نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: چگونه به خاستگارم امید بدم؟

2630
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونه به خاستگارم امید بدم؟

سلام.دختره 18ساله ام.
    خاستگار دارم.خیلی همدیگه رو دوست داریم.ایشون ورزشکاره و حدود دوسال پیش ک تازه باهام آشنا شد و قرار خاستگاری گذاشت،آسیب دید از لگن و نشد که بیاد خاستگاری.
    الان هم هنوز همونطوریه تقریبا.عمل کرده.با عصا راه میره و یه جراحیه دیگه باید انجام بده.ولی همیشه از دور شدن از ورزش و بدبخت شدنش و درد و افسرده شدن و یکجا نشینی گله داره.
    ورزششو بیشتر از من دوست داره.چون معتقده غیر از ورزش کاره دیگه ای نمیتونه بکنه و راه رسیدن ب منه/
    ما فقط از طریق زنگ و اس از هم باخبر میشیم.هر دو سه روز یکبار،از دردو گرفتاریش بهم میگه.واقعا نمیدونم چجوری بهش امید بدم.نمیدونم چی بگم که آروم بشه.
    واس همین خیلی زود عصبی میشه و خودش هم قبول داره.
    خیلی بهش علاقه دارم و هیچوقت نمیخوام تنهاش بزارم.راهنماییم کنین توروخدا.
    خیلی برام مهمه.نمیخوام اذیت بشه.چیکار میتونم بکنم براش تا آرومش کنم و بفهمه که درکش میکنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : چگونه ب خاستگارم امید بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط وحیدی نمایش پست ها
    سلام.دختره 18ساله ام.
    خاستگار دارم.خیلی همدیگه رو دوست داریم.ایشون ورزشکاره و حدود دوسال پیش ک تازه باهام آشنا شد و قرار خاستگاری گذاشت،آسیب دید از لگن و نشد که بیاد خاستگاری.
    الان هم هنوز همونطوریه تقریبا.عمل کرده.با عصا راه میره و یه جراحیه دیگه باید انجام بده.ولی همیشه از دور شدن از ورزش و بدبخت شدنش و درد و افسرده شدن و یکجا نشینی گله داره.
    ورزششو بیشتر از من دوست داره.چون معتقده غیر از ورزش کاره دیگه ای نمیتونه بکنه و راه رسیدن ب منه/
    ما فقط از طریق زنگ و اس از هم باخبر میشیم.هر دو سه روز یکبار،از دردو گرفتاریش بهم میگه.واقعا نمیدونم چجوری بهش امید بدم.نمیدونم چی بگم که آروم بشه.
    واس همین خیلی زود عصبی میشه و خودش هم قبول داره.
    خیلی بهش علاقه دارم و هیچوقت نمیخوام تنهاش بزارم.راهنماییم کنین توروخدا.
    خیلی برام مهمه.نمیخوام اذیت بشه.چیکار میتونم بکنم براش تا آرومش کنم و بفهمه که درکش میکنم؟

دوست عزیز شرایط سختی رو ایشون در حال گذران هستن ولی تنها در یک صورت میتونه به مسیر زندگی برگرده

و اونم اینه که پذیرش این اتفاق رو داشته باشه و قبولش کنه ...

اینطوری به نوعی وارد دنیای واقعی میشه و از اون دوگانگی خیال و واقعیت رها میشه

باید بیشتر به اطرافش نگاه کنه که چه افرادی بودن که تونستن با همین محدودیت هایی بیشتر از نامزد شما روی زندگی و محیطشون تاثیرگذار باشن

پس این نقص هیچوقت نباید باعث محدودیت بشه ... بلکه میتونه عاملی باشه تا ایشون مسیرهای دیگه ای رو در زندگی امتحان و به کار ببنده

در این مورد میتونید با مشاوران کانون، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چگونه به خاستگارم امید بدم؟

ممنونم.
    ولی همش میگه:من آرزوی رسیدن به ورزشمو به گور میبرم.همیشه ناامیده.تا چندماه پیش امید داشت.همش از رسیدن به ورزش حرف میزد.ولی الان که وضعیتش اینطوری مونده،داره دیوونه میشه.
    همیشه اعصابش بهم میریزه.ناراحتم میکنه.ولی بعد از چندساعت یا فرداش اعتراف میکنه که شرایطش سخته و عصبیش کرده و میخواد که درکش کنم.
    خب منم خیلی دوسش دارم.
    طرز صحبت کردنمو میخوام تغیر بدم.میخوام یاد بگیرم که باهاش طوری صحبت کنم که امیدوار بشه و تکراری حرف نزنم.ولی چطوری؟؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21743
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه کمکم کنین؟؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)