نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عذر خواهی بخاطر دروغ

1388
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21365
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question عذر خواهی بخاطر دروغ

سلام. خسته نباشید. بی مقدمه شروع میکنم. 27 سالمه. من به دوستم(سه ساله که از دوران دانشگاه باهم دوست شدیم) دروغ گفتم.به این صورت که برای مدتی عکسهایی رو براش در صفحه اجتماعی تلگرامش میفرستادم که متعلق بخودم نبود (مث عکس غذا و اینجور چیزها). حالا اون از طریق پیدا کردن منبع بعضی از عکسها فهمیده که بهش دروغ گفتم. یعنی دیدم که اون پیج رو از دیشب فالو کرده و منبع عکسهارو دیده و مطمعنم که منظورش من بودم. دیشب این پیامهارو برام فرستاد:
    (امشب یکم از دست یکی از دوستام ناراحت بودم.بهم دروغ گفته بود. رفتم بیرون برای خودم کتاب خریدم. بعد رفتم یه قهوه خوردم.بعد دیدم حالم هنوز بده رفتم سینما. هنوزم حالم بده.به خواهرم صحبت کردم و اون بهم گفت به روش نیار. البته خودمم تصمیم نداشتم به روش بیارم)
    در واقع غیر مستقیم به روم اورده. شاید به نظرتون این موضوع چندان اهمیتی در مقابل مشکلات دیگران نداشته باشه. ولی واقعا تا صبح خوابم نبرد.چون دوستم برام خیلی مهمه.این دوستیه که برام ارزش نگه داشتن داره.دوست ندارم از دستش بدم و دلم میخاد کاملا باورم کنه.دلم نمیخاد فک کنه تا الان هرچی بهش گفتم دروغ بوده یا نقش گرگ در لباس میش رو براش بازی کردم و یا حتی زیر آبشو زدم. واقعا جز اون عکسا دروغی دیگه بهش نگفتم. دیشب در ادامه پیامهایی که بهم داد،جز یه جمله در مورد اخرین عکسی که گذاشت چیزی بهش نگفتم. حس کردم میخاد عکس العمل منو ببینه. اصلا نمیدونستم چی بگم.باید ازش میپرسیدم کی بهت دروغ گفته؟ چه دروغی گفته و بحث رو ادامه میدادم؟ یافقط میگفتم معذرت میخام میدونم منظورت منم و کلا خداحافظی میکردم؟ چون خیلی شرمندش شدم.
    لطفا راهنماییم کنید چه کارکنم تا هم از دلش در بیارم و هم اعتماد دوباره دوستمو بدست بیارم؟ اینکه فقط من رو ببخشه برام کافی نیست. میخام بهم اعتماد کنه. در ضمن دوستم توی یه شهر دیگه زندگی میکنه چون درسمون تموم شده و برگشته شهر خودشون. من زمان ندارم سفر کنم تا برم پیشش و مشکلمونو حضوری حل کنم. دارم دیونه میشم لطفا سریع جوابمو بدین.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21365
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عذر خواهی بخاطر دروغ

اینجا کسی جواب نمیده. فقط میخونن و میرن. مرسی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

اول میشه یفرمایید چرا این کارو کردین؟
    شاید اینجوری بیشتر بشه راهنماییتون کرد

به نظرم نمیخواد دوباره بش دروغ بگین، چون همینجور باید این دروغ گفتنو ادامه بدین
    و یه حس بد همش باهاتونه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام به نظر من اگه دلیل قانع کننده واسه اینکارتون دارید و بهش بگین و حتما ایشون قبول میکنن ولی اگه دلیلی ندارید باید مثل قبل اعتمادشو جلب کنید و بهش ثابت کنید که قبلا بهش دروغ نگفتید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

به نظر من اگه ایشون رو دوست خودتون میدونید و براتون ارزشمنده صادقانه همه چیز رو بهش بگین و دلیل و علت های که باعث شده این کارو بکنید هم بگید و ازش معذرت خواهی کنید
    مطمعنن اگه ایشون هم شما رو دوست خودش بدونه میبخشه ، و حرف زدن خودش باعث میشه این حس حالتون هم بهتر شه ، و از این که حرف نگفته تو دلتون نمونده باشه ناراحتی ندارین.
    طی زمان با همدیگه بهتر هم میشین ، بالخره توی هر دوستی مسائلی پیش میان ...

6. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)