نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مخالفت شديد خواهر بزرگتر براي ازدواج

962
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21638
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مخالفت شديد خواهر بزرگتر براي ازدواج

سلام
    دختري 23 ساله هستم كه خواهر بزرگتر از خودم مجرد دارم.دو سه سالي هس كه شرايطم براي ازدواج فراهم شده اين خواهر به شدت در مواقعي كه خواستگار برام مياد ناراحتي هم براي من و هم براي خانواده ايجاد ميكنه.اين خواستگار اخري كه هم ملاك هاي من و خانواده رو داره و مدتي يك سالي هم هست كه رفت و امد دارن بخاطر شرايطي كه خواهرم ايجاد ميكنه همه اعضاء خانواده دودل هستن اخه گفته اگه من ازدواج كنم بايد خونه من جدا كنيد و خيلي حرف هاي ديگه ...
    يك باري هم باهش صحبت كردم كه دليل اين همه مخالفت الكي چيه گفت تو ازدواج كني من ناراحت ميشم جوري صحبت كرد كه حسابي پشيمون شدم از همدرديم.قراره يك سري ديگه هم بيان ولي من الان كلي دلشوره دارم اخه تهديد هم كرده اگه بيان من يه بلايي سر خودم ميارم.نميدونم چي كار كنم از يك طرف خوشحالم چون طرف مقابلم تمام معيارهامو داره از طرف ديگه خواهرم و سنگ اندازي هاي الكيش...
    ميشه لطفا راهمايي كامل كنيد
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مخالفت شديد خواهر بزرگتر براي ازدواج

با سلام و عرض خوش آمد گويي

دوستان مشاور بايد به اين موضوع بطور تخصصي پاسخ بدهند
    من احساس ميكنم خواهر شما به نوعي به يك نوع بيماري در خصوص گرايش به شما دچار شده.اين حالت رو من در مادري ديدم كه از ازدواج پسرش جلوگيري مي كرد.
    خواهرتون آيا ازدواج ناموفق داشته و اينكه فاصله سني شما چقدره؟
    در خانواده چنتا بچه هستيد؟
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

شاید احساس میکنه اگه ازدواج کنی برای اون حرف درمیارن یا مثلا عیبی روش میزارن و یا اینکه اون به شما خیلی وابسته س و احساس میکنه که اگه شما بری خیلی تنها میشه
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21638
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    شاید احساس میکنه اگه ازدواج کنی برای اون حرف درمیارن یا مثلا عیبی روش میزارن و یا اینکه اون به شما خیلی وابسته س و احساس میکنه که اگه شما بری خیلی تنها میشه

من فقط يه خواهر بزرگتر مجرد كه سنش حدود 30 سال هس رو دارم ولي برادرهام همه راضين .
    احساس ميكنم اين كارهاي خواهرم بيشتر بخاطر حرفهاي مردمه كه مانع ميشه وگرنه ما هيچ احساس وابستگي به هم نداريم
    من خودم ادمي هستم كه در هر شرايطي هميشه در ارامش بهترين و درسترين تصميم رو تو زندگيم ميگرفتم ولي الان بخاطر اين قضيه تمام ارامشم گرفته شده حتي بخاطر اينكه اصلي ترين ملاكم ازدواج نيس بدجور بهم ريختم اخه توقعي از نزديكترين كسم نداشتم
    مشاورين عزيز لطفا راهنمايي كنين اخه قراره چند روز ديگه بيان و من با وجود اين همه استرسي كه پيدا كردم نميدونم چه كار و يا رفتاري هم با خانواده خودم و خانواده اونا داشته باشم و چه تصميمي براي زندگي خودم بگيرم...
    ممنون

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18605
    تشکـر
    80
    تشکر شده 26 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

ترس خواهر شما بخاطر این هست که سنشون داره میره بالا و ممکنه بعد ازدواجتون واسش حرف در بیارن
    من به شما یه پیشنهاد میدم
    شما با خواستگارتون شخصا صحبت کنید وبگین بخاطر احترام به خواهرتون فعلا نامزد باشید تا ایشونم سر و سامان بگیرن( به هیچ وجه مسایل و مشکلاتی که با خواهرتون دارن رو بیان نکنید بلکه این تاخیر در ازدواج رو بخاطر علاقه قلبی خودتون به خواهرتون بیان کنید)
    باخواهرتونم حرف بزنید و بگید قراره فعلا در حد نامزد باشید و تا اون ازدواج نکرده ازدواج نمیکنید و مطمنش کنید
    درضمن به خانواده بگید شرایط ازدواج خواهرتون رو فراهم کنن تشویقش کنید اگر درس نخونده درس بخونه ... بره بیرون ... بره سر کار ... معاشرتشون رو بیشتر کنن ... توی مراسم های مذهبی رفت و امد کنید .... توی مسجد رفت و آمد کنه خواهرتون تا بلاخره ایشونم بتوننن ازدواج کنن

6. کاربران زیر از sara_1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد