نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: طرز صحیح انتخاب لباس

1674
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

Cool طرز صحیح انتخاب لباس

اغا میدونم تو این انجمن بی ربطه یکم سوالم اما خداییش کمک میخام ک پرسیدم ی کم کمکم کنید م میخام لباس بگیرم اما اینبار میخام ی ست خوب بگیرم من پسرم ۲۲ سالمه رنگ موهام مشکیه رنگ پوستمم سبزه نمیشه گفت چون روشن ترم ی چیزی بین سفید و سبزه قدمم ۱۷۳ هست قیافمم یکم لاغر میزنه اما نه زیاد خاهش میکنم کمکم کنید امیدوارم اینجا دیگه سوالمو ور ندارن مدیریت خاهش میکنم اگه سوالم مشکل داره فقط سوالمو حذف کن م بانجمن خیلی نیاز دارم ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : طرز صحیح انتخاب لباس

باید طبق سلیقه خودت انتخاب کنی همه سلیقه هامون فرق داره

وقتی اسم ست میاد متاسفانه خیلی ها فکر میکنن سرتا پاشون باید یه رنگ باشه که اصلا اینجور نیست

یه ست قشنگ مثلا این : شال گردن با کفش ست باشه ...برا دختر مثلا کفش با کیفش ست باشه

من برای تیپ یه پسر اینجور لباس هارو ترجیح میدم هم سنگین هم خوشتیپ هم با شخصیت میکنه ادمو

چند نکته هم طبق چیزایی که گفتید براتون میارم مطالعه کنید

چه رنگی به پوست‌های سبزه می‌آید؟
    بد نیست بدانید رنگ امسال یکی از رنگ هایی است که اتفاقا به افراد سبزه خیلی می آید. به همین بهانه نگاهی هم داریم به این رنگ و مابقی رنگ ها برای سبزه ها:

۱ اگر ته مایه رنگ پوستتان به سمت رنگ های گرم مثل زرد متمایل است، رنگ هایی که می توانند مکمل رنگ پوست شما باشند عبارتند از: نارنجی و قرمز. نارنجی هایی که شامل نارنجی قرمز مثل نارنگی و نارنجی زرد مثل انبه و پرتقالی می شوند. برای خانم هایی که رنگ موهایشان زیتونی و چشم هایشان قهوه ای است، بهترین رنگ، نارنجی پرتقالی و انبه ای است. رنگ های نارنجی را می توانید با قهوه ای شکلاتی و سفید هماهنگ کنید و با کفش هایی به رنگ نقره ای به آنها درخشش بدهید.

اگر قرمز دوست دارید، بهتر است از قرمز مایل به ارغوانی یا شرابی استفاده کنید. این رنگ چشمگیر می تواند به راحتی با هر رنگ خنثی در کمدتان هماهنگ شود مثل رنگ خاکی، سیاه، سفید یا آبی سرمه ای . این رنگ مناسب پوست های گرم با تن قهوه ای است.

اگر مو و چشم هایتان تیره است، می توانید از رنگ های مخالف و شادی مثل آبی روشن و صورتی استفاده کنید. این دو رنگ پرطراوت به خوبی با رنگ هایی مثل خاکی، خاکستری، آبی سرمه ای و سفید ترکیب می شوند.

۲ اگر ته مایه رنگ پوستتان آبی یا سرد است، رنگ زردلیمویی و سبزنعناعی انتخابی ایده آل برای رنگ شال و روسری، زیورآلات و بلوزهایتان است.

اگر رنگ بلوزتان را زرد لیمویی انتخاب کردید، می توانید آنها را با رنگ های شکلاتی و خاکی هماهنگ و ترکیبی زیبا را تجربه کنید.
    اگر طرفدار رنگ سبز هستید، بهتر است از سبزهای تیره و قوی مثل سبزنعناعی برای بارانی یا شالتان استفاده کنید.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : طرز صحیح انتخاب لباس

مرسی از دوستان پریماه عزیز خیلی بزرگواری شما خدا حفظت کنه انشالا

5. کاربران زیر از nadia86 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد