نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شرط ازدواج

2234
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21381
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شرط ازدواج

سلام. خانواده خانوم من در خارج از کشور زندگی میکنند و خود خانومم هم در یکی از دانشگاه های همون کشور تحصیل میکنه.قبل از عقد واسه من شرط گذاشتن که تو هم باید بیایی اینجا و کار ویزا و هزینش هم با خودمون. منم که دانشجوی پزشکی بودم در یه کشور دیگه قید تایید مدارکم رو زدم و گفتم چشم هرچی شما بگید. الان کار ویزا به خاطر روابط ایران و اون کشور ویزا سخت میدن. خانواده خانومم هم سخت تلاش کردند ولی واقعا سخت بوده گرفتن ویزا.
    اون هم میگفت که بحه هیچ وجه حاظر نیستم بیام ایران منم واسه همین حرفش قیو ایرانو زدم. ولی این ویزا الان 2 سال و نیم طول کشیده. الان خانومم با همه عشقی که بهش دارم اومده میگه خسته شدم دیگه و میخوام جدا شم. میگم عزیز من این وضعیت رو خودمون به وجود اوردیم و چرا این کارو انجام بدیم تقصیر من و تو نیست که.
    اینم بگم که خیلی بهش احترام میزارم هیچ بدی نکردم فقط از لحاظ مالی نتونسم تامینش کنم. این درسته که به خاطر شرطی که گذاشته و من به خاطرش خانوادمو رها کردم و کسی رو هم دیگه ندارمو همه پلهای پشت سرم خراخب کردم این حرفو بهم بزنه؟چی باید بکنم من که از این حرفا نزنه دیگه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شدط ازدواج

مهسا که اسم دختره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21381
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شدط ازدواج

اگه ممکنه ج اب بدید راهنمایی کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شرط ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا1367 نمایش پست ها
    سلام. خانواده خانوم من در خارج از کشور زندگی میکنند و خود خانومم هم در یکی از دانشگاه های همون کشور تحصیل میکنه.قبل از عقد واسه من شرط گذاشتن که تو هم باید بیایی اینجا و کار ویزا و هزینش هم با خودمون. منم که دانشجوی پزشکی بودم در یه کشور دیگه قید تایید مدارکم رو زدم و گفتم چشم هرچی شما بگید. الان کار ویزا به خاطر روابط ایران و اون کشور ویزا سخت میدن. خانواده خانومم هم سخت تلاش کردند ولی واقعا سخت بوده گرفتن ویزا.
    اون هم میگفت که بحه هیچ وجه حاظر نیستم بیام ایران منم واسه همین حرفش قیو ایرانو زدم. ولی این ویزا الان 2 سال و نیم طول کشیده. الان خانومم با همه عشقی که بهش دارم اومده میگه خسته شدم دیگه و میخوام جدا شم. میگم عزیز من این وضعیت رو خودمون به وجود اوردیم و چرا این کارو انجام بدیم تقصیر من و تو نیست که.
    اینم بگم که خیلی بهش احترام میزارم هیچ بدی نکردم فقط از لحاظ مالی نتونسم تامینش کنم. این درسته که به خاطر شرطی که گذاشته و من به خاطرش خانوادمو رها کردم و کسی رو هم دیگه ندارمو همه پلهای پشت سرم خراخب کردم این حرفو بهم بزنه؟چی باید بکنم من که از این حرفا نزنه دیگه

دوست عزیز وقتی قرصی رو در دهان میذاری روکش شیرینش تا مدتی میتونه تحمل قرص رو بیشتر کنه

و الان این لایه شیرین در زندگی شما در حال از بین رفته ... و شما باید در این مورد اقدامی کنید

به هر حال ایشون از این وضعیت خسته شده و با وضعیتی که شما دارید هیچ کدومتون نمیتونید کاری برای این ارتباط کنید

نه همسر شما قبول میکنه که برگرده و بعد با هم برای گرفتن ویزا تلاش کنید

و نه شما کارهاتون در این مدت به ثمر نشسته

تنها چیزی که میتونه این رابطه رو نگه داره ... علاقه و از خودگذشتگیه بهتره در این مورد با ایشون صحبت و دوباره برای گرفتن ویزا تلاش کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21381
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شرط ازدواج

ایا این دلیل که ایشون اورده دلیل مناسبی برای ادامه ندادن به زندگی هست؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد