نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خیلی حساسم و دارم زندگیمو تلخ میکنم

1529
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14066
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی حساسم و دارم زندگیمو تلخ میکنم

سلام.با عشقم(دوس دخترم)به مشکل خوردم
    دوتا پسر خاله داره هم سن خودش.خیلیم باهم جورن.تو مهمونی ها میگن میخندن حرف میزنن.ولی من یجورایی نمیتونم قبول کنم.میگم نه رابطتو کم کن میگه نمیشه از بچگی راحت بودیم حالا نمیتونم.مگه با حرف زدن و خندیدن و تیکه انداختن چی میشه
    راستم میگه ولی من خیلی ناراحت میشم داغون میشم.فکر اینکه با دونفر پسر دیگه بگه بخنده داغونم میکنه
    این رفتارم باعث شده خانمم کلافه و ناراحت بشه میگه داداشمن و این اخلاقتو دوس ندارم.همینم باعث شده ازم پنهان کاری کنه.مثلا میگف همیشه تنهام ولی از امروز با خبر شدم نه همیشه تو مهمونی ها با اوناس
    لطفا کمکم کنید.میدونم اخلاقم درس نیس ولی دست خودم نیس نمیتونم تحمل کنم
    از همه جواب ها تشکر میکنم.لطف کردین.دستتون درد نکنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : خیلی حساسم و دارم زندگیمو تلخ میکنم

کاسه داغتر آش شدی دادا؟؟؟
    هنوز نه به داره نه به باره واسش تعیین تکلیف نکن با اقوامش چجوری رفتار کنه هروقت رفتی خواستگاریش عقدش کردی رفتید زیر یه سقف اسمش تو شناسنامت خورد اونوقت

3. 4 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    کی گفته ک حساس بودن به اینجور مسایل درست نیست بلکه خیلی هم این حساسیت خوبه
    گفتن و خندیدن با پسرخاله هاش به همون اندازه غلطه ک باشما دوسته
    برای درست شدن این اشتباهات و رفتارهای نادرست گام اول و ضروری را شما بردارین و این دوستی راخاتمه بدین حالا یا با ازدواج یا با کات کردن

تنها خدا،آرام بخش دلها

5. 4 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    کاسه داغتر آش شدی دادا؟؟؟
    هنوز نه به داره نه به باره واسش تعیین تکلیف نکن با اقوامش چجوری رفتار کنه هروقت رفتی خواستگاریش عقدش کردی رفتید زیر یه سقف اسمش تو شناسنامت خورد اونوقت
    لایک

7. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

شما باهاش دوستی هنوز هیچی نشده میگی خانمم .خب اونا هم پسر خاله هاش هستن دیگه .
    ببینید نامحرم نامحرمه پسر خاله ودوست پسر نداره .شما که این خانم رو به عنوان همسر آیندتون انتخاب کردید
    بدونید همانطور که به راحتی با شما ارتباط برقرار کرده با دیگران هم ارتباط داشته .قطعا شما اولین پسر تو زندگیش
    نبوده ونیستید .آخری هم نخواهید بود . اگر ارتباط با نامحرم برای خانم گناهه و پسندیده نیست برای شما هم نیست .
    شما مشخصه که روی روابط همسر آیندتون خیلی حساسید پس سراغ خانواده ای برید که اینقدر در روابط دخترشون رو
    آزاد نذاشته باشن .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

9. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به شما دوست عزیز
    ببین داداشم حرفای بقیه دوستان درسته و غلتیش با خودت اما همه ادما رو نمیشه بایه دید نگاه کردشما با اون خانم دوست هستین سعی کن تازمانی که باهاش ازدواج نکردی براش مثل یه دوست باشی نه شوهرش و نه پدرش بهش گوش زد کن نه اینکه بخوای بهش امرنهی کنی با مهربونی و عشق باهاش صحبت کن نه دعواو پرخواشگری اصولا مردا یکم روی این مسایل حساس هستن درکت میکنم اما توالان فقط و فقط دوستشی نه شوهرش اوکی پس براش یه دوست خوب باش بهش حس اعتماد بده بزار خودش یکسری مسایل رو که بده بزارکنار باید راهنمایش کنی نه دعوا قلدری چون مردی حق نداری بهش بی اعتمادی کنی و حس بد بهش بدی و الا رابطه شما به زودی تبدینل به یه جنگ و دوری و کات کامل میشه و هم برای تو بده و هم برای اون باید اول زن هارو درک کنی بعدش بهشون عشق بورزی حس اونا با ما مردا فرق داره اوکی یکم باسیاست و مهربونی سعی کن بهش بگی که این کارش تورو اذیت میکنه و برای اینکه توهم بهش ثابت کنی کاراونم غلت بهتره یک سری گارهایی که تااالان میکردی دیگه انجام ندی بشو یه پسر سرسنگین از دست دادن بهش نزدیک شدن بهش و خیلی چیزای دیگه دوری کن تا حس تورو درک کنه البته بااگاهی
    ببخشید یکم سخت توضیح دادم مرسی

11. کاربران زیر از lobo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    تشکر شده 55 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط lobo نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    ببین داداشم حرفای بقیه دوستان درسته و غلتیش با خودت اما همه ادما رو نمیشه بایه دید نگاه کردشما با اون خانم دوست هستین سعی کن تازمانی که باهاش ازدواج نکردی براش مثل یه دوست باشی نه شوهرش و نه پدرش بهش گوش زد کن نه اینکه بخوای بهش امرنهی کنی با مهربونی و عشق باهاش صحبت کن نه دعواو پرخواشگری اصولا مردا یکم روی این مسایل حساس هستن درکت میکنم اما توالان فقط و فقط دوستشی نه شوهرش اوکی پس براش یه دوست خوب باش بهش حس اعتماد بده بزار خودش یکسری مسایل رو که بده بزارکنار باید راهنمایش کنی نه دعوا قلدری چون مردی حق نداری بهش بی اعتمادی کنی و حس بد بهش بدی و الا رابطه شما به زودی تبدینل به یه جنگ و دوری و کات کامل میشه و هم برای تو بده و هم برای اون باید اول زن هارو درک کنی بعدش بهشون عشق بورزی حس اونا با ما مردا فرق داره اوکی یکم باسیاست و مهربونی سعی کن بهش بگی که این کارش تورو اذیت میکنه و برای اینکه توهم بهش ثابت کنی کاراونم غلت بهتره یک سری گارهایی که تااالان میکردی دیگه انجام ندی بشو یه پسر سرسنگین از دست دادن بهش نزدیک شدن بهش و خیلی چیزای دیگه دوری کن تا حس تورو درک کنه البته بااگاهی
    ببخشید یکم سخت توضیح دادم مرسی

like

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22080
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

والا ملتم چه توقعا دارن .... هم از کاسه هم از .......
    شما قرار ازدواج نداری ولی میخوای رابطشو با دیگران بخاطر شما محدود کنه......................چه حرفااااااااااااااا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد