نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: پرده بکارت

1636
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    643
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پرده بکارت

با سلام خدمت مشاور محترم
    من 23 سال سن دارم و چند ماهی هست که نامزد کردم جند هفته پیش با نامزدم نزدیکی داشتم که منجر به خونریری شد ولی اصلا دردی نداشت از طرفی اصلا دخولی صورت نگرفت و فقط آلت همسرم روی آلتم بود و حتی آلت شوهرم کاملا حالت نعوظ نداشت خون خیلی زیادی امد حدودا 2 عدد دسمال کاغذی حالا نمیدانم پرده ام پاره شده یا نه البته خودم احتمال میدهم که همینطور باشد ولی نتمزدم میگوید اصلا دخولی نبوده و مطمئن است که به جداره ها فشار آمده از طرفی بر اساس مطالعاتی که داشتم پارگی پرده با خون کمی همراه است نه به این شدت.حالا به نظر شما چگونه است آیا ممکن است جداره ها خون بیاید با این شرایط؟از طرفی خودم بیشتر مایلم شب زفاف همچین اتفاقی بیفتد ولی نامزدم میگوید من شوهرتم نگرانیت بیخود است منتظر پاسخ شما هستم با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    643
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پرده بکارت

با سلام خدمت مشاوره محترم لطفا سریعا پاسخ دهید

3. کاربران زیر از malake بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1111
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر دخولی صورت نگرفته،احتمال پاره شدن بکارت نیست.ولی اگر اینقدر فشار زیاد بوده که باعث خونریزی شده،احتمالا دخول صورت گرفته،شما متوجه نشده اید.در هر صورت،برای اطمینان از وجود بکارت میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید

5. 2 کاربران زیر از joboota بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    643
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دخول نبوده ولی خونریزی بسیار زیاد بوده آیا ممکن است به جداره ها فسشار آمده باشد؟آیا خون زیاد طبیعی است و نشانه پارگی پرده است؟

7. کاربران زیر از malake بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    به مشاور خوش آمديد
    ببينيد چند حالت وجود داره:
    يکى اينکه پرده بکارت شما از بين رفته باشه, درسته که معمولا خونريزى ناشى از پرده, زياد نيست اما اين براى همه ى افراد صادق نيست, بعنوان مثال شايد عروق زياد يا بزرگى در پرده تون وجود داشته
    از طرفى شايد يک زخمى در ابتداى ورودى واژنتون وجود داشته باشه که باعث بروز اين خونريزى شده
    احتمال ساده ى بعدى اينه که شايد به زمان قاعدگيتون نزديک بوده و اين نزديکى باعث جلوتر افتادن قاعدگيتون شده که اين مورد هم زياد پيش مياد
    البته انقباضات مکرر رحمى در زمينه ى اختلالات انعقادى رو هم در نظر داشته باشيد
    درهرحال بهتره براى بررسى دقيقتر و انجام معاينات لازم در اولين فرصت به همکاران متخصص زنان مراجعه بفرماييد
    موفق باشيد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد