نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: رابطه نزدیک همسرم با خواهر شوهرم

10453
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22053
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه نزدیک همسرم با خواهر شوهرم

با سلام و عرض خسته نباشید
    من یک سالی میشه که عقد کردم با همسرم مشکل خاصی ندارم ولی ی سری از اخلاقاش خیلی اذیتم میکنه و این باعث افسردگی و بحث و دعوا بینمون شده. همسر من خیلی خانواده دوسته مدام مادرشو میبوسه و خیلی احترام میزاره و من این کارشو تحسین میکنم . یک خواهر متاهل داره که مدام جلوی من بوسش میکنه چند بار بهش گفتم من دوست ندارم این کارتو ولی با گفتن من ناراحت میشه و میگه من بد دلم. نمیدونم من زیاد دارم گیر میدم یا ایراد از اونه خوب حداقل یکم پیش من مراعات کنه . این کارش حتی باعث شده من از خواهرش متنفر شم نمیدونم چجوری بهش بفهمونم نمیدونم چیکار کنم مثلا یهو پیش من دست میندازه گردن خواهرش و مدام بوسش میکنه اگه واقعا ایراد از منه و دارم سخت میگیرم خواهشا کمکم کنید تا بتونم خودمو اصلاح کنم چون این رفتارا خیلی داره به رابطمون صدمه میزنه. میخوام بدونم بهترین راهکار چیه باید چیکار کنم . خواهش میکنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رابطه نزدیک همسرم با خواهر شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط zeynab-k نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید
    من یک سالی میشه که عقد کردم با همسرم مشکل خاصی ندارم ولی ی سری از اخلاقاش خیلی اذیتم میکنه و این باعث افسردگی و بحث و دعوا بینمون شده. همسر من خیلی خانواده دوسته مدام مادرشو میبوسه و خیلی احترام میزاره و من این کارشو تحسین میکنم . یک خواهر متاهل داره که مدام جلوی من بوسش میکنه چند بار بهش گفتم من دوست ندارم این کارتو ولی با گفتن من ناراحت میشه و میگه من بد دلم. نمیدونم من زیاد دارم گیر میدم یا ایراد از اونه خوب حداقل یکم پیش من مراعات کنه . این کارش حتی باعث شده من از خواهرش متنفر شم نمیدونم چجوری بهش بفهمونم نمیدونم چیکار کنم مثلا یهو پیش من دست میندازه گردن خواهرش و مدام بوسش میکنه اگه واقعا ایراد از منه و دارم سخت میگیرم خواهشا کمکم کنید تا بتونم خودمو اصلاح کنم چون این رفتارا خیلی داره به رابطمون صدمه میزنه. میخوام بدونم بهترین راهکار چیه باید چیکار کنم . خواهش میکنم کمکم کنید

با سلام و احترام
    به سايت مشاوره خوش امديد
    من به شخصه با اين تفاسيري كه كرديد ايراد رو بر شما بار نميدونم
    البته بهتر است تذكرات خودتونو به شوهرتون در مواقعي كه در خلوت خودتون هستيد اعلام كنيد
    ايشان بايد بدانند كه بسيار بايد مراقب رفتار خودشان بعد از ازدواج باشند حتي در روابط با خواهر و مادر خودشون
    حالا به هر دليلي اين موضوع رو هنوز درك نكردند
    كمي تحمل كنيد
    با وي كامل و در ارامش محض به كرات صحبت كنيد
    اما اين صحبتهاتونو كوتاه ادامه بديد
    مردها هيچگاه شنونده هاي با حوصله اي نبوده اند اما منطق پذيرند
    با اين تفاسير دوستان مشاوره رو به اين پست دعوت مي كنم.اجازه بديد نظرات اين عزيزان هم مطرح بشه تا بتونيد بهترين راه رو انتخاب كنيد

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

3. 3 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18605
    تشکـر
    80
    تشکر شده 26 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزم حساسیت بیخودی داری
    این علاقه بین خواهر و برادر هست بین بعضیا زیاده بین بعضیا کمتر
    من دوستم 2تا برادر داره ولی با برادر بزرگش خیلی خیلی صمیمیه و خیلی بهم وابسته هستن
    همیشه هم عین یه پدر هواشو داره دم به دقیقه حالشو میپرسه تمام راز هاشو فقط به این برادرش میگه و خیلی به فکر همن
    درسته شما به عنوان یه زن حسودی میکنید اما باید روی خودتون کار کنید
    ایشون خواهرشه این نشان دهنده اینه شوهر شما خانواده دوسته
    شما ازدواج کنید و بسلامتی بچه دار بشید از وابستگی اونا کاسته میشه و توجهش به سمت شما معطوف میشه و همین رابطه ی خوب و مهربانانه رو با شما و دخترتونم خواهد داشت
    اونوقته که میبینید شوهرتون به غیر یه شوهر و پدر یه دوست خوبم برای بچه هاتونه
    چون دقیقا همین مورد و همین صمیمیت رو توی برادر دوستم دیدم دارم میگم و حرفام از سر بحثای روانشناسی نیست
    سعی کن کم کم از حساسیت هات کم کنی و بجای اینه با غرولند !!!!! بخوای توجه شوهرتو جلب کنی با محبت و دوستی شوهرتو سمت خودت بکشی با عشق اونو جلبش کن نه با دعوا

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22053
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چند وقته خیلی حالم بده ، خیلی دوست دارم اگه ایراد از منه خودمو درست کنم ولی فقط روز به روز دارم از خواهرش متنفر میشم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط zeynab-k نمایش پست ها
    چند وقته خیلی حالم بده ، خیلی دوست دارم اگه ایراد از منه خودمو درست کنم ولی فقط روز به روز دارم از خواهرش متنفر میشم

برخلاف دوست عزيزمون به نظرم اين رفتار (حسادت) بسيار بجاست.هرچند ميتونست نباشه اما اينكه بگيم اين رفتار بي جاست به نظرم اشتباهه.به نظرم كمي همسرتون داره كوتاهي ميكنه.من خودم مرد هستم و ميتونه بصورت جانبدارانه از همسرتون حمايت كنم اما ترجيح ميدم واقع بين و منصف باشم
    به نظرم شايد كاربر محترم sara-1993 يا ازدواج نكرده اند يا اينكه با چنين رفتار همسرشون مواجه نشده اند
    حسادت در زن مثل غرور در مرد جز عنصر جدايي ناپذيره
    البته اين اصل و استثنا هم موجوده در اين موضوع
    سو تفاهم نشه ...بي شك نظرات كاربر محترم sars-1993 بسيار محترمه

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

7. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

یک جمله کافیه :

به جای عروس بازی و گیر دادن های بیخود به شوهرت و ذره ذره نابود کردن زندگیت عروس بازی در نیاور

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22053
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من هیچ وقت عروس بازی درنیاوردم من اونقدر پر شوهر و مادر شوهرم برام عزیز هستن که تا حالا کوچکترین بی احترامی بهشون نکردم . و همچنین به خواهرش- ولی این حداقل حقمه که بخوام مشکلمو حل کنم دوست ندارم با همسرم زیاد در این خصوص بحث کنم. دو روزه کاملا افسرده شدم. خیلی اصرار داره دلیل ناراحتیمو بدونه و من چیزی نمیگم. چون قبلا باهاش بحث کردم و ناراحت شده . نمیخوام به اونجا کشیده بشه چون فقط ناراحتی میاره و مشکلمم حل نمیشه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

من هم موافقه تا این حد نزدیکیه فیزیکی بین خواهرو برادر نیستم .

اگه خواهر برادری از نظر احساسی به هم نزدیک باشن خیلی هم خوبه ، مثلا بشینن با هم درد دل کنن ، یا بگو بخند کنن ، یا هوای همو داشته باشن ، ولی اینکه مدام دست بندازن گردن همو همدیگه رو بوس کنن موافقش نیستم .

پدر من هم مثل شوهر شماست ، البته خواهراش هم ( عمه هام ) اونا هم رعایت نمیکنن . گاهی اوقات الکی دست میندازن گردن همو همو میبوسن یا تو بغل هم میرن ، تا جایی که بدم میاد از دیدن این صحنه ها .

میخوام اینو بگم کار پدر من یا کار شوهر شما شاید بی منظور باشه ولی ظاهر خوبی نداره ، بیش از حده ابراز علاقشون به هم ( این رو هم برای دوستانی گفتم که میگن اشکال نداره حساسی تو )

به نظرم کارایی که اقا سهیل گفتن رو انجام بده یعنی گوشزد کردنه مدتم و کوتاه .
    ویرایش توسط love : 09-19-2015 در ساعت 03:10 PM

11. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام خانمی
    دید شما نسبت به خواهرشوهرتون اشتباس اگه این دید را درست کنید همچی درست میشه
    شما خواهرشوهرت را ی رقیب عشقی برای خودتون میدونید درحالی ک هرکسی جایگاه خودش را داره
    اگه همسر شما ی همچین فردی هست ک به خانواده اش زیاد ابراز محبت میکنه خیلی هم عالی هست چون به همون اندازه هم تو زندگی مشترکتون به شما ابراز محبت میکنه
    عزیزم فقط کافیه کلمه شوهر را از تمام اون اسامی برداری تا دیدت تغییر کنه
    ینی فرض کن خواهرت داره برادرش را میبوسه و برعکس
    بازم هم همون حس بدبینی را دارین؟!!!
    نگو خواهرشوهرم هست بگو خواهری و برادری همدیگرو را باعلاقه بغل کردن و بوسیدن صورت همدیگرو، چقد این صحنه زیباست و به ی غریبه احساس لذت میده.

تنها خدا،آرام بخش دلها

13. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18605
    تشکـر
    80
    تشکر شده 26 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    برخلاف دوست عزيزمون به نظرم اين رفتار (حسادت) بسيار بجاست.هرچند ميتونست نباشه اما اينكه بگيم اين رفتار بي جاست به نظرم اشتباهه.به نظرم كمي همسرتون داره كوتاهي ميكنه.من خودم مرد هستم و ميتونه بصورت جانبدارانه از همسرتون حمايت كنم اما ترجيح ميدم واقع بين و منصف باشم
    به نظرم شايد كاربر محترم sara-1993 يا ازدواج نكرده اند يا اينكه با چنين رفتار همسرشون مواجه نشده اند
    حسادت در زن مثل غرور در مرد جز عنصر جدايي ناپذيره
    البته اين اصل و استثنا هم موجوده در اين موضوع
    سو تفاهم نشه ...بي شك نظرات كاربر محترم sars-1993 بسيار محترمه

دلتون هميشه سبز
    دوست عزیز منم نگفتم حسادتشون نا به جا هست !
    مرد روی زنش تعصب داره زنم متقابلا همین حسو داره ولی گاهی این حس اینقد توی خانوما سر مسایل الکی شعله میکشه که خوده فردم حتی متوجه میشه زیادی داره حساسیت نشون میده
    منم خودم فوق العاده روی شوهرم حساس خواهم بود و کاملا به این خانم حق میدم ولی اگر اگر اگر میخواد زندگی موفقی ! داشته باشه شوهرش ازش دلسرد نشه باید بدونه محبت بین خواهر برادر طبیعیه
    من بگم احساس و حساسیت درسته برو ادامه بده فک میکنی خیلی زندگی قشنگی خواهد داشت ؟
    ایشون با اینکه به شوهرش گفته این رفتاراش آزارش میده ولی بازم تاثیری نداشته ..... حالا 2 تا راه هست یا لجبازی کنه و زندگی رو به همه زهر کنه و آخرش شکست بخوره یا تغییر موضع بده ! و از راه سیاست زنانه وارد بشه
    تنها راه اینه که ایشونو به خودش وابسته تر بکنه و این برادر و خواهر رو روی این احساس خودش حساس نکنه و این موضوع رو برای خودش نکنه یه نقطه ضعف
    موفق باشین

15. کاربران زیر از sara_1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    حق با شماست
    هرچیزی حدی داره
    از خواهر ایشون متنفر نشید چون این وسط شمایید که بد میشید
    و اگر تو این وضعیت به همسرتون بگید که اینکارو انجام نده شوهرتون فکر میکنه بخاطر اینکه از خواهرش
    بدتون میاد این رو میگید
    سعی کنید با خواهرش مهربون باشید جوری که شوهرتون هم متوجه بشه که خواهرش رو هم دوست دارید
    که احساس نکنه م خواید ازش دورش کنید
    و بعد تویه یه فضای اروم و خیلی مهربون به همسرتون بگید دوست ندارید این حرکاتش رو
    دقت کنید نگید که تو کارت اشتباهه که اینکارو میکنی چون بیان خیلی مهمه
    بگید من دوست ندارم اینکارو
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

17. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد