صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 78

موضوع: ...ازدواج و خواستگاری...

5922
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

...ازدواج و خواستگاری...

سلام همگی 2 تا سوال دارم که خیلی هم واسم مهمه :

1 : یه مشکلی که دارم هروقت جایی میرم واسه ملاقات با یه خانمی میبینم 50 کیلو سفید کننده و لوازم آرایشی به خودش زده و اومده و زیبایی طبیعی نداره از اونور واسم مهمه که چهره معمولی طرفی که به سمت رابطه ازدواج باهاش میرم را ببینم خودمونی بگم نمیخوام تو ذوقم بخوره تا شب عروسی هلو صبح بعد از عروسی تو خونه خودمون بدون آرایش لولو خب این مسئله ر ا چجوری رفع کنم و چجوری باید به اون فرد بگم که دوست دارم چهره واقعیتو ببینم نه چهره با آرایشتو

2 : چیکار بکنم که اون دختری که منو به عنوان همسرش قبول میکنه خانواده ای که منو به عنوان داماد قبول میکنن در آینده از اول اول منو به خاطر اخلاق و شخصیت و پاکی خودم قبول کنن .این فکر خیلی رو اعصابمه که منو به خاطر وضعیتم قبول کنن نه به خاطر اخلاق و مرام و شخصیتم دوست ندارم که بگن پسره خوبه چون باباش فلان تاجره بگن پسره خوبه چون خونشون فلان جا هستش پسره خوبه چون وضع مالیشون اینطوریه پسره خوبه چون تک فرزنده دوست دارم بگن پسره خوبه چون اخلاقش اینطوریه پسره خوبه چون پاکه پسره خوبه چون شخصیتش اینطوریه پسره خوبه چون از نظر مذهبی و دینی اینطوریه پسره خوبه چون نجابتش اینطوریه کامل ترش اینطوری میشه که دوست دارم اول شخصیت خودم باشه بعد وضعیتم

2. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ...ازدواج و خواستگاری...

جواب ۱.معمولا خانم ها برای برخورد اول سعی میکنن طوری باشن که تو ذوق طرف نخوره و طبیعیه ی کم ب خودشون برسن و نباید سخت بگیری.بعدم دماغ بزرگو چشم چپو یا ایرادت اینطوری رو ک با آرایش نمیشه از بین برد.نهایتش ی کم لک و پیس صورت رو میشه صاف کرد و تو میتونی از قوه تخیلت استفاده کنی.برعکسشم هستا رفتی ی دختر دیدی سیبیل داره ابروهاشو دست نزده کپ نکنی.ی آرایشگاه بره اوکی میشه اینجام باید از تخیله ات استفاده کنی.یا نهایتش تو جلسه بعدی میتونی غیر مستقیم بگی ی بار بدون آرایش بیا ببینمت.ولی تجربه ای مه من داشتم دختری ک قصدش ازدواج هستو میخواد به طرفش نشون بده ایرادی نداره حتما ی بار بدون آرایش ظاهر میشه جلوت.

جواب دو.

این معیارای خوبه شمارو غریبه ها یا کسی ک با شما زندگی نکرده نمیتونه ببینه و بدونه مگر چیزای ک تو ظاهر هست.

شما میتونید طرفتونو بسنجید و تو حرفاتون بگید من کاری با اسم و رسم پدرمو دارایش ندارم و قرارم نیست ازش چیزی بخوام خودممو خودم.اگه طرف واسه امتیازات مادی اومدت باشه جلو میزاره میره اگه نه میمونه.اگه ام فیلم بازی کنه بگه نه برام فقط خودتون مهم هستید پس فردا که ازدواج کردین نمیتونه اعتراض کنه چون از اول طی کرده بودی که از فضل پدر مرا حاصلی نیست.

4. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خداییش با آرایش و بدون آرایش خیلی فرق میکنن.چند روز پیش رفته بودم یه شرکت خصوصی واسه قرارداد و اینا دیدم یه دختره که مسئولش بود نشسته عینه سفید برفی ابروها کشیده چشای سبز صورت سفید فک کن مثلا اسمش خانم کریمی بود تو دلم گفتم قربون خدا برم مدل خلق کرده

گذشت و سه روز بعدشم رفتم باز شرکته دیدم یکی نشسته خیلی سبزه .صورتشم جوش زده بود. من اول نشناختم فکر کردم یکی دیگه هستش گفتم ببخشید خانوم کریمی نیستن گفت وا خودمم آقای فلانی ( فامیلمو گفتم) آقا اصلا تعجب کردم خفن تو دلم گفتم حالا ببین اگه مثلا میرفتم خواستگاریش با نگاه اولی میرفتم خواستگاریش ازدواج میکردیم بعد دومی میومد جلوم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب این که میشه دروغ اونطوری هم فکر میکنه حالا من آدم خانواده گریزی هستم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خب این که میشه دروغ اونطوری هم فکر میکنه حالا من آدم خانواده گریزی هستم
    داداش قبول دارم حرفتو اما تشخیصش به این سختیها نیست.اثر داره آرایش ولی نه تا حدی که نشه فهمید بدون آرایش چ شکلی میشه.

دروغ نیست.مگه نمیخوای تو رو بخاطره خودت بخوان پس چیزی که خودت داری و هستی رو بگو.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    خب شما وقتی میخای خانومت خشگول دیده بشه خب کمی ارایش میکنه واگه بخای چهره واقعیشو ببینی باید صب زود ببینیش خخخخ چون همه دخترا وبیشترشون همون 50 کیلو روروصورتشون هست خخخخ
    مگه عده کمی که واقعا از ارایش خوششن نمیاد ویا به این مواد حساسیت دارن ونمیتونن استفاده کنند
    ویا خدایی خوشگل وتو دل بورن خخخ

هنوزم عده کمی هستن که پسرا رو بخاطر خودشون میخاد با جستجو میتونید پیدا کنید خخخ
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

لایک داری اقا سام.
    خوب کسی که زیاد ارایش میکنه عادت کرده صبح هم که از خواب بیدار شه اول ارایش میکنه بعد صبحونه اماده میکنه...
    به نظرم زن اگه واسه شوهرش ارایش کنه خیلی بهتره ...
    تو انتخاب همسر دقت کن... ارایش زیاد شخصیت نمیاره....
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

خداییش با آرایش و بدون آرایش خیلی فرق میکنن.چند روز پیش رفته بودم یه شرکت خصوصی واسه قرارداد و اینا دیدم یه دختره که مسئولش بود نشسته عینه سفید برفی ابروها کشیده چشای سبز صورت سفید فک کن مثلا اسمش خانم کریمی بود تو دلم گفتم قربون خدا برم مدل خلق کرده

گذشت و سه روز بعدشم رفتم باز شرکته دیدم یکی نشسته خیلی سبزه .صورتشم جوش زده بود. من اول نشناختم فکر کردم یکی دیگه هستش گفتم ببخشید خانوم کریمی نیستن گفت وا خودمم آقای فلانی ( فامیلمو گفتم) آقا اصلا تعجب کردم خفن تو دلم گفتم حالا ببین اگه مثلا میرفتم خواستگاریش با نگاه اولی میرفتم خواستگاریش ازدواج میکردیم بعد دومی میومد جلوم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    داداش قبول دارم حرفتو اما تشخیصش به این سختیها نیست.اثر داره آرایش ولی نه تا حدی که نشه فهمید بدون آرایش چ شکلی میشه.

دروغ نیست.مگه نمیخوای تو رو بخاطره خودت بخوان پس چیزی که خودت داری و هستی رو بگو.
    پس من زیادی گیجم.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    سلام
    خب شما وقتی میخای خانومت خشگول دیده بشه خب کمی ارایش میکنه واگه بخای چهره واقعیشو ببینی باید صب زود ببینیش خخخخ چون همه دخترا وبیشترشون همون 50 کیلو روروصورتشون هست خخخخ
    مگه عده کمی که واقعا از ارایش خوششن نمیاد ویا به این مواد حساسیت دارن ونمیتونن استفاده کنند
    ویا خدایی خوشگل وتو دل بورن خخخ

هنوزم عده کمی هستن که پسرا رو بخاطر خودشون میخاد با جستجو میتونید پیدا کنید خخخ
    ما که ندیدیم..آرایش بکنه ولی نه مثل اینا انگار افتادن تو گونی آرد

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط دریا071 نمایش پست ها
    لایک داری اقا سام.
    خوب کسی که زیاد ارایش میکنه عادت کرده صبح هم که از خواب بیدار شه اول ارایش میکنه بعد صبحونه اماده میکنه...
    به نظرم زن اگه واسه شوهرش ارایش کنه خیلی بهتره ...
    تو انتخاب همسر دقت کن... ارایش زیاد شخصیت نمیاره....
    چندشمه زنم همش آرایش داشته باشی دوست دارم چهرش طبیعی باشه

14. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

معمولا آقایون دوس دارن چهره ی خانماشون چهره ی طبیعیه خودش باشه ، حالا با کمی خیلی کم آرایش اونم واسه طبیعی تر شدن چهره ، مثلا یکدست شدن رنگ لب ، یا پوست صورت . نه اینکه تا میتونن هرچی دارن بمالن تو صورتشون !!!!

اینجوری دیگه آقا انگار نمیتونه چهره ی طبیعیه خانمو از توی اینهمه آرایش دربیاره !

سام

شما هم با هرکس که اشنا میشی حالا دیدار اول نه ، ولی دیدارهای بعد طوری که بهش برنخوره بهش بگو اگه امکانش هست سری بعد میخوام چهره ی طبیعیه خودتونو ببینم .

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    معمولا آقایون دوس دارن چهره ی خانماشون چهره ی طبیعیه خودش باشه ، حالا با کمی خیلی کم آرایش اونم واسه طبیعی تر شدن چهره ، مثلا یکدست شدن رنگ لب ، یا پوست صورت . نه اینکه تا میتونن هرچی دارن بمالن تو صورتشون !!!!

اینجوری دیگه آقا انگار نمیتونه چهره ی طبیعیه خانمو از توی اینهمه آرایش دربیاره !

سام

شما هم با هرکس که اشنا میشی حالا دیدار اول نه ، ولی دیدارهای بعد طوری که بهش برنخوره بهش بگو اگه امکانش هست سری بعد میخوام چهره ی طبیعیه خودتونو ببینم .
    مشکل منم همینه فوق العاده آدم رکی هستم نمیدونم چجوری باید بگم بهشون که هم فکر نکنه بی ادبم هم بهش بر نخوره

18. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

مشکل منم همینه فوق العاده آدم رکی هستم نمیدونم چجوری باید بگم بهشون که هم فکر نکنه بی ادبم هم بهش بر نخوره

خب این دیگه نسبیه ، شاید بعضیا بهشون بربخوره که بهش بگی ساده بیا بدون آرایش ، بعضیا هم نه ، عاقلانه و منطقی باهاش برخورد میکنن .

ولی همینکه تو با روی خوش بگی یه خواهش ازتون داشتم ، امیدوارم دلخور نشید ولی دوست دارم سری بعد چهره ی طبیعی خودتونو ببینم .

البته یکم ریسکه ولی خب باید حرفتو بزنی .

اولش هم میتونی از چهرش تعریف کنیو بگی چهرتون به دلم نشسته ولی دوست داشتم چهره طبیعیتونم ببینم ، امکان داره بعدش که چهرشو ببینی خوشت نیادو به دلت نشینه اونوقت خر بیارو باقالی بار کن .

واسه همین به نظرم خیلی ساده بگو .

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

پلیس ها یه روش شناسایی دارند به اسم شناسایی از روی دماغ طرف هر تغییر هم روی چهرش بده باز فرم دماغ رو طی چند هفته نمی تونه تغییر بده. شما در ملاقات های بعدی می تونید از این روش شگفت انگیز استفاده کنید.

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

ببین نمیشه گفتش دیگه
    خب اینو بپذیر که دخترا یه سریشون همیشه آرایش دارن یه سریشونم هستن که اهل آرایش نیستن سعی کن از بین اونا انتخاب کنی همسرتو
    خخخخخخخ
    مثلا پریروز منو سارا همکارم داشتیم راجبه یکی دیگه از همکارامون میحرفیدیم سارا می گفت ماندانا خیلی دختر خوبیه و اخلاقش عالیه و ... اما خب خیلی آرایش می کنه اگه نکنه زشته
    من گفتم نه بدون آرایشم اونقدرا بد نیست سارا گفت مگه تو تاخالا بدون آرایش دیدیش؟! اونو مادرشم تا حالا بدون آرایش ندیده

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلااااام ...باز هم. داستان های سام و مشغله ازدواج

سوال 1:

سام تو این فکر و درگیر خودت کردی چون تاحالا کسی رو دوست نداشتی و تو دلت ننشست

ببین هردلی. یه نگاهی میپسنده
    شاید از نظر من اون دختری که تو انتخاب میکنی خیلی خوشکل نباشه ولی از نظر خودت خیلی خوشکل باشه ....
    اخلاق خیلیییی رو قیافه تاثیر داره

تو وقتی خاستگاری یه دختر خوب بری وقتی ببینی اخلاقش و دوست داری هی ذره ذره به دلت میشینه و وقتی دوستش داشته باشی دختره هرچقدر خوشکل نباشه از نظر تو مطمعن باش زیبا ترین و این فکر و درگیر نکن چون. قیافه تا یه مدتی میتونه تاثیر داشته باشه ولی بعدش اصلا چون عادی میشه..

سوال 2: اصلا احتیاجی نیست بخوای خودت و برا دیگران نشون بدی تو همونطور که هستی باید قبولت کنن. و همونطور که هستی تعریفت کنن پس اصلا احتیاجی نیست خودت همش بخوای خوب جلوه بدی به مرور زمان چند شخصیتی میشی و خودتو گم میکنی

یعنی من تا خبر عروسی تو رو نشونم از این انجمن نمیرم...
    ویرایش توسط پریماه. : 09-18-2015 در ساعت 11:26 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب این دیگه نسبیه ، شاید بعضیا بهشون بربخوره که بهش بگی ساده بیا بدون آرایش ، بعضیا هم نه ، عاقلانه و منطقی باهاش برخورد میکنن .

ولی همینکه تو با روی خوش بگی یه خواهش ازتون داشتم ، امیدوارم دلخور نشید ولی دوست دارم سری بعد چهره ی طبیعی خودتونو ببینم .

البته یکم ریسکه ولی خب باید حرفتو بزنی .

اولش هم میتونی از چهرش تعریف کنیو بگی چهرتون به دلم نشسته ولی دوست داشتم چهره طبیعیتونم ببینم ، امکان داره بعدش که چهرشو ببینی خوشت نیادو به دلت نشینه اونوقت خر بیارو باقالی بار کن .

واسه همین به نظرم خیلی ساده بگو .
    جدیدا دارم به این فکر میکنم صبح اول صبح ببرمشون کله پاچه شاید بشه تشخیص داد.

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط cigar نمایش پست ها
    پلیس ها یه روش شناسایی دارند به اسم شناسایی از روی دماغ طرف هر تغییر هم روی چهرش بده باز فرم دماغ رو طی چند هفته نمی تونه تغییر بده. شما در ملاقات های بعدی می تونید از این روش شگفت انگیز استفاده کنید.
    دماغ چه ربطی به چهره داره

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببین نمیشه گفتش دیگه
    خب اینو بپذیر که دخترا یه سریشون همیشه آرایش دارن یه سریشونم هستن که اهل آرایش نیستن سعی کن از بین اونا انتخاب کنی همسرتو
    خخخخخخخ
    مثلا پریروز منو سارا همکارم داشتیم راجبه یکی دیگه از همکارامون میحرفیدیم سارا می گفت ماندانا خیلی دختر خوبیه و اخلاقش عالیه و ... اما خب خیلی آرایش می کنه اگه نکنه زشته
    من گفتم نه بدون آرایشم اونقدرا بد نیست سارا گفت مگه تو تاخالا بدون آرایش دیدیش؟! اونو مادرشم تا حالا بدون آرایش ندیده
    کارت چیه؟؟؟ اصلا تو فازم نیست کسایی که خیلی آرایش میکنن

آرایش خوبه در حد نرمال
    ویرایش توسط sam127 : 09-18-2015 در ساعت 01:18 PM

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلااااام ...باز هم. داستان های سام و مشغله ازدواج

سوال 1:

سام تو این فکر و درگیر خودت کردی چون تاحالا کسی رو دوست نداشتی و تو دلت ننشست

ببین هردلی. یه نگاهی میپسنده
    شاید از نظر من اون دختری که تو انتخاب میکنی خیلی خوشکل نباشه ولی از نظر خودت خیلی خوشکل باشه ....
    اخلاق خیلیییی رو قیافه تاثیر داره

تو وقتی خاستگاری یه دختر خوب بری وقتی ببینی اخلاقش و دوست داری هی ذره ذره به دلت میشینه و وقتی دوستش داشته باشی دختره هرچقدر خوشکل نباشه از نظر تو مطمعن باش زیبا ترین و این فکر و درگیر نکن چون. قیافه تا یه مدتی میتونه تاثیر داشته باشه ولی بعدش اصلا چون عادی میشه..

