نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عشقم ترکم کرده

3178
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21768
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عشقم ترکم کرده

باسلام ،پسری هستم ۲۳ ساله یکسال پیش در فضای مجازی با دختری اشنا شدم اوایل مدتی چت کردیم بعد از اون رابطمون به تماس تلفنی کشید ناگفته نماند که ایشون اهل تهران بودن و من مشهد و فقط من عکس ایشونو دیدم ولی کم کم به ایشون علاقه مند شدم و ازشون خاستم ک همدیگه رو ببینیم و انشالا من برن خاستگاریش اول متقاعد شد و قول ازدواج رو به من داد کم کم کمتر بهم پیام میداد و به بهانه ای ازم دور میشد من هم به خاطر دلتنگی شدید دوست داشتم ک بیشتر بهم توجه کنه اما یه روز سر همین موضوع بحثمون شد و بهم گفت ما بهم نمیرسیم و بهانه های مختلف و رابطه رو بهم زد حالا من موندم و یه دنیا خاطره ،التماسش کردم ک بمونه من خانوادشو راضی میکنم ولی ولم کرد شاید از نظرتون این عشق مجازی چرت باشه ولی من واقعا بهش علاقه داشتم وقصدم این بود ک با ایشون ازدواج کنم از هیچ نظری هم مشکل نداشتم اما ایشون ترکم کرد و گف بهم نمیرسیم حالا نه راه پیش دارم نه پس افسردگی شدید گرفتم کارم شده گریه فکر اینکه میخاد فراموشم کنه عذابم میده اگه میشه راهنماییم کنید واقعا زندگیم بهم ریخته باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : عشقم ترکم کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirali23 نمایش پست ها
    باسلام ،پسری هستم ۲۳ ساله یکسال پیش در فضای مجازی با دختری اشنا شدم اوایل مدتی چت کردیم بعد از اون رابطمون به تماس تلفنی کشید ناگفته نماند که ایشون اهل تهران بودن و من مشهد و فقط من عکس ایشونو دیدم ولی کم کم به ایشون علاقه مند شدم و ازشون خاستم ک همدیگه رو ببینیم و انشالا من برن خاستگاریش اول متقاعد شد و قول ازدواج رو به من داد کم کم کمتر بهم پیام میداد و به بهانه ای ازم دور میشد من هم به خاطر دلتنگی شدید دوست داشتم ک بیشتر بهم توجه کنه اما یه روز سر همین موضوع بحثمون شد و بهم گفت ما بهم نمیرسیم و بهانه های مختلف و رابطه رو بهم زد حالا من موندم و یه دنیا خاطره ،التماسش کردم ک بمونه من خانوادشو راضی میکنم ولی ولم کرد شاید از نظرتون این عشق مجازی چرت باشه ولی من واقعا بهش علاقه داشتم وقصدم این بود ک با ایشون ازدواج کنم از هیچ نظری هم مشکل نداشتم اما ایشون ترکم کرد و گف بهم نمیرسیم حالا نه راه پیش دارم نه پس افسردگی شدید گرفتم کارم شده گریه فکر اینکه میخاد فراموشم کنه عذابم میده اگه میشه راهنماییم کنید واقعا زندگیم بهم ریخته باتشکر

سلام دوست عزیز
    این رابطه موجب ایجاد حس وابستگی در شما شده است و شرایط سختی را برای شما بوجود اورده است.
    عشق از طریق شبکه های مجازی نیز میتواند شکل بگیرد اما انچه در این رابطه ها پنهان میماند خصوصیات و ویژگیهای طرفین میباشد.
    هر انساتی مجموعه ای است از وِیژگیهای مثبت و ویژگیهای منفی. در ارتباط از راه دور انچه میبینید روی مثبت سکه است. پس نمیتوانید بگویید ما از هیچ نظری هم مشکل نداشتیم.
    حتی زمانیکه زوجین روابط نزدیک باهم دارند با شروع رفت و امد دو خانواده با مسایل و مشکلاتی روبرو میشوند که مکررا این جمله را در جلسات مشاوره ازدواج میشنویم
    ما اصلا باهم مشکلی نداشتیم دوسال بود هر روز همدیگه رو میدیدیم مشکل از زمانی شروع شد که پای خونواده هامون اومد وسط تازه من فهمیدم این ادم رو نمیشناسم من جور دیگه ای فکر میکردم و....
    پس شما شناخت کاملی از هم نمیتوانید داشته باشید.
    در این روند دختر خانم بهر دلیلی نمیخواهد به رابطه ادامه دهد و اگر شما هنوز مصرر هستید و حس وابستگی به این شخص دارید دلیلش را باید در خودتان جستجو کنید. این عشق و علاقه شما کاملا احساسی است و نمیتواند بر پایه منطق باشد . اصرار شما موجب ایجاد رابطه تعقیب کننده / گریزان خواهد شد هر چقدر بیشتر به سمت او بروید بیشتر از شما دور میشود .
    شرایط سخت است اما بهتر است مدتی از هم دور باشید و ارتباطی نداشته باشید.
    زندگی موفق شرایط خاصی را میطلبد . فقط رسیدن به عشق مهم نیست تداوم این عشق در کل زندگی، دوطرفه بودن ان و منطقی بودن عشق مهمتر است .
    موفق باشید
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 70.jpg  
    ویرایش توسط Dr.Psychologist : 09-13-2015 در ساعت 11:15 AM
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

3. 3 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

همونطوری که مشاورگرامی سایت گفتن وابستگی بین شما بوجود اومده که شاید عشق واقعی نبوده ودر بعد ازدواج شایدبهم میخورد
    به همه چیز فکر کنید البته بخاطر اینکه دلایلشو دقیق بفهمید نه اینکه یاد اوری خاطراتتون بشه
    وقتی رابطه اتون تمومیده دیگه نباید بهش فکر کنید سعی کنید بیکار نباشید وسرگرمی وکار مفیدی انجام بدین
    حرف ها یا اس ام اس هاشو از ذهنتون وگوشی اتون پاک کنید
    واینکه از تنهایی دوری کنید .با دوستانتون تفریحات سالم داشته باشید
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21679
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

عالی بود .......... بی بی گل فدات بشم ...

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21679
    تشکـر
    13
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی درد ناکه واقعا درکت میکنم چه عذابی میکشی اما فراموشش کن بعد ی مدت کلا فراموش میشه دوستمون راست میگه ی حس وابستگی هست کع به سختی تموم میشه نگران نباش

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21724
    تشکـر
    21
    تشکر شده 38 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    9

بنظر من رابطه مجازی فقط واسه تفریح و البته پر کردن وقت

اینم تجربس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد