نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شک به همسرم داره دیوونم میکنه

3561
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21405
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به همسرم داره دیوونم میکنه

امیدوارم بتونید تو این زمینه به من کمک کنید...مدتیه به همسرم شک کردم یعنی تو گوشیش دیدم با چند نفر چت کرده وقتی بهش گفتم کامل منکر شد و گفت کار همکارم بوده وچون شارژ نداشته از گوشی من استفاده کرده خواستم من و با همکارش روبرو کنه که بهش زنگ زد و موضوع رو گفت بعد گوشی و به من داد تا باهاش حرف بزنم اونم گفته های همسرم و تایید کرد اما من باور نکردم الانم گوشیش همش قفله ورمز داره ازش خواستم برام باز کنه تا ببینم وخیالم راحت بشه و از این شک در بیام ولی ناراحت شد و گفت کارم زشته همش سرش تو گوشیشه و این واقعا عذابم میده تصمیم گرفتم بهش خیانت کنم تا بلکه ذره ای ارومبگیرم والی میدونم این راهش نیست به کسی هم نمیتونم حرفی بزنم لطفا راهنماییم کنید تا دیوونه نشدم ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شک به همسرم داره دیوونم میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh60 نمایش پست ها
    امیدوارم بتونید تو این زمینه به من کمک کنید...مدتیه به همسرم شک کردم یعنی تو گوشیش دیدم با چند نفر چت کرده وقتی بهش گفتم کامل منکر شد و گفت کار همکارم بوده وچون شارژ نداشته از گوشی من استفاده کرده خواستم من و با همکارش روبرو کنه که بهش زنگ زد و موضوع رو گفت بعد گوشی و به من داد تا باهاش حرف بزنم اونم گفته های همسرم و تایید کرد اما من باور نکردم الانم گوشیش همش قفله ورمز داره ازش خواستم برام باز کنه تا ببینم وخیالم راحت بشه و از این شک در بیام ولی ناراحت شد و گفت کارم زشته همش سرش تو گوشیشه و این واقعا عذابم میده تصمیم گرفتم بهش خیانت کنم تا بلکه ذره ای ارومبگیرم والی میدونم این راهش نیست به کسی هم نمیتونم حرفی بزنم لطفا راهنماییم کنید تا دیوونه نشدم ممنون
    خب پس شما نیازی به مشاوره ندارید چون راه خیانت رو میخوایت در پیش بگیرید

به هر حال هر انسانی رو میتونید با محبت کردن ، نظرش رو جلب کنید

اینکه در کنارش باشید و بهش ارامش بدید نه اینکه مثل یک کارآگاه دایم زیرذره بین بذاریدش و سوال و جوابش کنید

وقتی تونستید اعتمادش رو اینگونه جلب کنید در کنارش هستید و در کنار شما احساس امنیت میکنه و شما ارام آرام تونستید به خودتون جذبش کنید

در غیر اینصورت ایشون رو به آغوش دیگری هدایت میکنید و کاری میکنید که اگر کاری هم میخواد بکنه دور از چشم شما باشه

اینو بدونید اگر در اوج اختلاف ، خیانت نکردید ارزش داره وگرنه در روزگا حاضر خیانت کردن بهانه و توجیح خاصی نمیخواد
    ویرایش توسط Bita moein : 09-05-2015 در ساعت 12:55 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)