روز برگشت خيلي داغون بود منم خيلي ازش ناراحت بودم كه چرا تو اين چند روز خبري اش نبود باهم صحبت كرديم فهميدم تو اين چندروز مشكل بدي براش پيش اومده در اين حد ميدونم كه خونوادگيه. به خاطر ناراحتي كه داشتم ازم خواست كه همو ببينيم اونجا بود كه ازم خواست تا رابطه رو تموم كنيم چون انقدر درگيره كه نميتونه حواسش به من و رابطمون باشه. آخه خيلي حساس بود كوچكترين اخمي كه ميكردم سعي ميكرد آرومم كنه حالا ادعا ميكرد كه نميتونه با اين مشكلي كه داره اونجوري كه بايد حواسش باشه.اولش پيشنهاد كرد كه تا وقتي مشكلش حل نشده رابطمون قطع باشه بعدش دوباره از اول اما باز خودش پشيمون شد و گف اينطوري همش بايد به اين فك كنم كه يكي منتظرمه يكي چشم به راهه يكي به اميد منه و اينطوري واقعا درگير ميشه. سعي كردم قانعش كنم كه ميتونم با اين قضيه كنار بيام ولي قبول نكرد
    از طرفي تو يه اتاقيم و ا طرفي يه رابطه خيلي خوب يهو بدون هيچ دعوايي بهم ريخته تو شوك بدي هستم حتي نمدونم تو اداره بايد چطور رفتار كنم؟ به نظرتون اميدي هس دوباره شروع كنيم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : حالا چطور بايد برخورد كنم؟اميدي به برگشتش هست؟

چرا ازدواج نمیکنید ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21210
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورتون رو متوجه نشدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    علاقه و محبت بین پسر و دختر یک جاده دو طرفه است و هر دو نفر باید انگیزه برقراری رابطه و ادامه رابطه را داشته باشند اگر به هر دلیلی حتی مشکلات خانوادگی و شخصی یکی از طرفین تمایلی به ادامه رابطه نداشته باشد اصرار و پافشاری شما شاید مدت کوتاهی بتواند مجددا او را در این رابطه نگه دارد اما واقعیت این است که تصمیم این اقا قطع رابطه است و مطرح کردن دلایل متفاوت در واقع نشان دهنده این موضوع است که او نمیتواند به صراحت پاسخ" نه "را مطرح نماید و این دو علت میتواند داشته باشد :
    - چون میداند شما حساس هستید و این واقعیت که نمیخواهد به این رابطه ادامه دهد ممکن است شما را دلزده و ناراحت نماید
    -مهارت نه گفتن و جرات ورزی ندارد
    اما بهر حال نصمیم او قطع ارتباط است و اگر شما این رابطه را تعقیب نمایید به همان نسبت او از رابطه گریزان خواهد شد پس لطفا اجازه بدهید رابطه شما همان رابطه همکار بماند

5. 2 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21210
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماييتون

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21210
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشيد يعني من الان بايد طوري برخورد كنم تو محل كارم كه انگار چيزي نبوده بينمون و هيچ اتفاقي نيافتاده؟ مثه هميشه؟ طبيعي؟؟؟؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط naCm نمایش پست ها
    ببخشيد يعني من الان بايد طوري برخورد كنم تو محل كارم كه انگار چيزي نبوده بينمون و هيچ اتفاقي نيافتاده؟ مثه هميشه؟ طبيعي؟؟؟؟
    مورد داشتیم که دوتا همکار حتی زن و شوهر رسمی بودند و بعد چند سال زندگی مشترک طلاق کرفتند و تو محیط کار هر روز با هم چشم تو چشم میشن. سخته خیلیم سخته اما امکان پذیرم هست

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

منظورتون رو متوجه نشدم
    منظور ، وقتی هردوتون به هم علاقهمند هستین و همدیگه رو دوست دارین ، چرا ازدواج نمیکنید
    چرا وارد مرحله جدیدی از زندگی نمیشید
    چرا هنوز میخواین تو رابطه بمونین؟
    شش ماه برای شناخت باید کافی باشه
    اگر بعد شش ماه علاقه ای به ادامه و وارد شدن به مرحله جدید نیست بهتر که شما هم اسراری نکنید

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21210
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دقيقا همينطور است كه شما ميگين

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    دختر 23 ساله هستم در يك شركت اداري مشغول كار هستم تقريبا يك سال با يكي از همكاران يك رابطه سالم و خوبي رو شروع كرديم. يك رابطه اي كه هميشه خواهانش بودم بعد از 6 ماه،تو اين يك هفته اخير حس كردم داره ازم فاصله ميگيره شروع كردم به اعترض اولش خيلي منطقي آرومم كرد چند روز بعد ديگه مرخص گرفت كه بره جايي وقتي بعد ا دو روز برگشت خيلي داغون بود منم خيلي ازش ناراحت بودم كه چرا تو اين چند روز خبري اش نبود باهم صحبت كرديم فهميدم تو اين چندروز مشكل بدي براش پيش اومده در اين حد ميدونم كه خونوادگيه. به خاطر ناراحتي كه داشتم ازم خواست كه همو ببينيم اونجا بود كه ازم خواست تا رابطه رو تموم كنيم چون انقدر درگيره كه نميتونه حواسش به من و رابطمون باشه. آخه خيلي حساس بود كوچكترين اخمي كه ميكردم سعي ميكرد آرومم كنه حالا ادعا ميكرد كه نميتونه با اين مشكلي كه داره اونجوري كه بايد حواسش باشه.اولش پيشنهاد كرد كه تا وقتي مشكلش حل نشده رابطمون قطع باشه بعدش دوباره از اول اما باز خودش پشيمون شد و گف اينطوري همش بايد به اين فك كنم كه يكي منتظرمه يكي چشم به راهه يكي به اميد منه و اينطوري واقعا درگير ميشه. سعي كردم قانعش كنم كه ميتونم با اين قضيه كنار بيام ولي قبول نكرد
    از طرفي تو يه اتاقيم و ا طرفي يه رابطه خيلي خوب يهو بدون هيچ دعوايي بهم ريخته تو شوك بدي هستم حتي نمدونم تو اداره بايد چطور رفتار كنم؟ به نظرتون اميدي هس دوباره شروع كنيم؟

سلام به شما دوست عزیز
    من متخصص نیستم اما یه راهنمایی میکنم شاید مشکلت حل شد ببین دوست عزیز انطوری که شما تعریف کردی من فقط میتونم بگم که طرف شما اگر دختر باشه خانوادش داره وادارش میکنه که باشخص دیگه ای ازدواج کنه و شرایط طوری هستش که نمیخواد عنوان کنه چیزی که شما تعریف کردی یعنی مشکلی از بابت شما نبوده که بخواد بخاطر اون ناراحت بشه و به این رابطه پایان بده اما بهتره یکم باهاش بیرون از محیط کار صحبت کنی اگر واقعا نیتت خیره و میخوای باهاش ازدواج کنی بهتره زود تر پاپیش بزاری که اونم دلش بهت قرص بشه اما اگرنیتت فقط دوستی پس زجرش نده و رابطه رو تمومش کن . اما احتمالات دیگه ای وجود داره مثل مریضی تجاوز و چنتا چیز دیگه که باعث میشه طرف اینطوری یهو برخورد کنه . ازطرفی شاید داره امتحانت میکنه ببین چطور ادمی هستی میتونه بهت اطمینان کنه برای ایندش یانه حالا خودت بایکم فکرو یکم سیاست جوری که نه برنجونیش نه ناراحتش کنی با مهربونی و محبت ببین قضیه چیبوده دوست عزیز فقط خدارم درنظرت داشته باش مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)