نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت همسرم

1368
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21748
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسرم

باسلام.وخداقوت به شما.اجرتون با مولا.
    بنده همسردوم همسرم هستم که ۸ ساله ازدواج کردیم.درکنار همسراول و۳ فرزندپسرش.قبول کردن همسراولش به دلیل جمع شدن شوهرش بوده که مدعی بوده عاشق منه ومن همه زندگیش هستم.اما حالا بعداز۸ سال باضبط صدای درحال س کردن همسر م درخانه با دخترعمویش وسه نفر دیگر .فهمیدم همیشه دروغ گفته.بازهم به کنایه های مختلف ازش میپرسم، میگه به غیرازمن باهیچ کس نمیتونه رابطه داشته باشه. حالا من چیکارکنم ضبط صدارو بهش نشون بدم وترکش کنم .نمیدونم لطفا کمکم کنید چه کاری باید انجام بدم.ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط منیره صالحی نمایش پست ها
    باسلام.وخداقوت به شما.اجرتون با مولا.
    بنده همسردوم همسرم هستم که ۸ ساله ازدواج کردیم.درکنار همسراول و۳ فرزندپسرش.قبول کردن همسراولش به دلیل جمع شدن شوهرش بوده که مدعی بوده عاشق منه ومن همه زندگیش هستم.اما حالا بعداز۸ سال باضبط صدای درحال س کردن همسر م درخانه با دخترعمویش وسه نفر دیگر .فهمیدم همیشه دروغ گفته.بازهم به کنایه های مختلف ازش میپرسم، میگه به غیرازمن باهیچ کس نمیتونه رابطه داشته باشه. حالا من چیکارکنم ضبط صدارو بهش نشون بدم وترکش کنم .نمیدونم لطفا کمکم کنید چه کاری باید انجام بدم.ممنونم
    عزیزم اینکه شما چه حس و حالی دارید واقعا" مربوط به خودتون هست و بس...

شما امروز از همسرتون شناخت کافی دارید و میدونید آیا میشه بهش اعتماد کرد یا خیر ؟

شما مدرکی دارید که برای شما مستدل هست و میتونه حجت برای شما باشه

پس در این مورد شما باید فکر کنید و سعی کنید تصمیم درست و قاطع بگیرید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد