نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: انتخاب مسیر شغلی

555
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10388
    تشکـر
    94
    تشکر شده 59 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    10

انتخاب مسیر شغلی

32
    حس میکنم توی مسیر زندگیم اشتباه رفتم من موسیقی کار میکردم یعنی خیلی دوست دارم
    از اونجا ک می ترسیدم معروف نشم اینده ای نداشته باشم هیچ وقت جدی نرفتم سراغش البته صدام برای پاپ خوبه اما رپ رو بیشتر دوست دارم
    یه چند تا ترک خوندم اما چون رپ حمایت نمی شه ادم دل سرد میشه بعدش ولش کردم ازش دور شدم همه چی جذابیتاشو برام از دست داد می دونین دوست دارم اما زندگی بدون پول هم نمی شه خیلی تلاش کردم یه شغلی پیدا کنم کنارش موسیقی کار کنم اما نشد یه چند جا مشاوره کردم مشورت نتیجه اش اینکه رفتم دوباره سمت تحصیل درسو مدرسه اما ؟ دوباره رشته ای ک دوست داشتم قبول نشدم و نرفتم
    تصمیم گرفتم دوباره بخونم یعنی پشت کنکور
    ولی نمی دونم حس میکنم چیزی نیست ک می خام مثلا از زندگی راضی نیستم زود اعصابم بهم میریزه اصلا دوست ندارم بیرون برم خودم دوستامو حذف میکنم کارای بچه گانه انجام می دم
    امرو یکی از دوستام یه کلیپی داد از این انگیزشی ها ک واقعا چه چیزی ازرو ی ماست یکمی روش فکر کردم وقتی تو وجودمو خوب نیگاه کردم دیدم یه حس پر شوقی برای موسیقی دارم مثلا دوست دارم مث امینم داد بزنم رپ بخونم اما ییهو همه چی بهم میریزه یکی میگه اینجا ایرانه کسی این اهنگای عجیب غریبو گوش نمی ده و پولی هم ازش در نمیاد ن اینکه مسله پول باشه اما پول مهمه تو هر کاری دوباره بیخیال میشم
    من نمی دونم کدوم راهو باید برم چطور واقعا خسته شدم از همه چی
    میشه راهمنای کینین چه کنم ؟؟/ چطوری ؟
    امضای ایشان
    39

2. 2 کاربران زیر از reza1234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : اشتباه

هدفی که توی زندگی اتون داشتید رو گم کردین ازنو شروع کنید اگه میخواهید افسرده نشید واینکه همش نگید خواستم ولی نشدچون موانعش بود نشد
    خب کلیپ دوستتونم کمی تونسته بهتون کمک کنه پس اگه میخواهید خواننده معروفی بشید باید اینقد موانعو شکست بدین تا پیروز شید
    همه چیز پول نیست
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)