نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: اعتیاد ...

1568
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد ...

سلام . من 17 سالمه و سیگار میکشم . خودم دلیلشو نمیدونم ولی ...
    یه مدت ترک کردم ولی بازم ...
    نمیدونم چیکار کنم
    حالم اصلا خوب نیس
    کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    تشکر شده 24 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اعتیاد ...

سلام

روش های ترک اعتیاد
    روش یابوئی و یا "cold turkey" در این روش بیمار به ناگهان از مصرف مواد مخدر منع و دچار علایم ترک می شود . ترک ماده مخدر به این روش برای بیمار بسیار ناخوشایند و ناراحت کننده است ، ولی مرگ آور نیست .
    ترک ماده مخدر با استفاده از دارو . در این روش بیمار ( یا فرد معتاد ) استفاده از مواد مخدر را با استفاده از دارو ترک میکند ، برای مثال کلونیدین (clonidine) (کاتاپرس ، catapres) باعث کاهش علایم ناراحت کنند ترک ، مانند تحریک پذیری بیش از حد می شود . داروی دیگری که در این روش استفاده می شود لوفکسیدین (lofexidine) است که هنوز داروی آزمایشی است و یا استفاده از داروهای مخدر متادون و بوپرنورفین که علائم بیمار را تخفیف می دهد .
    درمانهای جایگزین (alternative treatments). یکی از روشهایی که در کاهش علایم ترک دارو در بعضی از بیماران موثر بوده است ، روش طب سوزنی (acupuncture) است .
    بعد از انجام سم زدایی ، درمان درازمدت وابستگی مواد افیونی به دو شکل ادامه می یابد: پرهیز کامل یا پرهیز یاری شده (assisted abstinence) . برای دستیابی به پرهیز کامل ، فرد معتاد تشویق می شود در مراکز درمانی به منظور یادگیری و ایجاد مهارتهای زندگی عاری از هر گونه ماده مخدر ، شرکت کند. در این مراکز افراد می آموزند که چگونه از مواد مخدر دوری جویند و نیز چگونه بدون استفاده از ماده مخدر زندگی کنند .
    در روش پرهیز یاری شده ، به فرد معتاد داروهایی مانند نالترکسون داده می شودکه یک آنتاگونیست مخدر است و تاثیرات لذت بخش مواد مخدر را خنثی می کند . علاوه بر نالترکسون ، داروی بوپرنورفین (buprernorphine) (بیوپرنکس ، bupernex) نیز به منظور یاری دادن به فرد برای ترک داده می شود . این دارو ، مخدری است که با خواص آگونیستی و آنتاگونیستی که دارد تأثیرخود را از طریق کاهش ویار برای مخدرهای دیگر مانند هروئین ، اعمال می کند . این گونه برنامه های درمانی در درمان افراد معتاد به مخدّر ها بسیار موثر بوده و آنها را از استفاده مجدد از داروهای مخدر، دور نگاه می دارد .
    از دیگر داروهایی که به طور گسترده در درمان اعتیاد به مخدرها استفاده می شود، متادون است . این دارو در برنامه های درمانی متعددی در ترک فرد استفاده می شود، ولی بهترین برنامه درمانی متادون برنامه ای است که فرد معتاد مجبور باشد داروی خود را ( متادون ) در کلینیک دریافت کند، آزمایشهای ادرار به منظور نظارت بر استفاده از مواد دیگر انجام پذیرد ، فرد معتاد باید بتواند شغل خود را حفظ نماید و در برنامه های درمانی و جلسات دوازده مرحله ای (narcotics anonymous) (NA) (معتادان گمنام ) شرکت جوید . در این گونه برنامه های درمانی ، علاوه بر متادون از داروی دیگری نیز استفاده می شود که نیازی مراجعه روزانه فرد معتاد به کلینیک ندارد . این دارو LAAM نام دارد و از مشتقات متادون است و زمان عملکرد آن طولانی تر از متادون است . هدف در اینجا ترک عادت فرد معتاد به مصرف ماده مخدر ( معمولاً هروئین ) است ، ولی بسیاری از مواقع افراد معتاد برای همیشه روی متادون نگهداشته می شوند ، چراکه توانایی و تعهد به پرهیز و دوری جویی از ماده مخدر را ندارند ،‌لذا اثربخشی این گونه برنامه های درمانی بر اساس میزان توانایی این گونه برنامه ها در پرهیز دادن یا ترک دادن افراد معتاد ارزیابی نمی شود ، بلکه بر اساس کیفیت زندگی که فرد معتاد بدان دست یافته است ،‌ ارزیابی می گردد . ( جافی ، 1985)
    مواد مخدر بسیار اعتیاد آورند ،‌بدین معنا که یک نیاز قوی در فرد وابسته به مواد مخدر ایجاد می کنند . این وابستگی را به سختی می توان از بین برد و به همین دلیل می تواند به استفاده مادام العمر از ماده مخدر منجر شود .
    از آنجا که اکثر افراد معتاد به مواد مخدر به این امر واقفند که این مواد ، برخلاف دیگر داروهای روانگردان ،‌اثر تخریبی بر روی اندامهای بدن ندارند ، به استفاده از این مواد ادامه می دهند و در حقیقت عمده مشکل استفاده از متادون و بحث برانگیز بودن درمان توسط متادون همین امر است
    درمان دارویی اعتیاد :در درمان اعتیاد به مواد مخدر می توان از روشهای سم زدایی و یا درمان نگهدانده استفاده نمود . درمان به روش سم زدایی چندان ماندگاری نداشته و احتمال عود مجدد بسیار بالاست مگر اینکه توسط درمانهای نگهدارنده و یا درمانهای غیردارویی (روان درمانی) حمایت شود .

سم زدایی یعنی استفاده از دارو و روشهای پزشکی برای خروج بدون عارضه و ناراحتی مواد مخدر از بدن فرد و رفع وابستگی جسمی به مواد مخدر .
    انواع روشهای معمول سم زدایی که امروزه کاربرد دارند :
    1 - درمان علامتی و کلونیدین : در این روش از کلونیدین بعنوان داروی غیرمخدر در درمان استفاده می شود .این دارو با تأثیر بر گیرنده های خاصی در مغز و سایر قسمتهای بدن سبب کاهش علائم ناخوشایند ترک می شود . به همراه کلونیدین داروهایی بصورت کمکی برای کاهش درد ، بهبود خواب ، کاهش علائم آبریزش بینی ، دل پیچه و ... تجویز می شود . در این روش بهتر است فرد برای مدت کوتاه به استراحت بپردازد تا علائم قابل تحمل باشد . این درمان برای مصرف کنندگان کم تا متوسط تریاک توصیه می شود .
    2 - درمان با استفاده از داروهای مخدر : در این درمان از داروهایی همچون متادون یا بوپرنورفین می توان با روش خاصی استفاده کرد . در این روش پزشک با شیوه خاصی میزان مناسب دارو را تجویز می کند و سپس بتدریج ظرف حدود سه هفته از میزان دارو کاسته می شود و در نهایت قطع می گردد . در این روش فرد می تواند به فعالیتهای روزمره خود بپردازد و علائم جسمی و روانی اندکی را تجربه خواهد کرد .
    3
    - سم زدایی سریع : این روش که سم زدایی سه روزه نامیده می شود با استفاده از داروهای مخدر و غیرمخدر با بستری کوتاه مدت بیمار صورت می گیرد . در این روش بیمار مختصری درد و ناراحتی را در روزهای اول تجربه خواهد کرد . و لیکن در صورتی که تحت نظر پزشک مجرب انجام شود خطری بیمار را تهدید نمی کند . این روش برای مصارف کم تا متوسط مواد و برای کسانی که بیماریهای قلبی و تنفسی ندارند مناسب است .4-سم زدایی فوق سریع یا Urod :
    در اصطلاع عوام تعویض خون نیز نامیده می شود و در حقیقت سم زدایی بیمار با داروهای ضد مخدر تحت بیهوشی می باشد . بیمار در یک مرکز مجهز بمدت چند ساعت بیهوش می شود و در مدت بیهوشی با تزریق داروی نالوکسان به مقدار مورد نیاز مواد موجود در بدن خنثی می شود . پس از بهوش آمدن بیمار با تجویز دارو مرخص می شود . این روش ، برای مصارف بالا خصوصاً کراک و هروئین توصیه می شود و لیکن قابل ذکر است ریسک بیهوشی برای این افراد وجود دارد . منتهی پس از سم زدائی این بیماران باید تحت درمان نگهدارنده قرار گیرند.
    از نظر اقتصادی هزینه مصرف سرپایی کمتر از روش سریع یا فوق سریع می باشد چرا که در دو روش اخیر امکانات و تجهیزات بیشتری مورد نیاز است .
    سم زدایی در حقیقت سهم کوچکی از درمان اعتیاد را به خود اختصاص می دهد .
    بیمار به هر روشی که سم زدایی شود می بایست تحت درمانهای نگهدارنده با نالترکسون یا متادون یا درمانهای غیر دارویی و مشاوره ای قرار گیرد . در غیر این صورت احتمال لغزش و یا عود بیماری بسیار زیاد خواهد بود .
    تمام این درمانها با هدف تقویت انگیزه و حفظ تمایل بیمار به دوری از عادت مصرف مواد و بازگشت به زندگی عادی صورت می گیرد . اکثر بیماران معتقدند نیاز به روانشناس و مشاوره ندارند و تمام آنچه در این جلسات گفته می شود را به خوبی می دانند و فقط اگر سم زدایی شوند برای همیشه می توانند خود را حفظ کنند .
    شاید این حرف در موارد نادری به عمل در آید و لیکن عادت اعتیاد ریشه دارتر از آن است که یک فرد به تنهایی با تمام مشغله های ذهنی و فکری با عدم آگاهی به روشهای پیشگیری از عود بتواند در برابر عود مجدد اعتیاد مقاومت کند . لذا قویاً توصیه می کنیم اگر می خواهید زحمات خود و خانواده خود را هدر ندهید حتماً بنا به دستور پزشک معالجتان در جلسات روان درمانی شرکت کنید ویا تحت درمان نگهدارنده داروئی قرار گیرید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از اینکه جواب دادین .
    میشه یه راه در حد چند خط هم بگین
    واقعا حوصله خوندن ای همه رو ندارم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

