نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نیاز به توجه شوهرم

588
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13130
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نیاز به توجه شوهرم

سلام. نزدیک 2 ساله که ازدواج کردم و فکر می کردم با شوهرم با هم خیلی خوشبختیم و من رو خیلی دوست داره تا اینکه حدود 4 ماه پیش فهمیدم 1 هفته است که تلفنی با یه دختری حرف میزنه و به هم پیام میدن و ازش درخواست صیغه کرده بود که با فهمیدن من تموم شد و شوهرم گفت نمیدونم چرا اینکار رو کردم و پشیمونم منم بخشیدم و الان نسبت به اون موقع حالم بهتره و دیگه افسرده نیستم. ولی یه مشکلی که من دارم اینه که خیلی مهر طلب هستم و با کوچکترین بی توجهی از طرف شوهرم خیلی ناراحت میشم. مثلا اگه رفتارهایی که همیشه با هم داشتیم یه روز کم بشه عصبانی میشم . خانوادم بهم میگن تو زیادی به این مسائل اهمیت میدی و نباید برات مهم باشه که هر روز بهت زنگ بزنه و بعدا این چیزا برات عادی میشه و اولشه. تا چند روز پیش شوهرم بهم زنگ میزد اما الان 4 روزه که مثل همیشه زنگ نمیزنه (صبح تا ظهر که من سر کار هستم) و منم اصلا توی این روزا بهش زنگ نمیزنم یعنی تصمیم گرفتم دیگه بهش زنگ نزنم . خیلی خودمو کنترل میکنم که زنگ نزنم و یا راجع به این موضوع باهاش حرف نزنم . می خوام بدونم من واقعا خیلی حساسم و یا این انتظار درسته که اگه یه رفتاری که همیشه ادامه داشته تغییر کرد باید نگران شد؟ وقتی قبلا بهش می گفتم چرا زنگ نمیزنی میگفت دوباره شروع کردی؟ میخوام یه اتفاقی توی خودم بیفته که خودم برا خودم خیلی مهم باشم و این مسائل که شوهرم زنگ میزنه یا نمیزنه و یا چیزای اینجوری دیگه اذیتم نکنه و میخوام کاری کنم بدون اینکه به شوهرم غر بزنم خودش بهم اهمیت بده. نمیدونم چکار کنم و چطوری اینجوری میشه؟ در ضمن اینم بگم که شوهرم زیاد عصبانی میشه و دست بزن هم داره .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نیاز به توجه شوهرم

سلام.
    دوست عزیز هرطور که دوست دارید با شما رفتار بشه همون رفتار رو با ایشون داشته باشید ، گاهی بهتره بجای اینکه بهش مستقیم بگین خواسته تون چیه با رفتار صحیح خودتون به ایشون یاد بدید
    تماستون و در طول روز با همسرتون به هیچ وجه قطع نکنید، همسرتون و به خودتون وابسته کنید یه مدت تغییر رویه بدید ، غر زدن و خواستن محبت به زبان ممنوع،
    وقتی همسرتون منزل هست یکاری کنید که احساس ارامش بیشتری داشته باشه ، دردو دل کردن های دلنشین و با همسرتون قطع نکنید.
    وقت بیشتری رو صرف باهم بودن کنید، با لجبازی و مقابل به مثل کردن کاری حل نمیشه بلکه موجب سردی بیشتر بین تون میشه ، پس در رفتارتون تامل کنید.
    اگر حل نشد حتما به مشاور مراجعه کنید.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)