نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: هجوم افکار ناخوشایند و بی ثباتی هیجانی

1214
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    661
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

هجوم افکار ناخوشایند و بی ثباتی هیجانی

سلام،
    نمی دونم از کجا شروع کنم،بزارین شرایط موجودم رو بگم:پسری هستم 26 ساله،بی پول، بی کار،بی تجربه،سربازی هم باید برم.از تحصیلات کارشناسی ارشدم فقط پایان نامم مونده ،که خیلی اذیتم میکنه.
    تقریبا در 10 ماه گذشته هیچ کار مثبتی نکردم.خیلی وقتم رو تلف می کنم.یکسره تو رویا هستم.

تو این مدت به راه هایی که برای ادامه زندگی میتونم انتخاب کنم فکر می کردم اما به نتیجه ای نرسیدم. به رشته هایی که خوندم علاقه ندارم.یک ماه بیشتر میشه که مدام دنبال کارم اما هیچی .روابط اجتماعیم مخصوصا با دخترا خوب نیست.
    ریشه ی مشکلاتم رو هر دفه به یک چیز نسبت میدم:یک بار به تنبلی، یک بار به انتخاب رشته های غلط،یک بار به ذهن اگرایی افراطی ،کمال گرایی ،توقع بالا از خود،توجه به نقاط ضعف به جای نقاط قوت و...
    اما مشکل اخیرم بی ثباتی هیجانی است.

من با یک تماس از طرف یک دوست ممکنه اینقدر مضطرب بشم که نتونم کار مفیدی انجام بدم.و یا اونقدر امیدوار که به خوشگذرونی بپردازم.مسلما مهم باید پایان نامم رو تموم کنم ولی این بی ثباتی اذیتم میکنه.
    ببخشید طولانی شد.خیلی احساس بدبختی می کنم راهنماییم کنید.

2. کاربران زیر از mehrdad123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : هجوم افکار ناخوشایند و بی ثباتی هیجانی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad123 نمایش پست ها
    سلام،
    نمی دونم از کجا شروع کنم،بزارین شرایط موجودم رو بگم:پسری هستم 26 ساله،بی پول، بی کار،بی تجربه،سربازی هم باید برم.از تحصیلات کارشناسی ارشدم فقط پایان نامم مونده ،که خیلی اذیتم میکنه.
    تقریبا در 10 ماه گذشته هیچ کار مثبتی نکردم.خیلی وقتم رو تلف می کنم.یکسره تو رویا هستم.

تو این مدت به راه هایی که برای ادامه زندگی میتونم انتخاب کنم فکر می کردم اما به نتیجه ای نرسیدم. به رشته هایی که خوندم علاقه ندارم.یک ماه بیشتر میشه که مدام دنبال کارم اما هیچی .روابط اجتماعیم مخصوصا با دخترا خوب نیست.
    ریشه ی مشکلاتم رو هر دفه به یک چیز نسبت میدم:یک بار به تنبلی، یک بار به انتخاب رشته های غلط،یک بار به ذهن اگرایی افراطی ،کمال گرایی ،توقع بالا از خود،توجه به نقاط ضعف به جای نقاط قوت و...
    اما مشکل اخیرم بی ثباتی هیجانی است.

من با یک تماس از طرف یک دوست ممکنه اینقدر مضطرب بشم که نتونم کار مفیدی انجام بدم.و یا اونقدر امیدوار که به خوشگذرونی بپردازم.مسلما مهم باید پایان نامم رو تموم کنم ولی این بی ثباتی اذیتم میکنه.
    ببخشید طولانی شد.خیلی احساس بدبختی می کنم راهنماییم کنید.
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم و باتوجه به صحبتهاتون به نظر ميرسه که نياز به مراجعه حضورى داريد , بنابراين پيشنهاد ميکنم که همزمان به روانپزشک و روانشناس مراجعه نماييد
    باز هم درخدمتم

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    661
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هجوم افکار ناخوشایند و بی ثباتی هیجانی

سلام،ممنون از راهنمایی تون.ولی به نظرم به کمک مستمر نیاز دارم.و یک جلسه برام چیز تازه ای نخواهد داشت.ولی هزینه های مراجعه زیاد از توانم خارجه.
    با این وجود مینونید مینونید معرفی کنید تو مشهد؟حداقل یه جلسه برم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد