نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلم در محل کار

789
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22027
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مشکلم در محل کار

سلام منو راهنمایی کنید که چطور خودم رو اروم نگه دارم که نابود نشم. مشکل من مدیر یکی از پروژه های شرکتمون هست که من زیردست اون هستم. البته خیلی سن زیادی هم نداره ولی طوری خودش رو محق می دونه که تمام همکاران به پاداش سه برابر بیشتر ایشون و رتبه کاری و بهترین ارزیابی کاری ایشون عادت کردن و حق مسلم اون می دونن. من قبل اون بعد از مدیر پروژه کلیه کارا به عهده من بود و تو جلسات و ماموریت ها شرکت می کردم. این اقا که اومد ایشون رو در ماموریت به همه معرفی کردم و اونجا فهمیدم ایشون حتی رییس خودش رو حاضره دور بزنه و نابود کنه. سه روز بعد ماموریت که فاز جدید خواست شروع بشه من و همکارم رو صدا زد وتهدید کرد که نتیجاش جابجایی همکارم شد و منم میگرن گرفتم و سه روز مرخصی استعلاجی. حالا کلیه دسترسی ها زم گرفته شده. پرینتر و اسکنر رو گرفتن. هیچ اری بهم ارجاع نمیده و چون نتونست منو هم بیرون کنه داره روحم رو نابود می کنه و من از ترسش حتی ار اتاقم هم بیرون نمیام. با روساهم نمی تونم حرف بزنم چون نابودممی کنه.منم نه التماسش می کنم نه به روی خودم میارم ولی داغونم میگن تو رو نتونسته تکو.ن بده کاریت نشده که ولی نمی فه زچری که نمی گذارم ببینن . فقط واسه خدا نامه می نویسم و پاره می کنم تا همکارا نفهمن زجرم رو. فقط بگید چیکار کنم. دووم بیارم. اون قدرتمنده و من تنها خدا رو دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلم در محل کار

نقل قول نوشته اصلی توسط duty نمایش پست ها
    سلام منو راهنمایی کنید که چطور خودم رو اروم نگه دارم که نابود نشم. مشکل من مدیر یکی از پروژه های شرکتمون هست که من زیردست اون هستم. البته خیلی سن زیادی هم نداره ولی طوری خودش رو محق می دونه که تمام همکاران به پاداش سه برابر بیشتر ایشون و رتبه کاری و بهترین ارزیابی کاری ایشون عادت کردن و حق مسلم اون می دونن. من قبل اون بعد از مدیر پروژه کلیه کارا به عهده من بود و تو جلسات و ماموریت ها شرکت می کردم. این اقا که اومد ایشون رو در ماموریت به همه معرفی کردم و اونجا فهمیدم ایشون حتی رییس خودش رو حاضره دور بزنه و نابود کنه. سه روز بعد ماموریت که فاز جدید خواست شروع بشه من و همکارم رو صدا زد وتهدید کرد که نتیجاش جابجایی همکارم شد و منم میگرن گرفتم و سه روز مرخصی استعلاجی. حالا کلیه دسترسی ها زم گرفته شده. پرینتر و اسکنر رو گرفتن. هیچ اری بهم ارجاع نمیده و چون نتونست منو هم بیرون کنه داره روحم رو نابود می کنه و من از ترسش حتی ار اتاقم هم بیرون نمیام. با روساهم نمی تونم حرف بزنم چون نابودممی کنه.منم نه التماسش می کنم نه به روی خودم میارم ولی داغونم میگن تو رو نتونسته تکو.ن بده کاریت نشده که ولی نمی فه زچری که نمی گذارم ببینن . فقط واسه خدا نامه می نویسم و پاره می کنم تا همکارا نفهمن زجرم رو. فقط بگید چیکار کنم. دووم بیارم. اون قدرتمنده و من تنها خدا رو دارم

دوست عزیز متاسفانه از این افراد در جامعه بسیار زیاد هستند و علتش هم نگرانی شما دوستانه

اگر بتونید با جلب نظر بهش نزدیک بشید به راحتی میتونید از راه خودش مکرش رو به خودش برگردونید

قایم شدن کاری رو درست نمیکنه ... باید بدونید هیچ پست و مقامی دایمی نیست و همه چیز در دنیا درحال چرخشه

شما قبل از ایشون کارمند بودید و بهتر میدونید نقاط قوت و ضعف در کجاست

ولی بهتره برای اینکه اعتماد به نفیس از دست رفته رو بدست بیارید مشاوره ای حضوری داشته باشید

در این مورد میتونید با مشاوران کانون، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد