نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: وابستگی به خواستگار بی فرجام

958
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

وابستگی به خواستگار بی فرجام

سلام دوستان من 22 سالمه...چندوقت پیش موردی توسط واسطه بهم پیشنهاد شد و اول مامان و خواهرش منو دیدن و کاملا پسندیدن و منتظر خبر ما شدن...چند روز بعد مامانم تماس گرفتن و قرار گذاشتن و ما با حضور خانواده ها همو دیدیم فقط دیدن حتی صحبت نکردیم...بعد از اونروز 1 هفته بعد تماس گرفتن گفتن که ما شمارو پسندیدیم و همه شرایطو داشتم فقط اینکه پسرشون گفته بود اختلاف سنیمون زیاده و من حتی بچه تر نشون میدم...حقیقتش من ازش خوشم اومده بود...درسته هنوز صحبت نکرده بودیم ولی از لحاظ خانوادگی و شرایطی که داشت و نحوه برخورد و شخصیتش واقعا نزدیک به اونچیایی بود که تو ذهن داشتم...خلاصه بگم خیلی ناراحت شدم غصه خوردم و همش از خودم میپرسیدم چرا...آخه چرا...حالا یه نفر که پسندم شد باید اینجوری شه...این اتفاق علاوه بر اینکه باعث شد ضربه بخورم سطح توقعات من رو هم بالا برد...دیگه هر کی بیاد ناخودآگاه با قبلی مقایسه میشه...اعصابم واقعا بهم ریختست...چیکار کنم...چرا دقیقا همون موقع که همه چی داشت باب میلم پیش میرفت اینجوری شد....

2. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22048
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وابستگی به خواستگار بی فرجام

به نظر من عجله نکن چون هنوز وقت هست و شک نکن که بهتر از اونم هست

4. کاربران زیر از reihanne بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

اره من با مامانم در این مورد صحبت کردم...مامانمم همینو میگن...ولی چیکار کنم یوقتایی حالم ناجور میگیره و دیگه منطقم کار نمیکنه واقعاآخه جالبیش اینجاست یه خواستگار قبل از این مورد داشتم که به هیچ عنوان به خانواده ما نمیومدن... نه من راضی بودم نه مامان بابام...واسه همین کلا گفتیم نه...بعد یه مقدار ناراحت شدن و چندین بار به اطرافیا میگفتن که راضیمون کنن...اون موردو نمیخواستم ولی پافشاری میکردن...ولی اینو میخواستم که.......

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    اره من با مامانم در این مورد صحبت کردم...مامانمم همینو میگن...ولی چیکار کنم یوقتایی حالم ناجور میگیره و دیگه منطقم کار نمیکنه واقعاآخه جالبیش اینجاست یه خواستگار قبل از این مورد داشتم که به هیچ عنوان به خانواده ما نمیومدن... نه من راضی بودم نه مامان بابام...واسه همین کلا گفتیم نه...بعد یه مقدار ناراحت شدن و چندین بار به اطرافیا میگفتن که راضیمون کنن...اون موردو نمیخواستم ولی پافشاری میکردن...ولی اینو میخواستم که.......
    دوست عزیز سلام
    علاقه یک جاده دوطرفه است. انها بهر دلیلی خواستار منتفی شدن مساله خواستگاری شده اند. درگیری ذهنی شما به این موضوع جز ناراحتی و احساس غم ،برای شما ثمری نخواهد داشت.
    شما در سنی نیستید که نگران این موضوع باشید. اگر رابطه ی عاطفی بین شما بود که ان زمان برای شما جدایی سختر میشد.
    اکنون اتفاقی نیافتاده است پس با افکار منفی ،اگرها و اماها ذهنتان را مشغول نکنید.
    همانطور که پافشاری خواستگار دوم برای شما خوشایند نیست،پافشاری شما نیز برای خواستگار مورد علاقه تان خوشایند نخواهد بود چه این پافشاری علنی بیان شود چه اینکه در خفا و در دل شما و ذهنتان باشد،فرقی نمیکند.
    اگر باور داشته باشی که اینده روشنی در انتظار توست قطعا این اتفاق خواهد افتاد
    موق باشید
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

7. کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

شاید زیادی دارم احساسی رفتار میکنم...گاهی خودمم از خودم تعجب میکنم...من از نظر تحصیلی و خانوادگی موقعیت خوبی دارم ولی نمیدونم چرا نمیتونم خودمو در برابر بعضی مسائل کنترل کنم...وقتی یه موضوع ناراحتم میکنه بسته به موضوع چند روز تا چند هفته تا حسابی خودمو از غذاخوردن نندازم و اعصابمو بهم نریزم ول کن نیستم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)