نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق به پسر خاله

2534
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21468
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق به پسر خاله

من واقعا پسر خالمو دوست دارم خیلیییی. ولی اون هیچ به من محل نمیذاره و حتی سلام هم بزور میکنه. البته فقط با من نه. تقریبا با همه ی دخترا همینطوریه. 5 سال از من بزرگتره. منو خیلی بچه حساب میکنه . یه بار وقتی بهش سلام کردم و اون جوابمو داد انقد خوشحال شدم که شاید باورتون نشه ولی از خوشحالی شب خوابم نبرد. هر روز بهش فکر میکنم. میشه یه راه حلی بهم بگید؟ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17102
    تشکـر
    76
    تشکر شده 105 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پسر خالم

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1381 نمایش پست ها
    من واقعا پسر خالمو دوست دارم خیلیییی. ولی اون هیچ به من محل نمیذاره و حتی سلام هم بزور میکنه. البته فقط با من نه. تقریبا با همه ی دخترا همینطوریه. 5 سال از من بزرگتره. منو خیلی بچه حساب میکنه . یه بار وقتی بهش سلام کردم و اون جوابمو داد انقد خوشحال شدم که شاید باورتون نشه ولی از خوشحالی شب خوابم نبرد. هر روز بهش فکر میکنم. میشه یه راه حلی بهم بگید؟ممنون
    متولد سال 1381 هستی؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : پسر خالم

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1381 نمایش پست ها
    عزیزم باید بدونید در این سن پا گذاشتن در احساسات و عواطف نه تنها به شما کمکی نمیکنه بلکه زندگی ارام شمارو دستخوش ناراحتی و نگرانی خواهد کرد

مثلا" شما اینجا چه راه حلی میخوایت ؟ انتظار معجزه دارید تا پسر خاله شما به سمتتون بیاد ؟

بهتره تا از همین سن یاد بگیرید که در کنار احساسات از عقلتون هم استفاده کنید اینطور رفتار کردن به نوعی گدایی عشق کردنه

و اگر در این سایت گذری کنید متوجه خواهید شد که این عشق ها به چه جاهایی ختم شده

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق به پسر خاله

سلام این چیزا تو این سن عادیه

و چون دوران بلوغه، گرایش به جنس مخالف شروع میشه، و اصولا از فامیل شروع میشه

پس فکر نکن عشقه و این حرفا

اون به تو فکر نمیکنه، پس بیخود خودتو علاف نکن

اگه هم به تو گفت که بت فکر میکنه مطمین باش یا میخواد مختو بزنه، یا همینو به چند تا دیگه گفته

تو سن هر دوتون این اتفاقات معمولی هست

پس حرکتی نکن، که بعدا پشیمون بشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد