نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: نیاز جنسی بالا و مصائب آن

2271
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21273
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نیاز جنسی بالا و مصائب آن

من خیلی نیاز جنسی دارمو این موضوع برام مشکل درست کرده
    کرده
    هر دوروز یه بار نیاز به خپدارضایی دارم و بهش عادت کردمو معتادش شدم
    جوری ک حتما باید هر دو روز یک بار این کارو بکنم و بخاطر وسواسیم ک دارم همش بعدش ب حموم های. طولانی میرم
    خلاصه خیلی اذیت میشم همش فکرم رو درگیر میکنه مسائل جنسی خسته شدم چطوری خلاص شم از شر این. غریزه؟
    مشخصات هم مذکر نوزده ساله

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : نیاز جنسی بالا و مصائب آن

شما با توجه سن وشرایطتون نمیتونیدازدواج کنید .میتونید این شرایطو تغییر بدین وبا خوردن بعضی از میوه جات و سبزیجات سرد این میلو کاهش بدین واینکه هیچ لحظه ای بیکار نمونید ودغدغه فکری وهدفی داشته باشید وتوکل به خدا کنید دیگه به سمتش نمیرید وتو سایت پست های زیادی درمورد (خ .ا )زده شده اونا رو مطالعه کنید
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    به نظرم همزمان با فعالیت توی این سایت یه سر هم به " کانون ترک " توی گوگل بزنید
    اونجا هم مطالب مفیدی پیدا میکنید که بهتون انگیزه ترک میده
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20967
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.برید سمت احادیث و روایات برای حل این مشکل و گناه کبیره.برای کم کردن میل جنسی روزه خیلی خوبه.روزه بگیریداگر قضای روزه داشته باشید و اگه ندارد مستحبی بگیرید و هدیه بدید به اهل بیت.هر وقت حس کردید دوباره نیاز دارید برید سمت مناجات با خدا و از خدا کمک بخواید.توسل وتوکل کنید.شاید اولاش مثل ترک هر اعتیادی سخت باشه ولی بعدش حتما کارسازه فقط باید انگیزه داشته باشید اینو بهتون قول میدم چون اسم خدا و اهل بیت وسط بیاد همهچی حله.در ضمن چله بگیرید حالا چله حدیث کسا یا دعای توسل با هر دعایی که آرومتون میکنه.همیشه هم تسبیح بگیرید دستتون و بگید استغفر الله ربی و اتوب الیه.شما بهترین سن رو دارید برای توبه کردن.شب جمعه برید مسجد و دعای کمیل شرکت کنید و دعا توبه کنید که توی اون شب خدا منتظر بنده هاشه که از گناهان خودشون رو تمیز کنن‌..‌.سخته ولی به خدا شدنیه.
    التماس دعای فرج....

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    تشکر شده 55 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام سعی کن نان کم بخوری و ابلیمومصرف کنی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به داداش گلم
    من دقیقا عین توهستم و این مشکل برای منم شده یه معضل بزرگ من ازشما 10 سال بزرگترم هستم و بهترین راه ازدواج اما باورکن منم توشرایطی نیستم که بتنونم ازدواج منم نه پولشو دارم نه موقعیتشو حالا فرض کن چقدر فشار روی منم هست اما من خیلی راه های متفاوت رو امتحان کردم و متونم بهت نظر بدم تا امتحان کنی یکی اینکه سعی کن تاجایی که برات امکان داره تنها نمونی و تنها نباشی دوم سعی کن سراغ مسایل جنسی نری و بهش فکرنکی البته تاجاییکه متونی چون میدونم که نمیشه از طرفی سعی کن چیزای سرد مصرف کنی مثل ماست دوغ و .... مصرف مواد گرم رو درخودت بیار پایین که زیاد شهوتی نشی به اندام خانما توجه نکن میدونم سخت اما بهتره سعی خودتو بکنی من پیش مشاور رفتم حتی داروهای خیلی قوی برام تجویز کردن که به اصتلاح ارامش داشته باشم اما واقعا داشتم دیوانه میشدم داروهارو ریختم دور و به کار ورزشم ادامه دادم من مربی هستم و دوتاکلاس ورزشیم رو به 4 تا کلاس تو هرروز ارتقا دادم که سرم شلوغ باشه که به فکر این مسایل نباشم توام سعی کن که دیگه انکارو نکنی
    مرسی

7. کاربران زیر از lobo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)