نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کم سن وسال به نظر رسیدن

995
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

کم سن وسال به نظر رسیدن

سلام به همگی من 22 سالمه و تازه درسمو تموم کردم چند وقت پیش برای آشنایی موردی پیشنهاد شد که به همراه خانواده ها دیداری با اون آقا داشتم فقط در حده دیدن...اما قبلش مادر و خواهر اون آقا منو دیده بودن و بعد ازما خواستن که برای دیدن بعدی بهشون خبر بدیم که آقاپسر هم باشن...بعد از دیدار دوم بعد از یه هفته تماس گرفتن باکلی تعریف و تمجیدو اینکه هم خودشون هم پسرشون کاملا به نظرشون همه چی عالی بوده و فقط من در نظره آقا پسر کم سن وسال به نظر اومدم یعنی خیلی کمتر از سنم...البته اوشون 9 سال از من بزرگتر بود..و گفته بود اختلاف سنی زیاده به خصوص که کوچکترنشون میدم...منم نظر قطعی نداشتم روشون و ازاینکه شادابتراز سنم به نظربیام ناراحت نیستم ولی ازینکه بچه به چشم بیام یه مقدار ناراحتم میکنه یه جورایی بهم برخورده البته آدمه حساسیم بنظرتون این احساساتمو چجوری عوض کنم؟؟نگرانیم اینه همه همین فکرو کنن..ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کم سن وسال به نظر رسیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    سلام به همگی من 22 سالمه و تازه درسمو تموم کردم چند وقت پیش برای آشنایی موردی پیشنهاد شد که به همراه خانواده ها دیداری با اون آقا داشتم فقط در حده دیدن...اما قبلش مادر و خواهر اون آقا منو دیده بودن و بعد ازما خواستن که برای دیدن بعدی بهشون خبر بدیم که آقاپسر هم باشن...بعد از دیدار دوم بعد از یه هفته تماس گرفتن باکلی تعریف و تمجیدو اینکه هم خودشون هم پسرشون کاملا به نظرشون همه چی عالی بوده و فقط من در نظره آقا پسر کم سن وسال به نظر اومدم یعنی خیلی کمتر از سنم...البته اوشون 9 سال از من بزرگتر بود..و گفته بود اختلاف سنی زیاده به خصوص که کوچکترنشون میدم...منم نظر قطعی نداشتم روشون و ازاینکه شادابتراز سنم به نظربیام ناراحت نیستم ولی ازینکه بچه به چشم بیام یه مقدار ناراحتم میکنه یه جورایی بهم برخورده البته آدمه حساسیم بنظرتون این احساساتمو چجوری عوض کنم؟؟نگرانیم اینه همه همین فکرو کنن..ممنون
    عزیزم فقط میتونم بگم به این نظرات اهمیت ندید

پذیرید که قالب و خلقت شما اینطوری بوده و نمیتونید تغییری در این خلقت ایجاد کنید ...

ایشون فقط نظر خودش رو داده وبیشتر از این نباید اهمیتی بدید

مهم اینه که برای ازدواج نتونستید با ایشون رابطه عاطفی برقرار کنید و بهتره رابطه رو کامل کات کنید

3. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون از شما....بله میدونم زیادی حساسم ولی این مساله تا یه حدی روی ذهنم اثر گذاشته که تصمیم گرفتم یه مقدار وزنمو زیاد کنم چون یه مقدار لاغرم و اینجوری یکم بچه تر بنظر میام

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون از شما....بله میدونم زیادی حساسم ولی این مساله تا یه حدی روی ذهنم اثر گذاشته که تصمیم گرفتم یه مقدار وزنمو زیاد کنم چون یه مقدار لاغرم و اینجوری یکم بچه تر بنظر میام
    به نظرم اشتباه مي كنيد
    براي خودتون زندگي كنيد
    انگونه كه خودتون دوست داريد
    وزنتونو ببريد بالا بازم افرادي پيدا ميشن ميگن چقدر چاق شدي.همونجوري بهتر بود
    الانم كه در اين وضعيتين يكسري هستند ميگن بچه اي و چقدر لاغري

در هر حال حرف مردم هست
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

6. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

بیشتر خانوما دوس دارن از سن واقعیشونو ظاهرشون کمتر دیده بشن ... ولی شمابخاطر حرف مردم والبته اون اقا حساس شدین ...
    بنظرتون کسیکه بیشتر به ظاهر توجه میکنه تا شخصیت خود فرد میتونه فردی مناسب باشه
    البته حساس شدنتون کمی طبیعه
    اگه خیلی اذیت میشین بقول خودتون میتونید رژیم چاقی بگیرید...
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

8. 2 کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)