نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عشق دختر به پسر کوچکتر از خود

915
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21621
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق دختر به پسر کوچکتر از خود

سلام. خسته نباشید.
    خواهش میکنم کمکم کنید. من یه پسرم. 17 سالمه. حدود 3 یا 4 ماهه که توی کلاس زبانی که میرم معلمم عوض نشده. معلمم یه دختر حدود 22 ساله ست. حالا بعد از 4 ماه اومده به من میگه <عاشقت شدم و نمیدونم چجوری و کِی. ولی بهت خیلی علاقه دارم. حتی شب قرص خواب میخورم و بهت خیلی فکر میکنم.> حالا من نمیدونم چیکارش کنم. بهش چه جوابی باید بدم. ینی این اختلاف سنی ای که هست خیلی زیاد و مشکل سازه؟؟ خواهش میکنم زود جوابمو بدین. وقت زیادی ندارم. اصلا نمیدونم باید چی بگم و چی کار کنم. خواهش میکنم. ممنون.
    ویرایش توسط علی محمدی : 09-08-2015 در ساعت 08:40 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : عشق دختر به پسر کوچکتر از خود

نقل قول نوشته اصلی توسط علی محمدی نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید.
    خواهش میکنم کمکم کنید. من یه پسرم. 17 سالمه. حدود 3 یا 4 ماهه که توی کلاس زبانی که میرم معلمم عوض نشده. معلمم یه دختر حدود 22 ساله ست. حالا بعد از 4 ماه اومده به من میگه <عاشقت شدم و نمیدونم چجوری و کِی. ولی بهت خیلی علاقه دارم. حتی شب قرص خواب میخورم و بهت خیلی فکر میکنم.> حالا من نمیدونم چیکارش کنم. بهش چه جوابی باید بدم. ینی این اختلاف سنی ای که هست خیلی زیاد و مشکل سازه؟؟ خواهش میکنم زود جوابمو بدین. وقت زیادی ندارم. اصلا نمیدونم باید چی بگم و چی کار کنم. خواهش میکنم. ممنون.
    دوست عزیز سلام
    اختلاف سنی در مواردی قابل بررسی است که ایجاد رابطه مناسب و منطقی باشد باشد اینکه این تفاوت سنی مشکل ساز میباشد شک و شبهه ای ندارد اما موارد دیگر مهمتری وجود دارد
    در جامعه ای که ازلحاظ فرهنگی پسندیده نیست دختر ابراز علاقه کند .سوال من از شما این است: فکر کنید همین ماجرا برای یکی از دوستانتان اتفاق افتاده باشد ذهنیت شما درباره این دختر چیست؟!!!
    رابطه شما شاگرد و معلمی است نه حتی دوستی که منتظر شنیدن پیشنهاد باشید
    یک معلم 22 ساله در مدت 4 ماه چنان شیفته شاگرد خود شده است که حتی نمیتواند بخوابد
    ....
    کمی بیشتر فکر کنید. هدفتان از این رابطه چیست ؟ در نهایت به کجا منتهی خواهد شد؟
    برقراری این رابطه به نفع شما نیست . اگر برایتان امکان دارد کلاس خود را تعویض کنید

موفق باشید
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

3. 3 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

به نظر من هم شما در سنی نیستید که به این نوع رابطه ها فکر کنید .این خانم اگر قصدشون ازدواجه که به هیچ وجه درست نیست

وخود شما هم شرایطش رو ندارید .اگر هم قصدشون از این رابطه یه دوستی چند ماهه است .این وسط کسی که لطمه زیادی میخوره

شمایید از نظر درسی واحساسی وعاطفی شما آسیب میبینید .

این خانم به همین سرعت که عاشق شما شده به همین سرعت هم با شما قطع رابطه میکنه وبه سمت شخص دیگه ای میره .

به نظر من هم هر چه زودتر کلاس وحتی موسسه ای که در اونجا آموزش میبینید رو عوض کنید بدون این که به ایشون اطلاع بدین .

موفق باشید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

5. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21621
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دست شما درد نکنه. خیلی ممنون. من همین الان همه چیزو بهش گفتم. ولی متاسفانه یه مشکل دیگه هست. من نمیتونم فعلا کلاسمو عوض کنم. چون هنوز به وسط ترم هم نرسیدیم. هزینه رو هم ب نمیگردونن. بهش گفتم تا اخر این ترم دیگه همه چی تموم میشه. این که مشکلی نداره؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط علی محمدی نمایش پست ها
    دست شما درد نکنه. خیلی ممنون. من همین الان همه چیزو بهش گفتم. ولی متاسفانه یه مشکل دیگه هست. من نمیتونم فعلا کلاسمو عوض کنم. چون هنوز به وسط ترم هم نرسیدیم. هزینه رو هم ب نمیگردونن. بهش گفتم تا اخر این ترم دیگه همه چی تموم میشه. این که مشکلی نداره؟
    سلام دوست عزیز
    از اینکه تصمیم درستی گرفته اید و در زمان کم عملی کرده اید خوشحالم.
    ممکن است شرایط مناسبی برای شما در کلاس و در حضور این خانم تا اتمام ترم پیش نیاید احتمالا توجه او به شما تا اتمام ترم بیشتر خواهد شد یا عکس العملی که باعث ایجاد حس ترحم در شما شود.
    بنابراین اگر توان مقابله با این عواطف رادارید و در تصمیمتان تغییری ایجاد نخواهد شد قاطعانه بایستید و در موضع خود بمانید تا پایان ترم و بعد از ان گلاستان را تعویض کنید.
    اما اگر تحت شرایط ادامه دادن کلاس امکان دارد تغییری در تصمیمتان ایجاد شود و تحت تاثیر رفتار و یا صحبت های ایشان قرار گیرید بهتر است از هزینه کلاس بگذرید و هم اکنون کلاس را تعویض کنید
    ماندن در کلاس یا تعویض ان به قاطعیت شما در تصمیمتان بستگی دارد خودتان را بسنجید .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

8. 3 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد