نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات با جناق

977
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21504
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات با جناق

12 سال فوتبال بازی کردم تمام زندگیمو پای فوتبال دادم تو این مسیر خیلی چیزها رو دیدم که امروز واسه خیلیل ارزوست اخرش به دلیل پشت نداشتن مجبور شدم ادامه ندم چون سال 84 پدرمو از دست دادم بعد از 8 سال سختی کشیدن و عاشق دختری بودن بالاخره باهاش ازدواج کردم همچنانم تو فوتبال تو لیگ 1 کشور بودم اما بالاخره زور پولدارا و پارتی دارا بیشتر بود حتی دانشگام 8 سال طول کشید کارشناسی
    همه چیز خوب چیش میرفت با اینکه مجبور شدم به خاطر عشقم وتامین زندگیم برم سر کار ساختمان به صورت کارگری اونم زیر دست کسایی که ارزو داشتن باهام بشیننو میومدن ورزشگاه بازیمو میدیدن دیگه نگم چه موقعیتایی داشتم که به خاطر بی پولی وپول رضایت نامه از دست دادم .یک سالو نیم بعد از ازدواجم پسری اومد خواستگاری تنها خواهر خانمم که از 10000 طرف پشت داشت با اینکه 3 سال ازم کوچیکتر بود زیر پاش سراتو و بهترین مغازه تو شهر و غیره بالاخره مراسم عقدو بعدشم عروسی به بالاترین کیفیت مشکلم اینا نبود مشکلم برخورد اطرافیان بود که با دست خالی واسشون جان دادم ولی از فردای حضور این اقا من دیگه محو شدم تو چه جمع هایی که مقایسه شدم به صورت نامردی انگار تو یه مسابقه به پام 100 کیلو وزنه بستنو واسه اون بهترین و ارومترین بستر فراهم کردن بعد گفتن بودوین اخرشم گفتن افرین نگاه کن فلانی جلو افتاده اول شده انگار بر عکس بود در صورتی که من نیاز به حمایت داشتم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    تشکر شده 24 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : با جناق

سلام زندگی پرازپستی وبلندیه قانون این دنیایه که همه همیشه به حقشان نمی رسندیکی بالاهسته و ولی جاش بایدپایین باشه یکی هم پایینه وجاش بایدبالاباشه وغیره وقتیکه که خودتان راباایشان مقایسه میکنید وبگید چرااونااین طوری تحویل می گیرن ومنادرحالی که تقصیری ندارم نمیبیننددرصورتی هم که ماازطرف خودمان مشکلی بروزنداده باشیم بایدبه این موضوع توجه کردکه درنهایت همه بنده خداهستن خداخودش خواسته یکی بالاباشه یکی پایین درصورتی که شماکم کاری نکردیددیگه خودتان رابادیگران مقایسه نکنیداین کارجزاعصاب خوردی چیزی برای شمانداره.آدمایی رامیشناسم که انگارخوشی به زورخودشابه اوناتحمیل کرده یکیشون سه بارخواستگاری رفت هربار جواب نه میشنیدبارچهارم یه جایی دامادشدکه طرف تحصیل کرده زرنگ اجتماعی به تمام معناکه اصلاباورنمی کردی آن شخص رابخوادمشکل بالارفتن سنم نداشت خانواده پولداری هم داشت حالاخودم به خاطریه مشکلی که ازاین سرنوشت به وجودآمدسالهای زیادی ازعمرم هدررفت سه بارعمل کردم بازم به طورکامل مشکل حل نشدهرروزم مشکلاتم بیشترمیشه ولی پذیرفتم همیشه می گم خداکه کم نداشته ونداره میشدمنم زندگی خوبی داشته باشم حالاکه این طورنیست مشکل ازخودمه یابدم یالیاقت نداشتم یاخدانخواسته من بدون گرفتاری زندگی کنم .شمافقط سعی کنیدخوب وخدایی همیشه زندگی کنیدمهم اینه که خداآدمافراموش نکنه وپارتی آدم باشه دیگران تحویل گرفتندسرشان سلامت نگرفتندهم بازهم خداکندبرای خودشان خوب وسلامت باشندانتظارمحبت ازکسانی داشته باشیدکه درسختی هاهم دوستیشان رابه شماثابت کرده باشندودرکنارشماباشند.

3. کاربران زیر از tanha88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد