نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: از ظاهر خواستگارم خوشم نمیاد ولی پسر خوبیه

1493
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    640
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

از ظاهر خواستگارم خوشم نمیاد ولی پسر خوبیه

من یه دختر 25 ساله هستم حدود 4 ماه پیش تصادف کردم و توی این اتفاق 4 تا از دندان از دست دادم و زانوم آسیب دید در حال حاضر دارم دوره ی درمان میگذرونم توی این 4 ماه فقط خونه بودم و فقط برای دکتر یا موارد درمانی بیرون رفتم در صورتی که من یه دختر شاداب و شیطون بودم ولی الان نههههههههههه !!!!!! اعتماد به نفسمو از دست دادم تنها کسایی که واقعا کنارم بودن پدر و مادرم بودن حتی خواهر برادرم مسخره ام میکردن برادرم 13 سالشه و یه پای بچه گیش میذارم ولی خواهرم 19 سالشه از اول رابطه ی خوبی نداشتیم چند روز پیش وضعیت جدیدم به روم می اورد خیلی ناراحتم کردن نمیئونم چه برخوردی باید باهاش کنم و یه بسیار لجباز و مغروره !!تنها چیزی که بهم امید میده دکترگفتن حتما خوب میشم در حین این اتفاق یه کیس ازدواج دارم تمام شرایط ش اوکی هست ولی من چهره شو نمیپسندم و فزهنگ خانوادش با ما یه مقدار فرق داره ولی پدرم به این ازدواج راضیه چون پسره واقعا پسره خوبیه

لطفا در مورد برخورد با خواهرم و در مورد کیس ازدواجم راهنماییم کنید با تشکر

2. کاربران زیر از yasamin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نمیدونم چی کار کنم اعتماد به نفسم از دست دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها
    من یه دختر 25 ساله هستم حدود 4 ماه پیش تصادف کردم و توی این اتفاق 4 تا از دندان از دست دادم و زانوم آسیب دید در حال حاضر دارم دوره ی درمان میگذرونم توی این 4 ماه فقط خونه بودم و فقط برای دکتر یا موارد درمانی بیرون رفتم در صورتی که من یه دختر شاداب و شیطون بودم ولی الان نههههههههههه !!!!!! اعتماد به نفسمو از دست دادم تنها کسایی که واقعا کنارم بودن پدر و مادرم بودن حتی خواهر برادرم مسخره ام میکردن برادرم 13 سالشه و یه پای بچه گیش میذارم ولی خواهرم 19 سالشه از اول رابطه ی خوبی نداشتیم چند روز پیش وضعیت جدیدم به روم می اورد خیلی ناراحتم کردن نمیئونم چه برخوردی باید باهاش کنم و یه بسیار لجباز و مغروره !!تنها چیزی که بهم امید میده دکترگفتن حتما خوب میشم در حین این اتفاق یه کیس ازدواج دارم تمام شرایط ش اوکی هست ولی من چهره شو نمیپسندم و فزهنگ خانوادش با ما یه مقدار فرق داره ولی پدرم به این ازدواج راضیه چون پسره واقعا پسره خوبیه

لطفا در مورد برخورد با خواهرم و در مورد کیس ازدواجم راهنماییم کنید با تشکر

سلام
    به مشاور خوش آمديد
    خب طبيعيه که بعد از چنين اتفاقى و بدنبالش خونه نشينى به منظور درمان و بدست آوردن سلامتى بطور کامل, آدم حوصله ش سر ميره و افسرده ميشه
    و اما در مورد رفتار خواهرتون بايد بگم حتى اگه واقعا هم قصدش اذيت شما باشه, شما نبايد در پاسخ به رفتارهاش عکس العملى نشون بدين که اون بفهمه تونسته شما رو ناراحت کنه و به هدفش برسه, بلکه بايد زا خونسردى تمام آرامش خودتونو حفظ کنيد و اهميتى به حرفاش ندين و علاوه بر اينها حتى اگه ميتونيد بهش محبت هم بکنيد, بالاخره ايشونم 6 سال از شما کوچکترن و حتى ميتونيد اينارو هم يه جورايى به حساب کم سن و ساليش بزاريد (مثل برادرتون)
    و اما درمورد خواستگارتون, اگرچه ظاهر فرد جزء ملاکهاى اصلى در انتخاب نيست اما بايد حداقل طرف بقول معروف به دل آدم بنشينه, و بايد با خودتون منطقى فکر کنيد و سود و زيانش رو بسنجيد و ببينيد که کدوم به نفعتونه
    باز هم درخدمتيم

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    640
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

salam
    khili khoshahalam ke ba site shoma ashanaa shodam mamanon az arahnamaiton dar morde khasetgaram pedaram be khater moghit khob tarfe moghbel kamelan razieh va madaram naraziii man ham nemidonam vaghan chikar konam be moghite khob tarafe moghebalm fekar konam va entekhab konam ya in ke vaghtii mibinam az taraf khosham nemiad tasmime sakhtie beine aghlo ehsas gir kardam aghalam mige are valii hesam mige na

5. کاربران زیر از yasamin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها
    salam
    khili khoshahalam ke ba site shoma ashanaa shodam mamanon az arahnamaiton dar morde khasetgaram pedaram be khater moghit khob tarfe moghbel kamelan razieh va madaram naraziii man ham nemidonam vaghan chikar konam be moghite khob tarafe moghebalm fekar konam va entekhab konam ya in ke vaghtii mibinam az taraf khosham nemiad tasmime sakhtie beine aghlo ehsas gir kardam aghalam mige are valii hesam mige na
    بايد بگم باتوجه به اينکه طرف مقابل به دلتون ننشسته و بقول خودتون خوشتون نيومده, به نظر ميرسه عاقلانه تر اين باشه که به ايشون پاسخ مثبت ندين, چرا که ازدواج با ايشون صرفا بخاطر موقعيت خوبى که داره درست نيست
    باز هم اگه موردى بود درخدمتيم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)