نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: توقعات زیاد مادر

1577
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry توقعات زیاد مادر

سلام .من مادری دارم که انتظار زیادی از من دارد و هر کاری که برای او انجام میدم جلوی چشمانشان را نمیگیرد وهمیشه از من توقع دارد با انکه همه کارای خانه را انجام میدم باز هم میگوید تو کار نمیکنی بارها به ایشان گفتم مادر چرا این حرف را میزنید میگویند راست میگم تو که کار نمیکنی در صورتی که همه خانواده میدانند که من کار میکنم.با این وجود مادرم باز هم حرف خودشان را میزنند و میگویند من همه کارها را من {مادر}انجام میدهم واین حرف مادرم هر چند وقت یک بار به من گفته میشود ومن بسار ناراحت میشوم طوری که از زندگی خسته شده ام.با توجه به اینکه مادرم فرهنگی هستن واین حرفها را به من میزنن و این باعث ناراحت شدن بیشتر من میشود؟
    تورو خدا جوابم رو بدین خیلی ناراحتم ..

2. کاربران زیر از رسپینا70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21972
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با سلام خدمت مشاور عزیز لطفا جوابم رو بدین خیلی داغونم...

این موضوع مهمی نیست که داغونت کرده بشین باهاش صحبت کن بگو چیکارا باید انجام بدم و انجام بده به همین سادگی

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به خدا همه کارا ی خونه رو انجام میدم از غذا گرفته تا جارو بقیه چیزها...یه مدت خوب میشه مادرم میگه اره تو کارای خونه رو انجام میدی باز بعد یه مدت میگه نه تو که کار نمیکنی واین باعث بی انگیزه شدن من میشه طوری که یه وقت هایی کم کار میکنم با خودم میگم کار کردن یا نکردن من فرقی براشون نداره ولی باز دلم نمیاد کار هارو انجام میدم.در ضمن مادرم از شش سال پیش این حرفا رو میزنه وهر چی میگم من ناراحت میشم فایده نداره.واقعا داغونم یکی از ارزوهام مرررررررررررررگه.چیکار کنم؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به خدا همه کارا ی خونه رو انجام میدم از غذا گرفته تا جارو بقیه چیزها...یه مدت خوب میشه مادرم میگه اره تو کارای خونه رو انجام میدی باز بعد یه مدت میگه نه تو که کار نمیکنی واین باعث بی انگیزه شدن من میشه طوری که یه وقت هایی کم کار میکنم با خودم میگم کار کردن یا نکردن من فرقی براشون نداره ولی باز دلم نمیاد کار هارو انجام میدم.در ضمن مادرم از شش سال پیش این حرفا رو میزنه وهر چی میگم من ناراحت میشم فایده نداره.واقعا داغونم یکی از ارزوهام مرررررررررررررگه.چیکار کنم؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17102
    تشکـر
    76
    تشکر شده 105 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

تو مگه کوزتی که همه کارارو کنی؟
    تو از بس کار کردی که واسشون عادی شده
    یکار مشخص انجام بده فقط نه اینکه همشو
    و اینکه تو کارها کمکشون کن نه اینکه همه کار هارو انجام بدی
    یا هم اگه باز بحثتون شد کل کل نکن بگو مامان جان چه کاریو انجام بدم؟
    این مسعا=له مهمی نیست که اینقد بهم ریختی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . ناشکری و آرزو خود کشی از بدترین گناهان ست و اثر منفی بر روح و روان انسان میزاره.شما هم مشکلات فقط اینه که مادرت کارای که تو انجام میدی نمی بینه یا به پای خودش حساب می کنه؟؟ خب یه چند روز دست به هیچی نزن تا متوجه بشه تو هم کارای انجام میدی. در ثانی فکر می کنم ایشون از عمد بهت فشار میاره تا بدونی زندگی کردن مشکلاتی هم داره به خصوص بعد ازدواج که خدا نکرده شوهر پر توقعی هم گیرت بیاد .
    در آخر این موضوع مشکل انچنانی نیست که بخوای به فکر آرزوی مرگ یا حتی پناه بردن به بیرون از خونه یا خدا نکرده دوری از خانواده و فرار باشی.هیچ کس وجا برای انسان امن تر از خانه وخانواده نیست .قدر پدر ومادرت بدون. همین سایت اگه یه چند دقیقه وقت بزاری بگردی می بینی چه تعداد از دخترای باطرز فکر غلط برا خودشون گذشته خراب وآینده نامعلومی ساختن.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط رسپینا70 نمایش پست ها
    سلام .من مادری دارم که انتظار زیادی از من دارد و هر کاری که برای او انجام میدم جلوی چشمانشان را نمیگیرد وهمیشه از من توقع دارد با انکه همه کارای خانه را انجام میدم باز هم میگوید تو کار نمیکنی بارها به ایشان گفتم مادر چرا این حرف را میزنید میگویند راست میگم تو که کار نمیکنی در صورتی که همه خانواده میدانند که من کار میکنم.با این وجود مادرم باز هم حرف خودشان را میزنند و میگویند من همه کارها را من {مادر}انجام میدهم واین حرف مادرم هر چند وقت یک بار به من گفته میشود ومن بسار ناراحت میشوم طوری که از زندگی خسته شده ام.با توجه به اینکه مادرم فرهنگی هستن واین حرفها را به من میزنن و این باعث ناراحت شدن بیشتر من میشود؟

سلام

عزیز شما اوج یکی از اختلالات مهم ما ایرانی ها رو نشون میدی وابسته و مهر طلب!!!! اینطوری نمیتونی ادامه بدی گلم!!!!

اصلا مهم نیست مادر چی میگن مهم اینه که شما چی میخوای و چه میکنی در رابطه با زندگیت.

حتما و لطفا به یکی از همکاران حاذق خانم ما در شهر خود رجوع کنید. والا از پا در میای عزیز!؟

موفق باشی

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

ممامان منم بمن میگفت اون موقع ها که تو دست به سیا سفید نمیزنی ..ولی خب منم واقعا دست به سیا سفید نمیزدم ولی باز وقتی میگفت ناراحت میشدم میگفتم همین که وسایل خودمو جمع میکنم کار نیست ایا؟؟؟ منو یاد اون موقع ها انداختی ...
    اخه این چیزی نیست که بخوای خودتو ناراحت کنی ..بقول بچه ها یه چنروز کار نکن بعد متوجه میشن که شما کار میکنی یا نه ..بعدشم برا کارات زمان و کار خاصی رو در نطر بگیر که مثلا بدونن فلان ساعت از روز تو یکسره کار میکنی ..البته مثلا دو ساعت ..یا ظرف ها همیشه با توعه ..اینجوری به چشم میاد کارت.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.

میدونم چ حالی داره.خیلی زور کیاد به آدم.من که پسرم مامان بابام توقع دارن مث ی دختر حتی آشپزی کنم.

مثلا زن داداشم میاد خونمون مهمونی میخواد ظرفارو بشوره میگه شما زحمت نکش سعید میشوره!!!!

ی تکنیکی هم هست میگن "دایورت" یا همون"از این گوش بگیر از اون گوش بده بیرون"

اهمیت نده.هر بار گفت بگو بله حق با شماست من کار نمیکنم.هر چقدرم کار کنم به اندازه زحمات شما نمیشه.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام بیشتر مادرا این حرف نقول دهنشونه
    منم این مشکلو داشتم ودرد این بود که میگفت کار نمیکنی هیچ درستو حسابی انجام نمیدی خخخ
    بعدش موق ظرف شدن یکی دوبار تمیز نشستم ویا شکستم بعدش گفت خودم میشورم یا کارای دیگه که اینقد لفت دادم تا خودشم میکرد خخخ
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : توقعات زیاد مادر

دوست عزیز بهتره اول از همه ازش بپرسی چه کاری رو انجام بدید و اینکه چه انتظاری داره

اینطوری وقتی برای شما توضیح بده و شما هم عین اون کارو انجام بدید ، دیگه نمیتونه بهانه گیری کنه

به هر حال سن که بالا میره فرد مهرطلب میشه و شما باید در این مورد بیشتر به مادرتون محبت کنید تا بتونید نظر و اعتمادش رو جلب کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از لطفتون دوستان عزیز.یکم اروم شددددددددددددددددم

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    ی کار میگم خیلی کار بدی هست اما جواب میده
    زیاد تو خونه کار نکن و منتظر باش مامانت بگه فلان کار را انجام بده بعد برو با کلی ناز واخم انجام بده بعد ک تموم شد همش بگو من فلان کار را کردم خسته شدم و مدام تکرار کن تا مامانت قدر کارهات را بدونه خخخخ گفتم ک کار بدی هست اما جواب میده
    ی مدت امتحان کن

تنها خدا،آرام بخش دلها

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)