واقعا حیف زیبای های دخترونت نیست که بخوای با یه سیگار خرابش کنی,,,,؟؟؟؟ تن سالم خود برات ارزش نداره؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز سلام
    سیگار کشیدن میتوانددلایل مختلفی داشته باشد. اغلب افراد سیگاری اضطرابی نیز هستند و در هنگام بروز استرس مصرف انها نیز بیشتر میشود لذا اگر این چنین است شما همزمان با ترک سیگار باید اضطرابتان را نیز کنترل نمایید.
    روش انزجار درمانی میتواند به شما در ترک سیگار کمک کند . این روش در واقع سیگار کشیدن سریع میباشد. که در هر شش ثانیه یک پک به سیگار میزنید. اثار حسی و فیزیولوژیک ناخوشایندی در این مدل سیگار کشیدن را تجربه خواهید کرد من جمله: سرگیجه،تهوع،تپش قلب و....
    فکرتان باید بر این احساسات ناخوشایند متمرکز باشد.
    اگر توجه داشته باشید فرد سیگاری برای بالابردن لذت مصرف سیگار ،پک های عمیق میزند و حس ارامش و خوشایندی را تجربه میکند که موجب میشود دوباره مصرف کند.
    پس جهت ترک سیگار شما باید شیوه سیگار کشیدن عمیق را با پک های سریع جابجا کنید تا احساس ناخوشایند تهوع ، سرگیجه جایگزین حس ارامش در شیوه پکهای عمیق شود.
    با تکرار این روش حالت انزجار در شما بوجود خواهد امد و دیگر سیگار کشیدن برای شما لذتی نخواهد داشت چون با احساسات ناخوشایند همراه خواهد بود
    این روش را بهتر است با جزییات بیشتر توسط یک روانشناس رفتار درمانی اموزش ببینید.
    از طریق همین سایت میتوانید برای مشاور ه حضوری در همین زمینه و همچنین احتمالا درمان اضطراب کمک بگیرید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Dr.Psychologist : 09-10-2015 در ساعت 12:41 AM
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

6. کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پریماه جون من تو شرایط بدیم ...
    اتفاقای بدی برام افتاده و الان در گیر چند تا مسله ام ...
    سیگار کشیدن ارومم میکنه ...
    هرچند میدونم کار بدی دارم میکنم
    کارم شده فقط گریه کردن

8. کاربران زیر از narges77 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط narges77 نمایش پست ها
    پریماه جون من تو شرایط بدیم ...
    اتفاقای بدی برام افتاده و الان در گیر چند تا مسله ام ...
    سیگار کشیدن ارومم میکنه ...
    هرچند میدونم کار بدی دارم میکنم
    کارم شده فقط گریه کردن

مثلا چه شرایطی؟؟؟
    همه چیز و بگو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

تو تایپک تلخ و شرینین دیدیم نوشتی یک مشاور مرد متاهل بهت سواستفاده جنسی کرده

یعنی چطوری ؟؟؟ بکارتت از دست دادی؟؟؟ یا طور دیگه ای باهات رفتار کرد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Psychologist نمایش پست ها

دوست عزیز سلام
    سیگار کشیدن میتوانددلایل مختلفی داشته باشد. اغلب افراد سیگاری اضطرابی نیز هستند و در هنگام بروز استرس مصرف انها نیز بیشتر میشود لذا اگر این چنین است شما همزمان با ترک سیگار باید اضطرابتان را نیز کنترل نمایید.
    روش انزجار درمانی میتواند به شما در ترک سیگار کمک کند . این روش در واقع سیگار کشیدن سریع میباشد. که در هر شش ثانیه یک پک به سیگار میزنید. اثار حسی و فیزیولوژیک ناخوشایندی در این مدل سیگار کشیدن را تجربه خواهید کرد من جمله: سرگیجه،تهوع،تپش قلب و....
    اگر توجه داشته باشید فرد سیگاری برای بالابردن لذت مصرف سیگار ،پک های عمیق میزند و حس ارامش و خوشایندی را تجربه میکند که موجب میشود دوباره مصرف کند.
    پس جهت ترک سیگار شما باید شیوه سیگار کشیدن عمیق را با پک های سریع جابجا کنید تا احساس ناخوشایند تهوع ، سرگیجه جایگزین حس ارامش در شیوه پکهای عمیق شود.
    با تکرار این روش حالت انزجار در شما بوجود خواهد امد و دیگر سیگار کشیدن برای شما لذتی نخواهد داشت چون با احساسات ناخوشایند همراه خواهد بود
    از طریق همین سایت میتوانید برای مشاور ه حضوری در همین زمینه و همچنین احتمالا درمان اضطراب کمک بگیرید.
    موفق باشید
    ببخشید گفتید اگه مشکلی داشتم یادتون کنم
    یاد کردم اگه دوست داشتید تاپیکم رو بخونید .

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه مشاور امد تو مدرسمون ک از طرف اموزش و پرورش تایید شده بود ...
    منم خیلی نیاز داشتم با یکی مشکلاتمو در میون بذارم برا همین باهاش صحبت کردم شمارمو گرفت برای اینک بیشتر کمکم که منم کامل بهش اعتماد کرده بودم یه روز زنگ زد گفت حضوری خارج از مدرسه میخواد باهام حرف بزنه نم فتم ...
    بعدم منو برد خونه ی پدرش ک هیشکی توش نبود و گفت اگه به حرفاش گوش کنم حالم خوب میشه و از افسرده بودن درمیام ..بعدش بهم نزدیک شد و ...
    از اون روز خیلی حالم بده . رفتم پیش یه مشاور گفت افسردگی شدید دارم .....

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم ...

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

یه مشاور امد تو مدرسمون ک از طرف اموزش و پرورش تایید شده بود ...
    منم خیلی نیاز داشتم با یکی مشکلاتمو در میون بذارم برا همین باهاش صحبت کردم شمارمو گرفت برای اینک بیشتر کمکم که منم کامل بهش اعتماد کرده بودم یه روز زنگ زد گفت حضوری خارج از مدرسه میخواد باهام حرف بزنه نم فتم ...
    بعدم منو برد خونه ی پدرش ک هیشکی توش نبود و گفت اگه به حرفاش گوش کنم حالم خوب میشه و از افسرده بودن درمیام ..بعدش بهم نزدیک شد و ...
    از اون روز خیلی حالم بده . رفتم پیش یه مشاور گفت افسردگی شدید دارم .....

تا چه حدی بهت نزدیک شد ؟؟؟بکارتت رو از بین برد؟؟؟

اخه دختر خوب هیچ مشاوره ای مرد حق نداره تو یه خونه با یه دختر قرار بذاره

دیگه اتفاقی که افتاده و پشیمونی سودی نداره
    و این اصلا درست نیست بخوای با یه سیگار کشیدن خودت رو خالی کنی مطمعن باش سیگار حالت رو بد و بدتر میکنه و وقتی به خودت میایی چیزایی دیگه هم امتحان کردی و اون موقع دیگه هیچ

باید یه روز همین روزا واسه همیشه این اتفاق ها فکر کنی از اشتباهات درس بگیری و واسه همیشه بسوزونیشون. دیگه فکرت و ممشغول نکنی و برا پیشرفتت هرکارهم کنی برای اینکه فکرت هم مشغول بشه برو باشگاه کتاب بخون خودتو تو جمع ها شلوغغ ببر خودتو تنها نذاره که این فکرهای منفی بیان سراغت.

تا وقتی خودت نخواهی کسی نمیتونه کمکت کنه
    پس خودت باید تصمیم جدی بگیری که برا همیشه این گذشته بد رو بذاری کنار و برای ایندت پیشرفت کنی

خودت بخوای بقیه کمکت میکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18356
    تشکـر
    16
    تشکر شده 38 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

واقعا متاسفم
    خیلی ناراحت شدم

امیدوارم هرچه زودتر خوب بشید.

بدونید مشکل شما درمان داره.
    درمانش هم به صورت درمان های شناختی - رفتاری هست.
    کتاب اگر دوست دارید بخونید می تونید کتاب از حال بد به حال خوب نوشته دیوید برنز ترجمه مهدی قراچه داغی رو مطالعه کنید.

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من خیلی میترسم . همین الان انقد تپش قلب دارم ....
    من هیچ خونی بعد اون اتفاق ندیدم . از ترسمم ب هیشکی نگفتم
    نمیدونم چ بلایی سرم امده
    فقط دلم میخواد بمیرم

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فقط دعا کنین بمیرررررم

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اینجوری نگو این تو مقصر نبودی هیچ وقت برا چیزی که مقصر نبودی خودتو سر زنش نکن

تو الان امدی اینجا یعنی امید داری برای خوب شدن تو تصمیم بگیر میخوای خوب بشی همه کمکت میکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز سلام
    موفق باشید
    یعنی هر بار ک سیگار میکشم پک عمیق نزنم ؟؟ اینجوری دیگه میتونم دیگه استفاده نکنم ؟؟
    ... اضطراب .... من شبا از استرس نیم ساعت به نیم ساعت از خواب جا میپرم...
    نمیدونمم این موضوع و به کی بگم و چیکار کنم
    از وقتیم قرصامو قطع کردم حالم بدتر شده همش دلشوره و اضطراب دارم

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه خیلی میترسم . نمیدونم باید چیکار کنم
    میترسم ب خانواده ام بگم ...
    اخه خانواده ی ما خیلی مذهبین
    اگه بابام این موضوع و بفهمه معلوم نیس چی میشه...
    میترسم سکته کنه

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18356
    تشکـر
    16
    تشکر شده 38 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

من خیلی میترسم . همین الان انقد تپش قلب دارم ....
    من هیچ خونی بعد اون اتفاق ندیدم . از ترسمم ب هیشکی نگفتم
    نمیدونم چ بلایی سرم امده
    فقط دلم میخواد بمیرم

نه نه ، بهتره به پدر و مادرتون موضوع رو بگید . اونا حتما ازتون حمایت می کنند.
    می تونید به همراه پدر و مادر تون به مشاوره برید.

این موضوع به هیچ عنوان تقصیر شما نبوده و همه ی تقصیر به گردن فردی هست که از اعتماد شما سو استفاده کرده.

میدونم که ناراحتید و بهتون حق میدم که هرکاری و برای رسیدن به ارامش انجام بدید. بدونید که شما تنها کسی توی این دنیا نیستید که از این مسئله رنج می بره.
    انسان های زیادی براشون این اتفاق رخ داده بعد هم درمان رو انجام دادند و الان کاملا خوب شدند و دیگه افسردگی ندارند.

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نرگس جان کاش میگفتی تا چه حد بهت نزدیک شده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نرگس تو مقصر نبودی به مامان بابات بگی مطمعن باش شکایت کنن به مدرسه مدرسه هم شکایت میکنه اموزش پرورش و اون اقا به سزای کارش میرسه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    تشکر شده 24 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون از اینکه جواب دادین .
    میشه یه راه در حد چند خط هم بگین
    واقعا حوصله خوندن ای همه رو ندارم
    درزندگی ممکنه برای هرکسی اتفاقات ناخوشایندی بیفته اماهرروزوهرلحظه زندگی وهرنفس کشیدن یعنی فرصت شروع دوباره زندگی خودتون رادرگیرگذشته نکنین برنده واقعی کسیه که درنهایت تاپایان زندگی ناامیدنباشدوبه آینده خوشبین .زندگی مثل مسابقه رالی نیست که هردم مشکلی پیش اومدبکشیم کناروبخواهیم ازدنیابریم ( شمابابت آن مسئله خودتان راسرزنش نکنیدبعضی هابامیل خودشان چنین کاری رامی کنندوراست راست راه می رن وزندگی میکن اماشماکه چنین نیتی نداشتیدمطمئن باشیدناامیدی بدترین گناهه مهم اینه که شماهمیشه سعی کنیدخوب وخدایی زندگی کنیداتفاقاتی که خوشایندنبوده ولی به میل شما انجام نشده نبایدشماراازادامه زندگی دلسردکند.تصمیم بگیریدتوکل برخداکنیدوازدوباره شروع کنیداگه بخواهیدهمه چیزدرست میشه یادتان باشددستی بالاترازدست خدانیست موفق باشید.

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم خانومای گل نمایش پست ها
    ببخشید گفتید اگه مشکلی داشتم یادتون کنم
    یاد کردم اگه دوست داشتید تاپیکم رو بخونید .
    دوست عزیز عنوان تاپیک را قید کنید.در بعضی از تاپیک ها تعداد بسیار زیادی پاسخ داده شده اند و سایت دایما اپدیت میشود. پیدا کردن یک کاربر در میان این همه کاربر فعال بسیار مشکل است.
    من اغلب مطالب و تاپیک ها را میخوانم و خوشحال خواهم شد اگر نوشته هایم برای شما و سایر دوستان مفید باشد.
    امضای ایشان

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

اخه خیلی میترسم . نمیدونم باید چیکار کنم
    میترسم ب خانواده ام بگم ...
    اخه خانواده ی ما خیلی مذهبین
    اگه بابام این موضوع و بفهمه معلوم نیس چی میشه...
    میترسم سکته کنه
    دوست عزیز
    شما موضوع را با مشکل اعتیاد به سیگار مطرح کردید من در نوشته ام مطرح کردم که احتمالا اضطراب پشت این ماجراست. وقتی تاپیک بعدی شما راخواندم متوجه شدم که مشکل در واقع چه بوده است . لطفا در همان قسمت پاسخ مرا بخوانید. روش انزجار درمانی برای ترک سیگار همانطور که گفتم هر شش ثانیه یک پک به سیگار باید بزنید واجازه ندهید که سیگار با پکهای عمیق احساس ارامش به شما بدهد.
    اما موضوع مهمتر اتفاقیست که بین شما و مشاورتان افتاده است برای درمان اضطراب حتما حتما اقدام کنید ماندن این خاطره در ذهن شما اینده شما را با مشکلات بسیاری مواجه خواهد کرد . این مساله را با خانواده مطرح کنید اگر با مادرتان راحت نیستید از طریق مشاور میتوانید او را مطلع نمایید کتمان این موضوع باعث تشدید اضطراب شما خواهد شد.
    لطفا از طریق همین سایت برای مشاوره و دارو درمانی وقت حضوری بگیرید .
    دکتر ازمندیان متخصص روانپزشک میتواند شما را راهنمایی و درمان نماید.
    موفق باشید
    امضای ایشان

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

بابت اتفاق هایی که براتون افتاده متعصفم
    واقعا با خوندنشون ناراحت شدم

ببینید شما باید قوی تر از چنین کسایی باشید و هیچ وقت نباید خودتو رو ببازید
    چون که اونی که خوب وپاکه شمایید نه چنین حیوان صفت هایی

وقتی این اتفاق برای شما افتاده به احتمال زیاد این اولین بار نبوده که چنین کاری کرده
    و اگه شما کاری نکنید اخرین هم نخواهد بود

شما مورد ظلم قرار گرفتین نباید ساکت باشین
    میدونم خیلی سخته براتون ولی شدنیه
    باید حق خودتون رو بگیرین و چنین ادمی رو به مجازات اعمالش برسونید

چونکه ایشون تو مدارس مشاوره میدند مطمئنن کسایی زیادی رو مورد ازارو اذیت قرار دادند
    شما نباید سکوت کنید چونکه سکوت شما باعث میشه دخترای معصومی مثل شما همین بلا سرشون بیاد

بهتره با مادرتون در میون بزارید
    اونا والدین و پدر و مادر شما هستند
    شما دنیای اونایید دخترشونید جز شما کسی رو ندارند که
    از چیزی نترسید و همه چیز رو به مادرتون بگید
    با گفتنش خیلی بهتر خواهیند شد
    سخته چنین رازی رو تنها نگه دارید
    چنین دردی رو تنها تحمل کردن
    به مادرتون بگین و خالی بشین
    و ازش بخواین که با هم برای شکایت برید

اونجا هم مشاور های چنین مورد هایی هستند که برای درمانتون کمکتون میکنند
    و هم چون موضوع مهمی هستش حتما پیگیر میشند

امیدتون رو از دست ندید شما قوی تر از اون چیزی هستید که فکر میکنید
    ویرایش توسط khoshans : 09-10-2015 در ساعت 03:23 AM

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

مرتيكه حروم زاده چه بلايي سر دختر مردم اورد مطمئن باش خدا حالشو ميگيره
    شما بهتره فعلا به كسي نگي خودت تنها يا با يكي از دوستهاي مورد اعتمادت برو ازمايش بده ببين چه اتفاقي افتاده
    بعدش نياز ديدي به خونواده ات بگو
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز عنوان تاپیک را قید کنید.در بعضی از تاپیک ها تعداد بسیار زیادی پاسخ داده شده اند و سایت دایما اپدیت میشود. پیدا کردن یک کاربر در میان این همه کاربر فعال بسیار مشکل است.
    من اغلب مطالب و تاپیک ها را میخوانم و خوشحال خواهم شد اگر نوشته هایم برای شما و سایر دوستان مفید باشد.
    http://forum.moshaver.co/f82/%D8%AE%...%D9%85-24523/?

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)