سوال 2: اصلا احتیاجی نیست بخوای خودت و برا دیگران نشون بدی تو همونطور که هستی باید قبولت کنن. و همونطور که هستی تعریفت کنن پس اصلا احتیاجی نیست خودت همش بخوای خوب جلوه بدی به مرور زمان چند شخصیتی میشی و خودتو گم میکنی

یعنی من تا خبر عروسی تو رو نشونم از این انجمن نمیرم...
    جدی چرا هیشکی واسم جذاب نیست یعنی بعضی وقتا شده از چهره فلان دختر خوشم بیاد ولی زود گذره

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

به مامانم میگم اینقد نماز میخونی سر نماز دعا کن لوازم آرایشی تحریم شه بشه چهره واقعی این دخترا را شناخت

میگه اگه لوازم آرایشی تحریم بشه شهر میوفته رو زامبی

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

جدیدا دارم به این فکر میکنم صبح اول صبح ببرمشون کله پاچه شاید بشه تشخیص داد.

من تو فکر این بودم که اتفاقی یه روز بری دم در خونشون و بهش بگی زودی کارت دارم

که این واسه اول آشنایی نیست و امکانش نیست

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

کارت چیه؟؟؟ اصلا تو فازم نیست کسایی که خیلی آرایش میکنن

آرایش خوبه در حد نرمال

بعضی از دخترا فکر میکنن هرچی بیشتر ارایش میکنن خوشگلتر میشن ( که انصافا بعضیاشون خوشگل میشن ) ولی بعضیا هم ندیدنی میشه چهرشون ، واقعا زشتتر میشن .

32. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من تو فکر این بودم که اتفاقی یه روز بری دم در خونشون و بهش بگی زودی کارت دارم
    که این واسه اول آشنایی نیست و امکانش نیست

آخه اونم خطرناکه یهو میری با عجله میگی زودی بیا پایین فرصت نمیکنه آرایش کنه میاد میبینی یه جادوگر اومده جلوت فقط دماغش اندازه یه تیر برقه

33. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بعضی از دخترا فکر میکنن هرچی بیشتر ارایش میکنن خوشگلتر میشن ( که انصافا بعضیاشون خوشگل میشن ) ولی بعضیا هم ندیدنی میشه چهرشون ، واقعا زشتتر میشن .
    خوشگلی طبیعی باید باشه نه با صد کیلو کرم پودر .

35. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

آخه اونم خطرناکه یهو میری با عجله میگی زودی بیا پایین فرصت نمیکنه آرایش کنه میاد میبینی یه جادوگر اومده جلوت فقط دماغش اندازه یه تیر برقه

خب تو جا میخوریو فشارت میفته بعد اینکه ببینیش

ولی تونستی به خواستت برسی ( دیدن چهره ی بدون آرایش )

37. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

خوشگلی طبیعی باید باشه نه با صد کیلو کرم پودر .
    موافقم ، به نظرم چهره ؛ سادش ؛ معصوم ترو ملیح تره .

38. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

جدی چرا هیشکی واسم جذاب نیست یعنی بعضی وقتا شده از چهره فلان دختر خوشم بیاد ولی زود گذره
    قرار نیست باشه خب دخترای نا مناسب بهت معرفی کردن

تو برو یه دختر خوب پیدا کن بعدش کیلیلیلیلیلی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

جدی چرا هیشکی واسم جذاب نیست یعنی بعضی وقتا شده از چهره فلان دختر خوشم بیاد ولی زود گذره .
    ایشششششششششش
    این یکی دیگه جدا راه حلش دمپایی ابری واقعا
    خدایی خانومایی ایرونی هرچی باشن اط سر بهترین مردای ایرونی ام زیادن
    دوستان جیغ و دست و هورا

40. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب تو جا میخوریو فشارت میفته بعد اینکه ببینیش

ولی تونستی به خواستت برسی ( دیدن چهره ی بدون آرایش )
    بدبختی اینه تو روحیم تاثیر میزاره

41. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

قرار نیست باشه خب دخترای نا مناسب بهت معرفی کردن

تو برو یه دختر خوب پیدا کن بعدش کیلیلیلیلیلی

ما که ندیدیم که

43. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ایشششششششششش
    این یکی دیگه جدا راه حلش دمپایی ابری واقعا
    خدایی خانومایی ایرونی هرچی باشن اط سر بهترین مردای ایرونی ام زیادن
    دوستان جیغ و دست و هورا
    خدمت شما :

باز کنید با دوستان میل بفرمایید

44. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ما که ندیدیم که
    حساسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

45. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

دماغ چه ربطی به چهره داره
    ---------------
    ---------------

46. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    اونقدرهام که شما میگی نیست همه اینجوری نیستن
    خیلی ها هستن ارایش ملایم دارن یا اصلا ارایش ندارن
    اگرم از دختری خوشتون اومد که ارایش داشت خیلی سادست بهش بگید دوست دارم
    یبار بدون هیچ لوازم ارایشی ببینمت میتونید واسه اینکه ناراحت نشه ام بهش بگید مطمن هستم بدون ارایش هم زیبایی
    چیز بدی نیست که به کسی بر بخوره
    راجب سوال دومتون هم میتونم بگم که خودتون باشید ادا در نیارید همین کافیه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

47. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    تشکر شده 144 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    شاید دختر زیادی دیدید.
    شاید الان زمان مناسبی برای انتخاب نیست

48. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21886
    تشکـر
    30
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اتفاقا ما وقتی کسی میاد خواستگاری مامانم میگه زیاد چیزی نزنی.. یعنی بیشتر سعی میکنیم چهره واقعیمون دیده بشه .. ولی خب کلا هم اهل ارایش نیستم اما خب بعضی خانوما اهل ارایشن.. شما باید فک کنین ببینین براتون مهم نیست که خانومتون در اینده تو خیابون با ارایش بیاد.. اگه مشکلی ندارین که باید بهش بگین در مرحله بعدی ازدواج جهت اشنایی بیشتر تمایل دارم چهره بدون ارایشتونو ببینم.
    اما اگه براوتن مهمه بدون ارایش تو خیابون باشه این رو هم باید تو خواستگاری مطرح کنین که کلا با ارایش بیرونت مشکل دارم.

49. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

حساسی
    حساس نشم

50. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط cigar نمایش پست ها
    ---------------
    ---------------
    واضح تر بگو من رسما گیجم

51. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام
    اونقدرهام که شما میگی نیست همه اینجوری نیستن
    خیلی ها هستن ارایش ملایم دارن یا اصلا ارایش ندارن
    اگرم از دختری خوشتون اومد که ارایش داشت خیلی سادست بهش بگید دوست دارم
    یبار بدون هیچ لوازم ارایشی ببینمت میتونید واسه اینکه ناراحت نشه ام بهش بگید مطمن هستم بدون ارایش هم زیبایی
    چیز بدی نیست که به کسی بر بخوره
    راجب سوال دومتون هم میتونم بگم که خودتون باشید ادا در نیارید همین کافیه
    خب اومد و دیدم واقعا دختره بدون آرایش غیر قاب تحمل بود بعد اگه منفی جواب بدم که خیلی میخوره تو ذوقش به خصوص شما زنا که حسابی درگیر زیبایی و این حرفا هستید

52. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا90 نمایش پست ها
    سلام
    شاید دختر زیادی دیدید.
    شاید الان زمان مناسبی برای انتخاب نیست
    متوجه منظور نشدم

53. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره 223 نمایش پست ها
    سلام اتفاقا ما وقتی کسی میاد خواستگاری مامانم میگه زیاد چیزی نزنی.. یعنی بیشتر سعی میکنیم چهره واقعیمون دیده بشه .. ولی خب کلا هم اهل ارایش نیستم اما خب بعضی خانوما اهل ارایشن.. شما باید فک کنین ببینین براتون مهم نیست که خانومتون در اینده تو خیابون با ارایش بیاد.. اگه مشکلی ندارین که باید بهش بگین در مرحله بعدی ازدواج جهت اشنایی بیشتر تمایل دارم چهره بدون ارایشتونو ببینم.
    اما اگه براوتن مهمه بدون ارایش تو خیابون باشه این رو هم باید تو خواستگاری مطرح کنین که کلا با ارایش بیرونت مشکل دارم.
    ببین هیچکس بدش نمیاد زنش زیبایی ظاهری داشته باشه طبعا منم بدم نمیاد واسمم فرقی نمیکنه با آرایش یا بدون آرایش ولی یه آرایش ساده نه اینکه شیرجه بزنن تو استخر کرم پودر

54. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

درضمن مزاحم تلفنی خر است با تشکر.

دیروز تاحالا پدر منو در آوورده هرچی میگم خانم اشتباه گرفتید میگه نه خودتون تو فلان پاساژ بهم شماره دادید بهش میگم زن مومن جدت خوب پدرت خوب من آخرین باری که اون پاساژ رفتم یکسال پیش بود اینم رفته بودم مغازه پسر عموم واسش بابت باخت استخلال دست گل مشکی روبان زده ببرم میگه همین پنچشنبه ای بهم شماره دادید.

55. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

واضح تر بگو من رسما گیجم
    سااااااام

بابا اصلا این یارو حرفش به سوالای شما ربطی نداشت فقط گفت

اگه خواستی ببینی ادم شماره یک همون شماره دو هست از روی فرم بینیش باید بشناسیش .

یعنی تو که رفتی اون شرکته برای بار دوم ، باید دماغ منشیه رو نگاه میکردی نه صورتشو

چون راحت از روی فرم دماغش بهش میگفتی سلام خانم کریمی ، چون فرم دماغش تغییر نمیکنه با ارایشو بی ارایش .

56. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سااااااام

بابا اصلا این یارو حرفش به سوالای شما ربطی نداشت فقط گفت

اگه خواستی ببینی ادم شماره یک همون شماره دو هست از روی فرم بینیش باید بشناسیش .

یعنی تو که رفتی اون شرکته برای بار دوم ، باید دماغ منشیه رو نگاه میکردی نه صورتشو

چون راحت از روی فرم دماغش بهش میگفتی سلام خانم کریمی ، چون فرم دماغش تغییر نمیکنه با ارایشو بی ارایش .
    اوخهههه دیگه همین مونده هرجا میرم دماغا را نگاه کنم اونم چه دماغایی با گوشتش میشه آذوقه یکسال یه چلو کبابی را فراهم کرد

57. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سام خدا نکشتت
    این قضیه ازدواج تو هم داستان راستان شدبرای ما
    من همه را نخوندم اما درمورد دوتا سوال اولت
    1-صاف و پوست کننده بهش بگو دودقیقه اومدیم خودتون را ببینیم چرا زیر این همه آرایش قایم شدی
    بعد برو ی بطری آب معدنی بخر یا شیرپاک کن بعد بگو جلو خودم صورتت را پاک کن تا ببینم چندلایه ایزوگام کددی ک بدونم خرجت چقدره خخخخخخ
    2-بابا ایول عجب کیسی هسی و ماخبر نداشتیم
    از همون اول بگو خودم هستم و لباسام
    مهریه هم به اندازه وسع خودم میزارم مثلا فوقش 110تا سکه
    خونه هم اجاره باید بکنم
    من به جیب بابام وصل نیستم خواستی بخواه نخواسی هم برو بعدی

تنها خدا،آرام بخش دلها

59. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سام خدا نکشتت
    این قضیه ازدواج تو هم داستان راستان شدبرای ما
    من همه را نخوندم اما درمورد دوتا سوال اولت
    1-صاف و پوست کننده بهش بگو دودقیقه اومدیم خودتون را ببینیم چرا زیر این همه آرایش قایم شدی
    بعد برو ی بطری آب معدنی بخر یا شیرپاک کن بعد بگو جلو خودم صورتت را پاک کن تا ببینم چندلایه ایزوگام کددی ک بدونم خرجت چقدره خخخخخخ
    2-بابا ایول عجب کیسی هسی و ماخبر نداشتیم
    از همون اول بگو خودم هستم و لباسام
    مهریه هم به اندازه وسع خودم میزارم مثلا فوقش 110تا سکه
    خونه هم اجاره باید بکنم
    من به جیب بابام وصل نیستم خواستی بخواه نخواسی هم برو بعدی

تنها خدا،آرام بخش دلها

واسه پاک کردن به ازای هر نفر یه باکس آب معدنی یا شیر بخرم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهریه که مد نظر خودمه :

114 سکه

1 کربلا

1 مکه

خلاص

خونه دارم خداروشکر ولی بیشتر از این مقدار مهریه نمیکنم از این حقای مسخره هم نمیدم

60. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)