نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رابطه شوهربامادرزن قبلی

1733
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه شوهربامادرزن قبلی

سلام وخسته نباشید
    ۲ساله که ازدواج مجددکردم ۳ماه بعدازدواجم پدرشوهرم فوت کردواین اتفاق باعث دوری شوهرم ازمن شدوبرگشتش به زندگیه قبلیش۱سال تموم فکرمیکردم بازن قبلیش رابطه داره ولی بعدبادیدن پیامهای توگوشیش فهمیدم که بامادرزن قبلیش رابطه داره فهمیدن این موضوع برام خیلی سخت تموم شدخیلی سعی میکنم که بیخیال همه چی باشم به روی خودم نمیارم که ازموضوع باخبرم ولی زندگیم رفته رفته داره بدترمیشه هرکاری روباگفته های اون انجام میده یکسال ونیمه که ازمن جدامیخوابه ومن هم دیگه دارم کم میارم نمیدونم بایدچیکارکنم,خانواده وفامیلشوبه چشم دشمن میبینه وحرف کسی روبه هیچ عنوان قبول نمیکنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه شوهربامادرزن قبلی

نقل قول نوشته اصلی توسط delsard نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید
    ۲ساله که ازدواج مجددکردم ۳ماه بعدازدواجم پدرشوهرم فوت کردواین اتفاق باعث دوری شوهرم ازمن شدوبرگشتش به زندگیه قبلیش۱سال تموم فکرمیکردم بازن قبلیش رابطه داره ولی بعدبادیدن پیامهای توگوشیش فهمیدم که بامادرزن قبلیش رابطه داره فهمیدن این موضوع برام خیلی سخت تموم شدخیلی سعی میکنم که بیخیال همه چی باشم به روی خودم نمیارم که ازموضوع باخبرم ولی زندگیم رفته رفته داره بدترمیشه هرکاری روباگفته های اون انجام میده یکسال ونیمه که ازمن جدامیخوابه ومن هم دیگه دارم کم میارم نمیدونم بایدچیکارکنم,خانواده وفامیلشوبه چشم دشمن میبینه وحرف کسی روبه هیچ عنوان قبول نمیکنه

دامادومادرزن تاابدباهم محرم هستن حتی اگرزن ومردازهم طلاق بگیرتد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام وخسته نباشید
    دوست عزیز سلام
    دلیل جدایی همسرتان از زن قبلی چه بوده است ایا تا کنون دلیلش را پرسیده اید؟ تا چه حد احتمال دارد که همین رابطه با مادر زن اول باعث جدایی انها شده باشد؟
    اگر این چنین است پس شما با فردی همراه هستید که به خودش اجازه خیانت و ارتباطات فرا زناشویی را میدهد و پایبند زندگی زناشویی نیست.
    اینکه واقعیت را بفهمید و به روی خودتان نیاورید مشکلی نخواهد شد در واقع شما فقط چشمتان را بسته اید و انچه وجود دارد را نمی بینید.
    زوجین باید به روابط زناشویی پایبند باشند . سرمایه گذاری عاطفی در جای دیگر و با شخص دیگر نداشته باشند.
    این رابطه روز به روز سردتر و دورتر خواهد شد.
    از یک مشاور متخصص در زمینه زوج درمانی کمک بگیرید و این مشکل را با راهنمایی ایشان برطرف نمایید.
    از طریق همین سایت جهت مشاوره حضوری میتوانید اقدام نمایید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آقای دکترشمابه نقطهءخوبی اشاره کردین
    همینطورکه گفتم ازطریق خوندن پیامهای گوشی شوهرمتوجه رابطه شدم واینم خوندم که مادرزن قبلیش به شوهرم گفته بودکه مادوتاباعث بدبختیه دخترم شدیم,ولی ازاین موضوع هم سردرنیاوردم که بازم سعی دراین داره که من ازشوهرم طلاق بگیرم تادوباره بادختراون ازدواج کنه
    ومن ی بچه ازایشون دارم ونمیتونم به این راحتی بیخیال زندگیم بشم,
    شوهرم ادمی نیست که ازش بخوام بامن به مشاوره بیادطوری شده که حتی بیشترمواقع منومخاطب قرارنمیده,
    پیش مشاورهم رفتم ایشون گفتن که بایدشوهرتون هم بیان ولی ازاین مطمعنم که این امکان نداره,توی بن بست گیرکردم ونمیدونم بایدچیکارکنم
    تااین فکرکردم شایدبتونم ازمشاوره آنلاین کمک بگیرم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام آقای دکترشمابه نقطهءخوبی اشاره کردین
    همینطورکه گفتم ازطریق خوندن پیامهای گوشی شوهرمتوجه رابطه شدم واینم خوندم که مادرزن قبلیش به شوهرم گفته بودکه مادوتاباعث بدبختیه دخترم شدیم,ولی ازاین موضوع هم سردرنیاوردم که بازم سعی دراین داره که من ازشوهرم طلاق بگیرم تادوباره بادختراون ازدواج کنه
    ومن ی بچه ازایشون دارم ونمیتونم به این راحتی بیخیال زندگیم بشم,
    شوهرم ادمی نیست که ازش بخوام بامن به مشاوره بیادطوری شده که حتی بیشترمواقع منومخاطب قرارنمیده,
    پیش مشاورهم رفتم ایشون گفتن که بایدشوهرتون هم بیان ولی ازاین مطمعنم که این امکان نداره,توی بن بست گیرکردم ونمیدونم بایدچیکارکنم
    تااین فکرکردم شایدبتونم ازمشاوره آنلاین کمک بگیرم
    دوست عزیز سلام
    به رابطه همسرتان با مادر زن قبلی اطمینان دارید،یا فقط یک حدس و گمان است ؟
    پیام " ما باعث بدبختی دخترم شدیم" بیشتر احساس گناه و عذاب وجدان است
    شما گفتید مادر زن میخواهد همسرتان را به زندگی با دخترش بازگرداند ایا دلیلی بر این گفته دارید؟
    تصور من این است اگر رابطه با مادرزن باعث بهم خوردن ازدواج اول همسرتان شده است و هم اکنون نیز همسرتان با این فرد (مادر زن ) رابطه عاطفی دارد بدانید احتمالا این رابطه همچنان ادامه خواهد داشت .گمان نمیکنم مادر زن تلاشی برای بازگشت او به نزد دخترش داشته باشد .همانطور که گفتم این جمله فقط یک احساس گناه است و جبرانی در پس ان وجود ندارد .
    در واقع رابطه با مادر زن فعلا تنها رابطه ای است که همسرتان به ان فکر میکند.
    این موضوع را بررسی کنید و اگر اطلاعات بیشتری در اختیارمان بگذارید راهنمایی بهتری دریافت خواهید کرد.
    اینکه بگویید تصمیم گرفتم کاری به کارش نداشته باشم در واقع طلاق عاطفی است و حداقل نتیجه ای که بهمراه خواهد داشت افسردگی شماست.
    در رابطه همسرتان با مادرزن سابقش ،دو حالت وجود دارد:
    حالت اول: یا مادر زن رابطه عاطفی با همسرتان دارد برای خودش و دل خودش... اگر این چنین است تلاش شما برای بازگرداندن همسرتان تاثیری نخواهد داشت. چون رابطه ای که باعث بهم خوردن زندگی دخترش شده است رابطه شما را نیز براحتی از هم خواهد پاشید.
    حالت دوم : مادر زن تلاش میکند همسرتان را به زندگی اولش باز گرداند. اگر این چنین باشد یعنی همسرتان وابستگی عاطفی به شخصی ندارد و شاید بتوان رابطه شما را که رو به سردی رفته است با ارایه راهکارهایی البته در جلسات حضوری بهبود بخشید.
    پس ابتدا درست بررسی کنید .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد