نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: معذرت خواهی

1021
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21331
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

معذرت خواهی

سلام
    من با کسی به قصد ازدواج آشنا شدم ، که هنوز تصمیمون جدی نشده. دیشب طی حرف زدنمون ، من شوخی کردم ایشون بدش اومد کلمه رکیکیو بهم گفتن. بعد من معذرت خواهی نکردم، ایشون گفتن شبخیر منم گفتم درکت درهمین حده ایشونم خیلی ناراحت شد ، بد من هی میخواستم بگم که منظور بدی نداشتم گفت داری توجیه میکنی، بد من هرچی گفتم ببخشید گفت صد بارم بگی ببخشید حل نمیشه ، بهم گفت ازت ناامید شدم تو بی ادبی ، منم گفتم حرفات زشتن، بد گفت ما نمیتونیم باهم جوربیایم، منم هی معذرت خواهی کردم، الان ناراحت شدم که چرا اون همه معذرت خواهی کردم، عزت نفسم شکست.
    اما نمیدونم الان امروز باید ازش معذرت خواهی کنمآ؟ گفت باید رابطرو تموم کنیم ازش خواهش کنم؟؟ حق با اونه ؟ من بی ادبم؟؟
    بخاطر یه حرف کوچیک اینجوری رفتار کرد!
    کلا حس میکنم خیلی آدم بی ادبیم از بس که بهم میگه بی ادب ولی من هیچ وقت اشتباهاشو بهش نمیگم
    درضمن بهم میگه من بزرگترم، مگه تو همسری هم باید بزرگتری رو رعایت کنه؟!

2. کاربران زیر از maria.k بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19993
    تشکـر
    29
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : معذرت خواهی

سلام عزیزم

فک نمیکنی که اون دنبال بهونه میگشته؟؟!

اگه واقعا شوخی کردی و حرفت زشت نبوده خودتو پیشش کوچیک نکن

ببین یه جمله ای خوندم که گفته بود: معذرت خواهی های بی دلیل از یه نفر به اون اجازه ی قهرهای بیجا میده

امضای ایشان
    مــــــارو تو شک نشون میدن

تورو تو قلمچــــــی

آخه تو هنو فنچـــی

4. کاربران زیر از almaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

یه چیزی به شما و سایر خانمهایی که این پست رو میخونن میگم
    هیچوقت از یه پسر معذرت خواهی نکنید،حتی اگه اشتباه کردید بازم معذرت خواهی نکنید
    نمیدونم چرا اما با معذرت خواهی از بعضی پسرا فقط خودتون رو جلوی پسر کوچیک میکنید،یعنی بعضی از پسرا واقعا جنبه معذرت خواهی ندارن
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

6. 2 کاربران زیر از masoud.avard بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21331
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.avard نمایش پست ها
    یه چیزی به شما و سایر خانمهایی که این پست رو میخونن میگم
    هیچوقت از یه پسر معذرت خواهی نکنید،حتی اگه اشتباه کردید بازم معذرت خواهی نکنید
    نمیدونم چرا اما با معذرت خواهی از بعضی پسرا فقط خودتون رو جلوی پسر کوچیک میکنید،یعنی بعضی از پسرا واقعا جنبه معذرت خواهی ندارن
    سلام ممنون، خب آدم کار اشتباه کنه باید معذرت بخواد، ایشونم وقتی کار اشتباه کنن معذرت میخوان ولی نه درحد من. حس بزرگتری دارن نسبت به من

8. کاربران زیر از maria.k بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21331
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط almaaa نمایش پست ها
    سلام عزیزم

فک نمیکنی که اون دنبال بهونه میگشته؟؟!

اگه واقعا شوخی کردی و حرفت زشت نبوده خودتو پیشش کوچیک نکن

ببین یه جمله ای خوندم که گفته بود: معذرت خواهی های بی دلیل از یه نفر به اون اجازه ی قهرهای بیجا میده

شوخی من زیاد بد نبود اما بخواهرشون مربوط میشد و البته خواهر خودم! نه دنبال بهانه نیست بدون بهانه هم میتونه بره. ولی میگه من یه چیزی گفتم باید گوش کنی ، زبون درازی نکنی،...

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به شما دوست عزیز
    خواهرم همه مردا بد نیستن اما یسری از پسرا دنبال بهانه های بیجا هستن اگر حرف بدی زدین و معذرت خواستن کارتون درست بوده اما اگر این معذرت خواهی بخواد باعث بشه که اون شخص بخواد شخصیت و عزت نفس شمارو زیرپاش بزاره پس اون فرد مشکل داره و بهتره ازش دوری کنید و الا بعدا براتون مشکل پیش میاد البته این رو هم بدونید گاهی وقتا نوع حرف و حرف ما شاید از دید ما بد نباشه اما ممکن برای یکی خیلی خیلی مهم باشه پس اگر معذرت خواستین و براش توضیح دادین کارتون درست بوده اون اقا پسر که از الان بشما میگه من بزرگترم بمن احترام بزار فرد قابل اعتمادی توزندیگی نیست حالا خودتون تصمیم درست بگیرین مرسی

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام تو زندگی مشترک باید بخشش وجود داشته باشه.خیلیا همسرشون رو به خاطر اشتباهات بزرگتر میبخشن چه برسه به این که یک شوخی بود.معذرت خواهی بیش از حد طرف مقابل رو بزرگ میکنه و در اینده توقع داره که همش شما معذرت خواهی کنین. اگر دنبال بهانه نباشن این موضوع رو فراموش میکنن.

12. کاربران زیر از fati76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

طرف اخلاق شما امده دستش ، هر حرفي رو كه نبايد بزنيد ، منم جاي اون بودم همين رفتار رو ميكردم ، مرد اگر مرد باشد بايد جبروت داشته باشه من اصولا از دختراي حاضر جواب متنفرم و اينكه بدون منطق و فكر كار اشتباهي انجام بدن ، در ضمن شما در حال اشنايي هستين ، شوخي كردن فقط ديد همو تغيير ميده تو اين دوران كه نبايد شوخي كنيد و در ضمن اگر شما از اون دختر هايي هستين كه نميتونين بپذيريد كه اون اقا انتظار داره حرفشو گوش كنيد و به اصطلاح مرد سالاري باشه ، مجبور نيستيد كه ازدواج كنيد

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    عذرخواهی برای اشتباه یکبار و منطقی کافی است .شما یک شوخی کردید و عذرخواهی هم کردید
    اما استفاده از الفاظ رکیک در روابط زناشویی بسار لطمه زننده است
    اینطور که از نوشته های شما پیداست شما هنوز خصوصیات اخلاقی همدیگر را بدرستی نمیشناسید احتمالا فرد مقابل شما در کنتل خشم نیز دچار مشکل خواهد بود
    لذا پیشنهاد میکنم اگر قصد ازدواج دارید نزد متخصص مشاوره ازدواج بروید تناسب شخصیت فاکتور مهمی در یک ازدواج موفق میباشد شما هنوز اگاهی کاملی نسبت به خلق و خوی ایشان ندارید مشاور شما را در این زمینه راهنمایی خواهد کرد
    فراموش نکنید که اگر به این روند ادامه دهید شما وارد سیستم معیوب رابطه زناشویی بنام تعقیب کننده/ گریزان خواهید افتاد که هرچقدر شما اورا تعقیب کنید به همان نسبت او از شما دور خواهد شد
    از طریق همین سایت شما میتوانید جهت مشاوره ازدواج اقدام نمایید
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد