نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: احساس گناه

963
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21775
    تشکـر
    1
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس گناه

سلام به شما عزیزان.
    من هفده سالمه.
    نمیدونم پستم جای درستی هست یا نه و از مدیران خواهش میکنم که حذف نکنن.
    شاید سؤالم براتون مضحک باشه و مورد توجه قرار نگیره ولی لطفی کنید و بنده رو راهنمایی کنید.

راستش من خیلی احساس گناه رو حس میکنم...احساس میکنم آدم بدی هستم حس میکنم برای خدا بنده ی خوبی نیستم و اگه بمیرم خدا با من حرف نمیزنه و من رو دوست نداره.
    هر کاری که بکنم احساس گناه میکنم...اگه بخوام چیزی بخرم مسترسم اصراف باشه.خساست نه.
    اگه بخواهم خوشحال باشم یاد کسایی میافتم که غمگینن و دلم نمیاد شاد باشم چون بعضی انسان ها الان شرایط بدی دارن.
    اگه تو خیابون حتی یه ذره نگاهم به نامحرم ببافته خیلی ناراحت میشم.
    اصلا آدم مذهبی نیستم ولی همیشه احساس گناه دارم...خودم رو دوست ندارم چون فکر میکنم این خود خواهیه...
    از خندیدن میترسم و هر وقت میخندم منتظر یه اتفاق بد میمونم تا گریه کنم.
    درسته که باید آدم از خدا بترسه ولی من نمیتونم این همه ترس رو تحمل کنم.
    وقتی حتی فکری هم از ذهنم خطور کنه که با اررش های کودکیم تضاد داشته باشه احساس گناه میکنم...از ثروت بدم میاد...دلم میخواد مهر بورزم ولی از رفتار آدما میترسم.میترسم ازم سو استفاده بشه.
    خواهش میکنم کمکم کنید.
    ویرایش توسط Fall : 09-13-2015 در ساعت 01:15 AM

2. کاربران زیر از Fall بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : احساس گناه

نقل قول نوشته اصلی توسط Fall نمایش پست ها
    سلام به شما عزیزان.
    من هفده سالمه.
    نمیدونم پستم جای درستی هست یا نه و از مدیران خواهش میکنم که حذف نکنن.
    شاید سؤالم براتون مضحک باشه و مورد توجه قرار نگیره ولی لطفی کنید و بنده رو راهنمایی کنید.

راستش من خیلی احساس گناه رو حس میکنم...احساس میکنم آدم بدی هستم حس میکنم برای خدا بنده ی خوبی نیستم و اگه بمیرم خدا با من حرف نمیزنه و من رو دوست نداره.
    هر کاری که بکنم احساس گناه میکنم...اگه بخوام چیزی بخرم مسترسم اصراف باشه.خساست نه.
    اگه بخواهم خوشحال باشم یاد کسایی میافتم که غمگینن و دلم نمیاد شاد باشم چون بعضی انسان ها الان شرایط بدی دارن.
    اگه تو خیابون حتی یه ذره نگاهم به نامحرم ببافته خیلی ناراحت میشم.
    اصلا آدم مذهبی نیستم ولی همیشه احساس گناه دارم...خودم رو دوست ندارم چون فکر میکنم این خود خواهیه...
    از خندیدن میترسم و هر وقت میخندم منتظر یه اتفاق بد میمونم تا گریه کنم.
    درسته که باید آدم از خدا بترسه ولی من نمیتونم این همه ترس رو تحمل کنم.
    وقتی حتی فکری هم از ذهنم خطور کنه که با اررش های کودکیم تضاد داشته باشه احساس گناه میکنم...از ثروت بدم میاد...دلم میخواد مهر بورزم ولی از رفتار آدما میترسم.میترسم ازم سو استفاده بشه.
    خواهش میکنم کمکم کنید.
    سلام دوست عزیز
    سوال شما به هیچ وجه مضحک نیست. اینجا یک مکان ازاد است و ضمن بیان مشکلات، کاربران میتوانند نظرات و تاپیکهای مورد علاقه خود را نیز به اشتراک بگذارند.
    به نظر میرسد شما از چند مشکل رنج میبرید
    احساس گناه در ارتباط با اتفاقاتی که برای دیگر افراد بسیار عادی است . این حس در افراد افسرده بسیار وجود دارد.
    در نوشته هایتان به ترس نیز اشاره کرده اید که ان نیز میتواند ناشی از اضطراب باشد.
    و فکر هایی که مدام و بی اختیار به ذهن شما میاید و تحت کنترل شما نیستند. که سرمنشا این افکار نیز اضطراب میباشد.
    جهت بررسی دقیق تر بهتر است از مشاوره حضوری استفاده نمایید و از طریق همین سایت میتوانید اقدام نمایید

یا در صورت تمایل میتوانید از مشاوره تلفنی استفاده نمایید

9092301539 شهروندان تهرانی
    9099070354 سراسر نقاط ایران
    بدون گرفتن صفر و با تلفن ثابت تماس بگیرید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد