نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: لطفا کمکم کنید .

1054
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    653
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy لطفا کمکم کنید .

من دیروز توی انتخابات شورای مدرسه فقط با اختلاف 1 رای نسبت به نفر بالاییم نتونستم رای بیارم و الان خیلی ناراحتم و همینطور حرص میخورم و خودم رو سرزنش میکنم که چرا سهل انگاری کردم و به دوستانیم که کلاس اول بودن نگفتم وگرنه حتما رای میاوردم . و یا راه های زیاد بیشتری که انجامشون ندادم.
    خواهش میکنم کمکم کنید که از این ناراحتی بیام بیرون . خییییییلی ناراحتم و هی خودم رو سرزنش میکنم که کاش...
    لطفا کمک کنید تا آروم بشم

2. کاربران زیر از mehdi1376 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    326
    تشکـر
    1
    تشکر شده 14 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : لطفا کمکم کنید .

حالا مگه به جز کیک و ساندیس چیز دیگه ای بهت میدن که ناراحتی!؟ فرض کن شرکت نکردی

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    653
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه نمیتونم . روش حساب کرده بودم .
    از این ناراحتم که چندتا دوست هم داشتم سهل انگاری کردم و بهشون نگفتم . بعدا بهم گفتن باید میگفتی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    653
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه دوس داشتم تو مسایل مدرسه دخالت داشته باشم و توی جلسات شرکت کنم . البته سال قبل تونستم عضو اصلی بشم
    بدشم من آروم میشم دوباره اونا پز میدن و به من میگن علی البدل

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1376 نمایش پست ها
    من دیروز توی انتخابات شورای مدرسه فقط با اختلاف 1 رای نسبت به نفر بالاییم نتونستم رای بیارم و الان خیلی ناراحتم و همینطور حرص میخورم و خودم رو سرزنش میکنم که چرا سهل انگاری کردم و به دوستانیم که کلاس اول بودن نگفتم وگرنه حتما رای میاوردم . و یا راه های زیاد بیشتری که انجامشون ندادم.
    خواهش میکنم کمکم کنید که از این ناراحتی بیام بیرون . خییییییلی ناراحتم و هی خودم رو سرزنش میکنم که کاش...
    لطفا کمک کنید تا آروم بشم
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    سرزنش کردن خود و ناراحتى کارى رو از پيش نمى بره بلکه شما اول از همه براى رسيدن به اهدافتون بايد تمام سعى و تلاشتون رو ميکردين و همه ى راهها رو ميرفتين و حالا که نشده نبايد فکر گذشته رو بگنيد چرا که اين باعث ميشه در گذشته بمونيد و شما رو از خيلى از کارها و رسيدن به خواسته هاى ديگه تون باز ميداره, و کارى که شما الان بايد بکنيد اينه که از گذشته درس بگيريد
    درضمن شما بايد روحيه ى رقابت طلبى رو درخودتون تقويت کنيد تا اينقدر زود نااميد و دلسرد نشيد, چرا که بالاخره هر بردى يه باختى داره, و شما در آينده قطعا رقابتهاى جدى تر و بزرگترى رو در پيش رو خواهيد داشت که بايد از الان خودتونو براش آماده کنيد
    و بدونيد که درصورتيکه شما اينقدر حساسيت نشون بديد, رقباى شما هم به نقطه ضعفهاى شما پى برده و بيشتر شما رو آزار خواهند داد

باز هم درخدمتم

7. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد